Opinie o Bio Planet S.A. w Mała Wieś

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bio Planet S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Bio Planet S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bio Planet S.A. w Mała Wieś

Kama Nowy wpis

Witam. interesuję się pracą jako Młodszy Specjalista w Departamencie IT. W zeszłorocznej ofercie widziałam informację o tym, że doświadczenie jest mile widziane. Nie posiadam go ale czy byłaby jeszcze szansa żeby się zatrudnić? Jak wygląda rozmowa w tym przypadku?

Jaka jest kultura pracy w Bio Planet S.A.?

Kaśka

Ciężka praca. Każdy kto bliżej zarządu już czuje się że może rządzić. praca tymczasowa nie na stałe. Jestem ale szukam innej. Dłużej tu nie mam zamiaru zostać. Biuro masakra, zero kompetencyjnie, w kadrowa tragedia nic nie wie, nic nie umie wytłumaczyć. Ciągle się myli w tym co powie.

Zbigniew Nowy wpis
@Kaśka

Mam pytanie czy firma ma dowiz do pracy jeżeli tak to z kad

A na samym magazynie jak się tu robi? po ofercie na stronie widzę, że chyba koło piątki się wyciąga? Wraz z opcja na podwyżki w przyszłości? A ciężkość pracy jak teraz ocenicie tam na miejscu? jak duży to magazyn?

Na stronie Pracuj.pl zamieszczono 7 grudnia kilka aktualnych ofert pracy do firmy Bio Planet S.A.. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Specjalista ds. Marketingu. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Bio Planet S.A.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Zlecę prace rozbiórkowe
Bielawa
Zib Kan-Gaz Sp. z o.o.
Stary

Niestety Poznań katastrofa co jakis czas mam podniesione ciśnienie

@Stary

A w zasadzie to co Ci tam może to całe ciśnienie podnosić? Pewnie o warunki pracy chodzi ale co w nich konkretnie takiego stresującego / denerwującego?

@Iza

Ciśnienie podnosi mi się jak robię zamówienie i jak je dostaje...

Dorota
@Stary

Stary, nadal bardzo niejaśnie piszesz i mało co można wywnioskować z twojej wypowiedzi do czego sie odnosisz i co opisujesz, moze cos jasniej ???

@Dorota

Co tu tłumaczyć zamawiasz towar i tak nie otrzymujesz tego co chcesz a ile indeksow przez ph dołożone

Czy w Bio Planet S.A. występują paczki/bony świąteczne?

tak bony paczki nie

@pracownik

A jest też karta multisport, czy nie ma co na to liczyć?

@Helena

Tak jest.

Helena

No to chociaż tyle. A macie prywatną opiekę zdrowotną może?

Oczywiście że są bony. W grudniu 2021 to było aż 150 zł (wcześniejsze lata 100zł) za rok ciężkiej pracy.

Iza

No to tym bardziej motywujące jeśli taki wzrost jest. ;) w tym roku też w firmie ciężko pracowano i można liczyć na miłą niespodziankę?

Kris

Jak pracuje się na stanowisku pH?

Tazz
@Kris

Bardzo dobrze :)

@Tazz

Super, a można prosić o jakieś szczegóły dotyczące warunków, że tak dobrze? Na co warto uwagę wrócić przed dołączeniem?

Czy pracownicy Bio Planet S.A. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Deska

Nie

@Deska

Nigdy czegoś takiego nie było? Jaka atmosfera panuje w firmie?

Uk

Porażka!!!Zwłaszcza chłodnia,Panie kierowniczki... I ich (usunięte przez administratora) ;)

@Uk

Dlaczego taka porażka? Co te kierowniczki Ci zrobiły takiego?

Karol

Mam pytanie czy są przyjęcia do pracy ? jaka jest atmosfera i czy da się zarobić ?

Polecam firmę Bio Planet !

@Karolina

Polecasz bo...?

