2 Dodaj opinię

Opinie o Tandem Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Renault

Filtruj opinie po kryteriach:

Actros1963
Nazwa działu: Dział techniczny

Nie polecam, obsługa ..klienta ma gdzieś. Żeby zadać pytanie czekałem kilka minut nad pracownikami wpatrzonymi w komputery☺️ jestem wysoki ale "profesjonaliści" nie zauważali.

Pracodawca

@Actros1963

Szanowny Panie, przykro nam, że tak nisko ocenił Pan naszą pracę. Zależy nam na PaNskim zadowoleniu, prośba o szczegółowe opisanie zagadnienia w wiadomości email: bedzin@renault-tandem.pl

Tak2Nie
koala

Gdyby to była prawda to firma nie miałaby bardzo dobrych opinii w internecie.

klient

Obsługa bardzo nieprzyjemna - jakby się brzydzili klientami. Oddział w Katowicach o wiele lepszy mimo ze to ta sama firma

Tak8Nie2

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Tandem Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Renault? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Lolek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje ludzi? Jaką macie atmosferę?

Jarek K.

Ciągle leci casting na mechanikow,czyli wnisoek prosty,,,omijamy Panowie mechanicy,szerokim,,,pozdr,

Tak2Nie2

TANDEM Sp. z o.o.
@Jarek K.

Panie Jarosławie, szukamy mechaników ponieważ nasza stała kadra nie jest w stanie poradzić sobie z ilością zadowolonych klientów korzystających z naszych usług. Zachęcamy do złożenia CV :)

Tak3Nie1

Marek

@Jarek K., pracujesz obecnie w Tandem? Może kwestia rotacji na stanowisku mechanika wynika z rozwoju firmy i dużego zapotrzebowania na pracowników? Jeśli masz jakieś informacje na ten temat, napisz proszę. Osoby poszukujące zatrudnienia będą wdzięczne za przedstawienie sytuacji w firmie.

Marek

Obecnie firma Tandem Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Renault poszukuje pracowników, głównie na stanowisko mechaników. Jednocześnie osoby zainteresowane pracą znajdą również inne oferty.

oko

dziwne, jak na dealera Renaulta, że nie mają ofert pracy @misiek

alina

rekrutacja trwa 500lat!

Tak5Nie

pracujący

Pracowałem tam dawno temu, ale z tego co wiem nic się nie zmieniło, tak jak napisał Zbychu, praca na lipny grafik, kasa marna, umowy podpisywane na 6 miesięcy, w kólko na czas określony z wstecznymi datami, nigdy nie wiesz na czym stoisz i choćbyś z siebie wychodził nikt nie docenia Twoich starań. Nie polecam tej firmy.

Tak10Nie
Zbychu

Jezu co za [usunięte przez moderatora] pisał tą poprzednią opinię: gdzie się ciekawie pracuje, w Tandemie ? za grosze od świtu do wieczora, bez urlopów, soboty pracujące, ilość godzin pracy przekracza normy K.P. wielokrotnie - i to wszystko za marne grosze; dajcie sobie spokój z ta firmą radzę Wam

Tak10Nie

Zostaw opinię o Tandem Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Renault - Będzin

Chcę opublikować:

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie