Opinie o ID Logistics Polska w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie ID Logistics Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ID Logistics Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ID Logistics Polska w Bydgoszcz

GrubyWroclaw

Hahaha, ale jazda. Słyszałem, że w Bydgoszczy jest tragedia z robotą i łatwo się kiłą zarazić od kilku dziewczyn ale widzę, że tam grubo się dzieje. Każdy z kazdym

Lidl

Po co tu pisać jak się pracuje od jak to tylko czytają ludzie z tej firmy Jeśli uważacie że jest źle to się zwolnijcie Jeśli normy za duże to (usunięte przez administratora) Szybciej a.nie na papierosie siedzisz i kręcisz się w kółko

Pracownik techniczny

Proszę, powiedzcie mi czy warto aplikowac do działu technicznego? Wiem, że zarobki są słabe ale można się tak jakoś wyszkolić, nauczyć czegoś i zdobyć praktykę? Jak kierownik i ludzie ze wsparcia technicznego? Jakie są zmiany, jaki system pracy? Można awansować z wyższym wykształceniem, czy zdobyć jakieś techniczne kursy?

@Pracownik techniczny

Szczerze to odradzam, nie warto aplikować - chyba że chcesz być traktowany jako zwykły robol. Jeżeli masz wyższe wykształcenie i szukasz pracy na dłużej to tylko zmarnujesz czas. Praca bardziej dla dziadka na emeryturze, "złotej rączki", kogoś kto cokolwiek potrafi ale nie wymaga zbyt dużo. Nie awansujesz, bo nie ma na co, nawet jakby zwolniło się miejsce kierownika to i tak na 100% wezmą kogoś z zewnątrz. Kursów też nie oferują, jedynie jakieś totalnie nieprzydatne. Praca na 3 zmiany + weekendy, dodatkowo bycie w gotowości żeby przyjechać do pracy np.w święta. Dodatkowo szefostwo tak jak w innych komentarzach - masakra.

ccc
@Pracownik techniczny

A na kogo ty chcesz tam awansowac? Mozesz jedynie na starszego młotkowego co nap... młotkiem w regaly. Moj ziomeczek tam robil to ściany malowal tylko a na koniec i tak go wyrzucili.

Stockowy
@Pracownik techniczny

Nie warto, osobiście odradzam. Zarobki słabe, a ludzie tam pracujący to chyba jacyś upośledzxni są, niestety warsztatu to też dotyczy. Menagera nie znam, ale podobno lubi kroić na kasę chłopaków. Nikt za bardzo nie przepada za tym działem. Na awans nie ma co liczyć, bo tam nie ma lidera ani zastępcy Menagera. Można spróbować na innym dziale.

były pracownik PAM

Nie przedłużyłem umowy, Menedżer na moja decyzje odpowiedział tylko " ok ". Atmosfera tam panująca, pobłażanie zachowania pracowników z ukrainy i akceptacja ich humorów wpłynęła na moją decyzje - czuje ze nawet zrobiłem tym im przysługę. Tydzień temu gdy wybuchła wojna na Ukrainie Dyrektor zeszła na dół zrobiła wielkie zebranie i prosiła by nie wyjeżdżać do kraju okazują im wsparcie i chce żeby zostali tutaj i pracowali. A Nas Polaków którzy nie przedłużyli umowy nawet nie spytali dlaczego ....!

Wózkowy
@były pracownik PAM

Zgadzam się z tobą co do pobłażania Ukrainy. Polak się już nie liczy tylko Ukraina, ale to jest wina Liderów, na popolodniowe zmiany jest samowolka nikt ich nie kontroluje,nocka to samo. A co do zebrania w kwestii wojny na Ukrainie to pani dyrektor chodziło o to żeby zostali bo jak oni wyjadą to mogą zamykać IDL gdyż ukraina to ich utrzymuje bo Polaków już tam jest niewiele. Nowy kontrak jest pieniądze są takie same jak były, obowiązków doszło więcej. Najlepiej jak by pracownik robił wszystko i nie chodził na przerwy.

