Opinie o ALBA-MPGK w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie ALBA-MPGK. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ALBA-MPGK na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALBA-MPGK w Dąbrowa Górnicza

Walenty

Chciałem złożyć życzenia walentynkowe pani brygadzistce że zmiany (B) wszystkiego co najlepsze życzy twój Walenty.

Jacek

Proszę nawet ochrona pije na lipówce a nam pracownikom każą dmuchać dlaczego kierowcy z haków jeżdżąc wewnątrz zakładu nie dmuchają tylko jeszcze pyskują do ochrony sami nie są lepsi wszyscy na lipówce pija dlatego brygadzisci organizują nam imprezy tak jak we wrześniu było skoro zakład nam nie potrafi przynajmniej to brygadzisci potrafią nam załatwić bo do niczego innego sie nie nadają

Mieszkaniec zagłębia

Proszę pług w górze solarka sie nie kręci a urząd miejski płaci za co zerwać umowę znimi wynająć prywatną firmę bardziej się spiszą.

Jak się chce mozna dać ludziom wolne w sobotę jedna sobota na każdą zmianę w miesiącu wystarczy więcej nie potrzeba liczy się odpoczynek i zdrowie człowieka

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie ALBA-MPGK? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Dąbrowa Górnicza
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Praca dla studentów w charakterze kierowcy
Dąbrowa Górnicza
Centrum Kierowców Sp. z o.o.
logo firmy Ochrona w sklepie Dąbrowa Górnicza / stawka od 23 zł netto
Dąbrowa Górnicza
Seris Konsalnet Holding S.A.
Premia

Gdzie jest premia my sie pytamy za cala pandemie? Dali 1000 w pierwszym polroczu, miala byc tez teraz!!! Wszystko ucichlo, zostalo zamiecione pod stol. Jaka podwyzka bedzie w Alba MPGK po nowym roku?!?!?! Dyrektor bedzie snul bajeczke ze kryzys jest ale zyski na poziomie kilkudziesieciu milionow sa!!! Wyrownac wynagrodzenia kazdemu, nie ze jeden z drugim zarabiaja po 3000 a inni 2300 za ta sama prace!!!

Ładowacz
@Premia

Jak Ci nie pasuje za szlabanem jest linia tramwajowa w każdej chwili możesz w nią siąść i do domu przyjdą inni na Twoje miejsce tu nikt nikogo nie trzyma złóż podania do innych firm to zobaczymy ile będziesz czekał na odpowiedź ciesz się że masz prace ile kto zarabia nie powinno cie interesować a jak ci mało pójdź osobiście do dyrektora i mu to powiedź to ci odmiecie i coś odpali zobacz jakie bony były w tym roku bogate wiec zostaw to dla siebie panie bądź pani

Lizol
@Ładowacz

Widzę że lizać lubisz (usunięte przez administratora)pod biurkami jak tak piszesz dlatego ujmując więcej zarabiasz. W tej firmie każdy wykonuje taką samą pracę, każdy niech zarabia tyle samo. Nowi przychodzą, odchodzą po pierwszej wypłacie.

Ładowacz
@Lizol

To skoro odchodzą to ich sprawa a czemu ty siedzisz tyle czasu i nie odejdziesz co lizolu bo narazie to ty jesteś jak mysz z pod miotły mnie wystarczy to co zarobie a tobie jak mało zawsze możesz czegoś poszukać w śmietniku przed załadunkiem ich .

ŁADOWACZ 2
@Ładowacz

Myślisz że studia skończyłeś i taki wielki jesteś trochę ci się udało ale noga też ci się może powinać i wtedy będziesz ty ze śmietnika jadł porobimy zobaczmy

Nocna zmiana

Zimno na kabinach i każdy ma to gdzieś niech przyjdą i wybierają mądre głowy pokażą jacy wytrwali sa nawet żadnego ciepłego napoju zero szacunku dla pracownika a pani brygadzista że zmiany (c )totalna olewka na pracowników nieda się pracować w takich warunkach co oni robią z pieniędzmi zamiast kupić zainwestować żeby ludziom było ciepło to nic a dyrektor chyba ślepy jest bądź nie widzi co się tu wyrabia.

Averman prasa

Przez ta firmę lador to tylko każda sobota na dwie zmiany jest nikt się nie pyta tylko zmuszają ludzi ino robić i robić a nie można nawet się napić jak we wrześniu nie dali zarobić bo panie brygadzistki sobie imprezki z organizowali a na dodatek kierownik dał im jeszcze premie a nam pracownikom (usunięte przez administratora) tylko woła na górę i żeby robić na avermanach na prasach po 12 bądź 16 godzin.

Kasprzak

Noi wypłata super super poco podwyżki

Byly kompostowy

Jeszcze trochę i pan dyspozytor z kompostowni wygryzie Pana kierownika że stołka bo bardzo lubi ządzić zakładem tylko najpierw niech porządek sobie zrobi na placu chyba ze znowu doprowadzi do wypadku swoim pośpiechem każe pracować ile fabryka da i zapomina o zasadach bhp z takim podejściem do pracy niema ludzi do pracy na kompostowni dać mu taczkę i łopatę i niech sprzata ten swój cyrk.

