Id Logistic

Będzin

Opinie o Id Logistic

cross

Zarobki muszą wzrosnąć bo w Psarach magazyny otwierają proste

Jacuś

Czy będą podwyżki po nowym roku ? bo jak podwyżek nie będzie to dużo ludzi odejdzie z pracy i wtedy zostanę sam z dyrektorem.

Maja

@Nemo wspominasz, że zakres obowiązków jaki został Ci przedstawiony podczas rozmowy kwalifikacyjnej nie zgadzał się z rzeczywistością. Ktoś jeszcze miał takie doświadczenia? Czy coś jeszcze się różniło? Piszesz też o bardzo dużej rotacji. Czy dotyczy ona któregoś z działów w firmie szczególnie?

Maja

Czy na forum jest ktoś pracujący w dziale spedycji? Właśnie trwa rekrutacja na stanowisko Spedytora krajowego. Co możecie doradzić osobom, które zastanawiają się nad aplikacją? Merytoryczne wpisy będą dla nich najbardziej pomocne.

Jacuś

Co racja to racja wypłaty powinny być większe.Na taką harówkę należy się podwyżka przynajmniej dla mnie i dla mojego stryjka , bo przecież bez nas magazyn by nie funkcjonował .

@Jacuś 02.09.2017 15:41

ciakawe jak bys sam był zginą,,, bys jak , andzia w czechach masakra jakas

BylyPracownik

IDL to kompletne dno,a te wyplaciny ??? He he

Przedsiębiorca transportowiec

Ale ta firma to musi być patology... wspołczuję wszystkim zatrudnionym ID

toruniak

Teez sie chetnie doweim czegos na temat magazynu w Bydgoszczy. Mam jutro rozmowe

Maja

@Zainteresowany widzę, że niestety nikt nie zdążył odpowiedzieć na Twoje pytania. Mógłbyś powiedzieć jak poszła Ci rozmowa? Udało Ci się dostać do pracy w Id Logistic? Chętnie dowiemy się jakie są Twoje pierwsze wrażenia na temat pracy w firmie.

Zainteresowany

Cześć. Może ktoś wypowiedzieć się jak to jest pracować właśnie w ID? Jutro mam iść na rozmowę rekrutacyjną jako pracownik magazynu [ BYDGOSZCZ ]. Chciałbym poznać opinie, jakie są zarobki na start i czy praca jest mega ciężka. Wiem że opinie nie odzwierciedlają tego jak jest i nie przekonam się jak sam nie zobaczę lecz po prostu jestem ciekaw opinii ludzi którzy pracują bądź pracowali. Szczerze pisać!

Nemo
@Zainteresowany 20.06.2017 12:25

Co prawda nie pracowałem w Bydgoszczy lecz w Będzinie ale napisze krótko: daj sobie spokój z tą Firmą. Atmosfera straszna zarobki nędzne. Za cały miesiąc w 2013 roku gdy tam pracowałem wraz z nockami i jedną dodatkową dniówką w sobotę, gdzie praca się skończyła o godz 1.00 w nocy i kazali nam iść do domu a czym dojedziesz to nie ich problem zarobiłem aż 1405 zł. Na rozmowie o pracę powiedzą ci że jest to praca na wózku widłowym z obsługa skanera. Po przyjściu do pracy na magazyn dostaniesz strecz i będziesz biegał dookoła ciasnych palet przez tydzień, dwa lub trzy albo cały miesiąc. Potem albo cię zwolnią albo może przeszkolą na pickera. Jeśli tak to potem jest tylko norma, której i tak nie zrobisz chyba że masz układ z dyspaczerem lub ukradniesz co lepsze palety do preparacji. Jeśli narobisz więcej niż 3 błędy na tydzień też cię zwolnią. Na tablicy wyników widniało że tylko nie całe 10% pracowników osiąga normę. O premii możesz zapomnieć. Jak zrobisz normę to i tak jej nie dostaniesz. Liderzy to chamy. Jeśli na chwile staniesz koło palety zaraz dostaniesz ochrzan lub naganę, które często się sypią. Pracowałem tam trzy miesiące uczciwie i nigdy nie zrobiłem normy 1200 sztuk max to 1100. Chociaż nigdy sie nie pomyliłem zostałem zwolniony. I tu jest największy paradoks tej Firmy. Otóż w nie długim czasie po odejściu zadzwoniła do mnie moja była agencja pracy z zaproponowała mi powrót. Zresztą co tydzień przychodziły tam do słowie tłumy ludzi i albo nikt tam nie zostawał lub max 1 dwie może trzy osoby. Ogólnie radzę tę Firmę omijać z daleka.