były pracownik PAM
@Wózkowy

Tak Wózkowy wiem że chodziło Pani dyrektor żeby nie wyjeżdżali bo nie miał kto by tam pracować, ale pracownik Polski nie liczy się tak skoro pozwolili sobie na taką ilość pracowników z Ukrainy. Pozdrawiam!

mapet
@były pracownik PAM

a czym sie tam po krotce zajmowales? jestem ciekawy, bo znalazlem taka oferte pracy na olx

Pam
@mapet

Niczym, siedziałem i ściemniałem a inni robili za mnie. Można kawę wypić i łaski bajerować, tylko słaba kasa i te nocki to masakra.

m
@Pam

A na jakim dziale robiłeś?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie ID Logistics Polska? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
Brak slow

Polaki Cebulaki pracujecie (usunięte przez administratora). Kupili Was za 300zl gdzie Ukraińcy dostali 500. Podniecacie się bo jabłka wam dają na stołówce czy talez zupy. Mi by było wstyd pracować na trzy zmiany za 3tys w tym(usunięte przez administratora).

Adolf
@Brak slow

A ty śmieciu mieszkający z mamusia gdzie pracujesz??

Ktoś kiedyś pytał o menagerow na tym magazynie. Podczas mojego krótkiego pobytu tam mogę powiedzieć tylko o dwóch normalnych: Menager ochrony Adam i Menager opakowań Piotr. Reszta to tak jak ktoś napisał, banda nieudaczników. Pozdrawiam tych co zostali i tych co odchodzą z końcem umowy w lutym.

Omijać z daleka firme, zwłaszcza działy DRY Stock, Recepcja Stock,Fresh i Ekspedycja Traktowanie ludzi jak go.wno. Kiedyś w tej firmie było ok. Podwyżek nie ma żadnych mino że jest zachwile nowy kontrakt. Obowiązków jest coraz więcej. Jak już Ukrasy uciekają z tego magazynu to naprawdę jest źle.

Kierowca
@Piotr

Głupoty gadasz Na ekspedycji dziewczyny z biura umieją zadbać o kierowców za niewielką opłatą można u nich liczyć na o-ral i a-nal szkoda że na innych magazynach nie ma takich atrakcji

mm
@Kierowca

Te wasze opinie są żenujące . Czy tylko w taki sposób potraficie siebie dowartościować wypisując swoje wypociny. Może zamiast tracić czas na wypisywanie głupot zadbalibyście o swoją higienę osobistą bo jak się koło was przechodzi albo przebywa blisko was to paść można od waszego smrodu -jakbyście jeszcze nie zauważyli przy wejściu na magazyn są toalety może zamiast plotkować z Ukraińcami przeznaczycie parę minut na swoją osobista toaletę a chwalenie się waszymi podbojami tylko świadczy o waszym totalnym braku kultury ! ! !

kierowca
@mm

Nie pisz głupot blondi tylko szykuj(usunięte przez administratora) razem z koleżankami na ekspedycji bo w niedzielę przyjeżdżamy będziemy na was czekać tam gdzie zawsze tylko ładnie się ubierzcie a nie jak ostatnio w ciuchach z lumpeksu

Radar
@kierowca

Kierowca nie bądź taki Kozaczek, a jak nim jesteś to wskaż te miejsce i godzinę to podejdę i ci wybije wszystkie kły o ile jeszcze jakieś masz.

klient
@Kierowca

To prawda u dziewczyn z biura expedycji zwlaszcza blondynek zawsze mozna liczyc na full serwis ciekawe czy znowu zrobia promocje na swoje uslugi w niedziele mam nadzieje ze chociaz tym razem sie umyja i zmienia ma.jty

