Opinie o MTM wytwórnia artykułów z tworzyw sztucznych w Będzin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie MTM wytwórnia artykułów z tworzyw sztucznych. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w MTM wytwórnia artykułów z tworzyw sztucznych o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MTM wytwórnia artykułów z tworzyw sztucznych w Będzin

zada

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zlikwidować firmę

Kiepsko_widzę_dalsza_race_tam

Czy są lepsze Zpchry ? Czy wszystkie są tak (usunięte przez administratora) jak MTM w Będzinie ?

jaja_ten_mtm

MTM to (usunięte przez administratora) firma. Chcesz dodatkowe orzeczenie. Idź tam. Gwarantujemy za darmo dodatkowe orzeczenie U< P etc.

tomciopaluch

Pani Kierownik z dołu jestem w szoku że dostałe u was zgodę lekarza medycyny pacy na wtryskarkę ;P Na otwartym rynku poszedłem sobie na takie stanowisko na rozmowę (NIe chciałem tej pracy ale chciałem zobaczyć czy lekarz wyrazi zgodę ) Lekarz mi nie wyraził zgody. Jeszcze mnie ochrzani ze jak z grupą można takie urządzania obsługiwać to niedorzeczne. Ja poweidziałem ze jest taki MTM (ZPchr) co dała mi zgodę ) a ona to niemożłiwe proszę nie wciskać mi kitu. Ozdrowieli mnie w MTM Będzin. HAhahahahhaha NIe mam pracy bo w obecnje nei dałem rady i zwolniłem się po 3 dniach

Sprzedawca

Co umiesz. Odp. Nic.

Co to jest ananas.

tomciopaluch

Amazon jak coś też zatrudnia osoby z grupą. Jednak tma trzeba dźwigać. Ja odpadam. Lekarz mi zewolił tam tylko do 5 kg (żeby było śmiesznie to w mtm mi zgodziła sie na max 12 kg ;P ) Dlatego nie robie w Amazon, Jest też firma BITRON (Firma CRS tam szuka osób z grupą , 1 miesiąć to zlecenie) Są też inne firmy np. JAWI (Ochrona), Juwentus (ochorna), SOlidSecurity (ochrona), SPortProdukt - tez bierze z grupą (dają minimalną - praca lepsza ponoć - byłem tam w piątek spytać o pracę ale nie będe robił za minimalną), Ponadto jest masa firm z otwartego rynku Agencje pracy Adecco, Manpower, GiGroup - tam grupę należy ukryć Obecnie rekrutuje Magna w Dąbrowie Górniczej (przez Randstad) niestety niewiem jak to jest z grupą. Randstad szuka też do Ficomirrors

tomciopaluch

Zapraszam do Lavoro Sp. Z o.o. - Praca w Johnson Electric. Płacą 2350,00 brutto. DODATEK ZA zmiany 20% (tydzień tak to 100 zł extra), dodatek za stanie, częściowy zwrot kosztów dojazdu do pracy, dodatek za wydajność, jakość - w końcu w normalnej firmie liczy się wydajność pracy oraz jej jakość nie to jak w M.T.M. - w tej firmie liczy sie tylko stopień niepełnosprawności - w moim wypadku widać ze umiarkowany bez schorzenia specjalnego to za mało). Ludzie w jE z Lavoro wyciągają ponoć 2 000 netto. Jest zapierdziel ale jest kasa. Nie przyjmują osób z grupą E (Epilepsja ), U (wiadomo czemu), O (też nie za bardzo) P (psychiczne ) biorą. Jeśli ktoś nie jest oporny i potrafi liczyć wiecej niz do 10 i potrafi się skupić i dobrze pracować oraz stać o wg. mnie warto. JUtro na 6 rano :)

@tomciopaluch

Zapomiałem dodać. Jest normalna szatnia. Stołówka można kupić obiad. Szafki śniadaniowe. Minus palić nie można (palić można tlyko na przerwie) MInus. Jeremi - ty tam nie idź bo śpiochów nie przyjmują ;P:P:P

Artur

Czy ktoś z Was w rzeczowy sposób przedstawi obecną sytuację w firmie? Może w ostatnim czasie w firmie coś się zmieniło? Wiecie coś na temat aktualnych rekrutacji? Jakie umiejętności są wymagane przez tego pracodawcę?