8×7

Witam byłem dzisiaj na rozmowie w sprawie pracy na tym magazynie uslyszalem pytanie ile jest 8×7 yhy podejście pracodawcy bezcenne następnie warunki pracy 2000 brutto nie polecam tego magazyniu

dotyk motyla ))

Zaczyna się sezon cyrkowy w miastach.Jeżeli filmik na you tube w sprawie pracy okazał sie niewypałem to Dyrektor wraz z kierownikiem działu opakowań powinni zawitać do Cyrku celem złożenia ofert pracy w charakterze magazyniera.Uważam,że miejsce Cyrku jest adekwatne do warunków pracy i płacy oraz rozszerzonego socjalu. Na arenę cyrkową jako pierwszy powinien wjechać na kucyku Kierownik działu opakowań jako doświadczony ''profesjonalista'' oddany swojej pracy !

HR

Witam, Proszę o oponie na temat działu HR. Pozdrawiam.

to ja przecież wiesz

Moim wymogiem jest wyrażanie mojej własnej opini nie mam obowiązku dostosowywać się komuś komu moje wypowiedzi są nie wygodne nie muszą ich czytać a co się mają dowiedzieć dowiadują to nie są pomówienia a tylko obiektywne zdanie

Maja

Przypominam, że komentarze muszą spełniać wymogi Regulaminu forum. Nie mogą dotyczyć konkretnych osób, ani zawierać pomówień. Zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Id Logistic dzięki Waszym merytorycznym opiniom.

dotyk motyla ))

Dyrektor zamieścił filmik na YOU TUBE promujący prace dla Ukraińców w ID LOGISTIC Będzin. Praca w ''środowisku suchym'' - i to by było na tyle.Nie powiedział o warunkach pracy i płacy.Bardziej kompetentny w rekrutacji i i reklamie byłby Kierownik działu Opakowań,ponieważ dłużej pracuje a jego profesjonalizm jest ciut większy od Dyrektora. Tym samym oprócz zachęty kandydatów do pracy pokazał swoim kierownikom jak świetnie daje sobie rade w zarządzaniu powietrzem w magazynie ))

były

jak tam ukraincy przejęli już wszystkie hale nawet stock'a w 2015 stawka za panowania nowego dyrektora wzrosła z 1800zł do 1900zł brutto ile teraz aktualnie zarabia picker?

kkp
@były 23.03.2017 21:23

Picker zarabia najniższą krajową. Do tego brak sprzętu do pracy bo ukraina wszystko przejęła i w interesie pracownka jest sobie znaleźć ten sprzęt ponieważ lidera to nie interesuje i to ty masz zrobić wydajność a nie on bo w przeciwnym razie przejdziesz pranie mózgu i będziesz poniżany. Poza tym Ukraińcy są w tej firmie faworyzowani i Polak nie ma nic do powiedzenia. Jest po prostu śmieciem.

Maja

@dotyk motyla )) chętnie poznam Wasze wrażenia z pracy w firmie i to co np. oceniacie na plus. Dlatego właśnie dopytuje.

dotyk motyla ))

Maju ! Jeżeli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej na temat warunków pracy w magazynie IDL ,to skontaktuj się z Dyrektorem on jest kompetentny w sprawach kadrowych i finansowych. Niezrzeszony kibicu ! Twój nik oraz osobowość ,że tak powiem jest ''skumplikowana'' żebyś zrozumiał to jestem tu po to ,by bawić się kosztem takich - jak Ty ''JELENI''

