Opinie o Warbud S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Warbud S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Warbud S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Warbud S.A. w Warszawa

@Hill, ważne jest to z kim współpracujemy. Jednak nigdy nie mamy na to wpływu. W swoim komentarzu zwracasz tylko uwagę na środowisko. Z pewnością osoby zaglądające na to forum, ze względu na zainteresowanie tym pracodawcą, chętnie zapoznają się z warunkami zatrudnienia, jakie mogą im zostać zaproponowane przed rozpoczęciem współpracy z Warbud S.A.

Pasjonat
@Marta

Wypowiadając się na wpis przedmówcy jak to nie mamy wpływu z kim współpracujemy i środowisko ludzi , którzy jednak reprezentują grupę, jednocześnie usuwając wpis . Faktycznie ma to sens .

@Anonimowy, mógłbyś jednak opisać te warunki i uargumentować swoje zdanie na ich temat? Czy w dalszym ciągu współpracujesz z Warbud S.A.? Jeżeli tak, to na jakim stanowisku byłeś w tej firmie? Myślę, że użytkownicy chętnie zapoznają się z Twoim komentarzem w tej kwestii, zwłaszcza jeżeli planują aplikowanie do Warbud S.A.

Anonimowy

Mówiąc krótko nie polecam pracy w śląskim oddziale. Warunki zatrudnienia i atmosfera w pracy są raczej poniżej średniej.

nick

Jakie są stawki godzinowe (cieśla, zbrojarz), godziny pracy itp?

Inżynier Budowy

Pierwszy etap - rozmowa z działem HR z Warszawy - konkretna, rzeczowa rozmowa. Drugi etap - rozmowa z wicedyrektorem z Krakowa - niekompetencja, brak kultury. Ciekawe czy w ogóle Warszawa wie co wyprawia się w Krakowie.

Doświadczenie, oczekiwania.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
zzzzzzzzzzzz

A jak na gniwkowskej. Da się tam pracować.... Chodzi mi o ich baze.

Na stronie internetowej Warbud S.A. znajduje się wiele ogłoszeń w sprawie pracy. Jak uważacie dlaczego jest ich taka ilość? Może nie wszystkie są aktualne? Zauważyłam również, że pracodawca ten zapewnia rozbudowany system benefitów. Np. jest to karta multisport , prywatna opieka medyczna i np. wyjazdy integracyjne. Czy te benefity dotyczą wszystkich pracowników? Jak korzystanie z udogodnień oferowanych przez Warbud S.A. wygląda w praktyce?

Pasjonat
@Marta

Znajduje się wiele ogłoszeń w sprawie pracy. Czy to dobrze? Nie wiem, . Może „Kariera w korpo” nie jest już dla wielu spełnieniem marzeń i zaczyna kojarzyć się negatywnie, z poczuciem ograniczenia, uprzedmiotowienia, wręcz ... Korporacja wiele oferuje i wiele żąda. Coś za coś. Czy to rzeczywiście tak mało przyjazne środowisko pracy? Benefity mają nie tylko wymierną korzyść w postaci nieodpłatnej opieki medycznej, relaksu czy wiedzy zdobytej na szkoleniu. Świadczenia pozapłacowe są elementem, który długoterminowo wpływa na motywację pracowników. Jednak, by tak się stało, muszą one spełniać dwa założenia – być odpowiednio dopasowane do profilu pracownika oraz prawidłowo komunikowane . Wiele firm, zwłaszcza dużych korporacji, stara się za wszelką cenę przywiązać do siebie pracowników na dłuższy czas. Trudno się dziwić – wydają miliony na ich szkolenie, a jeśli pracownik odejdzie, to stanie się niebezpieczną bronią w rękach konkurencji. Każda praca ma swoje wady i zalety, wszystko zależy od nas samych. Od naszego podejścia i zaangażowania. Wszystko zależy od tego, co oczekujemy. Nie traćmy własnego rozumu.