Computerman

Pracowałem w dziale informatycznym. DRAMAT. Nawet jako doświadczony informatyk nie masz co liczyć na pensje bliską średniej krajowej. Jako specjalista pracowałem z typem, co totalnie nic nie umiał i był poprzednio pracownikiem magazynu, wzięli go tylko przez to, że nikt za takie pieniądze nie chciał robić. Dyrektorka jest MEGA nieprofesjonalna. Wszystkie moje koleżanki, które już odeszły, były przez nią prześladowane (na przykład jedna, która poszła na macierzyński, jak wróciła to ze stanowiska biurowego dyrka przeniosła ją na chłodnię!). Do tego puste obietnice w tej firmie są na porządku dziennym. Obiecają ci awans za pół roku, a za 4 miesiące przyjmą kogoś na to przyobiecane stanowisko, a ciebie wyśmieją w twarz. Nie polecam nigdy i nikomu.

Kula
@Computerman

Dział IT to porażka jakąś. Siedzią tam ludzie którzy tylko potrafia wymieńic klawiaturę na nową gdzie i tak dostaniesz jakąś starą.

@Kula

Zgadzam sie pracuja tam sami nieudacznicy zyciowi co to tylko potrafia ci komputer zrestartowac

Pam

Osobiście nie polecam pracy w tym magazynie ze względu na dwa ważne powody, moim zdaniem najgorsze w tej firmie: 1. To aktualna Pani Dyrektor. 2. To Menager operacji magazynowych. Za to polecam pracę w ID we Wrocławiu pod skrzydłami ludzi inteligentnych w przeciwieństwie do Bydgoszczy.

@Pam

Ten menager to nieudacznik tak samo jak większość managerów w tym magazynie

Aga
@PAM

Nie pracuje tam ponad 4 lata .Jak się dowiedziałam że Patryk J awansował oniemiałam ,że taki ktoś awansował

@Aga

On już nie pracuje w tym magazynie

Mag
@PAM

Wcale nie lepsi tutaj pracują teraz

@Mag

Teraz wszyscy menagerowie i liderzy co zostali to sami nieudacznicy nadają się co najwyżej do zamiatania parkingu przed magazynem

John Jefrey

IDL w Bydgoszczy swiadczy uslugi dla Carrefoura. Pracowałem w tej firmie od samego początku kiedy w 2017 powstala w Bydgoszczy. Najlepsze czasy z pierwszych dwoch lat dzialanosci IDL w Bydgoszczy niestety juz nie wroca. Aktualny dyrektor, a w zasadzie Pani dyrektor to moglaby prowadzic i zarzadzac co najwyzej kiosk ruchu a nie taki wielki magazyn. Przez nia odeszla praktycznie cala stara ekipa ktora budowala to centrum logistyczne. Teraz nie ma juz nikogo normalnego w tej firmie, nawet ludzie z ukrainy nie chca tam pracowac. Przychodza i miesiac, dwa i odchodza. Znowu nowi przychodza i tak na okraglo... W skrocie moge opisac kazdy dzial, byc moze ktos, kiedys bedzie staral sie o jakies stanowisko to juz bedzie widzial na co sie nastawic. A wiec zaczynamy: Przyjecia: Chyba najbardziej ograniety dzial w magazynie. Cross: dziewczyny robia swoje nie jest zle (wiekszosc ukraina) Stock: praca w regalach, kroją cie jak tylko sie da (wiekszosc ukraina) żal ludzi Expedycja: najbardziej fałszywy dział jaki jest (wiekszość to ulubieńcy i uszole Pani dyrektor) Opakowania: dział dobry dla emerytów i rencistów (jak cie z innego wywala to trafiasz tutaj) Techniczny: po za krzykami na caly magazyn i glupimi odzywkami nic soba nie reprezentuja, wystarczy na nich spojrzeć (nie wiem po co w ogole sa?) Fresh: glownie ludzie z Ukrainy, bo kto by chcial w chlodni pracowac za te pieniadze (pracuja po 12h) Nie bede sie rozpisywal dokladnie na poszczegolne dzialy i poddzialy ale mam nadzieje, ze w jasny sposob przedstawilem sytuacje jaka panuje na magazynie ID Logistics w Bydgoszczy. Podsumowujac, wiecej zarobisz na tym magazynie jezdzac i myjac podloge maszyna niz jako operator wozka wysokiego skladowania.

