Opinie o NETIA S.A. Oddział w Będzinie w Będzin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie NETIA S.A. Oddział w Będzinie. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie NETIA S.A. Oddział w Będzinie na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NETIA S.A. Oddział w Będzinie w Będzin

Jak długo czekaliście na odzew z NETIA S.A. Oddział w Będzinie? Oddzwaniają zawsze?

Jozek123 Nowy wpis

Na pewno zadzwonia bo tam nikt pracowac nie chce..powoli wszyscy sie zwalniaja. Nikskie zarobki a zapierdziel na maxa.. Nie polecam

Ile trwa okres wdrożeniowy? Nowy wpis

po okresie wdrożeniowym jest możliwość pracy hybrydowej/zdalnej na stanowisku Młodszy Specjalista Technicznego Wsparcia Klientów Kluczowych. Pytanie ile trwa ten okres?

Czy w NETIA S.A. Oddział w Będzinie możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Można prosić o numer telefonu lub e maila? Jestem zainteresowana pracą.

J92
@Karolina

Nie wiem, czy jest dalej aktualny, ale można spróbować napisać pod: sabina.rakoczy@netia.pl

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Będzin
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy ŚLUSARZ
Tramwaje Śląskie S.A.
logo firmy Starszy inspektor
Służba Cywilna

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w NETIA S.A. Oddział w Będzinie?

Cześć

Miedzy konsultantami atmosfera jest super tak chyba w kazdym call center :)

Czy jest możliwość pracy zdalnej na stałe?

@Kasia

Nie ma takiej opcji, chyba że masz dzieci i Ci często chorują, to wtedy jest wyrażona zgoda. Po prostu nie ma ludzi do pracy za najniższą krajową.

@Żyrafa

Nie no, zawsze można dorobić do tej najniższej prowizją jak coś sprzedaż klientom ;) co sie tam teraz sprzedaje?

Cześć

W jakich godzinach sie pracuje? Czy jest możliwa praca zdalna przez większość czasu albo chociaż pół na pół? Mam nadzieje na szybką odpowiedź bo zależy mi na fajnej pracy z elastycznym grafikiem i możliwością popracowania z domu. Infolinia to spoko sprawa :)

Zainteresowana

Hej, Chciałabym zapytać ile obecnie zarabia specjalista na infolinii? Czy można pracować na stałe na home office? Jak ogólnie wygląda atmosfera? Czy ludzie są pomocni, da sie szybko awansować i zarabiać powiedzmy 4-5K? Dziekuje za każdą odpowiedź i pozdrawiam serdecznie

Odpowiedź
@Zainteresowana

Specjalista na infolinii zarabia tyle co każdy: najniższa krajowa+ ewentualne prowizje od sprzedaży. Aktualnie wszyscy pracownicy są zachęcani do pracy na HO, ale w przyszłości gdy sytuacja w kraju się unormuje na pewno zaczną wracać do biur. Atmosfera jest w porządku, współpracownicy są mili i zawsze służą pomocą. Jeżeli chodzi o awans akurat w tej firmie to nie jest takie proste. Żeby mieć postawę 4-5 k musiałabyś być na porządnym stanowisku kierowniczym. Pamiętaj o tym, że jeśli sama będziesz dużo sprzedawać to i na stanowisku konsultanta możesz tyle zarobić ;)

@Odpowiedź

Podstawę 4-5k to na pewno nie ma kierownik, jedynie koordynator plus prowizja od sprzedawanych i przedłużanych usług. Kierownik zarządza lokalizacją i ma większą kasę. Ogólnie konsultant zarabia więcej niż lider czy koordynator, co jest żenujące.

