Opinie o ID Logistics Polska w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie ID Logistics Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ID Logistics Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ID Logistics Polska w Bydgoszcz

wow

Kiedy byl festyn dla dzieci i czy sa doplaty do wakacji z fśs w bydgoszcz?

Justyna

Byłam ostatnio złożyć cv na magazyniera kompletacji towaru ,natomiast stwierdzili ze kobiet nie zatrudniają, byłam bardzo zaskoczona Pozdrawiam

Nowa

Czy w id Bydgoszcz pracują kobiety na wózkach wysokiego składowania?

Prosiłabym o namiary do osoby rekrutujacej na stanowisko magazyniera

były pracownik Nowy wpis

wszystko byłoby super w oddziale Nowa Niedrzwica. Gdyby nie to że kadra zarządzająca poza dyrektorem i dwoma managerami osobami to jest istny dramat braku kompetencji. I po rozmowie z koleżanką która tam jeszcze pracuje to dobrze że już tam nie pracuję przyjmowanie osób które wyleciały za wyzywanie ludzi od śmi.. na stanowiska menagerskie to porażka firmy

Były kierowca Nowy wpis

Magazyn ok, mają dzwine przepisy ale nie jest źle. Ale praca z (usunięte przez administratora)ze spedycji i w ogóle pod ID Logistics to tragedia! Jak najdalej od tych kłamliwych dziadów. Nie płacą faktur na czas, (usunięte przez administratora) na kilometrach - trzeba ich kontrolować na każdym kroku, atmosfera koszmarna. Kierowcy traktowani jak (usunięte przez administratora) Nie respektują kompletnie czasu pracy, ba… najpierw trzeba mieć jakąkolwiek wiedzę na ten temat. Zatrudniają byle kogo na miejsce spedytora, ciągle jest ktoś inny, ponieważ nie wytrzymują. Próby namawiania kierowców, żeby ładować bez kart, przerywanie pauz bo im się przypomni, że jednak trzeba rozładować towar i trzeba przepiąć naczepy. Wydzwaniają podczas odpoczynku i pytają o byle pierdołe. Nie polecam!!! Omijać szerokim łukiem!!!

Jak długo trwa proces awansu w ID Logistics Polska?

Nowa

Czy w id Bydgoszcz pracują kobiety na wózkach wysokiego składowania?

kobieta
@Nowa

Tak, chyba są dwie.

@kobieta

Kobiety nie pracują na wysokim składzie, pomimo że mam uprawnienia dali mi umowę na magazyniera twierdząc że zobaczymy w trakcie pracy.

UDT

Zależy na jakim dziale robisz od tego zależy jaką umowę dostaniesz

Marta Nowy wpis

Prosiłabym o namiary do osoby rekrutujacej na stanowisko magazyniera

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie ID Logistics Polska? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Bydgoszcz

Czy rozmowa kwalifikacyjna do ID Logistics Polska odbywa się w siedzibie firmy?

wow

Kiedy byl festyn dla dzieci i czy sa doplaty do wakacji z fśs w bydgoszcz?

@wow

bylabym wdzieczna za informacje czy sa obecnie prowadzone rekrutacje na komisjonera ? moglibyscie podac namiary na osobe z ktora mozna byloby porozmawiac w zwiazku z ewentualnym przyjeciem do pracy ? pozdrawiam

@Justyna

Dzwoniłam do nich w sprawie pracy przy komisjonowaniu ,niestety nie rekrutują teraz nikogo...

Natalia

Mógłbyś mi podać namiary na kogoś decyzyjnego kto zajmuje się rekrutacja ? Faktycznie zerowe szanse na zatrudnienie dla polek, pytam serio proszę o normalne odpowiedzi :)

Natalia

Witam Mimo negatywnych opini,czy mogłabym prosić o telefon kontaktowy do osoby rekrutujacej ? Pozdr

Lukasz

Prowadzą obecnie rekrutację na magazyniera ?