Andrew Cooper
@John Jefrey

Pracuję również od 2017 roku i w 100% zgadza się z tą opinią.

Dry
@John Jefrey

Zgadzam się z tobą w 100%. Jak dla mnie firma nastawiona głównie na ukraicow. Zero szacunku dla Polaka, kroją z premii jak tylko się da. Zarobki słabe, atmosfera w pracy słaba, ludzie brak słów! Bardzo ładnie podsumowałeś większość działów. Pozdrawiam

Mike
@Dry

Polacy I Polki są spoko tylko Ukrainki i Ukraińcy panoszą się jak wszy na kołnierzu i bardziej szanowani od naszych

Piter
@John Jefrey

Ja milo wspominam prace w tym magazynie. Zawsze na nocce jakas małpeczke sobie walnąłem, czasami ze dwie. Pozniej sie cos gdzies zjadlo i nad ranem do domu z whisky i wypchanymi kieszeniami sie wracalo. Pozdrawiam cieciownie z bramy.

Włodek
@Piter

Również polecam taka praca hahaha

Agnes
@John Jefrey

Czy ja wiem czy na początku było lepiej.Pierwszy Dyro się nie popisał .Na stoku najbardziej ogarnięty że wszystkich liderów był Kuba.Ale że mieliśmy Roberta za kierownika było jak było. Na Cross chłopaki byli super Damian i Szymon do serca przełóż. Gdy odchodziłam z firmy obecna Pani Dyrektor była kierownikiem cross i dobrze ją wspominam.

Kacper

Rekrutują teraz na stanowisko m. in. Specjalista ds. BOK i reklamacji. Czy ktoś wie co to za pracą, ile płacą? Który to dział? Jacy ludzie? Dużo negatywnych opinii niestety o tej firmie wyczytałem. Będę wdzięczny za info.

@Kacper

Również nie polecam, praca w BOK-u odpowiedzialna i słabo płatna Lepiej poszukać normalnej firmy

@Kacper

A myślisz dlaczego zrobili rekrutacje zewnętrzna a nie wzięli pracowników którzy już tam pracują i maja pojecie o funkcjonowaniu magazynu? Pracownik biurowy nie zarabia nawet 3000 zł / miesięcznie! Musisz się pilnować co robisz i co mówisz bo każde słowo jest obracane przeciw Tobie, a gdy Pani dyrektor coś wymyśli to szkoda słów ! Magazynierzy maja więcej płacone, ale czy będą mieli pełną nagrodę po nowych zmianach .... ? Pytacie się dlaczego siedzimy w tej firmie bo nie można przejść do innej niby tyle pracy, ale tylko szczęścia brakuje każdy komu uda się to ucieka.

B
@PAM

A co teraz wymyślili za zmiany te zło.dzieje?

Operator wozka

Wy serio pracujecie jako operatorzy wózków na trzy zmiany za 3.5tys na rękę? Coś nie chce mi się wierzyć patrzac, że w magazynie gdzie ja pracuje tyle zarabia Świeżak pracując na jedną zmianę na 3/4 etatu jako operator wózka. Sam chciałem złożyć cv do ID logistics ale liczyłem na wypłatę w okolicy 5tys na czysto.

Op
@Operator wozka

Tu tylko ukrom i zlodziejom się opłaca pracować z roku na rok coraz mniej kasy dają a mają coraz większe wymagania na szczęście budują się kolejne magazyny więc zaraz nie będzie miał kto pracować na WWS

PM
@Operator wozka

Niestety to prawda w tej firmie nie ma co liczyć na godne zarobki .Od nowego roku dołożyli 250 zł brutto do pensji a normy co najmniej jakby dali z 1000 zł. I to dotyczy się pracowników każdego działu. Już ludzie uciekają a co dopiero będzie od marca gdy wejdzie w życie nowy kontrakt. Z pogłosek jakie krążą po magazynie bardzo dużo pracowników nie zamierza przedłużyć umowy która się kończy 28 lutego.

