Opinie o "WIREX" S.J. w Będzin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy "WIREX" S.J.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie "WIREX" S.J. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "WIREX" S.J. w Będzin

Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w "WIREX" S.J.?

Klijent Nowy wpis

A ja jestem klientem i jesteście kombinatorami , i kretami bierzecie zaliczki i nie wywiązujecie się , Mówiąc ze Nidy jest umowa ,ale nie wykonaliście bo nie odbierałem telefonu żadnej informacji na mailu ,wiec was nie polecam , porażka i tyle w temacie spawa w sadzie wiec dobrze wiecie z kim piszecie, napisze po wyroku sądu ponownie !

Mario

W tej firmie jest wszystko na lewo etaty urlopy nadgodziny kreca walek na walku sprzedaja 2 gatunki stali jako pierwsze ty tylko jeden z przykladow a najwiekszym cudem jest ze tego majstra surow. Jeszcze nikt nie ubil jak psa za to obrazanie

Dariusz
@Mario

Sytuacje, które opisujesz nie powinny mieć miejsca. Wspominasz o nadgodzinach. Czy są one dodatkowo płatne lub można za nie odebrać dzień wolny w dogodnym terminie?

Ha ga
@Dariusz

Nie. 10 zl za kazda nadgodzine wyplacane do koperty na lewo

Julia
@Ha ga

@Ha ga, hm, to zawsze coś. Ciekawe, jakie są zarobki kierowców Wirexu? Można choć trochę porównać z tymi na międzynarodowych trasach?

Jan Wirek Nowy wpis
@Mario

Jeżeli tak jest jak pan napisał to proszę powiadomić odpowiednie slużby Jan Wirek współwłsciciel firmy

Aaa Nowy wpis
@Mario

Ubili był taki co się go nie bał i dostał przy wszystkich

Ha ha

Najlepsze w wiecie to są synki prezesa dwa nieudaczniki Marcel i Bartek którzy tylko siedzą na garbie starego udają że tam pracują i biorą największe pensję ze wszystkich pracowników już samo to powinno odrzucać od tej firmy rodzinnej

Pracownik Fizyczny

co pan potrafi i kiedy szkolenie bhp

od kiedy moze pan zaczac

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Będzin
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierowca kat. D komunikacji dalekobieżnej FLIXBUS
Profesjonalny kierowca
logo firmy ŚLUSARZ
Tramwaje Śląskie S.A.
logo firmy Starszy inspektor
Służba Cywilna

Chciałbym się odnieść do tych wszystkich nieprawd jakie tutaj można przeczytać. Piszą to chyba te osoby, które pracowały może jeden miesiąc, a potem okazało się, że wstawiały się do pracy pod wpływem alkoholu i zostały zwolnione, albo same porzucały pracę. Jestem pracownikiem firmy WIREX już ponad 10 lat, jak w każdej firmie jest raz lepiej, raz gorzej. Jednak jeszcze nie zdarzyło się, aby komukolwiek nie wypłacono pieniędzy nawet za jedną godzinę pracy. Jeżeli tak się stało to zapewne z powodów niezależnych od pracodawcy, np. bardzo wiele pracowników miało zajęcia komornicze z tyt. niespłaconych kredytów czy zaległych alimentów. Jeżeli na początku naszej współpracy była to umowa zlecenie (bo okres próbny jednomiesięczny jest na umowę zlecenie) to cała wypłata została przekazana komornikowi, który przysłał pismo o zajęcie wynagrodzenia, takie są przepisy. Wtedy pracownik miał pretensję do pracodawcy, że nie otrzymał wynagrodzenia za pracę. Na pewno nie było sytuacji że pracownik przystępuje do pracy bez podpisanej umowy /zlecenia czy o pracę/. Wypłaty w firmie WIREX zawsze są ostatniego dnia miesiąca i od kiedy pracuję, jeszcze się nie zdarzyło żeby było inaczej. Wypłata za pracę w godzinach nadliczbowych zgodnie z Kodeksem Pracy i nie na czarno, a pieniądze „w kopercie” zawsze jeśli pracownik nie wskazał konta bankowego do przelewu. Firma zatrudnionym pracownikom zapewnia odzież ochronną i środki czystości zgodnie z przepisami BHP. Jeśli ktoś twierdzi inaczej to po prostu kłamie. Załoga firmy w 99% składa się z pracowników, których staż to przedział od 10 do 20 lat. Więc wniosek jest prosty, skoro jest tak źle, to dlaczego tak długo pracują w tej spółce? Odnosząc się do wpisu „Mario” dotyczącego wyrobów stalowych 2 gatunku, widać że nie ma pojęcia o tym co pisze. Firma na każdy zakup stali posiada atesty, które musi przedstawić kupującemu. Dzisiaj mamy pandemię COVID-19, inne firmy zwolniły pracowników lub obniżyły wymiar czasu pracy, a co za tym idzie wynagrodzenie. W firmie WIREX pracujemy normalnie i otrzymujemy pełne wynagrodzenie.

