Opinie o Id Logistics w Sady

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Id Logistics. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Id Logistics o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Id Logistics w Sady

Mafalda Nowy wpis

Praca tam to jakaś kpina. Człowiek szykuje się do pracy. Jedzie, a na miejscu słyszy, że dziś jest za dużo ludzi i część wraca do domu. Nie można dać znać ludziom wcześniej? I nie jest to zdarzenie pojedyncze tylko jest tak średnio 1 dzień w tygodniu na 4 dni pracy. Więcej szacunku do pracownika i jego czasu. Dojeżdżam nie dlatego, że nie mam co robić i wolałabym ten czas przeznaczyć na coś innego skoro już mam mieć wolne. Tak ciężko dać ludziom informację?

Jakie są mocne strony pracodawcy Id Logistics?

Pracownik Nowy wpis

Hej Pracowałem w nowej niedrzwicy Praca fajna ale musiałem odejść przez liderkę o imieniu na literę E Nie dałem rady nerwowo jak traktowała mnie i innych ludzi którzy niestety też przez nią zrezygnowali Krzyczy , jest niemiła , dosłownie siada (usunięte przez administratora)che , traktuje pracowników jak element gorszego sortu

nowy Nowy wpis

Mam pytanie odnośnie menadżerów. Co myślicie o ich pracy i tym czym się zajmują? Czy menadżerowie pracują w weekendy czy tylko w tygodniu? Czy pracują na zmiany czy tylko na dniówki? Jaki jest ich zakres obowiązków i jakie maja podejście do pracowników?

Psycholog

ok na 6

normalnie jak w kazdej firmie

logo firmy Drukarz fleksograficzny
Asistnet Work Group
logo firmy Operator maszyn - Pracownik produkcji
GLUTENEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Pracownik produkcji
PPT Sp. z o.o.
Hugon

Zastanawiam się czy firma normalnie działa bo taki spokój zapanował na forum, dziwna sytuacja.

Oksana

Czy teraz jest rekrutacja pracowników tymczasowych z Ukrainy? Przez jaki agencji? Dziękuję za odpowiedź.

Tomasz

Podpowie mi ktoś jakie zarobki i jaka atmosfera w pracy szczególnie teraz podczas epidemii?

Były pracownik/magazynier

Oddział w Sądach na pierwszy rzut oka wydaje się ok, ale to wszystko ułuda. W porządku są tylko pracownicy najniższego szczebla (bardzo serdeczni i pomocni). Kierownik to taki typ lizusa co zrobi i powie dyrektorowi wszystko żeby zachować stanowisko, a pracownikom wszystko by nie odeszli i zasuwali. Nie wypłacają premii bez podania powodu, pracownicy po prostu nie przychodzą do pracy z dnia na dzień, bo za darmo nikt dzisiaj nie pracuje. Biurowi mają oczywiście dobrze, bo wystarczy że są, a w szczególności siwy brygadzista co jeździ na fajkę z jednej strony magazynu na drugą. Sama praca jest ciężka do przerzucania wory po 25 kg. Najlepiej nadają się tu do pracy nasi sąsiedzi z zagranicy, bo da się ich zrobić w h...Omijajcie to miejsce z daleka.

R
@Były pracownik/magazynier

oddział w Sadach ? od kiedy ?

Jaka jest kultura pracy w Id Logistics? Obowiązuje typowy dress code?

ByłyID

A co ID Logistics znow dla kogoś pracuje podasz/cie adres mnie sie u nich dobrze pracowało.

@ByłyID

A czemu już u nich nie pracujesz? Czy możesz napisać coś więcej o warunkach, jakie oferują? I na jakim stanowisku w ogóle pracowałeś w Id Logistics?

ByłyID
@Agata

brakuje wpisu gdzie pracowałem w Sadach/Swadzim administracja magazynu, wypłata zawsze na czas i to nie mała ale inni by chcieli "kokosy" ale jak sie robi usługę dla innych a kontrakt jest jaki jest tego nie przeskoczysz, kierownictwo wporzo, a każdy ma "odchyły" wystarczy "chlpnąć" glupie słowo i konflikt gotowy ale unika sie takich sytuacji, nie którzy pracownicy to nie powinni tam pracować Dyrektor Michał bardzo dobry człowiek z tym Panem nawet na koniec Świata.

Radek

Idealnych firm nie ma. Myślę, że pracując w dobrej firmie trzeba podpowiadać co powinno się usprawniać.

