Opinie o Lidl w Będzin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Lidl. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Lidl o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lidl w Będzin

Tok Nowy wpis

Będąc przejazdem zatrzymałem się na zakupy pod Lidlem w Będzinie. Po wyjezdzie po przejechaniu kilku kilometrow zauwazylem jakis swistek pod prawa wycieraczką za przednią szybą. Okazalo sie ze to mandat 95 zł za brak biletu parkingowego. Nie moge go reklamowac, nie zbieram paragonow a ten wyrzucilem zaraz po wyjsciu z marketu. Nie spotkalem sie z taka sutuacją pod zadnym innym sklepem. Na 100% nie zrobie wiecej zakupow w tym Lidlu i odradze tez znajomym.

? Nowy wpis

Niektórych pracowników tego sklepu to trzeba nauczyć kultury...Np.pracownik obsługujący kasę nr 2 i kasjer nr 523718 w dniu 2023.05.09 o godz. 20:43 zachował się bezczelnie gestówo wobec Klienta.

Zenek Nowy wpis

Obsługa tego sklepu traktuje klientów jak złodzieje,brak szacunku nie mozna spokojnie zrobić zakupów. Panie na kasach jakby za karę pracowały i widocznie taki standard...

Oj! Nowy wpis

Czy pracownica tego sklepu na dziale samoobsługowymz włosami koloru oberżyna przestanie bezsensownie pouczać Klientow aby nie obsługiwałi się na kasie samoobsługowej? Jeśli jest tak leniwa to niech nie pełni funkcji asystenta!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Lidl spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Będzin
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy ŚLUSARZ
Tramwaje Śląskie S.A.
logo firmy Kierowca kat. D komunikacji dalekobieżnej FLIXBUS
Profesjonalny kierowca
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
Ok?

Na dziale samoobsługowym pracownicy sklepu (na szczęście nie wszyscy) zachowują się skandalicznie. Podejrzewają o kradzieże, pozwalają sobie rewidowac zakupy Klientów, bezpodstawnie pouczaja Klientów, nie słuchają co Klient ma do powiedzenia będąc w chmurach...A przy kasach naliczaja większe ceny... Proponuje wprowadzić PEŁNE IMIENNE IDENTYFIKATORY I TO NATYCHMIAST DLA KAŻDEGO PRACOWNIKA TEGO SKLEPU.!!!!!

Hmm,

Funkcjonowanie tego sklepu pozostawia wiele do życzenia... Jak można donosic na Klientów i podawać do publicznej wiadomości zakupy Klientów? Czemu to ma służyć? Czy ktoś przy zdrowych zmysłach tak postępuje? Bardzo nieładnie. Dodatkowo pracownica Marzena podchodzi bez kolejki gdy Klient kupuje roszczac sobie bezprawnie przywilej....

Basia

Witam, czy są może przyjęcia do pracy na sklepie w Będzinie.?

Mo

Witam Ile palet dziennie przygotowuje się takich palet na kompletacji i Ile przypada tak mniej więcej na jednego pracownika

Alicja
@Mo

chcesz się zatrudnić? a może już tam pracujesz? ja też spróbuje ale trochę boję się dźwigania tych palet.

@Mo

170 opakowań na godzinę wypada załadować, jeden pracownik, powinien załadować codziennie jednego tira :) wiadomo na początku nie gonią żeby tyle robić,ale po dwóch trzech tygodniach już może ktoś przyjść zwrócić uwagę ;) oczywiście produkty miszmasz,są i kartony z alkoholami co waga jest ponad 10 kg jak i słodycze, ciastka albo przyprawy leciutkie

@Kobieta pracująca

Ale to kobiety chyba tych cięższych nie muszą ładować?

@Honorata

Nie ma znaczenia, wszyscy dźwigają co trzeba...

@Kobieta pracująca

Ale chyba w granicach rozsądku? Bo jakieś zasady bhp chyba tu są? ;) Jest jakaś max aga, którą pozwalają wam podnieść?

@Honorata

Wiadomo są rzeczy lżejsze ale i cięższe.Jak się trafi karton z alko co waży 13 kg ,to trzeba załadować na paletę i tyle.Wiec za cały dzień to się trzeba nadzwigac.Ale ogólnie idzie się przyzwyczaić xD

@Kobieta pracująca

A oferują wam tu jakieś przekąski lub cokolwiek, żeby na przerwie w ramach odpoczynku sobie podejść? ;) Bo dostęp do wody pitnej itp to normalnie jest?