Barbi

Nie zapomnijcie wziąść sobie opłatków do pracy we wigilie i podzielić się z brygadzistami za tak wspaniały rok znimi oni nagrody dostają pieniężne a nam w zamian fundują sobotę na dwie zmiany po nowym roku nie umiecie się z przeciwić tylko godzicie się co wam powiedzą wiec sobie przyjdźcie oni chodzą i się śmieją bo dostają pieniadze wiec trzeba się będzie rozchorować to samo z urlopami urlop jest mój wypracowany a nie kierownika wiec biorę wtedy kiedy mi pasuje niech mi rozplanuje to mu l4 dam w zamian niech wymienią brygadzistów to się inaczej będzie pracować dobrze wszyscy wiecie jak jest.

Iza

Czy są jakieś bonusy fajne oprócz pensji? ;)

Zenek
@Iza

Jak są to kierownik na lipówce daje tym co pracują po 16 godzin i pozwala im przychodzić w sobotę z innych zmian nawet i osobom którzy mają urlop wypoczynkowy to pozwala przyjść w sobotę mimo że miały wolne cały tydzień chodzi głównie o Panie brygadzistki że zmiany (B)i(C) a normalnemu pracownikowi to jeszcze premie zabierze tak jest na lipówce.

????

Jeżeli chcesz pracować to zgłaszasz to ,a nie jakieś żale .

Nocny jastrząb

Proszę jak nie pani brygadzistka że zmiany C nie przychodzi do pracy w soboty to pani brygadzistka że zmiany (A) pani D i na dodatek po całym tygodniu wolnym później takie osoby dostają nagrody i są wyróżnieni a drugiemu dadzą ochłapy brawo dla tych pań a mnie po nocy jakbym chciał zostać to do domu wyślą ale drugim po16 godzin pozwalają na tej lipówce pracować.

Wicia

Wypłata super jestem zadowolony co miesiąc takie a nie na koniec roku raz w roku.

Sok

Pani brygadzistki pani d niema to i linia idzie a jak jest to zaraz kokony się robią bo grubo każe sypać taki spokój jak nigdy

Lockdown

Panuje Covid a Alba co ma z tym zrobic? Czekamy na dobre zmiany i premie comiesieczne ze w kryzysie pracujemy!!! Lockdown lada moment bedzie i nie macie zamiaru tez placic nam co miesiac dodatku? Gdzie jest dyrektor ja pytam sie!!! Przestaniemy pracowac, chcemy podwyzki uczciwej i premii comiesiecznej za Covid!!!

Honor
@Lockdown

Dyrektor sobie odpoczywa a tobie jak coś nie pasuje to dowidzenia przyjdą nastepni tym bardziej jest covid to ludzie się znajdą zakłady masowo zwalniają ludzi wiec zawsze mogą przyjść do Alby dodatku niema i nie będzie ludzie niech się wezmą za pracę to premie będą mieć i wszystko na ten temat tu nikt nikogo nie trzyma na siłę zawsze możesz podanie o zwolnienie napisać dostaniesz z urzędu pracy zasiłek .

...
@Honor

Kryzys jest i wynagrodzenie 2tys HAHAHA juz wszyscy pchaja sie do tej pracy.

Hej
@...

To się zwolnij jak ci nie pasuje popatrz tu są ludzie którzy mają emerytury na lipówce i ciągle gadają ile to oni dzisiaj nie wybrali ręce ich bolą a największe cwaniary i plotkary

Anka
@Hej

Okogo chodzi podaj przykłady?

Abstynent

Dlaczego jedni dmuchają na lipówce drudzy nie jakieś względy ktoś ma bo nie rozumie jeden wchodzi i nie dmucha a drugi musi dmuchać co to ma znaczyć

Panelopa

Na tej lipówce to jest horror osoby które były na kwarantannie przyszły do pracy jaką mamy pewność że dana osoba jest zdrowa chodzi tu o zdrowie drugich osób strach przebywać znimi brak słów.

Seler

Niemożliwe ze pani brygadzistki że zmiany (C) nie było w sobotę w pracy tak to potrafi zabrać i przyjść na inną zmianę i nie dać nikomu zarobić coś nieprawdopodobnego nie do uwierzenia to jest.

Nie ma

Firma z przywilejami dla nielicznych, widac to na 1 i 2 zmianie przed i po pracy. Zabieranie premii za nic tym co pod biurko nie wchodza. Temat o CoVid? Nie ma tematu, ludzi chorych na ten wirus odsyla sie do domu a zaklad dalej dziala poki inni nie padna. Nowy rok! Minimalna do gory a dodatki w dol, premie za nic zabierane.

Bond
@Nie ma

Przyjmij się na lipówke to zobaczysz co tam się wyprawia zarząd alby niewie i nie będzie wiedział co tam się wyprawia kierownik niczym się nie interesuje jedynie co to daje jednej pani zarobić w soboty że zmiany (C) pani brygadzistce drugim nie da zarobić. Umi premie zabrać i daje tym co donoszą mu nikomu więcej.

Zostaw merytoryczną opinię o ALBA-MPGK - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w ALBA-MPGK?

Zobacz opinie na temat firmy ALBA-MPGK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 142.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ALBA-MPGK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 126, z czego 71 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ALBA-MPGK