weteran
@pracownik

Jako pracownik z naprawdę dużym stażem pracy w firmie mogę w całej rozciągłości potwierdzić przytoczone fakty.

Jaaaa
@pracownik

Czytając tą wypowiedź to powiem tak.... pisała to największa (usunięte przez administratora) albo sam szef. Towar ze3stali idzie na lewo przez syna szefa:-) A firma jest (usunięte przez administratora) warta. Skoro pracownicy.... (usunięte przez administratora)pracują po 10 czy 20 lat to pytanie nasuwa się samo. Jakim gownem trzeba być żeby nie umieć znaleźć sobie lepszej pracy. Pozdrawiam jełopów

Bart
@pracownik

Odniose se to wypowiedzi choć wątpię żeby to pisał pracownik pewnie któryś z synusiow prezesa którzy tam nic nie robią biorąc największe pieniądze i wykorzystując innych firma to jeden wielki przekręt połowa niema uprawnień na żadne maszyny nadgodziny wypłacają pod stołem do czego sam się wyżej przyznał i to 12 zł maks do tego człowiek surowiak to jest przykład typowego mobbingu nie wiem jakim cudem on jeszcze nie siedzi całe życie tam robi na lewo po całych dniach i dojeżdża ludzi tylko kilu stałych pracowników ma jakieś w miarę godne warunki pracy reszta to dla nich siła robocza jak w Oświęcimiu stal sprzedają faktycznie drugi gatunek jako pierwszy smarują ropa malują kombinują żeby wyglądała na nową

Zygol

Dosłownie co miesiąc widzę ogłoszenia o pracę z tego Wirexa - już samo to powinno wam ludzie dać do myślenia co to za (usunięte przez administratora) i jak się tam pracowników traktuje skoro co miesiąc szukają kolejnych jeleni.

Drewniak87

Pracowałem w firmie około pol roku temu na okres paru miesiecy. Czesto widziałem jak pracownicy bez uprawnien obslugiwali maszyny budowlane, praca na pelnych obrotach to na zakładzie norma ale plusem były dwie 20 minutowe przerwy. Pan J.Surowiak notorycznie obrazal pracownikow bez konkretnego powodu

Dariusz
@Drewniak87

Na początku chciałem zwrócić Ci uwagę - na forum publicznym nie wolno podawać żadnych danych osobowych ze względu na ich ochronę (RODO), pamiętaj o tym na przyszłość. Opisujesz, że pracownicy bez uprawnień obsługują maszyny, czy pracodawca o tym wie? Dużo obowiązków, a jak przekładało się to na wynagrodzenie?

Jaaaa
@Dariusz

Surowiak to żadne dane osobowe. To (usunięte przez administratora) największe jakie istnieje. Ale córkę ma nawet fajną.... chociaż ona musi się jeszcze wiele nauczyć. .... A teraz do rzeczy. (usunięte przez administratora) A jeśli ktoś sobie z nim nie razi... wystarczy mały (usunięte przez administratora) I się szybko nauczy. ...☆☆☆☆☆ ☆☆☆

Czy firma działa teraz czy jest jednak przez wirusa przerwa?

firma działa normalnie

pomocnik

artur pracuje?

pomocnik
@pomocnik

A mnie się w Wirexsie dobrze pracowało.Poza małym ale..Lekarz stwierdził,że w okresie zatrudnienia przeszedłem 2 małe zawały.Zatem kasa jest,praca spoko ale uciekaj jak cię coś zaboli.Bo zostaniesz bez bez kasy

Stary pracownik

Firma nie warta uwagi ! Tyle

Aga

Wiecie cos o ewentualnej pracy w firmie, czy warto składać cv?

