Chciałam bardzo serdecznie podziękować Pani Katarzynie Przystańskiej za cenne wskazówki, rzetelną informację i pomoc w dokończeniu załatwiania sprawy dot. postępowania spadkowego.
Po wielu wizytach w Państwa jednostce i wielu wersjach, jakie słyszałam od Państwa pracowników (odnośnie kompletowania dokumentów i ich wypełniania) w końcu trafiłam na Panią Katarzynę, która pokazała pełen profesjonalizm i kompetencję, dzięki czemu, udało mi się pomyślnie załatwić sprawę, co świadczy o tym, że jest to właściwa osoba na właściwym miejscu.
Gratuluję tak zaangażowanego i pomocnego petentom Pracownika! Oby więcej takich osób zatrudniała Państwa placówka.
Z wyrazami szacunku
i podziękowaniami.