Opinie o Warbud S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Warbud S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Warbud S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Warbud S.A. w Warszawa

Kierowiec wywrotki

Ile trzeba dolać wody do pełnej gruszki betonu 20 litrów czy 200 litrów ?

krzys

bardzo porzadna firma niemozna im nic zarzucic budow prowadzone w terminie kierownicy sympatyczni znaja sie na rzeczy to jest firma no czasem sie przelicza co do kasy ale zawsze trzeba wlozyc cos do koperty aczekajacy jest wielu wiec wiecie pieniadze to nie wszytko ale wszystko da sie zalatwic za pieniadze no nie haha

Kefas

Na jakie zarobki można liczyć w Warbud jako Kierownik Techniczny Obiektu, możesz podać widełki.

Ja jestem zadowolona z pracy. Na pensję nie mogę narzekać. Jeśli chodzi o atmosferę to ciężko powiedzieć, bo głównie utrzymuje się kontakt z osobami z którymi się siedzi w pokoju. No i wiadomo, że ludzie są różni więc trafia się na tych, z którymi się da dogadać i na tych z którymi się nie da. Odnoszę wrażenie, że firma jest prorodzinna w porównaniu do innych, o co trudno w dzisiejszych czasach. Podejrzewam, że nie będę tu pracować do emerytury, ale ogólnie jestem zadowolona i polecam.

Inżynier Budowy

Pierwszy etap - rozmowa z działem HR z Warszawy - konkretna, rzeczowa rozmowa. Drugi etap - rozmowa z wicedyrektorem z Krakowa - niekompetencja, brak kultury. Ciekawe czy w ogóle Warszawa wie co wyprawia się w Krakowie.

Doświadczenie, oczekiwania.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

zwodnik4

Mam uprawnienia E1,E2,D1,D2 oraz pomiary i kilkunastoletnie doświadczenie jako technik serwisu. Niejednokrotnie ratowałem Warbudowi tyłek. Merytorycznie, operacyjnie jest to firma , która zachowuję się jak dzieci w piaskownicy. Podejście przełożonych - kierownik, project men. to dziecinada ,żadnego zaplecza technicznego , zero znajomości podstawowych procedur wymagających prowadzenia budynków,. Utrzymanie budynków przez tą "firmę" to FIKCJA !!! Jeśli ktoś jest gotowy na takie warunki , jego sprawa.........

aaaa

abonament w Medicover- biała karta, z możliwością rozszerzenia na rodzinę(trochę taniej)

mnbvc

Wiesz, sytuacja na rynku wszędzie odbija się na pracownikach ale to nie oznacza, żeby nie szukac pracy. Jeśli Warbud jest firmą wypłacalną to warto starać się o angaż- przecież kto nie ryzykuje ten nie ma. Mi się dziś udało wysłać cv do nich i mam nadzieję, ze wkrótce zadzwonią z jakąś propozycją pracy...

Ela

Byłam na praktykach w Warbudzie i było naprawdę fajnie. Są bezpłatne ale było warto. Wyślij cv na skrzynkę praktyk, adres mają na stronie.

Radek

Praktyki to chyba nie w warbudzie, jak patrzyłem na ich stronie internetowej to obecnie poszukuja na stanowiska takie jak Technik Serwisu - Poznań, Zbrojarz, Cieśla szalunkowy, Technik Serwisu - Piła, Chodzież, Bydgoszcz oraz Kierownik Techniczny Obiektu - Piła, Chodzież, Bydgoszcz. spora nawet ta ich rekrutacja, nie wiem, czy to nie jest oznaka rotacji...

kabi

chyba sobie jakieś żarty robisz prawda ? piszesz w taki sposób jakby to oni mieli zaraz zapukać do Twoich drzwi :) z takim podejściem to do Warbudu możesz dostać się co najwyżej przez tylne drzwi dla osób zajmujących się konserwacją powierzchni płaskich. Trzeba trochę dać od siebie i postarać się o pracę tutaj

hydro

szantazuja i strasza sądem,umowy śa tak skonstruowane żeby to oni zawsze mieli mozliwość usadzić podwykonawcę.Najgorzej jest z rozliczeniem końcowym,wiem to z praktyki i od wielu wykonawców którym zmniejszono należne im zapłaty. Nie można im wierzyć,z nimi trzeba mocno walczyć tym samym co oni,chyba że ktos ma układy.Ogólnie nie polecam.