Do operator wózka

Hahahaha 3.5 na rękę na 3/4 etatu, chyba u Niemca na etacie

Magazyn
@Do operator wózka

W metalkasie wózkowy jedna zmiana 4200-4500 (w tym jedna sobota) na pełen etat, więc 3.5 na 3/4 jest jak najbardziej możliwe. A to że ty zapierrrrr za 2200 to już świadczy tylko o tobie. Pozdrawiam. Ps jeździłem w id pół roku w 2018

Garu

W Carrefour była kiedyś taka jedna blondyna, mówiliśmy na nią pojemnik na sperme. Z ryja całkiem spoko ale płaska trochę. Niebieskim cabrioletem jeździła. Żyje jeszcze?

Markoo
@Garu

Noo o niej to legendy już krążą, ale już się popsuła z wyglądu i po jej przygodach z ciapatymi nikt już jej nie chce.

Damian
@Garu

Aga z ekspedycji razem z liderka Darią dają teraz (usunięte przez administratora) kierowcom z Ukrainy bo oni dostają teraz najwięcej kasy

Były Pracownik działu recepcja

Cześć , moja przygoda z ta firma zakończyła się dwa lata temu i widzę ze podjąłem słuszna decyzje dając wypowiedzenie. Praca jak każda inna trzeba wykonać swoje obowiązki, świadczenia socjalne na święta gdzie wypisujesz dochody swojej rodziny i od tego jest uznawana jej wielkość, za wypracowane nadgodziny miałeś oddawane godziny, ale nie gdy Ty potrzebujesz a gdy nie było pracy idź do domu. Pensja podstawy nie zadowalała ale za to była "nagroda " za produktywność i odkąd to wprowadzili zaczął się wyścig brak poszanowania i pomocy wśród pracowników. Na dodatek gdy kierownikiem recepcji przyjęć stok / cross został M.M. który z czasem przestał kontrolować swoje zachowanie w stosunku do ludzi krzykiem, ale gdy ktoś mu odpyskował, zabieraniem premii za błahostki, nie przyznawaniem urlopów w terminie ,brakiem poparcia gdy był problem a co najlepsze gdy zaczęto obnosić się z pracownikami Ukrainy stwierdziłem ze nie ma miejsca tam dla mnie i chyba firma musi mieć jakiś % Polaków żeby istnieć na rynku pracy dlatego tak ich jeszcze trzymają. Pozdrawiam tych którzy tam zostali ! Nie bójcie się zmian !

@Były Pracownik działu recepcja

Zgadzam się w 100% z tą opinią. Niestety pan manager M.M za nic ma pracowników nie znosi sprzeciwów nie ważne że masz rację jeśli jesteś pracownikiem najniższego szczebla twoje zdanie się nie liczy. No chyba że jesteś pracownikiem administracji to wierzy w każde słowo. To dział na którym pracują najbardziej fałszywe i obłudne osoby ( RECEPCJA CROSS-STOCK ) ich motto donieść na kogoś a będziesz ulubieńcem. Nie ważne czy choćby jedno słowo jest prawdą czy nie twoje się nie liczy . Nieważne jak byś się tłumaczył i tak nie masz racji. Poprostu pan manager nie znosi sprzeciwów . Bardziej liczy się Ukraina niż rodak. Raz się sprzeciw a masz przerąbane . Kiedyś człowiek przychodził do pracy z przyjemnością a teraz jak za karę bo nie wie co go czeka danego dnia czy nie dostanie wypowiedzenia z powodu jak to mają w zwyczaju podać BRAK ZAUFANIA DO PRACOWNIKA a pracuję w tej firmie od samego początku i jest to przykre. Taka mała sugestia do Pani dyrektor więcej rozmów z pracownikami co im leży na sercu.

