Opinie o Arhelan Sp. z o.o. w Bielsk Podlaski

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Arhelan Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Arhelan Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arhelan Sp. z o.o. w Bielsk Podlaski

Wms

Jaka jest atmosfera na stanowisku Administrator WMS? Jak wygląda praca? Jak czytam opinie to jestem lekko przerażona.

Elżbieta

To serio skrót od tego?

@Wms

Nie zawracaj sobie głowy tą firmą , szkoda zdrowia

Dzięki za poprawę humoru :D

@///

Czyli jest, aż tak słabo? A miałam wysłać Cv.

@Wms

Jak zrobią porządek w dziale operacji zatrudnią kompetentnych ludzi to wtedy można pomyśleć, teraz jest raczej odwrotnie dobrych ludzi operacyjna się pozbywa , w myśl zasady " (usunięte przez administratora) ludem lepiej się zarządza" i przede wszystkim nikt taki nie zagraża jej stanowisku , może z czasem eurocash to zweryfikuje i będzie lepiej tzn.wymienią osobę która zarządza działem operacji. Jak chcesz (usunięte przez administratora) za dziesięciu to proszę bardzo , uwierz mi w tej firmie nie liczy się człowiek i jego wiedza tu panuje kolesiostwo albo się spodobasz pani operacyjnej albo nie, wspomniana przeze mnie pani bardzo lubi plotki i nimi się kieruje więc będziesz miała dodatkową atrakcję - ruletkę na zasadzie albo...albo... jednym słowem nie warto ale wybór należy do Ciebie

@///

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Myślałam, że tak duża firma stawia na kompetentnych pracowników. Można liczyć na awanse i docenienie starań. A co najważniejsze nie ma tu układów i plotek. Chyba się przeliczyłam..

@Wms

Patrząc z zewnątrz można tak pomyśleć, rezygnacją ze składania tam CV już wygrałaś i to bardzo dużo , uwierz mi

Daj sił

Nasza Wioletta to mistrz, nie dość że nie analizuje znów żadnych raportów, to nigdy nic nie zmienia w rozpisanych standach, jej wiecznie się zgadza, tylko sklepy wydzwaniają do nas z żalami. Taki dział, operacje, a taka miernota. Jak Anka zaczyna narzekać na nią tak jak rafał to naprawdę musi być coś na rzeczy, Irena to akceptuje, dużo lepszych ludzi już żegnali w tym dziale.

@Daj sił

Ryba psuje się od głowy w końcu ktoś powinien " dojrzeć " do decyzji podziękowania za współpracę pani operacyjnej, tam potrzebna jest osoba kompetentna którą nie będzie kierowała się sympatiami czy antypatiami a dobrem firmy i ludzi tam pracujących

No tAk
@Daj sił

Tacy ludzie są potrzebni.Wykonają każde polecenie nawet najgłupsze.Wiola ,Jola ,Anieszka ITP nigdy nic sama nie wymyśliła sensownego to wykonuje posłusznie rozkazy.Kasa się zgadza. Po co zatrudniać kogoś z pomysłem! to potencjalne zagrożenie! zajmie miejsce i co? I po Kasie

O co chodzi z tym przesyłaniem punktów?

@Marta

Brawo za inteligencję, wiedzę i spostrzegawczość, czytanie ze zrozumieniem pierwsza klasa szkoły podstawowej, jak się domyślam pisze jakaś kierowniczka lub zastępca kierownika , tylko w arhelanie takie orły

ktoś

Jeżeli chodzi o arhelan stwierdzam fakty , z tego co się orientuję ( mam nadzieję że TY też) władze wybierają wyborcy w tym radnych bielska, jak to mówią jaki elektorat taka władza

Obrońca
@ktoś

Pewnie sam pracujesz w arhelanie skoro tak dobrze się orientujesz. (Czytam że zrozumieniem ! )Zwykły klient raczej nie zna kierowników sklepów arhelan ! TAKI ORZEŁ Z CIEBIE.

@Obrońca

Bardzo się cieszę że nauczyłeś się czytać ze zrozumieniem , brawo TY , tak trzymaj a daleko w życiu dojdziesz, trzeba się rozwijać, lepiej później niż wcale

pozytywny
@ktoś

TY za to już stoisz w miejscu. Coś tam komentujesz , piszesz jakieś głupoty, taki Orzeł biurokrata(pewnie zatrudniony w arhelanie do odpisywania na negatywne komentarze) Skończysz jako zwykły osioł do wykonywania poleceń swoich przełożonych. Człowiek ktory nie ma własnego zdania Jak Ty jest najbardziej wstrętną z istot

@pozytywny

Poziom poniżej jakiejkolwiek krytyki prostactwo i jeszcze raz prostactwo , ale akurat to mnie nie dziwi

pozytywny
@ktoś

PRAWDA w oczy kole jak to mówią. Dobrze że chociaż sie przyznaleś do tego swego prostactwa i że Cie ono nie dziwi! Pewnie zawsze taki jesteś . (usunięte przez administratora) i zwyczajny (usunięte przez administratora).