Marcin 03
@Odpowiedź

No chyba żart 4-5 tys? Jak zarobisz 2600 to wszystko

Konrad

Hej, słyszałem o Netii... Mam parę pytań... Czy w call center można pracować zdalnie? Jeśli tak, to czy aktualnie odbywa się rekrutacja? Właśnie szukam pracy.przede wszystkim zdalnej z powodu kontuzji kolana. dlatego bardzo zależy mi na informacji zwrotnej

R2D2

Hejka :) praca jest zdalna czy tam na tej syberce czy gdzieś?

pomósz

Mam kilka pytan odnosnie pracy, pomóżcie proszę... 1) czy jest praca zdalna, w biurze czy hybrydowa? Jak to wygląda w praktyce? 2) czy można siw dogadać na zmiane tylko na rano, popołudnie albo noc czy jest to losowe? 3) co tak mniejwięcej się tam robi? 4)* pytanie z gwiazdką (dla chętnych na 6tkę) ile sie zarabia tak pi razy drzwi jako standardowy Kowalski czy inny Nowak?

Jola

Jest możliwość uzyskania umowy o pracę?

Kala

Mogę prosić o informacje w jakich godzinach się pracuje? I czy jest możliwość pracy hybrydowej?

Kala

Mogłabym prosić o informacje w jakich godzinach się pracuje? Najbardziej zależy mi o informacji od której godziny? Znalazłam dwie informacje zbeod 10.00 a druga że od 7.00

Będzin

Zauważyłam, że wszystko zależy od tego u jakiego koordynatora sie jest... Jest fajna koordynatorka D. od wielu lat i też od jakiegoś czasu do rany przyłóż koordynator M. i nikt nie narzeka. Jest za to koordynator na którego narzekają wszyscy, wieczne spięcia, nerwy, agresja, zła atmosfera...

Celebryty
@Będzin

Hmmm, to znaczy że wystarczy być fajnym i wszystko jest ok? Do rany przełóż, obydwoje udają że pracują, awans M. bo jest tylko postacią-słupem, to nieporozumienie, nie ma w sobie nic z menagera, zero.

Potencjalny kandydat

W jakich godzinach się pracuje? Jakie są zarobki? Można sie dogadać za grafikiem jak ktoś ma dziecko i może tylko tak 10-18???

@Potencjalny kandydat

Jest wiele pracowników którzy mają dzieci, infolinia w Będzinie działa 10-22 pon-sob, niedziela też działa ruch techniczny .

Ciekawa

Co tam sie robi? To wogule jest w Będzinie i jeśli tak to gdzie? PROSZE O KONKRETNE ODPOWIEDZI!!!

Odpowiadam
@Ciekawa

1) miejsce pracy znajduje się w Będzinie na Rewolucjonistów 2) odbierasz telefony osób, które mają jakiś problem z fakturami, umową albo, że coś nie działa -zgłaszasz wtedy awarie. Pomagasz im i robisz przedłużenie ich umowy i dosprzedaż np jakiejś usługi mobilnej. Jest naprawde miła atmosfera, bardzo elastyczny grafik, może będzie opcja home office w przyszłości? Chodź do nas, zapraszamy! :)

Small

A jak wygląda obsługa połączeń przychodzących z PKP ? Podobno odbiera się tylko telefon i odpowiada na pytania o rozkład jazdy, bilety itp.., ktoś pracuje ? Coś poopowiada jak to się ma wszystko w rzeczywistości ?

Big
@Small

W Będzinie nie obsługuje się PKP. Tu jest infolinia sprzedażowo-obsługowa Netii :)

Nie polecam. Co innego mówią na rozmowie rekrutacyjnej a co innego jest.

Zainteresowana

Jak mogę dostać się do pracy w Netii na Syberce? Czy można tam podejść z CV?

pracuje tu:)
@Zainteresowana

Myślę, że na spokojnie możesz przyjść, zagadać czy szukają. Z tego co wiem to co chwile szukają więc szanse masz duże :) Powodzenia :)

Zostaw merytoryczną opinię o NETIA S.A. Oddział w Będzinie - Będzin

• Jak się pracuje w NETIA S.A. Oddział w Będzinie?

Zobacz opinie na temat firmy NETIA S.A. Oddział w Będzinie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NETIA S.A. Oddział w Będzinie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NETIA S.A. Oddział w Będzinie?

Kandydaci do pracy w NETIA S.A. Oddział w Będzinie napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NETIA S.A. Oddział w Będzinie