Michal

Brak ogłoszeń na magazyniera, aż tak mało pracy u Was ? Mozna aplikować bezpośrednio w firmie ?

Maksym

Czy firma Id w Bydgoszcz plajtuje i kończy po mału swoją działalność? Chciałem do pracy ale ponoć macie coraz mnie zamówień i pracy nie ma dla ludzi?

J

A tak zupełnie na poważnie to można prosić o kontakt do osoby która rekrutuje ? Pracują w firmie na komisjonowaniu również Polacy?

ONEK
@Maksym

Odpowiedź na poziomie,brawo pełen profesjonalizm godzien podziwu.Jak tak dalej będzie zniechęcali Ludzi to nikt do nas więcej nie dojdzie . Obrażacie innych a sami za grosz nie macie szacunku do innych

Co wchodzi w socjal ID Logistics Polska?

kierowca

Dramat co się dzieje na tym magazynie pełno hołoty z ukr.ainy a dziewczyny z biura expedycji noszą dziurawe gacie i nie myją się w kroku wali od nich śledziem na kilometr lepiej korzystać z usług pan przy drodze niż dziewczyn z biura

Zyga
@kierowca

Która polecasz, powiedz coś więcej, daj jakieś namiary... Chętnie jakąś poznam no chyba że same pasztety. Ja bywam w tym centrum średnio raz na miesiąc nie znam jeszcze żadnej łatwej.

@Zyga

Na expedycji to każda daje i ciągnie za niewielką opłatą

Gwiazda
@Kierowca

Potwierdzam w nocy są nich niższe ceny są usługi

Yana

Ty też tak lubisz kierowco? Lubisz taką prace być ostro walonym? Jesteś nieudacznikiem, ciągle dziewczyny namawiasz a nawet nie stać cie na kwiaty. Firma IDL jest bardzo dobra dla obcokrajowców.

Przewoznik

Może tak zaczniesz ludzi obsługiwać w tym okienku. Wielka gwiazda na wszystko ma czas a my czekamy i czekamy jak barany a ta się kom bawi i pogaduszki. Z Anetka nigdy problemów nie było, weźcie zmienicie ta Agnieszkę czy jak ona tam ma. Gdzie jest Lider gdzie kierownik tego biura.

@Przewoznik

Ona razem z liderką są zajęte cią.gnię.ciem druta pracownikom z biura muszą sobie dorobić do wypłaty

Xd

Xd

Kordian

... po co nick? (usunięte przez administratora) w zeszłym roku temu uratowałem im (usunięte przez administratora) ... nie musiałem ... w tym roku zapaliło się światełko. Takiej firmy nie chciałbym widzieć w PL nadaje się do DE albo CZ albo każdego innego kraju w UE! Nie lubię jak się wykorzystuje ludzi a jak maja problem mówią dowiedzenia jednostce

Sonia

Praca dla ludzi bez ambicji. Do czego to dochodzi aby Ukraińcy rozkazywali Polakom w ich własnym kraju. Zarobki słabe w porównaniu do innych magazynów. Premia zależna od tego ile na kogo doniesiesz menagerowi, albo kogo znasz i co z nim robisz. Co druga dziewczyna podlizuje się komuś z kierownictwa aby później nic nie robić i mieć największą premie. Praca dobra na miesiąc, dwa.