@pozytywny

Człowieku Ty jesteś inteligentny inaczej , polecam wizytę u specjalisty, malutki żałosny człowieczek który wylewa swoje żale na forum

@ktoś

WIDZĘ ŻE DYSKUSJA PROWADZONA NA TWOIM POZIOMIE BARDZO CIĘ ZDENERWOWAŁA. TERAZ WIDZISZ JAK BARDZO MĘCZĄ SIĘ INNI LUDZIE SŁUCHAJĄC CIEBIE. A DO SPECJALISTY SAM IDŻ ! JAK CHCESZ TO CIĘ PRZYJME POZA KOLEJKĄ BO WIDZĘ ŻE NIE MOZNA JUŻ CZEKAĆ. STANOWISZ ZAGROŻENIE DLA SPOŁECZEŃSTWA

A ŻALE TO TY WYLEWASZ NIE JA

@POZYTYWNY

Czyżby psychiatra z arhelana pracujący na stanowisku kasjer - sprzedawca ??? Na tym kończę dyskusję z Tobą ale szczerze polecam wizytę u specjalisty , wiesz czasami psychiatrzy tak wybitni jak Ty też potrzebują pomocy, nie ma się czego wstydzić , trzeba iść i sobie pomóc, może oddział zamknięty pomoże??? Pozostawiam to ocenie lekarzowi prowadzącemu , życzę dużo zdrowia

@ktoś

WYPOWIEDŹ GODNA PRACOWNIKA ARHELANU ZATRUDNIONEGO W BIURZE DO OPISYWANIA NA GŁUPIE KOMENTARZE I NIEKORZYSTNE OPINIE O FIRMIE. BRAK AMBICJI NIE POZWALA CI NA ZNALEZIENIE INNEJ PRACY KTORA WYMAGA SAMODZIELNEGO MYŚLENIA. (JAK WIDAĆ WOLISZ BYĆ STEROWANY) A ODNOŚNIE LEKARZY RAZ CHCIAŁAM PÓJŚĆ ALE NIESTETY POCZEKALNIA ZAPCHANA TAKI SAMYMI LUDZKIMI ROBOTAMI JAK TY ( NIC DZIWNEGO ŻE MAMY W POLSCE TO CO MAMY) LEPIEJ ZMIEŃ PRACĘ BO DO ODPISYWANIA NA KOMENTARZE TEŻ SIE NIE NADAJESZ 9STRASZNIE SIE DENERWUJESZ!!!! HEHEHEHE MOŻE KOPANIE NA BUDOWIE ..................... ALBO NIE TRZONEK POŁAMIESZ!!!!! SAMA JUŻ NIE WIEM CO MOŻESZ ROBIĆ ...................................................MOŻE LEPIEJ NIC NIE RÓB BO COŚ ZEPSUJESZ

@POZYTYWNY

Dla Twojej wiadomości nie jestem mężczyzną tylko kobietą , nie pracuję i nigdy nie pracowałam w arhelanie co prawda mam dużo znajomych którzy pracują bądź pracowali w tej firmie , tam nie trzeba pracować żeby ocenić poziom pracujących tam ludzi ( to efekt zatrudniania każdego kogo popadnie , ludzie tam nie chcą pracować) chociaż jak w każdej firmie na pewno jest kilka osób które znają się na handlu ale niestety giną w tłumie wśród takich geniuszy jak Ty , nie sądzę żeby arhelan zatrudnił kogokolwiek do odpisywania na komentarze bo zwyczajnie może niewygodne sobie usunąć jako administrator strony , poza tym Twoje komentarze raczej mnie bawią a nie denerwują , dobrze że jednak szukasz pomocy , może wizyta prywatna u specjalisty??? Jak nie masz pieniędzy chętnie Ci sfinansuję leczenie , ludziom trzeba pomagać, także profesorze doktorze habilitowany w dziedzinie psychiatrii pracujący w arhelanie w gabinecie " sala sprzedaży" wszystkie twoje teorie wzięły w łeb , a tyle się nagłowiłaś a tyle teorii nawymyślałaś hahaha , jednak polecam wizytę u specjalisty , jak dadzą skierowanie na pilne to powinni przyjąć szybciej , szkoda zdrowia życzę dużo zdrowia i równowagi psychicznej, jeżeli Ciebie ta firma tak męczy poprostu zmień pracę , może to jest jakieś rozwiązanie ???