@Nowy

fajni ludzie, pomocni

Czym w Bio Planet S.A. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

ree

wysokie pensje i premie

@ree

Co rozumiesz przez "wysokie" pensje? Możesz podać jakieś konkretne kwoty jakie można zarobić w Bio Planet? I od czego zależy premia w tej firmie, co trzeba zrobić żeby ją zdobyć?

Renata
@Ryszard

Jesteś zainteresowany praca w BP to złóż swoją aplikacje,Ja jestem pracownikiem magazynu i jestem Zadowolona. W biurze tez maja dobrze nieliczni odchodzą Albo są zwalniani a większość pracuje pare lat wiec to o czymś świadczy.Co trzeba zrobić żeby dostać premie ?- Stary dobrze pracować za leżenie nie dostaniesz kasy.

Roman

Zachęcają ? Nie znają tam tego słowa. Na te podwyżki to szkoda papieru do aneksu.

Ree

Około 5.000 zł najlepiej umówić się na rozmowę o pracę jak jest zainteresowanie.

Mirek
@ree

pensje szału nie ma, za to robota ciężka, premie kombinowane - nagrody co sama kadrowa nie potrafi wyjaśnić, co się liczy a co nie, jedynie to szefostwo na magazynie wylizywane, też chcą tam przeżyć jak każdy, praca tymczasowa, raczej nie rozwojowa bo od dźwigania przepuklina murowana, a i dużo Ukrainy

Karol
@Mirek

Moim zdaniem pensje na wysokim poziomie klimat jaki panuje w BP zawsze będę miło wspominał.

Mirka
@Mirek

Z tego co wiem, to przełożony informuje z jaki składników składa się pensja, (co ma do tego kadrowa.)

Honorata
@Mirka

No to ciekawe, bo w większości firm idziesz z tym do kadr. Po to są, żeby szefostwu głowy nie zawracać składnikami wypłaty.

Mirka
@Honorata

Przełożeni są do tego uprawnieni, aby udzielać informacji związanych z wynagrodzeniem

Czy w Bio Planet S.A. występują paczki/bony świąteczne?

Zoe

tak są

@Zoe

zapomniałeś dodać, że to jest 100 zł bon, co nie wiadomo czy śmiać się czy płakać, wstyd do domu przynieść było i żonie pokazać

Zoe
@haha

Naprawdę ? Pierwsze słyszę.

@Zoe

To Zoe, napisz ile ci dali - będzie bardziej wiarygodnie, a nie że tylko są to może inni potwierdza lub nie

Kacper

tak są bony paczki i co 3 miesiące znaczne premie a także nagrody jubileuszowe.

@haha

i tu wątek w sprawy bonów się urywa, wiedziałem, że nikt nie odpisze, bo te bony faktycznie są 100 zł, szkoda, że propagatorom z firmy zabrakło determinacji w dążeniu do ujawnienia prawdy

Nikoś
@Kacper

z jakiego działu jesteś ???? a jakie wysokości te bony - napiszesz, a premie to w jakiś wysokości i jaka uznaniową czy nagroda - to to ma znaczenie istotne znaczenie do wynagrodzenia i warunków zatrudnienia, poszukują do jakości - czy w tym dziale też są takie profity??

Nikoś
@Kacper

a te nagrody jubileuszowe są 3 miesiące - czy coś nie tak napisałeś ?

Walery
@Nikoś

Ja dostał 300 pln na święta polecam dobry pracodawca. We wrześniu wraca na nowo do pracy.

Elżbieta
@Walery

Ooo super, że w Bio Planecie są takie bony :) Jest to bardzo zachęcające :D A czy jakieś inne benefity pozapłacowe są przewidziane dla pracowników? Np. opieka medyczna, ubezpieczenie? Można jeszcze na coś takiego tutaj liczyć?

Roman
@Kacper

Hahaha dobre sobie. 100 w bonie raz na rok i uścisk prezesa ????

