"WIREX" S.J.

Będzin

Opinie o "WIREX" S.J.

Rafal

Ja z innej beczki.Bardzo drogo za wywóz półtorej tony ziemi i kilku kawałków folii zaplavilem 220zl. Powariowali do konca. Za 250zl wywoze calego tira 15 ton. Ostatni raz dalem sie nabrac i ostatni raz u nich bylem

gniewny

Pechowiec mylisz sie. Obowiazkiem pracodawcy jest zapewnienie prysznicow przy okreslonej ilosci ludzi i specyfice produkcji. A wirex czy interpromex napewno je spelnia. Jak dla ciebie pieniadze to glowny wyznacznik to mozesz dla firmy chodzic brudny i smierdzacy.

Kris

Jest za to fajowa pani Magda... no i Renata :P

pechowiec

Panowie,w Korporacji w jakiej ja pracowałem byście padli po tygodniu,a kasa miała by ustawowe 5 dni poślizgu.Co było a nie jest nie pisze się w rejestr.Zarobki-uczciwe i w terminie,jak na ten zakres obowiązków.Prysznic wg.przepisów BHP i KP przy takim zatrudnieniu nie jest obligatoryjny.Pracowałem w grupie 42 osoby i nie było pryszniców,bo ustawa stwarza dowolność.Info dla chętnych-praca na zewnątrz,upał,chłód,słota,błoto,....jak w INTERPROMEXIE.....ale....,jest ale,które robi wielką różnicę...Zatem sam kolego zdecyduj.Na koniec;kokosów ani kariery nie zrobisz ale liczy się stabilizacja ....i pewny pieniądz.Spróbuj:zawsze możesz odejść,a nawet za te kilka dni otrzymasz wynagrodzenie(!!!),nie jak u innych prywaciarzy-łażenie po prośbie za swoim.

pracowity

Masz duza racje pracowalem jako kierowca w wirexie. To co wyprawoa Surowiak to szczyt chamstwa. Chyba musial byc za mlodu gnojony skoro zachowuje sie jak swinia. Jest wazniejszy od braci - szefow i ma wszystkich w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Napisalem pisemko do ZUsu o poczynaniach pana Surowiaka a rowniez skarbowka bedzie miala co czytac.

pracownik roku

Po 12 tej p J.Surowiak jest tu bogiem. Wlasny prywatny prysznic, wydawanie przez niego rozkazow, krzyki na pracownikow i praca na czarno bo jest na recie a bierze pod stolem z czego nie kryje. Prezesi maja malo przy nim do powiedzenia. Naszczescie ja tu juz nie pracuje

robal

praca na najwyzszych obrotach, bez poszanowania pracownika, nie dbaja o swoich ludzi, nie dawaja wcale ubran roboczych, srodkow czystosci ani nic na swieta. praca za smieszne pieniadze, ludzie odchodza po pierwszej wyplacie bo nie dostawaja tego co obiecali im na rozmowie, za niedlugo prezes bedzie kopał w tych smieciach, bo tam nikt nie zostanie, zenada dla pana jana wirka- zero godnosci

Zostaw opinię o "WIREX" S.J. - Będzin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "WIREX" S.J.