@ktoś

DLA TWOJEJ WIADOMOŚCI JA NIGDY NIE PRACOWAŁAM W TEJ FIRMIE I NIE ZAMIERZAM JESTEM ZWYCZAJNĄ KLIENTKĄ. ALE TY JAK WIDAĆ (MIMO ŻE ZAPRZECZASZ) PRACOWAŁAŚ I BĘDZIESZ TAM PRACOWAĆ (BO NIBY SKĄD ZNAJOMOŚĆ WSZYSTKICH PROCEDUR TEJ FIRMY). A U LEKARZA SPECJALISTY OD TWOJEJ CHOROBY NIE SZUKAŁAM POMOCY TYLKO CHCIAŁAM UJRZEĆ CIEBIE.PIENIĄDZE ZACHOWAJ SOBIE (MAM ICH DOSTATEK )PRZYDADZĄ CI SIĘ GDY STRACISZ PRACĘ (NIKT DŁUGO NIEUDACZNIKÓW ŻYCIOWYCH NIE TRZYMA) TAKŻE DYREKTORZE ARHELANA OD WYKONYWANIA POLECEŃ TRZYMAJ SIĘ . A PRACY NIE MUSZĘ ZMIENIAĆ BO OD 6 LAT JESTEM NA EMERYTURZE (ZASŁUŻONEJ PO 42 LATACH PRACY )

Ana
@Daj sił

Wioletta itp generalnie dno jak cała operacja. Kłamliwa P Irenka, niektórzy regionalni nie umieją wydrukować umowy i wydzwaniają po wszystkich , jak zabierają dziewczyny na otwarcia to na każdym sklepie te same błędy we wszystkim od przyjęć po zamówienia i zwalanie winy. Zero jakiejkolwiek organizacji czytaj ciągłe telefony od jakiejś Joli zrób to zrób tamto jakby nie można było załatwić wcześniej. Ciągłe telefony po ludziach bo nikt prawie na niczym się nie zna a Ci co się znali zostali wyrzucenie albo nie mogli pracować z takimi ludźmi. Większość popierała Rafała bo się znał ale pewnie został za to wyrzucony bo stał się konkurencją nie do zniesienia wśród pseudointeligencji w operacji która ciągle szuka winnego we wszystkim. Generalnie jeśli ktoś myśli żeby pracować tam na kasie gdzie często jest 1 osoba na mięsie i 1 na kasie na cały sklep to trzeba mu współczuć że po prostu nie może sobie pozwolić na inną dlatego musi tam pracować ale każdy kto może wybrać niech idzie wszędzie tylko nie tam bo dostanie co najwyzej garba i depresji.

Byłapracownica

Hahaha widzę że dopiero ludzie rozkminiają że ryba psuje się od naszej irenki która kłamie zawodowo a pozniej pół miasta huczy. Pół Zabłudowa wie że myszy biegają po sklepie i ponoć Sanapid ich zamknął ale robia z tego tajemnice we wlasnej firmie sie z niej smieja.

Aska

ARHELAN 41 MIELNIK brak ogrzewania od kiedy tego nie wiem!! I tu się kłania przepisy BHP!!!(czyli287 K) pracownicy w szalikach,rękawiczkach,itd brakuje im tylko sanek i śniegu hee !!!ŻAL!!! gdy na nie patrze aż samej robi mi się zimno!!,tylko czyją tu jest wina kierownictwa?!?(zabrać premie)naraża załogę na niebezpieczeństwo związane z chorobą,zwolnieniem,wydatkami na leki,itd. Pracownicy do domu!!!macie prawo! (nuc wam nie zrobia(czytajcie przepisy!!

@Aska

Może oszczędzają :/ Teraz energia taka droga. Szkoda tylko, że kosztem pracowników.

polak
@Aska

Zawiadomić sanepid czy cuś takiego, a kierownika zwolić.

@polak

Typowy Janusz! A może jest jakaś awaria? Przecież takie rzeczy się zdążają i nie można ich przewidzieć. Ja też jestem kierownikiem (co prawda nie w tym sklepie) ale zawsze wszystko co złe to od razu hejt na kierownika. Owszem kierownik ponosi odpowiedzialność za kadrę i sklep i nigdy umyślnie nie narażałby ich zdrowia, ponieważ może zostać zdegradowany, zwolniony czy nawet pozwany przez pracowników i ma tego pełną świadomość. Kazdy z nas musi znać się na przepisach BHP czy kodeksie pracy i wie kiedy pracownicy mogą pracować bez szkody dla nich to po pierwsze, a po drugie pracownicy rowniez przechodzą obowiazkowe kursy BHP i wiedzą doskonale, że mają swoje prawa. Trochę empatii. Łatwo jest wydawać szybie osądy, ale nie zawsze wszystko to wina kierownika.