Dominika
@Roman

Ale rozumiem, że jednak jakieś benefity są, także fajnie, że napisaliście tutaj na forum Bio Planet. A powiedz, jak wygląda tam kwestia prywatnej opieki lekarskiej? Daj znać, czy macie pakiet Medicover. Czekam na odpowiedź.

Lusia
@Dominika

jak pracowałam to nie było teraz to nie wiem. Sama młoda kadra więc nie było chętnych.

Elżbieta
@Lusia

Oj teraz to i młodzi chorują i chodzą po lekarzach :D Może coś w tej kwestii się zmieniło. Fajnie jakby ktoś z obecnych pracowników się wypowiedział :)

@Elżbieta

Nie ma ale nikt nie nalega.

Minio

Żałosne. Jak można odejść i dalej wydzwaniac po wszystkich świętych pytając jak firma działa, jednocześnie oczerniając "kolegów i koleżanki" z byłej pracy. Ludzie szczęśliwi nie plują jadem. A zarazem na siłę uszczęśliwić innych pracowników Bio Planet szukając im pracy - To już choroba.

Minio
@Minio

"Ludzie szczęśliwi nie plują jadem" - jak znajomo brzmi ten cytat, zawsze jak ktoś odchodził to krąży na korytarza i królował w kuchni :) - nie wiedziałam, że ci sami krasomówcy z Bio Planet udzielają się na tym forum. Czytam i czytam i oczom nie wierzę, tych "ludzi plujących jadem" robi się coraz więcej - przypadek?? Pragnę zwrócić uwagę na fakt, jak obraża się byłych pracowników (wysyła się do psychiatry, pisze się, że są (usunięte przez administratora) osądza, że nie odcinają pępowiny - każdy kto tam pracował dołożył cegiełkę do istnienia Bio Planet i przysłużył się do jej budowy i nie zasługuje na takie obelgi), pisze, się że nie byli kluczowi i nikt za nimi nie płacze (dziwnie stwierdzenie "nie byłeś kluczowy" jak dla mnie kluczowy jest Zarząd, stwierdzenie "nikt nie płacze" - kto ma płakać to nie przedszkole - chyba ??). Myślę, że to powinno dać kandydatom obraz tego z czym POTELCJALNIE mogą się spotkać podejmując prac w Bio Planet.

Tamara

Poleciam BioPlanet bardzo fajna firma super atmosfera Fajnii dyrektorzy.

kandydat
@Tamara

co oznacza, że Fajni dyrektorzy - możesz rozwinąć myśl w jakim dziale pracujesz, i co według Ciebie oznacza "fajny dyrektor"?

@kandydat

pomocny wyrozumiały dbający o dobra atmosferę.

Olo
@Tamara

Super, super a wszyscy są tacy? I z jakiego działu jesteś?

@Olo

Raczej wszyscy

Robert

Czy są jakieś przyjęcia do pracy ? Bardzo bym chciał pracować w BioPlanet.

kadrowa
@Robert

www.bioplanet.pl - tu są oferty

Oko

Nie polecam tam żadnej pracy. Atmosfera stresujaca co widać po ogłoszeniach ze trzeba być odpornym na stres, tylko presja czasu brak poważnych benefitow (okulary i PPK to obowiązek ośmieszają się pisząc takie bzdury). Kilka osób wymagało pomocy psychiatry zeby przetrwać delegacje z prezesem szczególnie z departamentu zakupów.

Fado
@Oko

Chyba Pani potrzebuje pomocy u psychiatry. Proszę przestać oczerniać firmę i zająć się swoją nową pracą. Pzd.

@Fado

Nikt nie oczernia tylko pisze fakty, każdy kto tam pracuje z czasem sam się przekonuje tylko nie każdy ma odwagę i możliwości odejść.

