Natan Salon Fryzjerski

Będzin

Opinie o Natan Salon Fryzjerski

klient raz

Ha ha ha to nie jest fryzjer tylko fabryka do cięcia baranów. Nastawieni są na ilość i tną plebs jak leci hahahahha. Dramat. A fryzjerki to beztalencia. Klientów masa, bo taniej to się już chyba nie da ciąć łbów. Z resztą wystarczy zobaczyć kto jest klientem tego salonu hahhahaha. Same dziady, gdzie wyznacznikiem jest tylko cena.

Słabo

Fryzjerki dobrze obcinają ale to prawda klientów to mają gdzieś!! Prawdą jest też że czeka się bardzo długo chociaż fryzjerek jest cztery to tak jak mówi Pani Sylwia pracuje jedna reszta jest na zakupach albo ucinają pogawędki, smutne to bardzo bo dużo klientów wychodzi. Muszą tam bardzo mało płacić bo wywalone mają na wszystko!!

Grzegorz

Witam. Od paru lat chodzę do tego właśnie salonu w Będzinie. Super obsługa. Bardzo miły i młody personel. Polecam bo naprawdę warto skorzystać z usług. Życzę powodzenia. Pozdrawiam. Stały klient Grzegorz.

sylwia

Bardzo zła obsługa, fryzjerki bardzo ale to bardzo nie miłe z racji tego że mają bardzo duży ruch mają klienta gdzieś. Bez słowa wychodzą z salonu nie mówiąc czy czekać czy nie. Mimo że była przerwa od 13-16 to już 20min wcześniej mówiły, że nie przyjmą , a były 4 fryzjerki 1 obsługiwała a reszta po prostu sobie gadała, mówiąc że nie przyjmą bo jest pani do henny z czego była obsługiwana przez 1 fryzjerkę. Innym razem fryzjerka bez słowa sobie wyszła mimo że była spora kolejka. Fryzjer może tani ale obsługa dość kiepska, prawie każdy klient obgadany.

Znasz firmę Natan Salon Fryzjerski i wiesz czy pracodawca ceni sobie młody zespół czy raczej doświadczonych pracowników? Czekamy na Twoją opinię!

Grzegorz
@admin 28.09.2015 09:02

SUPER FRYZJERKI. MŁODE DZIEWCZYNY. TAK TRZYMAĆ PANI KIEROWNIK. POZDRAWIAM.

Zostaw opinię o Natan Salon Fryzjerski - Będzin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Natan Salon Fryzjerski