Dolny Śląsk
@Sonia

Część. Właśnie się zatrudniłem i jestem, po kilku tygodniach tzw."szkoleń". Widzę po tych wpisac, że uha-ha-ne gęby menedżerów MOM I zapewnienie że ludzie są najważniejsi to tradycyjna ściema. Zauażyłem, że mimo wyniosłych oczekiwań z ogłoszenia pracuj.pl i tak przyjmują "kogo się da!"i z doświadczeniem i kompetencjami (ok 15 lat pracy na różnych stanowiskach od produkcji przy taśmie po kierowanie zespołem, a w tym czasie ukończone studia zaoczne), znajomością języków obcych (j.ang. i rosyjski plus podstawy francuskiego) zostałem zamieciony do jednego kąta (nie poniżam żadnej uczciwej pracy, stwierdzam tylko fakt) z byłymi ochroniarzami, ekspedientkami z "Biedronki" czy świeżo upieczonymi absolwentami szkół w wieku 20-22 lat. CZYŻBYM SIĘ POMYLIŁ? WYGLĄDA NA TO ŻE CHCĄ PRZESZKOLIĆ NA SZYBKO SWYCH PODDANYCH I ODDANYCH PACHOŁKÓW. SZCZUJĄC WIELKĄ KARIERĄ PRZYGOTOWUJĄ SZCZENIACKI NARYBEK "UCHOLI" Z WYPACZONYMI AMBICYJKAMI. JAK MOJE WRAŻENIA SĄ MYLNE,DAJCIE ZNAĆ, BYM WIEDZIAŁ NA CZYM STOJĘ???!!!

Wozkowy
@Dolny Śląsk

A ten wąsaty MOM jeszcze pracuje? Ten co go córeczka z biura wkręciła... Najpierw pracował przy śmieciach a teraz jest drugi po dyrektorze, prawa ręka Anitki. Takie to widzisz szczeble kariery są w IDL, od śmieci od razu do gabinetu dyrektora. Szkoły, kursy i wiedza nie potrzebna. Wystarczy ludzi (usunięte przez administratora)

Mike
@Wozkowy

Niestety pracuje i od momentu jak awansował to mu całkiem palma odwaliła ale tak to jest jak się z (usunięte przez administratora) awansuje na pana jego ulubione zajecie to wymyślanie tabelek do wpisywania np pracownikom błędów z byle gównianego powodu np.nie zaklejenie kartonu taśmą klejącą albo ze jak ciebie złapie (usunięte przez administratora). Wszystkie opinie które są tu napisane to 100% prawdy .

Kierowca z rampy 32

To prawda zwłaszcza dwie blondynki ,których pierwsze litery imion są na literę(usunięte przez administratora)z pewnego biura wyrabiają normę na cały magazyn.

@Kierowca z rampy 32

Hehe z nimi nie ma co na wrotkach :)!!!!! zaczynać ;) pozdro

Mlody

Ojej nie wiedziałem, a dlaczego nie napiszesz do mnie na meila tylko tutaj? Jestem zarejestrowanym użytkownikiem. Go worka. Także tego... Serdecznie możesz mnie cmoknąć (usunięte przez administratora)

Niczyja25

Dobrze, niech wiedzą. Nigdy jednej ani drugiej nie lubiłam.

Przemo

A to że ekspedycja kradnie razem z kierowcami podczas załadunku to też są pomówienia? Załadunkowy dogadany z kierowcą (usunięte przez administratora) palety na naczepie, tam kamery nie sięgają i giną pojedyncze sztuki. Później panienki z okienka przechowują fanty u siebie w biurze a pozostałe kierowca w kabinie. Taka to fajna ekspedycja. Jak Cos potrzebujesz, zgłoś się do nich a ci załatwia i bez problemu wyniosą w damskiej torebce przez ochronę. Proponuję sprawdzic biurka i torebki u tych wspaniach Pan na dziale ekspedycji. Lider, pracownik okienka i pozostała ekipa kręcą za plecami Jakuba

@Przemo

Najbardziej szkoda managera ekspedycji gdyby uslyszal co mówią za jego plecami w biurze na temat jego i jego rodziny to ciekawe czy byłby dla nich taki mily

Anonimowa
@Kierowca

(usunięte przez administratora) Słuchać się tego nie dało jacy ludzie potrafią być podli a za chwilę zmienić się w inna osobę i udawać przed menagerem. (usunięte przez administratora) Ekspedycja się popsuła, obecni ludzie w biurze ja psują jeszcze bardziej.