Dawid

Witam. Jestem z wykształcenia Logistykiem. Dodam, że jest moje zainteresowanie życiowe oraz sposób myślenia jako logistyka. Mieszkam w Poznaniu. Pracowałem na nie jednym magazynie, problem polega na tym że z jednej strony sami pracownicy fizyczni nie zawsze są w tej pracy z zainteresowania im jest potrzebna kasa. Są to ludzie po różnych szkołach wystarczy że mają kurs na wózki widłowe. Z drugiej strony sami kierownicy magazynu którzy faktycznie powinni nie być w pracy na magazynie może inne tematy np. być kierowcą tira?. Podam przykład : magazyn w Kostrzynie który zaopatruje Biedronki tam jako brygadzista był chłopak po technikum budowlanym. Zastanawia mnie dlaczego kierownik nie zrobił rekrutacji pośród ludzi po kierunku?. Magazyny skupiają wielu ludzi którzy są różni. Jeżeli macie problem z kierownikiem lub brygadzistą zgłoście to prezesom, ale róbcie to wszyscy. Pamiętajcie, że kierownik czy brygadzista to nie jest jakiś stwór nie tykalny jego także można zwolnić.

Irek

Zastanawiająca jest ta sytuacja z ciszą na forum??

Agata

@hohoho - czy zdecydowałeś się na wzięcie udziały w rekrutacji? Możesz opisać swoje wrażenia związane z rozmową kwalifikacyjną? Jakie pytania usłyszałeś? Czy coś szczególnie Cię zaskoczyło?

hohoho

godzą sie na wolne weekendy dla studiujących zaocznie?

hohoho

godzą sie na wolne weekendy dla studiujących zaocznie?

Agata

@pracownik - a czy możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w Id Logistics? W sieci pojawiła się oferta pracy na Specjalistę ds. raportów i analiz - jakie warunki zatrudnienia są proponowane na tym stanowisku?

srek

@ergt znamy się nie od dziś, wiesz że masz małe szanse bo na takim stanowisku praca przy użyciu scanerów i voice consol jest a ty z tym jesteś na bakier nieco

R8

ID... Za Michała to była bardzo dobra firma. Równanie jest proste: Dariusz + Olek = zamknięcie firmy w niecały rok od przejęcia stanowiska przez Dariusza. A dla ciekawych napisze, że ta dwójka zrujnowała oddział firmy ID Logistics w Swadzimiu a w "nagrodę" Olek przeszedł na brygadzistę do firmy ITM, która przejęła obowiązki ID. A Dariusz został dyrektorem regionalnym... A na koniec swoich rządów zastraszali pozostałych pracowników do dobrowolnego odejścia pod groźbą zwolnienia dyscyplinarnego za jakieś zmyślone działanie. Tą dwójkę w najgorszym przypadku powinno się zwolnić dyscyplinarnie wraz z utratą prawa do ponownego zarządzania w jakiejkolwiek firmie...

@R8

kolego sorry ale jak nie wiesz to nie pisz. nikt nie zrujnował fimy ID po prostu kontakt sie kończył w czerwcu a że w grudniu przetargu nie wygrali no cóż od dawna wiadomo było - dla nie licznych jak ITM wybuduje "swój" magazyn to połączy ITM + BM w jedno po zastosowaniu pewnych rozwiazań nie kolidując ze spożywką ot i cała filozofia. Fakt że olek to olek jak piszesz A Darek też dobry człowiek może za krótko pracował na tym stanowisku. Pozdrawiam. firmę ID

Pan Wiktor

Z dniem 2015-02-01 firma ITM zakończyła współpracę i ID Logidstics, tym samym oddział IDL Sadzy/Swadzim PRZESTAŁ ISNIEĆ. Wszyscy pracownicy zostali przejęci przez ITM.

MagazynierBędzin

Witam, pracowałem na magazynie w Będzinie, ogólnie nie polecam ludzie są dość sympatyczni ale dyrektor który objął rządy przed moim odejściem (Zbigniew) ma troszeczkę nierówno pod sufitem :) związki niby są ale nic robią, jednym słowem paranoja.

Zostaw merytoryczną opinię o Id Logistics - Sady

• Jak się pracuje w Id Logistics?

Zobacz opinie na temat firmy Id Logistics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Id Logistics?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Id Logistics?

Kandydaci do pracy w Id Logistics napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Id Logistics