Opinie o Bio Planet S.A. w Mała Wieś

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bio Planet S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Bio Planet S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bio Planet S.A. w Mała Wieś

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Bio Planet S.A.?

Nowa

praca raczej na przeczekanie bez perspektyw i możliwości awansu

Podejście do pracownika wporządku gdy nic nie chcesz co ci obiecali. A jak starasz się uzyskać to co Ci obiecali i jest się nieustąpliwym to prawdopodobnie w 99,9 % zostaniesz zwolniona. Dyrektorzy nawet nie wiedzą pod kogo pracownik bezpośrednio podlega. Brak jakich kolwiek szkoleń na danym stanowisku pracy. W dobie koronawirusa brak reżimu sanitarnego.

Nowa

marne zarobki, jak dochodzisz swego to jesteś niewygodny i na wylocie, sama Ukraina na magazynie

elo

nie ma szkoleń, nie ma rozwoju, brak osób kompetentnych do współpracy, pracownicy wiedzą więcej niż dyrektorzy tam, raczej na przeczekanie nic tam nie osiągniesz, stara gwardia blokuje młodych

Maniana
@Nowa

Zatrudniają Ukraińców ? o (usunięte przez administratora) , to juz nie składam tam papierów . Myślałem ,że taka firma z takimi produktami bardziej się ceni . Teraz to chyba wszędzie jest już wyzysk .

Malibu

W tych Gądkach to chyba sama dzielnica Ukraińska . Janusze Biznesu

Czy szukają w chwili obecnej kogoś do pracy ?

Gregor

Pracownik ambitny i chcący coś osiągnąć będzie doceniony przez firmę bo to dobry pracodawca.

Witek

Myślę, że firma ma przyszłość bo zainteresowanie tym co oferuje jest duże, polecam fajna praca.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Bio Planet S.A.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik Linii Produkcyjnej
Bydgoszcz
Bista Standard Sp. z o. o.

Czy można liczyć w Bio Planet S.A. na prywatną opiekę medyczną?

Tiesto

Tak, można liczyć na prywatną opiekę medyczną. Firma całkiem wporzadku żadne korpo, pracuje się spokojnie lecz bez możliwości rozwoju. Trzeba uważać tylko na dyrektorka Grubasa.

Klara

Taki spokój na forum? Mam nadzieję, że to wynik dobrej pracy w dobrej atmosferze.

PHi

Tyrka za marne grosze + gps w czterech literach. Ludzie, nie bądźcie śmieszni. Premie jakie zaoferowano na rozmowie przy obrocie generowanym dla firmy to kuriozum, komediodramat i żal.pl w jednym. Propozycja tych warunków to jest obraza w biały dzień dla PH z doświadczeniem. Bo najlepiej wziąć świeżaka, który będzie jeszcze dziekował za to, że go łaskawie zatrudnili :)

Zostaw merytoryczną opinię o Bio Planet S.A. - Mała Wieś

• Jak się pracuje w Bio Planet S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Bio Planet S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bio Planet S.A.?

Bio Planet S.A.
2.9/5 Na podstawie 26 ocen.
  • 7
    05-084 Mała Wieś