@Honorata

Są obiady dwudaniowe za 1zł, automat z przekąskami na stołówce ;)

@Kobieta pracująca

Za 1 zł? :o Można brać dwie porcje czy ograniczenie na osobę jest? I za taką cenę to jak z jakością tego?

@Honorata

Zupka plus drugie danie, zawsze dwa rodzaje zupy i drugie danie do wyboru. Jak dla mnie jakość naprawdę ok, może czasem im coś nie wyjdzie ale generalnie ludzie też nie narzekają na jakość :D

Klient

Podczas zakupów w Lidl na kasie samoobsługowej, Pani do pomocy bardzo uśmiechnięta i zadowolona, ale z rozmowy telefonicznej która prowadziła, gdyż na wezwanie przez kasę podchodziła resetowała nie czytając komunikatu i o chodziła czterokrotnie, jak finalnie okazało się kasa nie naliczyła rabatu na piwo 3+3, oraz kiwi, gdyby pewnie po wyjściu ze sklepu nie wyświetlił się komunikat że "kupny nie zostały że realizowane gdyż tego towaru nie było w twoich zakupach" na aplikacji w telefonie, zapewne zorientował bym się dopiero w domu. Pozdrawiam Panią i życzę dalej zadowolenia z rozmów telefonicznych oraz dobrego z tego powodu humoru

Łucja
@Klient

To był pierwszy raz gdy robiłeś zakupy na samoobsługowej i pomoc nie była zainteresowana klientem? Czy często to się zdarzało?

Alicja

Jak wygląda takie podstawowe szkolenie na kasjera? bo chce się zatrudnić ale nigdy nie obsługiwałam kasy i nie wiem czy dam radę.

Paski

Hej, jak wygląda teraz praca na magazynie u Was? Złożyłam papiery i czekam na odpowiedź. Ile godzin w miesiącu wyrabiacie? I jaka jest atmosfera? Nie jestem leniem ale za 10 to i koń nie wyrobi :)

Damian

@Aleksandra Trudno żeby firma co jakiś czas robiła testy bo tak byłoby najlepiej. Doceńmy fakt, że mamy bardzo dobrego pracodawcę!

Aleksandra

COVID-19 w Centrum Dystrybucji Lidl Będzin-Grodków Dlaczego pracownicy magazynu nie przechodzą żadnych badań od początku pandemii. Czy teraz po fakcie odnotowania zakażenia koronawirusem będą testy dla szerszej grupy pracowników. Czy ktoś zadba o nasze zdrowie przyrost zakażeń z dnia na dzień rośnie ...

Pandemia
@Aleksandra

Nie stać a inne firmy darmowe mają

Daniel

Firma nie jest bardzo dobrym pracodawcą. Wystarczy dobrze pracować a nie będzie powodu do narzekania.

Eli
@Daniel

Witam ja chciałabym dowiedzieć się gdzie będą wyprzedaże Indoore w tym roku 2019 a na infolinii nie informują a nie mieszkam w pobliżu Lidlii żeby to sprawdzić . Może ktoś wie i mnie poinformuje. Dziękuję

Mała

Witam krótko mówiąc Lidl w Grodków , to (usunięte przez administratora). Na rozmowie o pracę wszystko było ok . Fajna płaca, 8 godzin, miła atmosfera i ludzie. A jest tak . Nadgodziny są bardzo często oczywiście nie płatne, ludzie bardzo niemili cytuję : jak ci się praca u nas nie podoba to spier..... . Kontrolują kiedy i ile korzystamy z toalety, praca jest ciężka ale ja osobiście na nią tak nie narzekałam , ale traktowanie w ten sposób człowieka jest chore. Codziennie chciało się płakać jak pomyślałam że znów muszę oglądać tych wrednych ludzi.

Memento Mori

Ile osób szkolonych w Centrum Dystrybucyjne Lidl Legnickie Pole (Legnica) pracuje jeszcze w Będzinie?

Nicko
@Memento Mori

To nie jest Będzin tylko Gródków!

Kwach

Co z rudą z utylki czy oni siebie widzą nic nie robią bo po co

twoja stara

lidl jest tani..juz wiem oco biega w tym (usunięte przez administratora) przesłaniu

twoja stara

to niech tam (usunięte przez administratora) wieśniaki gródkowscy albo niech przyjmą szwabow.. 1/3 etatu a cza zostawac i co mi ze do odbioru

Prawie pracownik

Miałem tam pracować jako wózkowy, ale zrezygnowałem. Jak tam teraz to wszystko wygląda? Jak wygląda praca wózkowego?

Zostaw merytoryczną opinię o Lidl - Będzin

• Jak się pracuje w Lidl?

Zobacz opinie na temat firmy Lidl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lidl?

Lidl