Opinie o MTM wytwórnia artykułów z tworzyw sztucznych w Będzin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie MTM wytwórnia artykułów z tworzyw sztucznych. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w MTM wytwórnia artykułów z tworzyw sztucznych o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MTM wytwórnia artykułów z tworzyw sztucznych w Będzin

corpo

W Am zonie szaleją.Prezesy w bunkrach siędzą.

Jgdi

Oo widzę że na Będzinie też nie za ciekawie pozdrawiam z mtm Warszawa ???? PS. U nas jeszcze gorzej...

golonka

Ciekawe co na to Greta Thumberg.?

money

licówki ma i o co chodzi? Schetyn teź .Kredyt weź na licówki

moni

Byłam dzisiaj w Lid u karaluchów wiecej niż ludzi! Armagedon nadchodzi?Kupiłam wiadro ,zestaw razem z mopem.I butelkę denaturatu razem z paczką lateksowych rękawiczek.Czy to mnie ochroni jak w w pociągu będę trzymać się dłonią poręczy?

efka wykopacz 2010
@moni

Śpijcie spkojnie,pracujcie spokojnie,cieszcie się wiosną.

Sprzedawca

Co umiesz. Odp. Nic.

Co to jest ananas.

Krzysztof

Czy to prawda, że w MTM jest kiepska atmosfera między ludźmi? Z czego to wynika?

joahim
@Krzysztof

Z żądzy pieniądza ponad wszysko. Jakieś refleksje w obecnej sytuacji?

Witam. Czy ktoś się może orientuje czy rekrutacja na stanowisko mistrza zmiany się już zakończyła. Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.

gubernator
@Gość

Jak ci słoma z butów wystaje ,owsem kunie karmisz,spłata kredytu na pieńku czeka j-ak kat z toporem nad głową?Zapraszamy.Nawet z bolesława Walęsy misrza zmiany zrobili.Wpadnij zapytaj 2600 brutto .

Staszek

Zastanawiający spokój na forum. Mam nadzieję, że to efekt dobrej pracy.

sylwek

w prywatny przedszkolu kolega się chował ;)

Mtm

Wieszaki tworzymy z pasją :)

zeus

Zdrowych i Wsołych Świąt dla was Ślązaki!Wa-wa.

Kahgf

We wtorek będzie dostawa karpia. Cena 70 zł za kilogram wiec się opłaca.

iko
@Kahgf

W poniedzłalek kilka ton smierdzacego regranulatu za 2.39 za kilogram więc się opłaca.

rim

nadprezesowi już zapach przeszkadza?naszego potu ?ale kasiorka pachnie jak wiosenna sałata.

Mydło

Ludzie myjcie się

dur
@Mydło

nie ma czasu na mycie bo norma!

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie dzieje się w firmie?

rybak z giewontu
@Zainteresowany

pozytywizm sie dzieje, uśmiechy szczęsliwość, zapach wypłaty ,Wielki (temat do dyskusji)nam panujący .Kochamy Ciebie .Zawsze jak wstajemy do pracy rano myślimy o Tobie.Czy masz zły humor?Jak podłoga pulsuje to znaczy że jesteś.Taneczne kroki podpowiadają nam w rytm walca wiedeńskiego? 3/4

jan kaupsv
@Zainteresowany

A co ma sietam dziać. Nic się nie dzieje. Szukają nowtych (usunięte przez administratora)

Grzeg

Jakim cudem ten (usunięte przez administratora) zakład nadal działa.(usunięte przez administratora)

Krzysztof

Nie bardzo rozumiem co masz na myśli. Możesz krótko wyjaśnić co sprawia, że nie polecasz pracy w tym zakładzie?

Jak się pracuje z ludźmi z MTM wytwórnia artykułów z tworzyw sztucznych?