Maja

@niezrzeszony kibic długo już pracujesz w firmie? Chętnie dowiemy się czegoś więcej o warunkach pracy w firmie.

dotyk motyla ))

W sprawie pracy w święta oraz czy nadgodziny będą zapłacone czy oddane wolnymi dniami decydują zwierzchnicy dyrektora magazynu,a sam dyrektor w tej kwestii ma tyle do powiedzenia co żyd za okupacji. Dyrektor i tak jest zadowolony , że zwierzchnictwo puściło bąka w postaci 2.200 brutto i to ,że mógł to ogłosić jak prawdziwy karzeł wśród karłów.

niezrzeszony kibic
@dotyk motyla )) 26.02.2017 21:03

Zejdź już z tej ambony bo nie można czytać tych bzdur. Jedna wielka frustracja się wylewa z ciebie. Czego jęczysz? jak ci tak źle to się zwolnij i idź wszędzie, gdzie tylko chcesz bo przecież wszędzie jest lepiej i wszędzie płacą więcej. #ruda - setki tylko z wolnego a święta często gęsto było z grafiku, w zamian gdzieś w tygodniu było wolne kiedyś. Nie wiem jak teraz bo podobno Polaków już tam nie ma. Ostatni został, nie może się zwolnić i wylewa żale pod pseudonimem dotyk motyla )) Praca jak praca. Kasa licha, premie liche, chyba że będzie się lał pot bo tyłku to z 500 dostaniesz ale to nie możesz błędów też robić, bo zabierają.

ruda

Czy firma pracuje w święta ? Sa liczone 100 na nadgodzinach ?

jazadowolony

@dotyk motyla )) Ciemna maso ty. 3 zdania do ciebie. Czempionem to chyba jesteś ale co najwyżej w drelichowym uniformie jako naczelny hejter paśnika. Pytać nikogo nie muszę bo pracowałem tam jak jeszcze Francuzi rządzili a ty wtedy z mlekiem pod nosem łapałeś pokemony w pierwszej ławce na Polaku i przez to teraz nie wiesz co to sarkazm. Ja w przeciwieństwie do ciebie zdobyłem doświadczenie, zrobiłem drugą kategorię i teraz przywożę ci kartony, żebyś miał jakieś misje i co wrzucać na paletki.

jazadowolony

Wielki rycerzu. Błędy tylko błędami wszak do prosiąt zwracam się. Chwalić ciebie przeto należy (tu autor celowo zwraca się rozpoczynając od małej litery podkreślając jego brak szacunku do adresata) albowiem prawy jest pismak co głosi tak wzniosłe słowy. Cóż że jeszcze poczynasz w tym ID zachodzę wciąż do głowy? Toż wielkie serce, zasługi czy wielkie honory? Znam jam ci jeden niejedno prosię: Prosię wysyłek, prosię przyjęć prosię PANA. Słyszę i widzę choć serce się kraje, bom też jak te prosięta pasionym był. Odjeżdżam więc na koniu swym giermku mój. Ku chwale bywaj więc zdrów ale szanuj prosięta one. Co byś nie musiał jak te prosięta – sam sobie dopowiedz. Żegnaj rycerzu. Bądź dzielny i Bóg ci zapłać.

@jazadowolony 01.02.2017 13:18

Witam. Skąd to ''poeto'' spisałeś ?? aż dwa dni forumowicze musieli czekać nie wstyd Ci ?? Na czyją prośbę został skasowany mój ostatni wpis ? czyżbyś reagował nerwowo i histerycznie ? Zatem krótko : Baranku po Wyższej Szkole ! Nie zawieszaj smętnej głowy,to,że ostatnio dałeś się oskubać nie oznacza,że masz się schować w wełnie.W końcu w swej baraniej naturze jesteś dość uparty o ile nie dasz się złapać na lep słodkich słówek bo skończysz jako BARANINA !!! pozdrawiam ))

jazadowolony

Pan Dyrektor dał fajną podwyżkę. Do tego premia niezła plus bony za brak l4, bilety do kina, karnet na basen, full wypas opcja. Jaki lidl? Pójdą i zaraz wrócą bo wszędzie dobrze ale w domu najlepiej ! ID-L na duży plus!