.....

Firma nie jest warta złamanego grosza... co chwilę przyjęcia i zwolnienia... nawet po pary dniach za które nie otrzymuje się wynagrodzenia.

Wirex

Firma Wirex płaci kazkemu pracownikowi nizaleznie ile pracował,jeżeli jest innaczej proszę o złożenie zażalenia do sądu pracy.W większości pracownicy zwalniają się po kilku dniach z powodu własnych problemów z alkoholem.

Już ponad rok minął od Waszej ostatniej aktywności na forum dotyczącym "WIREX" S.J. jako pracodawcy. Czy mogłabym prosić kogoś z Was o nakreślenie jak w tym momencie wygląda sytuacja wewnątrz tej firmy? Czy zaszły w niej jakieś zmiany, które są ważne z perspektywy osób tam zatrudnionych?

Rafal

Ja z innej beczki.Bardzo drogo za wywóz półtorej tony ziemi i kilku kawałków folii zaplavilem 220zl. Powariowali do konca. Za 250zl wywoze calego tira 15 ton. Ostatni raz dalem sie nabrac i ostatni raz u nich bylem

gniewny

Pechowiec mylisz sie. Obowiazkiem pracodawcy jest zapewnienie prysznicow przy okreslonej ilosci ludzi i specyfice produkcji. A wirex czy interpromex napewno je spelnia. Jak dla ciebie pieniadze to glowny wyznacznik to mozesz dla firmy chodzic brudny i smierdzacy.

pechowiec

Panowie,w Korporacji w jakiej ja pracowałem byście padli po tygodniu,a kasa miała by ustawowe 5 dni poślizgu.Co było a nie jest nie pisze się w rejestr.Zarobki-uczciwe i w terminie,jak na ten zakres obowiązków.Prysznic wg.przepisów BHP i KP przy takim zatrudnieniu nie jest obligatoryjny.Pracowałem w grupie 42 osoby i nie było pryszniców,bo ustawa stwarza dowolność.Info dla chętnych-praca na zewnątrz,upał,chłód,słota,błoto,....jak w INTERPROMEXIE.....ale....,jest ale,które robi wielką różnicę...Zatem sam kolego zdecyduj.Na koniec;kokosów ani kariery nie zrobisz ale liczy się stabilizacja ....i pewny pieniądz.Spróbuj:zawsze możesz odejść,a nawet za te kilka dni otrzymasz wynagrodzenie(!!!),nie jak u innych prywaciarzy-łażenie po prośbie za swoim.

pracowity

Masz duza racje pracowalem jako kierowca w wirexie. To co wyprawoa Surowiak to szczyt chamstwa. Chyba musial byc za mlodu gnojony skoro zachowuje sie jak swinia. Jest wazniejszy od braci - szefow i ma wszystkich w (usunięte przez administratora) Napisalem pisemko do ZUsu o poczynaniach pana Surowiaka a rowniez skarbowka bedzie miala co czytac.

pracownik roku

Po 12 tej p J.Surowiak jest tu bogiem. Wlasny prywatny prysznic, wydawanie przez niego rozkazow, krzyki na pracownikow i praca na czarno bo jest na recie a bierze pod stolem z czego nie kryje. Prezesi maja malo przy nim do powiedzenia. Naszczescie ja tu juz nie pracuje

robal

praca na najwyzszych obrotach, bez poszanowania pracownika, nie dbaja o swoich ludzi, nie dawaja wcale ubran roboczych, srodkow czystosci ani nic na swieta. praca za smieszne pieniadze, ludzie odchodza po pierwszej wyplacie bo nie dostawaja tego co obiecali im na rozmowie, za niedlugo prezes bedzie kopał w tych smieciach, bo tam nikt nie zostanie, zenada dla pana jana wirka- zero godnosci

Zostaw merytoryczną opinię o "WIREX" S.J. - Będzin

• Jak się pracuje w "WIREX" S.J.?

Zobacz opinie na temat firmy "WIREX" S.J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "WIREX" S.J.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy "WIREX" S.J.?

Kandydaci do pracy w "WIREX" S.J. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

"WIREX" S.J.