Kierowca

To by wyjaśniało dlaczego na ekspedycji zaczynają na nockach wcześniej pracę albo na rannych zmianach zostają po godzinach wszystkich nas kierowców W ciągu 8 godzin nie obsłużą a nieraz jest tylu chętnych że ledwo nadążają i mają ręce pełne roboty

kierowca

Na ekspedycji lider Daria i PAM Agnieszka ciągną jak odkurzacz warto im dać te parę groszy za usługę i rzecz jasna zawsze można u nich liczyć na o-ral i a-nal na brak klientów blondynki nie mogą narzekać

@Sonia

tak jest wszędzie. Bez względu na pracę. Jedni głaszczą główki po jajach, inni działają

Stały bywalec
@Sonia

Szczerze firma jak każda inna ,ale jedna z pań przy okienku w biurze recepcji cross jest wyjątkowo niemiła ,bezczelna mówią do niej Basia ,dobrze by było zwrócić uwagę na jej zachowanie ponieważ jest zbyt pewna siebie nawet w stosunku do współpracowników,a do klienta to żenada ,dziwne że firma zatrudnia takiego pracownika

młody

Była już wigilia zakładowa w tym roku?

@młody

W tej firmie nie ma wigilli zakładowych kierownictwo żałuję na wszystko pieniędzy tylko sobie przyznaje premie za nic nierobienie

@młody

W tej firmie nie ma wigilli zakładowych kierownictwo żałuję na wszystko pieniędzy tylko sobie przyznaje premie za podlizywanie się ukrom

Luka
@Damian

@Luka

Oho kogos z kierownictwa (usunięte przez administratora) zapiekla i nie umie kulturalnie pisać czego się spodziewać po bezmozgach

@Damian

Żadnego dodatku świątecznego też nie mieliście, nic? Ciekawe, czy zawsze tak jest, czy w tym roku ewenement jakiś? Bo ja, gdziekolwiek nie pracowałam, to zawsze coś było, nawet symbolicznie, ale było.

Luka
@Marta

Były bony na święta, na Wielkanoc też są

@Marta

Dodatek zawsze jest na święta.

@Lucyfer

Tak bony były bo zwolnili 2ch Polaków z stok bo nie byli wielofunkcyjny, mieli być rozladunkowym, przyjmującym i sztaplarzem i z każdej ten funkcji wyrobić normę dzienną. Nie ma tego złego.... Życzę aby szybko znaleźli pracę !

Lucyfer

Bony zawsze były w tej firmie i to nie ma nic wspólnego ze zwolnieniem ludzi. Szkoda ze zwolniąja Polaków. Bo jest na magazynie cała masa szczurów z Ukrainy do wyje.bania. Została tylko nieliczna grupa Polaków. którymi zaczynają pomiatać Menagerowie. A co do menagera to Pan z Recepcji Stokowej jest nieumytym dziadem. Praktycznie czuć go zawsze wstyd żeby na takim stanowisku taki dawać przykład.

@Lucyfer

a z jakiego powodu tak w ogóle twierdzisz, że Ukraińców należy oddelegować? Źle pracują czy o co chodzi? Tak nieliczna grupka Polaków to z ilu osób może się składać? W firmie to ile w sumie jest?

@Zuzanna

Z jakiego powodu trzeba Ukraińców oddelegować, a to z takiego że przychodzą do pracy na 12h tylko po ty żeby nabić godzin, a efektywności nie widać. A co do Polaków to może 20 osób jest. Nie licząc Kandr

@Lucyfer

A to nie wiem, nie widziałam wyników. To kto je podsumowuje tu w firmie? skoro byłoby tak jak piszesz to firmie to nie przeszkadza, że wyniki nie są najlepsze? W kadrach już sama PL?

Dobrze poinformowany

Idl Krzyżowice to dramat manager yardu to jakiś komunista który stosuje metody pracy rodem z PRL-u(papierologia,krzyki,zastraszanie). Kadra dyrektorska o tym wie nic z tym nie robi. Dużo stresu i roboty na Liderce i administracji a kasa słaba ,jesteś tylko numerkiem na kamizelce zero szacunku do ludzi i ochrona która która ma niespełnione ambicje mundurowe i traktują cie jak potencjalnego złodzieja i bandytę.