podwykonawca

Jesli chodzi o podpisany kontrakt - owszem placa co do zlotowki, ale w trakcie realizacji umowy - dostaniesz po tylku na robotach dodatkowych!!!! Nie jedna firme juz tak przekrecili Mnie osobiście na 150.000 zł!!!!!! Szantażują, że jeżeli się nie zgodzisz na ich warunki z zapłatą prac dodatkowych (u mnie z 200 tys na 50 tys) to dopasują takie paragrafy z umowy, że i tak wyjdą na swoje. Ich argumentacja jest żałosna - jak byśmy mieli dodatkowe pieniądze to byśmy zapłacili. To po co zlecają te prace dodatkowe, skoro wiedzą, że nie zapłacą??? Jak to nazwać???

poszukuje pracy

panowie jak sie dostać do warbudu pisze przez stronę rekrutacji i nic możne któryś z was może mi pomuc chciałem zmienić prace pracować na terenie polski zagranica mi się znudziła po za domem tyle zdala od domu żony chciałbym sie dostać do warbudu kilka lat temu miałem znajomego co mnie tam ciągną ale urwał kontakt się nam i teraz nie wiem jak się tam dostać, zajmuje się elektryką wodą kanalizacją wykonczenia ciesielskie sprawy itp mam na wszystko uprawnienia prosze o pomoc czekam na odpowiedź mazuber@wp.pl

Karol

Pracuję w Warbudzie od kilku lat i nic o żadnych kłopotach nie słyszałem. Zwolnień nie było za to rośnie ilość kontraktów stąd pewnie nowe ogłoszenia.

pajączek

sprawdź po rodzinie czy ktoś z Twoich znajomych w Warbudzie nie pracuje, wtedy może przymkną oko na braki w doświadczeniu

marcin

No to może nie oznacza to rozwoju warbud, a rotacji, bo ludzie odeszli, może niech ktos zorientowany napisze o co chodzi.

Czarny

Idzcie do Romix tam jest dopiero.

monter

zamiast awansu, to otrzymałem wypowiedzenie, bo się "góra" przeliczyła (nie po raz pierwszy)

Pracowałem w Warbudzie przez ładnych kilka lat. Nie wiem jak jest w innych firmach, bo zmieniłem branżę, ale mogę napisać jak jest tutaj. Osoby na samym szczycie, dyrektorzy i członkowie zarządu- głowy w chmurach, gwazdorstwo i martwienie się o własne d.... W mojej ocenie osoby podejmujące nielogiczne decyzje, szalenie niekompetentne i spychające firmę w dół w tych ciężkich czasach. Klimat na samej budowie...generalnie jest zasada, kto wyżej siedzi ten zbiera większe dole od przekrętów, robionych na jego poziomie i poziomach niżej. Nie ma czegoś takiego jak etyka, brak korupcji itd. zero kontroli i zero osób, które chcą z tym walczyć, bo każdy kręci swoje lody i coś z tego ma. Co do pracy w biurze (pracowałem też jakiś czas tam) to powiem tak, strach komuś coś powiedzieć, bo nie wiadomo czy się natrafi na kuzyna prezesa, czy ciocię dyrektora.... Same zarobki nie są najgorsze ale też szału nie ma, generalnie kto lepiej kręci i lepiej włazi w d... komu trzeba, ten ma lepsze zarobki, nie mają one nic wspólnego z odwalaniem dobrej i ciężkiej pracy. Reasumując niepolecam, wiem że w Skanskiej jest dużo lepiej.

maciek

Warbud, (usunięte przez administratora)firma, Na moim osiedklu marina mokotów, wymienia się WSZYSTKIE instalacje CO montowane przez warbud, (usunięte przez administratora) firma, która żerowała na boomie rynku nieruchomości i instalowała niewłaściwe, tanie i korodujące materiały, poprzez które dziesiątki mieszkańcom zalało mieszkania

Zostaw merytoryczną opinię o Warbud S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Warbud S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Warbud S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Warbud S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Warbud S.A.?

Kandydaci do pracy w Warbud S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Warbud S.A.

Warbud S.A.