BabyOno, Id Logistic, The Lorenz Bahlsen

Poznań

Opinie o BabyOno, Id Logistic, The Lorenz Bahlsen

trevor

Słyszałem , że w firmię kilka lat temu i uważam , że tamten czas spędzony w tym miejscu na pewno nie był czasem straconym. Teraz w pracy jest mi sporo łatwiej bo dużo się tutaj nauczyłem.. Takżę ja babyono polecam

a to nie tylko w Poznaniu tak jest. To strategia firmy. Człowieka można zastąpić innym człowiekiem. Zero sentymentów.

skandal jak tam [usunięte przez moderatora]? pracownikow z duzym starzem !!!!!! potrafia wywalic cie po 13 latach z minute na minuta , TAK DZIEKUJA !!!!!! WIEC NIE POLECAM PRACY W POZNANIU

Zostaw opinię o BabyOno, Id Logistic, The Lorenz Bahlsen - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BabyOno, Id Logistic, The Lorenz Bahlsen