Tandem Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Renault

Będzin

Opinie o Tandem Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Renault

oko

dziwne, jak na dealera Renaulta, że nie mają ofert pracy @misiek

alina

rekrutacja trwa 500lat!

pracujący

Pracowałem tam dawno temu, ale z tego co wiem nic się nie zmieniło, tak jak napisał Zbychu, praca na lipny grafik, kasa marna, umowy podpisywane na 6 miesięcy, w kólko na czas określony z wstecznymi datami, nigdy nie wiesz na czym stoisz i choćbyś z siebie wychodził nikt nie docenia Twoich starań. Nie polecam tej firmy.

Zbychu

Jezu co za [usunięte przez moderatora] pisał tą poprzednią opinię: gdzie się ciekawie pracuje, w Tandemie ? za grosze od świtu do wieczora, bez urlopów, soboty pracujące, ilość godzin pracy przekracza normy K.P. wielokrotnie - i to wszystko za marne grosze; dajcie sobie spokój z ta firmą radzę Wam

Zostaw opinię o Tandem Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Renault - Będzin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tandem Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Renault