Lucky

Macie racje żadnego wsparcia ze strony managerów, a liderzy tylko im przytakują bo boją się o posadę. Nie raz była sytuacja gdzie liderzy w oczy kłamali przy rozmowach z pracownikami i przekręcali fakty na swoją korzyść żeby z pracownika zrobić tego najgorszego a później weź z takimi współpracuj. Najlepiej mieć (usunięte przez administratora).... ale tak tylko na pewien czas bo przecież praca to połowa czasu naszego życia i tez powinniśmy mieć satysfakcje z tego, ze tam chodzimy. Wypłata ok 2900 zł z dodatkami za nocki i nagrodą ale atmosfera i znoszenie adoracji pracowników z ukrainy nie są warte tego.

Szymon

Trudno nawet skomentować twój post, bo jest poniżej poziomu. Wiesz, że obrażanie innych ludzi można ponieść konsekwencje? To forum o pracy a nie o prywatnych sprawach innych pracowników.

Kierowca

Dobrze mówisz na ekspedycji to każda daje i ciągnie zwłaszcza lider Daria i PAM Agnieszka

nick

Tez się zgadzam z tobą.

Mlody
@Kierowca

Deptales któraś z nich? Liderka spoko ale ta druga to jak gargamel.

Driver

Ta Wasza cała Aga od exp to jak prostytutka tam siedzi. Brana z każdej strony. Niech się lepiej papierami zajmie a nie bajera w okienku a nawet przed nim.

Alexandr

Firma zła, (usunięte przez administratora) mnie i moją żone. Ciężka praca, źle pracuje, nie proponuję nikomu. Źle

Bolek

Skąd tyle negatywnych komentarzy?! Ocena 1?! To jakaś kpina. Narzekać każdy potrafi, a robić się nie chce. Między Bogiem a prawdą nic złego o tej firmie powiedzieć nie mogę. - można naprawdę dobrze zarobić, są premie, dodatki na święta i dla dzieci - po pracy mam czas dla siebie i rodziny - rodzinna atmosfera, mili i pomocni współpracownicy - dają full pakiet medyczny za dosłownie symboliczne grosze Widziałem też tutaj nieprzychylne komentarze na temat szefostwa. Ja również nie mogę narzekać w tej kwestii. Pani dyrektor jest naprawdę w porządku, ale nie daje sobie w kaszę dmuchać co niektórym się to nie podoba, jakby była wiecznie milutka i klepała was po pleckach to co niektórzy przychodzili by do tej pracy poplotkować i wypić kawkę, na szczęście nie tutaj takie rzeczy. Oczywiście jest czas na odpoczynek, wyjścia integracyjne, pikniki rodzinne w firmie, wszystko w granicach rozsądku. Jeśli ktoś szuka pracy to ja szczerze polecam, najlepsza firma w jakiej do tej pory pracowałem.

...
@Bolek

Pochwal się Bolek lepiej na jakim dziale robisz skoro twierdzisz że dobrze zarabiasz i ile ci zapłacili że pisanie nieprawdy że poprawić wizerunek firmy

Bolek
@...

Otoz zdziwisz się ale nie dostałem ani grosza :) cos z tego co napisałem jest nieprawda? Moze pochwał sie co ci tak w tej firmie nie pasuje, ciekaw jestem

:::::

Kolejny kłamca się ujawnił pewnie masz obiecane usługi full serwis u dziewczyn na ekspedycji że tak kłamiesz

Lolek
@:::::

Żadnego full serwisu nie mam, i nawet bym nie korzystał bo nie ma z czego. Poprostu śmieszą mnie wypociny ludzi którzy piszą głupoty na temat ID logistics. Jak ktoś stęka na wypłatę to niech się zwolni i idzie pracować do lidla czy Kauflanda. Znam ludzi którzy odeszli z ID a teraz płaczą w poduchę ze by chcieli wrócić. Tak jak pisał Bolek firma daje pełen pakiet świadczeń, wyjścia integracyjne, pikniki rodzinne. itp. Pracujesz 8h i idziesz do domu. Jedyny minus w tym zakładzie to to że (usunięte przez administratora) w szatni i jest słabe połączenie autobusowe.

Gosc
@Bolek

Bolek może napiszesz prawdę a nie to co Tobie kazali albo lepiej się przyznaj ile ci naobiecywali za tą opinię. Pracuje w tej firmie od samego początku i takiego (usunięte przez administratora) jak teraz jeszcze nie było . Z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej gdyby nie sytuacja na rynku pracy już dawno bym z tej firmy odeszła . (usunięte przez administratora) .

Lolek
@Gosc

Gość skoro pracujesz od samego początku i z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej. To dlaczego tam jeszcze pracujesz???????. I nie gadaj mi że gdyby nie sytuacja na rynku to byś nie pracowała. A co do awansu to zawsze jest wywieszone ogłoszenie i na każdym dziale jest informacja ze poszukują na jakieś stanowisko bo robią najpierw rekrutację wewnętrzna, a skoro żaden z Polaków się nie zgłasza to logiczne że będą rekrutować Ukrasy.

Pracownik nowego magazynu IDL
@Bolek

Bolek to dobry "nick". Pewnie fascynacji byłym prezydentem, wykreowanym przez SB na bohatera. Dobrze musiś donosić tej przemiłej Pani dyrektor. My jakoś nie mamy ani tych kokosów, ani czasu dla rodziny. Pracujemy po 12h, także weekendy! Nie Ukraińcy z agencji, tylko pracownicy z Polski zatrudnieni w IDL. Z pensją też szału nie ma. Z nadgodzinami mam raptem 300 zł więcej niż w poprzedniej pracy (jedna zmiana od pn-pt). Pracę zmieniłem sam, skusił mnie pięknie mówiący pan dyrektor, kusząc tymi wspaniałymi warunkami. Po 5ciu miesiącach z dnia na dzień jest gorzej. Z pięknych słów nawet echo już ucichło. A kadra zarządzająca ŻENADA!!!!

@Pracownik nowego magazynu IDL

300 zł więcej to już jakiś plus. Nie napisałeś jaką masz podstawę, więc trudno ocenić czy dobrze zarabiasz. A jak z benefitami? Dadzą w tym roku coś na święta? Bony albo paczki dla pracowników?

Miki
@Szymon

Postawa to średnia krajowa nie więcej

Maniek

Cześć, mam propozycję pracy w IDL jako operator wózka. Czy warto się zadrudnic i jak z ludźmi?? Chodzi mi o pracowników, widze po opiniach ze większość to Ukraina a jak z Polakami?

Anonymus

Wypłaty są dobre jak za 8h pracy nie ma co stękac . I jak ktoś szuka pracy to śmiało polecam,Jak komuś się nie spodoba to się zwolni. Na innych magazynach się chwala ze ile to oni nie zarabiają. Ale niech powiedzą ze pracują i nie wiedzą kiedy skaczą pracę z sobota i niedziela też. A w ID 8h i do domu. Chyba że jesteś Ukraincem to wtedy 12h/ 7dni w tygodniu.

@Anonymus

No świetnie, że nie trzeba siedzieć po godzinach, bo wiadomo, że każdy potrzebuje odpoczynku. Chyba, że by płacili setki :) A jak z umową? Dają stabilny kontrakt?

XD
@Anonymus

Ja prdl jaki (usunięte przez administratora) wielka atrakcja że siedzisz tylko 8 h w pracy praktycznie w każdej pracy tak jest szkoda tylko że ludzie którzy zarządzają podległymi pracownikami w tym magazynie są upośledzeni

Anonymus
@XD

XD to jak są upośledzeńi to po co pracujesz??? Zwolnij się i masz problem z głowy. Pracy jest pełno wystarczy poszukać.

Bazyl

Nie płacą setek.

Zostaw merytoryczną opinię o ID Logistics Polska - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w ID Logistics Polska?

Zobacz opinie na temat firmy ID Logistics Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ID Logistics Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 3 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ID Logistics Polska