@jazadowolony 11.01.2017 23:47

Bony,bilety do kina i basen - full wypas opcja. Widać,że masz full wypas ale w głowie.Gdybyś popytał starszych pracowników to byś wiedział,że karnety na basen,bilety do kina i bony były już przed obecnym dyrektorem.Nie chwal się wyczynami dyrektora który tak naprawdę to załatwił jak ktoś tu napisał mydło w toalecie. Uważaj żebyś nie zgłupiał z tego zadowolenia ,a swojego szefa skieruj na jakąś impreze organizowaną przez Ośrodek Doradztwa Rolniczego.Tytuł CZEMPIONA gwarantowany ! pozdrawiam

litfin

bedo jakie podwyzki po nowym roku?? Jak tam przechodzicie do lidla? Podobno lepsza kasa. Rekrutacja juz jest ponoc.

Zaskroniec

W tym roku każdy z pracowników otrzyma bon świąteczny na żywą krowe do zrealizowania na targowisku ze zwierzętami.Nowy pomysł Dyrektora w sprawie bonów to efekt porozumienia z pracownikami w projekcie '' talerz krowi na wigilijnym stole''

obiektywny

Szkoda że tych z góry nie wywalali jak okradali ludzi z wypracowanych nadgodzin :D

miłek

Nic dziwnego @byly, że za kradzieże wywalają nawet te małe - kradzież to kradzież. A odnośnie rekrutacji to jest w związku z tym duża rotacja?

kinga

A jak tam jest z socjałem?

a.r

witam, znana mi firma bo sam tam pracowałem kiedys, pare lat do tyłu, nie za duzo. zaczynałem od agencji i było wtedy ok. przez agencje mielismy lepiej ja na umowie bezbosrednio z id-lem. wiadomo, trzebabyło troche nadgodzinami nadrabiac ale i premie były wysokie za wydajnosc, non stop jakies bonusy za nadgodziny jak magazyn byl w czarnej d.pie.wyciagałem ok 2500- 3000 a czasem 3500 miesiecznie, niektorzy do pieciu dociągali jak godzin nałapali, a byli tacy co po 1400 brali tylko. a czemu, bo mieli wyjeb.ane na wszystko a najwięcej narzekali. i chyba tak do tej pory tak jest

Stefan

Do roboty a nie pisać bzdury,a jak wam sie nie chce pracować w magazynie to do łopaty rowy kopać !

kaczorek

Dyrektor nic nie może.Jedynie co może dla pracowników załatwić to mydło w toalecie.Siedzi cicho jak struś.O podwyżkach zapomnijcie.

kazik

Dla nowych pracowników zapewne się obniżyła z 1800 na 1750 oczywiście brutto.

dyrektor

Norklr tak bardzo spory plus skoro już szukają ludzi bez uprawnień. Jeszcze 3 lata temu i więcej nowemu dawano 1800 a teraz dają 1750 spory plus. Proszą się już pracowników aby ściągali kogoś do pracy też spory plus przecież na miejsce każdego pracownika stoi sznur chętnych za bramą. Umowa na czas nieokreślony dla pracownika z bardzo długim stażem nierealny,tłumacząc się że kontrakt mają krótki kolejny plus. Krótko, leją wodę i to z coraz bardziej kiepskimi argumentami uważając ludzi tam pracujących za bezmyślnych niestety tak nie jest. Były pracownik.

dyrektor

Widzę że zaczynają się pojawiać obiektywne oceny tego syfu. Pan dyrektor zaczyna już pisać chyba posty bo się boi o to że nie ma jednak za bramą tylu chętnych. Nie wierzcie w to co wam obiecują i strzeżcie się tego miejsca. Były pracownik.

Shasslanna

Mój mąż ciągle tam robi, ale po wakacjach basta! Pensja 1700 zł :/ nie ma nadgodzin, bo tylko ukraina może je robić. Kilka wpisów widzę tzw. szeptaczy internetowych, którzy chcą jakoś wypromować tą firmę :/ Nikomu jej nie polecam, chyba, że ktoś jest sam, bez rodziny na utrzymaniu, to na początek dla doświadczenia wystarczy.

