Opinie o MTM wytwórnia artykułów z tworzyw sztucznych w Będzin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie MTM wytwórnia artykułów z tworzyw sztucznych. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w MTM wytwórnia artykułów z tworzyw sztucznych o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MTM wytwórnia artykułów z tworzyw sztucznych w Będzin

JA NIE DOGANIAT

kOŃ BY SIĘ UŚMIAŁ Z WARUNKÓW PRACY TAM PANUJĄCYCH ;)

Dorota
@JA NIE DOGANIAT

Zechcesz powiedzieć coś więcej o warunkach pracy? W tym momencie Twój komentarz nie jest zrozumiały dla innych użytkowników forum. Domyślam się, że w każdym dziale jest nieco inaczej - w jakim Ty pracujesz? Podaj proszę wady i zalety zatrudnienia. Może masz jakieś sugestie dla potencjalnych kandydatów?

były pracownik na szczęściej
@Dorota

Ta firma wykorzystuje Osoby niepełnosprawne. Płaci im jak najmniej (mnie nie można). Warunki są katastrofalne. Brak ciepła. Jest bardzo zimno.

asdfghjk

wesołych świat wielkanocnych i mokrego smigusa dyngusa ;)

xdfghjkl

Ale jaja już są prawie święta :) jakie jaja ? A to są Święta Wielkanocne ?

xcvbnm

Kukuryku na patyku ???????????

Sprzedawca

Co umiesz. Odp. Nic.

Co to jest ananas.

matemtyka

y = arc tg (|x-1/2|-sin(e^(2x)) + ln(sin(cos(x)) Ta funkcja obrazuje poziom tej firmy

df

Po ile sprzedaja karpia w Mtm

Fadas

Ta kierownik co siedzi na dole- naprzeciwko drzwi to strasznie wredna baba. Jest strasznie nieprzyjemna.kazdy uważa ja za kupę gowna.

die_worten_gen

Diese Firma misshandelt die Behinderten. Diese Firma misshandelt die Behinderten.

vkfjjfk

Śmiech Smiech ażsiesikać chce ;)

tomasz

Widzę, że ta śmieszxna firma zaś szuka osób. Nie idźcie tam. Umowa na miesiać i do widzenia. NIe warto tam iść. Trzeba mieć orzeczenie na głowę ;)

@tomasz

Lekarzowi też nie przyznawać się do grupy ani schorzenia. Po co. Im mniej wie tym lepiej.

Dorota
@tomasz

Czy wiesz dlaczego umowa jest oferowana na tak krótki czas? Sądzę, że pracownik w tym okresie nie pozna dobrze swoich obowiązków. Czy jest tak w każdym dziale? Napisz coś więcej o sytuacji. Jak wygląda kwestia zarobków?

niezadowlony
@Dorota

Jest to beznadziejna firma nie szanująca zasad etycznych. Panie i Panowie przebierają się na korytarzu razem. Żałuje że nie zrobiłem zdjęć bo miałbym dowody i przesłałbym je do PIP i PFRON. Oczywiście miesiąc to strasznie mało. Z tej firmy umowy nie przedłużają z racji nieodpowiedniego orzeczenia bo umiarkowany powinien pewnie być na schorzenie specjalne. Wynagrodzenie takie że niżej nie może być. Oczywiśćie minimalne Firma jest zakładem pracy chronionej teoretycznie. Niestety nie zna przepisów że osoba niepełnosprawna powinna pracować 7h z umiarkowanym stopniem. To przesłane do PFRON Mogę zrozumieć firmy z otwartego rynku. Jednak teraz mam prace z otwartego rynku i pracuje od 8 do 15 o dziwo Mam oferte pracy z dużej firmy i też oferuja 7h a taki ZPchr MTM nie zna przepisów STRASZNY WSTYD

niezadowlony

Po ile sprzedają w Mtm karpia ?

zxcvbnm,

Dlaczego w tym sklepie pracownicy nie potrafią liczyć do 10 ? Ostatnio dostałem 5 bułek a sprzedawca policzył za 50 bułek > Jakim cudem

Fadas

MTM to koszmarny sklep. Niemających szacunku do klientów. Omijać z daleka. Oferują zepsute produkty. Ser skisniety. Mleko z krowy .

Fadas

Hej kierownik ty o niskiej inteligencji. Ty mam kumpla baby. Ja nie wiem jak żyć ale zjem banany. Ja lubię banany. Zailekosztujawmtm narty wodne.

Niezadowolona

qasdfghjl

ale lujaaaaaaaaaaaaaaaa

Czy Mtm nadal działa ?

Trzeba żyć. Być bogatym.

asdfghm,.

Już trzy tygodnie poza MTM sialalala. Jak fajnie nie być orbolem w Mtm superowo sialalala. Nie muszę patrzeć na ten (usunięte przez administratora) ;))))))))))))))))) Nie muszę widzieć porażki i nędzy. Zero klamerek ;) Teraz ino podpisać sie w PUP :) raz na jakiś czas Chciano mi dać skierowanie do pracy w zpchr ale ja to mam gdzieś ;) Nigdy wieęcej praca w zpchr

tomasz

Zapraszam do Ficosa. Pośrednik Formel D. Jedyna rzecz Ukryć orzeczenie o niepełnosprawności Brak zgody lekarza medycyny pracy nie przeszkadza. Ja byłem u 3. trzeci dał zgodę (na szczęście nie badał ;)

tk

Są lepsze firmy ;P

Zostaw merytoryczną opinię o MTM wytwórnia artykułów z tworzyw sztucznych - Będzin

• Jak się pracuje w MTM wytwórnia artykułów z tworzyw sztucznych?

Zobacz opinie na temat firmy MTM wytwórnia artykułów z tworzyw sztucznych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MTM wytwórnia artykułów z tworzyw sztucznych?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 7 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MTM wytwórnia artykułów z tworzyw sztucznych?

Kandydaci do pracy w MTM wytwórnia artykułów z tworzyw sztucznych napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MTM wytwórnia artykułów z tworzyw sztucznych
1.2/5 Na podstawie 51 ocen.

MTM wytwórnia artykułów z tworzyw sztucznych