Fado
@Oko

Jakoś nie widać żeby ludzie odchodzili ,większość Pracowników pracuje po kilka lat ,nikt nikogo nie trzyma na siłę. Ps. Firma na wysokim poziomie. Polecam!!!

oko
@Fado

Oto poziom Bio Planet: Chcesz pracować na magazynie: najpierw na czarno bo nie wiadomo czy się sprawdzisz, w tym czasie nie masz przydziału ubrania ochronnego - jedynie zużyta po kimś kamizelka - buty swoje, ubranie swoje, kasku też nie dadzą chociaż to regały wysoki skład 8 metrów. W szatni brak szafek, bo nie ma dla wszystkich, na stołówce brak krzeseł może 6 szt. na czasem do 40 osób na zamianie. Wózek ręczny dają ciągnąć trzeba. A na koniec wypłata jak już cię zatrudnią i jesteś szczęściarzem, podstawa maran a do tego wynagrodzenie "nagroda" czyli mogą nie przyznać wcale, a zachwalają atrakcyjne nagrody i premie - mówiąc szczerze lipca, nawet za nadgodziny (usunięte przez administratora) bo (czas równoważny do 12 godzin można przedłużyć) bo stawkę wyliczają tak dziwnie, że nagroda jest nie wliczana a nawet ta ich kadrowa nie potrafi jej wytłumaczyć co i jak jest liczone, bo twierdz, że jej system liczy i tyle może powiedzieć. Jak zachorujesz, albo macierzyński to liczą tylko z podstawy a nagrody nie liczą do żadnej średniej. Pracowałem w innej pracy nie widziałem takiego matactwa tylko do do PIP zgłosić, jak robią ludzi w balona. TO JEST TEN WYSOKI WEDŁUG CIEBIE POZIOM !!! ODRADZAM !!!!! Radzę oferty przejrzeć bo nie żyjesz w realnym świecie Pannie/Pani FADO

Maroko
@oko

To jest najgorsze, jak ktoś nie umie odciąć pepowiny i wypisuje głupoty

Jjjjjj
@Oko

A ja polecam!!!! Pracuje 2 lata i jestem bardzo zadowolony z podejścia do pracownika !!!

Szpadel
@Oko

Każdy wie kto pisze te komentarze widocznie nie była Pani kluczowym pracownikiem skoro nikt Pani nie opłakuje.

Szpadel

oko
@Szpadel

dzięki Panie Szefie - life will verify it itself

Wwwwww

Super praca, polecam pracuję już długo. Tylko teraz po zmianach miła i fajna atmosfera w każdym dziale.

Ile jest zmian w Bio Planet S.A.?

Tarzan

Zmiany tylko na lepsze -odeszli konfliktowi ludzie ,fajna atmosfera.

Haha
@Tarzan

Chyba żartujesz jak może być fajna atmosfera jak w ogłoszeniu musisz być odpornym na stres i działać pod presja czasu, haha to dopiero. W bio planet to pielucha na (usunięte przez administratora) i od poniedziałku do niedzieli telefon i laptop i praca non stop No chyba ze jesteś dyrektorem handlowych i nasz fory w zarządzie to może i tak nic nie robisz

Tarzan
@Haha

Myśle , że powinna się „ Pani” zacząć spełniać w nowej pracy. Nic Pani nie da oczernianie byłych kolegów i koleżanek. Pozdrawiam

@Tarzan

Założenie że "Pani" tylko powierdza fakt dyskryminacji kobiet jaki występuje w tej firmie, a to tak naprawdę Panowie toczą spory w sodzie pracy z bio planet. Nie oczerniam kolegów i koleżanek ale opisuje jak tam się pracuje jak jest atmosfera i podejście dyrekcji.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Bio Planet S.A.?

elo

pisze wódę jesteś cool - taki styl zarządzania

Zostaw merytoryczną opinię o Bio Planet S.A. - Mała Wieś

• Jak się pracuje w Bio Planet S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Bio Planet S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bio Planet S.A.?

Bio Planet S.A.
2.9/5 Na podstawie 26 ocen.
  • 7
    05-084 Mała Wieś