Opinie o ID LOGISTIC w Mszczonów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ID LOGISTIC. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ID LOGISTIC o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ID LOGISTIC w Mszczonów

Wera

Kolesiostwo z FM zatrudnia się wzajemnie a szczególnie w dziale transportu w Mszczonowie. Na wszystkie stanowiska wyższe zatrudniane są osoby z FM, które nie mają pojęcia o tej pracy. Zniszczą tą Firmę tak jak nie bez powodu zostali wcześniej zwolnieni z FM. Część z tych pracowników kręcili wcześniej na lewo w Firmie FM, teraz również zaczyna się kręcenie w ID. Zarząd powinien się przyjrzeć temu bliżej!!!!

Klient
@Wera

Zgadzam się z powyższym. Jakim cudem znalazły się tu te dwie osoby z wyższego szczebla z FM, których odejście ze struktur wspomnianej organizacji wymuszone bylo dziwnymi machinacjami i kolesiostwem z podwykonawcami?? Tu za chwilę bedzie to samo, słupy zatrudnią i będzie dojone.

Roki Nowy wpis

Ewidentnie jedna zmiana jest tragiczna. Lider Damian i jego żona na jednej zmianie nic nie robią szczegolnie, kiedy nie ma kierowników. Bardzo długo ładowane są auta, panuje nieład i wszystko idzie opornie. Bardzo nieprzyjemne odzywki do pracowników jak i do kierowców. Nie powinien pracować razem z żoną, która również jest bardzo nieprzyjemną osobą. Nie wiem dlaczego takich pracowników się trzyma w firmie. Oby to się zmieniło i ktoś otworzył oczy.

Bartek Nowy wpis

W Teresinie zlikwidowano trzecią przerwę. 5 minut na kawę.

Jakie godziny pracy obowiązują w ID LOGISTIC?

Hej Nowy wpis

Który magazyn Cie interesuje? Zwykle 3zm

Witajcie. Powiedzcie proszę jak w tej firmie wygląda/moze wyglądać rekrutacja dompracy w HR? Rekrutacja jest wieloetapowa, jakieś testy ?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ID LOGISTIC? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Administracja zleceń - Mszczonów
Mszczonów
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Pracownik Ochrony
Mszczonów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Cza-Ta Niciak sp.j.
logo firmy Kierownik / Kierowniczka Hotelu
Mszczonów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Cześć. Chciałbym zapytać w jakim systemie odbywa się praca na magazynie, czy jest to 4-brygadówka? system 8 czy 12 godzinny?

Hej
@Kandydat

Zwykle system 8h 3zmianowy

Czy w ID LOGISTIC odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Jaka jest kultura pracy w ID LOGISTIC?

Wera

Klient
@Wera

Praca magazynierów o ile można nazwać to pracą jest śmieszna. Liderzy nie panują nad swoimi ludźmi, a kierownicy chyba są ślepi co się dzieje. Załadunki samochodów są w cały świat nikt nad tym nie panuje jeden wielki cyrk. Dlaczego nikt się za to nie weźmie, nikt nie szanuje kierowców w dodatku liderzy zachowują się jakby zjedli wszystkie rozumy. Może czas najwyższy żeby Klient zareagował na ten bałagan i to co tam się wyczynia. Może warto zacząć przeglądać kamery!!!

Krzysztof
@Andrzej

A co masz do magazynierów? Źle ładują samochód czy o co chodzi? Przecież jest chyba jakieś nadzór nad ich robotą, nie?

nick
@Krzysztof

Widocznie słaby nadzór.

Tersin

Jak wygląda wynagrodzenie? Ile jest podwyżki?

Firma zdomiwnowa przez Ukraińców. Mają większe prawa i mniejsze obowiązki nic Polak na tym samym stanowisku. Nie polecam nikomu pracy jako magazynier

Obserwator

Jak daleko można posunąć się w swojej chciwości? Gdzie jest granica przyzwoitości, a raczej kiedy została przekroczona? Gdzie jest karta etyki, ktora została podeptana przez managerów, którym wydaje się ze to ich własna firma i mogą robic co chcą. Jakim cudem zatrudnia się w transporcie ludzi, którzy zostali zwolnieni z FM za zaniedbania oraz inne grubsze sprawy? A to wszystko dzieje się na oczach ludzia, który zwolnił ta osobę. Panie PM w jaki sposób zamknął Pan usta Pani Dyrektor ML? Janku reaguj!