@Artur

Czytaj co napisała Anna... To rzeczowa opinia :-)

Praca_Mtm
@Artur

Jestem tutaj krótko. To jest Zakład Pracy Chronionej (że tak powiem). Z tego co widzę, są dwie opcja (Pierwsza) Najgorsza - dział wtryskarek (tam jest montaż uchwytów do wieszaków - mało ciekawe (jak dla kogoś z grupą to porażka Lepsza praca jest w Johnson Electric) drugie lepsze to montaż pakowanie (tutaj jest lekko , niestety jest to mega nudne i (usunięte przez administratora) zajęcie) Jak ktoś nie lubi monotonii to nie warto tam iść pytać o pracę bo zrezygnujecie po 2 -3 tygodniach, lub nie podpiszecie kolejnej umowy. Wynagrodzenie na umowie jest 2100 brutto. Jak lubisz pracę od 6 do 13 to bierz. Jednak są nadgodziny. Teoretycznie nadgodziny zgodnie z przepisami są dobrowolne. (usunięte przez administratora) Kogo pracodawca nie może zmusić do nadgodzin? Istnieją grupy pracowników, których pracodawca nie może zmusić do nadgodzin, są to: kobiety w ciąży, pracownicy młodociani. W stosunku do powyższych pracowników istnieje bezwzględny zakaz pracy w godzinach nadliczbowych. Kobieta w ciąży lub pracownik młodociany nawet z własnej inicjatywy nie mają prawa do pracy przekraczającej wymiar czasu pracy. Jeżeli chodzi o rodziców, którzy wychowują dzieci poniżej 4. roku życia, pracodawca może powierzyć takiemu pracownikowi pracę w godzinach nadliczbowych, pod warunkiem, że pracownik wyrazi na to zgodę. Jeżeli pracownik opiekujący się dzieckiem do lat 4 odmówi pracy nadgodzinowej, wówczas nie spotka się z żadnymi negatywnymi konsekwencjami, gdyż ma prawo do odmowy. Również osoby niepełnosprawnej pracodawca nie może zmusić do nadgodzin, jednak istnieje możliwość zatrudniania pracowników niepełnosprawnych w godzinach nadliczbowych, jeżeli pracownik złoży wniosek oraz uzyska zgodę lekarza na pracę nadgodzinową. (usunięte przez administratora)

urich
@Artur

umiejętności to dwie ręce i dwie nogi i skulone uszy po sobię oraz strach przed utratą tej doskonałej dobrze płatnej pracy

Tomasxk
@Artur

Idź zobacz. Przynajmniej idź do kadr spytać o pracę. A po drodze wejdź schodami do góry zobaczysz (usunięte przez administratora) szatni.

Anna.

Po pierwsze potrzeba mieć stalowe dłonie,aby mieć siłę montować uchwyty do wieszakòw.Odciski i bòl.Poza tym smròd z granulatu,z ktòrego powstaje wytworzony przedmiot.Uchwyty oczywiście można by łatwiej montować-to wina złego odlewu formy.To praca dla frezera.Ale po co to zrobić dla pracownikòw?!Niech się męczą.Dziwię się,że się na to godzą.Maszyna do poprawy!!!!Aha szatnie w opłakanym stanie.

fika
@Anna.

w wawie koke napierniczają i nic ich nie boli

fika
@fika

a kamer jak igieł na sosnie :-)

@Anna.

Szafka na korytarzu to nie jest szatnia... ????

Kunta Kinte

Ten pasterz to akurat ma szafke i to podwojna. Źal mi bylo kobiet, które musiały przebierac sie na oczach wszystkich. Cała organizacja w tej firmie to żenada. Ale jedno mile wspominam ????... (usunięte przez administratora) co tak mało ????

@Kunta Kinte

Ziamiast emotek wychodzą znaki zapytania... To spiskiem coś śmierdzi... Trzeba powołać komisję... :)

Porazka
@Anna.

Dlatego lepiej iść na rynek niechroniony. Po co marnować czas w takim zakładzie pracy chronionej, przecież oni nie zapewniają humanitarnych warunków pracy. Kto to widział żeby firma nie zapewniała odzieży czy brak szatni (stare szafki zasyfione na korytarzu ciężko nazwać szatnia. Kobiety i mezczyxni przebierają się razem obok siebie. ).

Jihnson

Państwowa Inspekcja Pracy. Ciekawe co oni na to.

TomaszK

Klamerek od nich nigdy bym nie zamówił :P Najlepiej gdyby ten Zakład Pracy Chronionej upadł.

Artur

@Wieszakowa, czy z innymi osobami także dobrze się współpracuje? Jak oceniasz relacje w poszczególnych działach? @Kiepsko_widzę_dalsza_race_tam, rozumiem, że nie każdy może pozostać dłużej w pracy, a czy zatrudnione osoby rozmawiały na ten temat z przełożonymi? Możesz powiedzieć, czy stawka za nadgodziny jest wyższa?