Oorakogadimskijwaszkowasc

Tam jest beznadziejna praca. Tam jest beznadziejna kierownictwo. Tam jest beznadziejna współpraca. Tam jest beznadziejna płacą. Tam jest beznadziejna warunki pracy. Tam jest beznadziejna papuga. Tam jest beznadziejna wtryskarki Tam jest beznadziejna podłoga Tam jest beznadziejna ubikacja Tam jest beznadziejna stołówka Tam jest beznadziejna przerwa Tam jest beznadziejna gadka Tam jest beznadziejna epilepsja Tam jest beznadziejna koalicja rządząca Tam jest beznadziejna pogoda Tam jest beznadziejna hulajnoga Tam jest beznadziejna cena chleba Tam jest beznadziejna chmura Google Tam jest beznadziejna deska Tam jest beznadziejna Motyka Tam jest beznadziejna kamerka Tam jest beznadziejna klamra Tam jest beznadziejna stokrotki Tam jest beznadziejna dtonoga Tam jest beznadziejna kierownictwo. Tam jest beznadziejna współpraca. Tam jest beznadziejna płacą. Tam jest beznadziejna warunki pracy. Tam jest beznadziejna papuga. Tam jest beznadziejna wtryskarki Tam jest beznadziejna podłoga Tam jest beznadziejna ubikacja Tam jest beznadziejna stołówka Tam jest beznadziejna przerwa Tam jest beznadziejna gadka Tam jest beznadziejna epilepsja Tam jest beznadziejna koalicja rządząca Tam jest beznadziejna pogoda Tam jest beznadziejna hulajnoga Tam jest beznadziejna cena chleba Tam jest beznadziejna chmura Google Tam jest beznadziejna deska Tam jest beznadziejna Motyka Tam jest beznadziejna kamerka Tam jest beznadziejna klamra Tam jest beznadziejna stokrotki Tam jest beznadziejna kierownictwo. Tam jest beznadziejna współpraca. Tam jest beznadziejna płacą. Tam jest beznadziejna warunki pracy. Tam jest beznadziejna papuga. Tam jest beznadziejna wtryskarki Tam jest beznadziejna podłoga Tam jest beznadziejna ubikacja Tam jest beznadziejna stołówka Tam jest beznadziejna przerwa Tam jest beznadziejna gadka Tam jest beznadziejna epilepsja Tam jest beznadziejna koalicja rządząca Tam jest beznadziejna pogoda Tam jest beznadziejna hulajnoga Tam jest beznadziejna cena chleba Tam jest beznadziejna chmura Google Tam jest beznadziejna deska Tam jest beznadziejna Motyka Tam jest beznadziejna kamerka Tam jest beznadziejna klamra Tam jest beznadziejna stokrotki Tam jest beznadziejna kierownictwo. Tam jest beznadziejna współpraca. Tam jest beznadziejna płacą. Tam jest beznadziejna warunki pracy. Tam jest beznadziejna papuga. Tam jest beznadziejna wtryskarki Tam jest beznadziejna podłoga Tam jest beznadziejna ubikacja Tam jest beznadziejna stołówka Tam jest beznadziejna

vega

moze chodzi o protest klimatyczny, ? ,Zakupy za 18 złotych a reklamówki za 0,50 gr.?

xcvbnm,.

Ja dom npos katar nos dom atrapa. Stodoła galeria. Przemysł kasza. Kurczaki znoszą mysło. Dlaczego kury chodzą nago po ulicy . Kaczki sie kcohają bez wzajemności. Dzis jest sobota 36 marca 20157 roku. Nadal zyje to nei możłiwe. Ja dom npos katar nos dom atrapa. Stodoła galeria. Przemysł kasza. Kurczaki znoszą mysło. Dlaczego kury chodzą nago po ulicy . Kaczki sie kcohają bez wzajemności. Dzis jest sobota 36 marca 20157 roku. Nadal zyje to nei możłiwe.

kamil bieńko

Andrzej cała umarł bo nie żyje

niselold
@kamil bieńko

a fiesejejsky? pod pierdalacz z wawy ?emeryt ?cwaniak.Toma to juź traktuje jak zabawke.

piotr

100łz za soboty nie było by złe

hirs
@piotr

200 to miniumum tyle w wawie płacą

rolada
@piotr

nawet 50 groszy brutto do stawki godzinowej teź było by ok ????;)

były pracownik na szczęściej

Cikawe czy papugi przemówiły do wrednej kobiety na dole. Powiedizały może ale jesteś wredną babą. Wrednijszej nie ma na świecie

jachu
@były pracownik na szczęściej

przynosicie zyski? bo młody straszy pośredniakem.Zaczyna w wawie mobbingować .

Praca_Mtm
@jachu

Przynosimy granaty

@były pracownik na szczęściej

Twoja niska dojrzałość życiowa spowodowała, że osoba ta padła ofiarą obelżywego określenia. Osoba ta jest szlachetnego charakteru inteligentna szczera silnej woli od takiej osoby ucz się i czerp inspiracje. Chciałbyś mieć koło siebie przyjaciół szczerych którzy mówią prawdę niż fałszywych a pewnie takimi jesteś otoczony. Pracowałem w tej firmie i wiem co piszę.

Zostaw merytoryczną opinię o MTM wytwórnia artykułów z tworzyw sztucznych - Będzin

• Jak się pracuje w MTM wytwórnia artykułów z tworzyw sztucznych?

Zobacz opinie na temat firmy MTM wytwórnia artykułów z tworzyw sztucznych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MTM wytwórnia artykułów z tworzyw sztucznych?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 7 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MTM wytwórnia artykułów z tworzyw sztucznych?

Kandydaci do pracy w MTM wytwórnia artykułów z tworzyw sztucznych napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MTM wytwórnia artykułów z tworzyw sztucznych