Bylypracownik

Jak tam niewolnicy ? Pewno fajnie się robi za taką głodową pensje (jak można ją tak nazwać). Brak mi określenia jak bardzo trzeba się nie cenić żeby tam pracować. W każdym magazynie jest lepsza robota i co ważniejsze dużo większe pieniądze. Pozdrawiam i życzę zdrowia bo one to wam się przyda w tym zacnym zakładzie

adi

a dawid zamykajacy jeszcze tam robi

adi

co Robert już z nim nie wytrzymał i go zwolnił

zulu

@adi, sweter bartek nie robi. pojechał zrywać pieczarki w psarach

adi

sweter bartek zamykający z crossa to robi tam dalej

ex

z tego co wiem przez kilka lat nic sie nie zmienilo a. Umowa o prace jest prawda niezaleznie czy agencja czy firma cie zatrudnia (o ile jestes Polakiem) b. System premiowania jest atrakcyjny a nawet bardzo bo przeciez ile dostaniesz i czy wogole dostaniesz jest niespodzianka a to juz jakas atrakcja c. swiadczenia socjalne? jak zawsze placa za urlop i L4 a nawet daja "bogate" bony swiateczne no i najwazniejsze badania okresowe masz za free

lorek

Super nie nie możesz na to liczyć to wiedz napewno.

ddry

Echhhh tak tak brak mi argumetow dlatego juz nie skomentuje twojej wypowiedzi :D ps. strzeżcie się tego miejsca pracy !!!!!

Były

Lysogora to jeszcze nic w porownaniu z rafalem ze stocka

janek

co do administracji to sie zgadzam z kolega powyzej a najbardziej blyskotliwy jest pan lysogora ten koles przechodzi sam siebie az dziw bierze ze tacy ludzie zasiadaja na stanowiska lidera

ddry

goryl z brzytwa blysles inteligencja jak 90% ludzi zza biorka czy to krosowego czy tez stokowego przeczytaj to co napisales dokladnie i ze zrozumieniem emocje zostaw na boku chce nadmienic ze juz tam nie pracuje i niestety twoje zyczenie sie nie spelni i nie zamieszkam pod mostem nadal ostrzegam ludzi przed ta firma i kudzmi takimi jak ty twoja wypowiedz powinna ich tylko utwierdzic w tym co pisze :))))

goryl z brzytwą
@ddry 24.04.2016 13:52

Moją inteligencję zostaw w spokoju,a skup się na swojej.Po wpisie widać gołym okiem,że inteligencja Twoja jest porównywalna do doniczki.Siedzisz i płaczesz na forum nie mówiąc o ''emocjach'' które mi przypisujesz,a które Tobie towarzyszą.DDRY kolego lub koleżanko :Jak pracodawca nie zna się na kreatywności,to znaczy,że jego firma nie jest innowacyjna i nie zasługiwała na takiego pracownika jak Ty.Proponuje szczęścia w ogrodnictwie może tam się uda i będziesz spełniony bądż spełniona.Na koniec zachęcam do skorzystania i zapoznania sie z ogólnymi zasadami interpunkcji bo nawet z pisaniem masz problemy.Bez pozdrowień.

goryl z brzytwą

Komu zarobki sie nie podobają to niech sie zwolni a nie płacze na forum.A jak Cie nie stać na opłacenie czynszu to sie wyprowadż z rodziną pod most i zamieszkaj w kartonie.Bez pozdrowień.

ddry

ta firma to juz calkowite dno z coraz mniejszymi zamowieniami oraz ruskimi niewolnikami i kasa za ktora oplacisz tylko mieszkanie i przezyjesz 1 tydzien omijac jak tylko sie da syf jescze raz syf ostrzegam!!!

kotek

oj pawcio pawcio nawet tu cie latwo rozpoznac no sa niezle numery i historie pawelku ale coz zrobic prawda ? :D

Zostaw opinię o Id Logistic - Będzin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Id Logistic