były pracownik na szczęściej
@Artur

Za nadgodziny jest płaca godzinowa minimalna. Nie ma tak jak w kodeksie pracy 50% więcej niż stawka normalna godzinowa. Onie nie pytają czy chcesz zostać na nadgodziny. Po prostu mówi baba że dziś do 14. Ludzie mi mówili, że kiedyś pracowali do 17 stej od 6 c oejst dziwne. Mi to nie odpowiadało. Zgłaszałem to ale nieuprzejma pani zarządzająca zakładem powiedziała mi że tu wszyscy są chorzy i powinniśmy mieć na celu dobro zakładu z pensją minimalną :) Chyba ta kobieta ma coś z głową. Nie radzę osobą z orzeczeniem tam podejmować pracy. Po prostu nie warto. Ktoś z grupą co ma szanse ukryć grupę to lepiej już ją ukryć i pracować w normalnej pracy gdzie liczy sie efektywność pracy i wydajność niż to że robisz za nierobów z epilepsją i lekkim upośledzeniem którzy nie potrafią nawet policzyć klamerek do 5. Robisz za upośledzonych bo celem zakładu jest wzajemne pomaganie sobie ;P Po prostu nei warto tam pracować Serio. Strata czasu

koneic koneic jak dobrze że ko

Ocena 1 na 6 to i tak za dużo. Czemu nie można dać oceny 0 Taka im się należy ;)

deadmtm

Koniec pracy w MTM. rewelacja. Od Poniedziałku nowa lepsza praca :))))))))))))))) Praca z normalnymi ludźmi a nie z żółtymi papierami :) Odradzam tam prace

tomciopaluch

Lepiej ukryć grupę i pracować na otwartym rynku pracy. Tam przynajmniej przedłużają umowę jak się dobrze i wydajnie pracuje a nie jak w tym badziewiu. Ja już nie mam zamiaru pracować w żadnych kołchozu o nazwie Zakład Pracy chronionej mam do tego mega obrzydzenie Mam gdzieś jakieś 10 dni urlopu rehabilitacyjnego. Jedyny plus to prosta praca czyli upinanie klamerek (śmiesznie proste :P i zabawne:P Lepiej nie przyznwać się do grupy nigdzie i mieć pracę za nieco lepsze pieniądze. Świstek o nazwie orzeczenie najlepiej spalić :)))))))))))))))))))))))

Artur

http://www.mtm.waw.pl/pl/kariera Obecnie firma poszukuje osób, które wesprą dział sprzedaży. Czy jest tu osoba, która pracuje lub pracowała na tym stanowisku? Pracodawca nie wymaga doświadczenia, czy jest zatem zapewnione przeszkolenie? Pracę na produkcji ocenialiście negatywnie, a jak jest tutaj?

tomaszk

Nie warto

TomaszK

Nie warto pracować w tej beznadziejnej fabryce. Ja miałem umowę na okres próby do końca września br na okres jedynie miesiąca. Zdziwienie że umowa tylko na miesiąc. Wiedziałem ze to oznaka ze pewnie nie będą chcieć dalszej współpracy. Wszak grupą umiarkowana na choroby pokarmowe. Firma preferuje osoby upośledzone, psychiczne - takie którymi można łatwo sterować. Kierownictwo to żenada. Zero organizacji. Po prostu kompromitacja Beznadziejna pani Dorotka z 1 piętra (klamerki - żenada do kwadratu) Nie współpracujcie z firmą która upokarza osoby z grupami psychicznymi i z upośledzeniem Szatnia woła o pomstę do nieba. Ludzie obu płci przebierają się na korytarzu. Niestety nie da się tu umieścić zdjęcia ;) Brak normalnych warunków socjalnych Ludzie jedzą śniadanie przy stołach roboczych ;) Brak odzienia roboczego dla produkcji

Kiepsko_widzę_dalsza_race_tam

Lipa. Zmuszają do zostawania ponad 7 h. Nie kazda osoba chce zostawać ponad 7h. Niestety nawet nie pytają czy chcesz zostać. Dziwne to wszystko.

Kunta Kinte

Jedyny porządny i coś umiejący człowiek w tej firmie to Pan Jarek. Spokój, kompetencja i duża wiedza sprawiała, że na rannej zmianie można było pracować. Szacun Panie Jarku...

Wieszakowa
@Kunta Kinte

Święta prawda. Pan Jarek jest spoko.

@Wieszakowa

Ciekawe kto tam jeszcze został ze starych pracownikow... Nie licząc starych dupowłazów ;-)

Remik

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!!!!

@Remik

????

Artur

@e.bórnat, @tadeusz.sznuk, forum Gowork służy do tego, aby pracownicy mogli wyrażać opinie o pracy, a nie o innych pracownikach. Opisując konkretną osobę łamiecie regulamin: https://www.gowork.pl/regulamin. Wasze komentarze prawdopodobnie zostaną usunięte.

Zostaw merytoryczną opinię o MTM wytwórnia artykułów z tworzyw sztucznych - Będzin

• Jak się pracuje w MTM wytwórnia artykułów z tworzyw sztucznych?

Zobacz opinie na temat firmy MTM wytwórnia artykułów z tworzyw sztucznych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MTM wytwórnia artykułów z tworzyw sztucznych?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 7 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MTM wytwórnia artykułów z tworzyw sztucznych?

Kandydaci do pracy w MTM wytwórnia artykułów z tworzyw sztucznych napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MTM wytwórnia artykułów z tworzyw sztucznych