Jazda bez wazeliny . Trzeba uważać czy się nie trafi na Barabasza ,

Podwykonawca

Nie polecam firmy. Szantazuja podwykonawcow, nie chca placic za wykonane roboty. Przetrzymywali mnie za kazdym razem z fakturowaniem. Do dnia dzisiejszego nie rozliczyli sie ze wszystkiego. Z daleka od takich firm.

Krzysiek_las
@Podwykonawca

Dasz jakiś namiar na siebie? CO robiłeś kolego i w jakim zakresie?

Podwykonawca
@Krzysiek_las

A do czego Ci to potrzebne? pozdrawiam Podwykonawca

Każde stanowisko pracy ma określone stawki, dużo zależy od umiejętności oraz kwalifikacji zawodowych oraz doświadczenia zawodowego. W firmach budowalnych duży nacisk kładzony jest na wykształcenie ogólnobudowalne oraz doświadczenie. Nie wszystki firmy muszą podować stawkę w ogłoszeniu. Wystarczy wysłać CV jeżeli jes się zainteresowanych i jeżli wybiorą Ciebie to na rozmowie kwalifikacyjnej dowiesz się o wynagrodzeniu.

Na jakie wynagrodzenie może liczyć kierownik robót branżowych w Warbud?

mgr inż
@Gość

2000 brutto + 15 godzin dziennie - wypłata na czas a to w tych czasach bezcenne, premia jak skończysz budowę przed jej rozpoczęciem

@mgr inż

Czy to wynagrodzenie dla kierownika robót z uprawnieniami ???

@Gość

To jakaś bzdura, nawet najniższe wynagrodzenia są w Warbudzie wyższe. Coś się MGR inż pomyliło

zdala

najniższe na pewno ale nie nie za 8 godzin - Osiem godzin to tam pół etatu

muzyn
@zdala

8 godzin to do śniadania to 1/3 dniówki :)

zygi

Świat się wali ! wieloletni cieśla szalunkowy dyrektorem po szkole ekologii na wawelskiej. Niezły cyrk !

colo

a co sądzicie o DBMedzie, jednej z dyrekcji Warbudu?

stefan k

ile zarabia pracownik fizyczny

Ile zarabia tam BHPowiec????

Kto zna

Daszke ktos zna?

: )
@Kto zna

Nie pracuje w Warbudzie i podziękowali mu w Skanska

ciekawy

Ile macie paliwa na Gruszkach a jak z betonem

Betoniarz

Pana Daszke zwolnili w dniu wigili firmowej, taki prezent :) dlaczego, chyba wtopa 40 milionowa

jim

A co to tam jest za dyrektor co był wcześniej 20 lat cieślą ??! który to taki?!

Gzwh
@jim

Z cieśli poszedł na dyrektora?? To szopka jakaś??

Dick
@Gzwh

To nie szopka. Zasiada w ZPP, dawna ul.Potrzebna. Mojego kolegę zaprosił na rozmowę i wprowadził w błąd. Faktycznie długo był cieślą szalunkowym!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak się pyta człowieka ile ma kandydat doświadczenia na żelbetach. A jaki ciekawy,jaki cwaniaczek. Nawet nie potrafił poprawnie napisać nazwy swojej szkoły !!!!! Natomiast wymagania ma wielkie.

moeik

Jak na razie jest tylko oferta jako Technik Serwisu.

MKR

kochani no cóż po odejściu poprzedniego prezesa w firmie krótko mówiąc zagrało jaj , obecnie prowadzone są cięcie kosztów oczywiście kosztem pracowników ,niestety nie do końca przemyślane,dalekie od przyzwoitego Jednym słowem atmosfera kiepska .

Zostaw merytoryczną opinię o Warbud S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Warbud S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Warbud S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Warbud S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Warbud S.A.?

Kandydaci do pracy w Warbud S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Warbud S.A.

Warbud S.A.