Opinie o ALBA-MPGK w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie ALBA-MPGK. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ALBA-MPGK na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALBA-MPGK w Dąbrowa Górnicza

kandydat

W związku z dynamicznym rozwojem ALBA poszukuje osób zainteresowanych objęciem stanowiska: Operator wózka widłowego Miejsca pracy: Dąbrowa Górnicza ZPOK Lipówka II na jaki zarobek można liczyć ? Ktoś coś ?

Kefir

I czego się psujesz palo

Strzemieszyce Małe

Tych dwóch panów jeden duży ,drugi mały z kompostowni doprowadzą kiedyś do nieszczęscia na zakładzie.MASZYNA Która przyjeżdza z Chorzowa. Każą mielić wersaliki drzewa albo gałęzie z trawą a niema żadnej osoby która by stała i nadzorowała pracę maszyny później jakieś ale mają jak maszyna gaśnie bo się zapchało zamiast siedzieć w budynku przy palarni to niech pilnują pracę tej maszyny z Chorzowa bo na naprawdę coś się stanie.I co wtedy będzie Każdy ma tylko jedno życie i każdy chce żyć.

Nikifor Krynicki
@Strzemieszyce Małe

Złość i gniew są obrzydliwościami, których trzyma się grzesznik. Tego, kto się mści, spotka pomsta od Pana, On grzechy jego dokładnie zachowa w pamięci. Odpuść przewinę bliźniemu, a wówczas, gdy błagać będziesz, zostaną ci odpuszczone grzechy. Gdy człowiek żywi złość przeciw drugiemu, jakże u Pana szukać będzie uzdrowienia? Nie ma on miłosierdzia nad człowiekiem do siebie podobnym, jakże błagać będzie o odpuszczenie swoich własnych grzechów? Sam, będąc ciałem, trwa w nienawiści, któż więc zyska dla niego odpuszczenie grzechów? Pamiętaj o rzeczach ostatecznych i przestań nienawidzić – o rozkładzie ciała, o śmierci, i trzymaj się przykazań! Pamiętaj o przykazaniach i nie miej w nienawiści bliźniego – o przymierzu Najwyższego, i daruj obrazę!

Kefir
@Nikifor Krynicki

Brak słów

Borek

Proszę zrobić porządek z panem kompostowym „właścicielem zakładu kierownikiem wszystkich kierowników” bo naprawdę to już przechodzi ludzkie pojęcie co robi, jeżeli dalej tak Będzie to zaraz się to wszystko zakończy

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie ALBA-MPGK? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Dąbrowa Górnicza
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Praca dla studentów w charakterze kierowcy
Dąbrowa Górnicza
Centrum Kierowców Sp. z o.o.
logo firmy -Brygadzista (Delegacja) w budownictwie przemysłowym – remonty-
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
Xyz

Kto zrobił dyspozytorem Panią A. ?! Ona nie nadaje się nawet na sortowacza jedyne stanowisko to praca na koleji zapowiadać pociągi bez mikrofonu. Wózek widłowy traktuje jak swoją taryfę powinni ją obciążyc za gaz i eksploatację.

Obcy

Na tej lipówce niech kierowcy haków zajmia się pracą a nie pisać smsy z cudzymi żonami i lataniem na górę na kanapę bo każdy to widzi co wyrobiaja oni a dyspozytorzy mają klapki na oczach i ich jeszcze kryją.

Pracus

Witam chciałem dowiedzieć się coś więcej o pracy za kierowcę ? Jakie zarobki ? Jaka atmosfera w pracy ?

Paw
@Pracus

Zalezy na jakich dyspozytorow trafisz. Pietro przemysl ok. Zarobki slabe. Duzo naobiecywal kierownik --potem go zwolnili. Pozostalo przejscie do "konkurencji".

Mark

Jak tam wyglada praca kierowcy. Jakie stawki? Dyspozytorzy ? Warto isc czy odrazu do mpgk Katowice. Nadgodziny platne?

Anka

Nie ukrywai nałogowca podai przynajmniej zkturei zmiany lub pseudonim

Gratulacje dla Pana z avermana że zmiany (b)Pana (usunięte przez administratora) dwa tygodnie byczył sie a dzisiaj w sobotę do pracy przyszedł z tego co mi wiadomo to urlop ma się z weekendami wolne mało mu jest z wypchanym plecakiem co dzień wychodzi i dalej mu mało jest.

Robol

Jedni się spóźniają do pracy to powinni pół godziny odrabiać a nie wychodzą wcześniej co to ma znaczyć to ja będę przyjeżdżał godzinę później co to ma znaczyć na tej lipówce to pracownik chyba rządzi tym zakładem.

Kierowca

Ten zakład to jakiś dramat ładują samochody przeładowane trzeba się wracać kilka razy na wagę chodzi jakiś dwóch pajacy jeden mały drugi wysoki szukać ich nie wiadomo gdzie i kiprujesz albo za mało albo za dużo sypią i ładują jak im się podoba zgłoszę to swojemu przedsiębiorcy niech sobie sam jeździ a te wagowe to wredne stare baby przyjąć nowe osoby które chcą naprawdę pracować ja więcej już tu nie przyjadę.