Świerże

Ale tu ludzie głupoty pie....olicie... Praca jak każda inna ludzie jak w każdej innej firmie.

Monia.
@Świerże

Dokładnie, praca jak każda inna, tutaj piszą ludzie którzy mają problemy życiowe i nie wiedzą jak je rozwiązać.

Krychu
@Świerże

Tak praca jak każda inna ludzie fałszywi, wyrabiasz normę która z nową umowy dołożyli, jakieś multifunkcyjnosci wymyślili. Pokaż mi inny zakład gdzie wchodzisz do firmy i myślisz czy dasz radę do końca dnia.

Sisi
@Krychu

Dokładnie zgadzam się z tym. Firma nie szanuje pracowników

@Sisi

Czy pracownicy między sobą także? Pytam, bo napisał, że ludzie tylko niestety też tak ogólnie? A te normy to faktycznie są tak duże i stale zwiększane czy to już od pracownika zależy czy wyrobi czy też nie?

Jaki jest okres rozliczeniowy w ID Logistics Polska? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Na umowie jest że do 10 każdego miesiąca ale zazwyczaj na koncie mamy już ok 6.

Rudy Ryc

Tego Rudego Ryca z opakowań wywalili w końcu, czy nadal meile pisze na wszystkich. Przez niego zwolnili fajna ekipę z tego działu, ale jak to rude fałszywe zawsze będzie.

Pam
@Rudy Ryc

Kto wyleciał z opakowań,?

XD
@Rudy Ryc

Kto wyleciał z opakowań? Bo od lat tam pracują Ci sami ludzie xD

Przemo

O tej firmie można powiedzieć tylko jedno słowo ekspedycja. Głośna Agnieszka i Cicha Daria. Obie już zmęczone przez pracowników i kierowców. Wyrabiają normę na cały magazyn.

Szymon
@Przemo

Są jakieś premie za wyrobienie tej normy? Ile teraz płacą na rękę? Mam na myśli magazyn.

@Szymon

One dostają premie od kierowców za ,,miłą" obsługę dają z siebie wszystko żeby dostać kasę

młody
@Szymon

Nie ma w firmie premii. Ale wypłata jest dobra.

@młody

Gdzie niby te dobre wypłaty?

@Przemo

Potwierdzam byłem u tych 2 dziewczyn z ekspedycji i zawsze możemy liczyć na miłą obsługę i full serwis za niewielką opłatą nieraz są tak ,,zapracowane" że obsługują 3 kierowców na raz

@Kierowca

Daj już se spokój z tym full serwisem, ile można, ciągle to samo

Szymon

No chyba na konto nie? Kolega wcześniej pisał, że dobrze płacą ale nie dodał ile. Napiszesz na jaką kasę można liczyć, żebym się nie rozczarował jak się przyjmę.

Jakie stanowisko?

B
@Szymon

One wyrabiaja norme ustami i tylkiem

Squn

Broda jeszcze robi na załadunkach, czy już na emeryturze? Kiedyś jeździłem do tego bałaganu i nie powiem kilka panienek się zabrało... Ale to mało inteligentne wszystko było... Pozdro łapu capu

anetka

no zgadzam się

Aga

Zapraszam wszystkich chętnych na małe bara bara w moim niebieskim samochodzie czekam codziennie o 06:00 na parkingu pojedziemy moim autem do lasu i tam się zabawimy od jutra ceny promocyjne

ABC
@Aga

Zaktualizuj informacje skoro chcesz nadal podszywać się. Agnieszka nie pracuje w ID.

kieras
@ABC

Na szczęście du.py daje po staremu wystarczy zadzwonic

Zostaw merytoryczną opinię o ID Logistics Polska - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w ID Logistics Polska?

Zobacz opinie na temat firmy ID Logistics Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ID Logistics Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 4 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ID Logistics Polska