Pracownik IDL
@Obserwator

Nie chcę wypowiadać się w temacie transportu IDL bo nie znam tych struktur. Natomiast co do magazynu na Wiejskiej, sposobu zarządzania, wysokości wynagrodzeń i sprawiedliwego traktowania jestem w pełni zadowolony. Zapraszam wszystkich innych niezadowolonych niech wyślą CV po regionie i sprawdzą ile wszyscy płacą wokoło?!? Bo gadać i marudzić jest najłatwiej! Ok zgodzę się że można zarobić więcej ale jakim kosztem?, można się porwać o 100-200zl więcej ale wydajność musisz osiągać i nikt się z Tobą nie bawi. Co do relacji z kierownictwem to praktycznie ich nie ma, wymagają i nie są dostępni dla szeregowego pracownika. W Mszczonowie czy do kierowników działów, koordynatorów czy dyrektora drzwi są zawsze otwarte, można pogadać i nawet jeśli nie zawsze można wszystko załatwić ale trzeba też ich zrozumieć, oni terz mają swoich szefów. Za moment zamykane Jeronimo w Mszczonowie, w FM i Inpost kocioł jest mocny, zwalniają nawet jeśli ktoś uważa że jest stałym pravownikiem. Doceniajmy to co mamy i nie narzekajmy bo kilka lat wcześniej jak pracowałem na Wiejskiej było o wiele gorzej i dużo się zmieniło na plus.

add

Witam. Chciałbym zapytać jak wygląda praca w Nowej Niedrzwicy/Rokitnie. Jak wygląda płacowo i czy godne polecenia?

Xyz

Wynagrodzenia dla pracowników fizycznych i biurowych są jedne z niższych w Mszczonowie. Mądrzejsi odchodzą i idą dalej po pierwszych dwóch max 3 wypłatach. Część osób odeszło w ostatnim czasie i następni chcą odejść. Śmieszne podwyzki od 2022 r. Oczywiście nie dla wszystkich pracowników... Tak były podwyżki, ale dla tych co nie dostali nie martwcie się bieda aż piszczy. Może Ci na wyższych stanowiskach są bardziej zadowoleni. Jak w każdej Firmie tak i w tej uskuteczniane jest kolesiostwo i zatrudnianie swoich znajomych, dając im dużo wyższe wynagrodzenie niż osoby przechodzącą przez rekrutację. Tak wiec w tym samym dziale kazdy zarabia inaczej. Krzywdzące jest to dla osób pracujących solidnie za osoby, ktore nie robią zbyt wiele lub udają, że coś robią. Osoby z sąsiedniej Firmy stworzyły sobie tu swoje gniazdko i zatrudniają swoich pupili z poprzedniej Firmy (nierobów którzy z konkretnych powodów zostali zwolnieni w poprzedniej Firmie, a teraz panosza się jak u siebie, uważając że są najmądrzejsi. Świat jest mały i większość wie kto dlaczego został zwolniony w poprzedniej Firmie lub dlaczego się sam musiał zwolnić). Nie myśl, że tu awansujesz, wszystkie stanowiska są obsadzone tzw. pupilami. Czasami nawet nie ma mowy o tym, że jest rektrutacja na jakieś stanowisko, po czym zjawia się nowa osoba i dowiadujesz się, że jest Twoim koordynatorem/liderem/kierownikiem... Pracy jest mnóstwo w Mszczonowie, jeżeli rozważasz wstąpienie w szeregi tej Firmy to zastanów się i nie podejmuj pochopnej decyzji. Lepiej zastanowić się 2x niż po pewnym czasie odejść i stanąć ponownie w sytuacji, gdzie będziesz szukać nowej pracy. To tak po części tylko dla tych co chcą ewentualnie podjąć pracę.

Czy wiecie jakie są zarobi netto (bez premii) na stanowisku lider i manager?

Aaa

Witam, czy ktoś pracuje w id logistics? Pytam o stanowisko specjalista kontroli stocku. Czy praca również jest w weekendy? Jak tak czy każdy week? Jaka atmosfera w pracy? Z góry dzięki za info.

H
@Aaa

Atmosfera Ok weekendy niepracujące albo rzadko

Jacek
@Aaa

Cóż. Atmosfera jest różna. To zależy od charakteru ludzi. Wendy są wolne a jeśli pracujące to płacą setki.

Postanowiłem tutaj bo niestety strony z nowym zakładem id logistic nie ma stronki Mianowicie chodzi o nowo otwarty zakład pracy id logistic w Nowej Niedrzwicy . Praca ok , ludzie też z wyjątkiem jednej dokładnie liderki o imieniu E****a Kobieta aroganka , źle traktuje pracowników, zróbcie coś z tym bo jest dla was dużym minuem , przez nią ludzie się zwalniają, mają dosyć jej traktowania i braku szacunku do ludzi

Jacek

Jeżeli jest liderem i złe traktuje ludzi powinniście zgłosić to wyżej. U nas kierownik operacyjny nie pozwala liderowi zle traktować ludzi. Takiego lidera trzeba się pozbyć. Pewnie pracowała wcześniej w zakładzie o gorszym rygorze i weszło jej to w krew.

SWÓJ

U nas w Piotrkowie w skład socjalu wchodzą dwie zapomogi świąteczne w granicach 300 zł i co środa jabłko

@SWÓJ

W Teresinie nie ma jabłek. Na święta dostaliśmy twarde i nie dobre ciasto piernik.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w ID LOGISTIC?

3200 brutto.

Robert

Niskie zarobki dużo obowiazków. Mało Polaków. Nadgodziny tylko dla Ukraińców . Zaplecze socjalne do bani.

Zostaw merytoryczną opinię o ID LOGISTIC - Mszczonów

• Jak się pracuje w ID LOGISTIC?

Zobacz opinie na temat firmy ID LOGISTIC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ID LOGISTIC?

ID LOGISTIC