@Kierowca

Jak Ci zaklad nie pasuje to jezdzij sie ladowac gdzie indziej tam gdzie Ci doladuja ponad 45 ton calości i Ty i twoj szef bedzie odpowiadal przed inspekcją kretynie

Lipöwka

Proszę Pan Maciek pojawił się w pracy to teraz niech robi 16 godzin za wczorajszy dzień bo drugim kierownik potrafi w pisać nn każdy ma Cię już dość jak i tych brygadzistek i tych dyspozytorów z komposrowni to wszystko kwalifikuje się pod (usunięte przez administratora) jak nas traktujecie pracowników a dyrektor nic kompletnie ślepy jest proszę się przyjrzeć pracy dyspozytoröw z kompostowni jak pracują bo jeżdżą po zakładzie swoimi prywatnymi samochodami później wszystko ginie i zganiacie winę na pracowników co jeżdżą do domu autobusami jest parking to gdzie mają stać tam gdzie pracowników a nie pod warsztatem z utrzymania ruchu proszę wymienić dyspozytorów i brygadzistów bądź Dać je na inne zmiany i zobaczyć jak pracuja na innych zmianach bo tu te baby myślą że mają władzę nad pracownikami i stosują (usunięte przez administratora) wobec pracowników.psychicznie się znecają nad słabszymi w odzyskach dość tego tak nie może być.

oczek

Witam czy ktoś powie jakie zarobki jako Magazynier bo widzalem ofertę ?

Niepalący
@oczek

Daj spokój sobie z tą firmą poszukaj sobie gdzie indziej pracy wchodząc na lipówke człowiek obawia się o swoje zdrowie nawet ludziom temperatury nie mierzą niewiadomo kto może mieć civida udzie kumulują się w grupie a co do zarobków zarobisz 2200 bo resztę dają brygadzistom najwiekszym nierobą tylko siedzą w białym domku i palą papierosy kiedy jest zabronione tam przebywać.

Dlaczego ochrona jednych bada alkomatem drugich badają przy wyłączonym alkomacie bądź sami dmuchają za pracowników to jest nienormalne więc nie będę dmuchał chyba że przy obecności policji. Koniec skoro tak Alba postępuje z ludźmi na lipówce.

Sortowacz

Brygadzistom każcie przyjść nawet w niedzielę i wlany poniedziałek jak nie mają rodzin to wam lipówke wysprzątają pomyleni ludzie.

Koleżanka

Wnieść sprawę do sądu z orzeczeniem o winie i po sprawie i życzyć im dużo Miłości każdy wie o kogo chodzi pozdrawiam żone tego typa i kochanke jego.

Kandydat do pracy

Witam chciałam się zatrudnić do sortowania odpadów i mam pytanie ile wychodzi się na rękę za cały miesiąc pracy bez l4 itp?i czy kobiety też zatrudniają?

Nikita
@Kandydat do pracy

Zatrudniają wszystkich jak idzie na to nie patrz tylko zarobisz dwa tysiące z hakiem zarobisz jedynie w sobotę bo to inna firma płaci nazywa się (lador) i wyjdzie ci dniówka 200złotych z hakiem tylko musisz się zapisać jak tam uważasz jedynym plusem jest to że brygadzistki że zmiany( B) i (c) organizują nam imprezy i z nami piją alkohol a pózniej po jakimś czasie gadają co było na imprezie tylko same niech popatrzą na siebie co wyprawiają decyzja należy do Ciebie no i musisz uważać później na siebie sami konfidencjit am pracuja donoszą wszystko a później mają większe premie.

@Nikita

A ukraina Tez podobno pracuje?imprezy robia w pracy?warto starać się o pracę?a ogólnie jak tam jest?

@Nikita

Aha.a umowa na ile?na miesiąc czy na ile?;a w jakim wieku tam są os?my mamy po 27lat

Dlaczego Pan (W) z avermana że zmiany (A)ciągle przylatuje na kabinę do pani w okularach zamiast zajmować się pracą później są słabe odzyski i my pracownicy dostajemy po uszach po pracy niech sobie flirtują a dyspozytorzy nic nie widzą ani kierownik zakładu to może dyrektor ma lepszy wzrok

Johny wocker

Człowiek wypoczęty to aż się chce pracować a nie tylko w soboty sie pracowało nic tylko sobota i sobota na dwie zmiany weekend był wolny w końcu komuś rozum do głowy przyszedł na tej lipówce i mam nadzieję że teraz już tak będzie ze wszystkie soboty będą wolne dał ludziom wypocząć i można było się napić dziękuję bardzo

Zostaw merytoryczną opinię o ALBA-MPGK - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w ALBA-MPGK?

Zobacz opinie na temat firmy ALBA-MPGK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 142.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ALBA-MPGK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 126, z czego 71 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ALBA-MPGK