Opinie o MTM wytwórnia artykułów z tworzyw sztucznych w Będzin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie MTM wytwórnia artykułów z tworzyw sztucznych. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w MTM wytwórnia artykułów z tworzyw sztucznych o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MTM wytwórnia artykułów z tworzyw sztucznych w Będzin

Joker

To nie zakład to bałagan co drugi to pijak a najbardziej pijąm na młynie tam . Gdzie jest kierownicka tego zakładu co nie widzi co się dzieje na tym zakładzie.

bin
@Joker

pewnie teź chla po kątach

kario
@Joker

Dla tego Martin raz na jakiś czas odwiedza przyjedzie opierdzie li No niestety kamery pracują,wychwytują a dalej alkoholizacja,palenie zioła i dyskryminacja robiła.

antechej
@Joker

Najbardziej pije się na młynie? W lato upał w zimie mróz.Trzeba przepłukać płuca od czasu do czasu aby dociągnąć do emerytury (POChP, rak) itp. Gdzie kierowniczka?Zapytaj prezesa ma nad wszystkim kontrolę.

Czy MTM wytwórnia artykułów z tworzyw sztucznych organizuje staże dla studentów?

medykant

Tak.Ze specjalizacją medyczną .

Mtm

to nie tylko przetwórstwo tworzyw sztucznych to tagrze marzenia....:)

Igor poo
@Mtm

Dokładnie! Marzenie o majteczkach stylonowych.

wawa

Piją otwarcie,jawnie.Legalnie?Ciekawe czy będą radykalne konsekwencje?Pewnie nie. Deficyt zasobów ludzkich jest.Konsekfencji nie będzie.Na urlopy się się wysle sprawa ucichnie ludzie zapomną i dalej jazda.Zupełnie jak za czasów Wiesławy.

Kleks
@wawa

W tej firmie można moczyć dzioba konsekwencji żadnych kierowniki byłe i obecne głupole

Jas

Butelka za 30 zl hahaha dobre. Opierdalanie się z pasją

Sprzedawca

Co umiesz. Odp. Nic.

Co to jest ananas.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Winfried 84 lat)
Będzin
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy ŚLUSARZ
Będzin
Tramwaje Śląskie S.A.

Czy ktoś miał taki problem ze się nie odezwali po rozmowie ?

genewa
@Ania

Zawsze się odzywają.2800 brutto.

adikfild

Przy takich wymaganiach ,naszego dobrodzieja to nawet chwytak ramienia robota nie daje rady.Engel też już ma chyba dosyć bo codziennie molestowany przez fuckowców .Karuzela napędu nabiera .Bajzel na hali.Ukry nawet szczotek nie muszą używać.Siadają robią, czas się kończy to wypadają.Po co używać szczotki jak (usunięte przez administratora)Polaczek za nich wszystko zrobi?Pozamiata, namiesza surowca,jest owca jest wełna.Nie ma premii nie będzie wzrostu produkcji.Strachem dobrodzieju tego nie wymusisz.Batem też nie dasz rady.Czas to sobie możesz skrócić 27 marca i zatańczyć walca .

Mtm

to nie tylko przetwórstwo tworzyw sztucznych to tagrze pasja :)

Kacper

@ferdunand o czym mowa ?

ferdunand

Łaskę wszystkim robi.Tak ma wyglądać uzdrawianie zakładu?

Ewa Burnat

Jo nie zapomniałem. Ciekawe czy ten tłusty (usunięte przez administratora)jest tam jeszcze kierownikiem? Na Katowicach ją(usunięte przez administratora) na ulicy gołymi pięściami do krwi! Pokażę jej grupę, której nie miałem wtedy. To będzie moja linia obrony w sądzie :) Agencja wysłała mnie do zakładu pracy chronionej a wtedy jeszcze nie było goworka i nie miałem żadnej informacji o tym (usunięte przez administratora), bo w życiu bym tam nie poszedł marnować mój czas, pieniądze i zdrowie. Boże czas minął a co jadę pociągiem i patrzę w tą stronę ... i widzę te(usunięte przez administratora)wieszaki w workach z nasypu kolekowego :(

dfghj

jak dodać wpis ?? kurde nie wiem jak to jest ale jakos to jest :P:P:P:P Gdzie są te piekbne kata ????

Hej, czy w firmie MTM wytwórnia artykułów z tworzyw sztucznych płacą za nadgodziny?

Baska

Płacą to ich obowiązek

ryszard

Pod stołem.Zwane to jest premią uznaniową.Nadgodziny nadgodziny nie widziś świata i rodziny.Dzieci ciebie się boją bo gościem jesteś w domu?Żona cię zdradza bo gościem jesteś łóżku?Kasa kasa mamona dzieci szczęśliwe i żona spełniona.

zangali

Jak Marcinka nie ma to ręce w kieszeni i aby do 18 nastej !Kasa się należy!

rkio

Ciekawe ile bierze pensji bezproduktywny de bil co wymyśla nowe wzory zleceń?Tabelki raz w pionie innym razem w poziomie.?Tabelki szersze,tabelki wąskie?Opis tylko zrozumialy dla kreatora tych wypocin.Panie prezesie zrobiłam dzisiaj nowe tabelki,bardziej czytelne,mniej papieru poszło!A te robole na produkcji dalej kwiczą o podwyżkę.

rysiek

Stretch na kiju od szczotki.Jego "tam tego" plecy nie bolą .21 wiek. :)Ludzie na Marsa się szykują.A tu średnowiecze.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w MTM wytwórnia artykułów z tworzyw sztucznych?

norweg

Po co ci umowa na stałe?Co ci to da?Jak będą chcieli to dyscyplinarne cię zwolnią. Zawsze znajdą jakiś powód nie koniecznie prawdziwy.;)Taka moda u polskich "rekinów biznesu" Był taki kandydat na prezydenta Ta naj no:) typowy polski przedsiębiorca.Oficjalnie w mediach społecznościowych dawał instrukcję jak to zrobić.

brigida

Czemu tak mało?Kto na ciebie zarobi?

Baba

Tylko tam pijąm w tym zakładzie i to biały dzień.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w MTM wytwórnia artykułów z tworzyw sztucznych?

mysia

do włoch na pizze

gryga

Jak najbardziej wyjazdy.Jako bonus kwarantanna.

covj

Organizowane są masowe picia wóki i coli

abcdata

Teraz mam znaczny Jak tam byłem miałem umairkowany. Miesiąc i nara. Teraz mieszkam w lesie wśród innych bezdomnych i jest fajnie. Wole być bezdomny . PLan Zabić się

Zostaw merytoryczną opinię o MTM wytwórnia artykułów z tworzyw sztucznych - Będzin

• Jak się pracuje w MTM wytwórnia artykułów z tworzyw sztucznych?

Zobacz opinie na temat firmy MTM wytwórnia artykułów z tworzyw sztucznych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MTM wytwórnia artykułów z tworzyw sztucznych?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 7 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MTM wytwórnia artykułów z tworzyw sztucznych?

Kandydaci do pracy w MTM wytwórnia artykułów z tworzyw sztucznych napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MTM wytwórnia artykułów z tworzyw sztucznych