Sprawiedliwy
@Aska

Dokładnie o swoje trzeba walczyć. Na sklepie nie może być poniżej 18*C. Mało tego można sobie pójść do domu i ci za to jeszcze muszą zapłacić. Teraz jest prawo pracownika nie pracodawcy. Skończyło się (usunięte przez administratora).

Anita
@Monika

Pani kierowniczko, skoro jesteś taka mądra to powiedz czy teraz nie nalazłoby wypłacić pracownikom dodatkowej kasy za pracę w ciężkich czy tam trudnych warunkach?

Ks
@Sprawiedliwy

Pamiętacie jak zabierali farelki zima ze sklepów ? To było poniżej pasa, teraz się obudzili, bo przyszedł wielki eurocash i pokazówka przed nimi

Kameleon
@Sprawiedliwy

Takie prawo pracownika, że jak zgłosisz mobbing, albo nie daj Boże jeszcze na niego zareagujesz, dostajesz wilczy bilet. Wypowiedzenie.

Na jakie wsparcie w Arhelan Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Tak.Akurat prawa z kodeksu pracy przestrzegają.Dziewczyny w Arhelanie z dzialu kadr bardzo mi pomogły i wyjaśniły wszystko co i jak z czasem kiedy jesteś w ciąży i co potem.Prócz moich koleżanek ze sklepu,dziewczyny z kadr sa super,znają się na swojej pracy.Potrzeba nam tu takich osób.

Rekrutacja przebiegła w miłej atmosferze.

Pytań w sumie nie było. Co mnie zdziwiło. Myślałam, że taka firma przeprowadza prawdziwe rekrutacje. Chyba bardziej ja zadawałam pytania nt Warunków pracy.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa

chmielna

No to Jolka Wam pomoże!!! .......powiększyć straty!

pracownik eurocashu

Pani Jola to jedno wielkie nieporozumienie.Pani Ala to chociaż pojęcie miała o handlu.

Klient

Delikatesy Arhelan, całkiem fajnie to wygląda na Chmielnej, w końcu trochę jakości. Sklep bardzo łaldny, dużo fajnych promocji i delikarta. Potwierdzam czesto brakuje pieczywa, przydałaby się krajalnica i wypikanie na miejscu. Obsługa fajna lecz bardzo mało tych dziewczyn, trzeba wiecznie czekać i czekać i czkać.

konsument
@Klient

Czekać to teraz wszędzie trzeba! Socjal taki dają że nikt pracować nie chce za takie grosze! Ale i tak wszystkich na głowę bija urzędasy . W sklepie najgłośniej krzyczy a sam 30 dni załatwia prostą sprawę w urzędzie! I jeszcze zdziwiony że w niedziele zamknięte!!!!

@Klient

A pieczywa nie brakuje czasem bo szybko schodzi?

@Urszula

Zazwyczaj jest tak że jak coś szybko schodzi a w tym przypadku pieczywo to zwiększa się zamówienia gdyby Pani nie rozumiała sprzedaż towaru składa się na obrót i tym samym na wyniki sklepu im więcej Pani sprzeda tym więcej Pani zarobi , gratuluję toku rozumowania i pojęcia pracy w handlu

Ok
@Urszula

Przecież ta pani to z biura pisze, nie widzicie tego, przekształca negatywne rzeczy w plusy, nawet chleba nie umieją zamówić to piszą jak durnie

@Ok

Ale przecież możnaby to delikatniej i kulturalniej napisać prawda? Coś ta Pani Ci zrobiła, że tak się wypowiadasz?

@Ok

Durniem to ty jesteś ( celowo ty piszę z małej litery )

Paulina
@konsument

To co wchodzi w skład tego socjalu ?

klienta

Chmielna Delikatesy centrum - arhelan w końcu mam sklep który zachęca do robienia zakupów, wygląda w miarę nowocześnie aczkolwiek daleko mu do wysokich standardów. Ciekawy asortyment, promocje i ta karta dla klienta która daje korzyści. Chyba mają za mało ludzi do pracy bo jakoś słabo zatowarowany.

sąsiadka
@klienta

Chyba zniechęca!! Drogo !!! Jak coś fajnego w dobrej cenie jest w tej ich gazetce to i tak na sklepie nie ma!!1

Bobo
@sąsiadka

Bo arhelan to najdrozszy sklep. "W arhelanie zakupy dobre i tanie"- najwieksze klamstwo. Wszystko jest o 2-3zl drozsze niz w lidlu, kauflandzie,biedronce. A jakosc fatalna. Mieso np. Mleko alpro w lidlu 9zl a w arhelanie 13. Zero warzyw i owocow bio. Maly warzywny pasztet w kauflandzie 5zl a w arhelanie 7.50. I ten szyld.."polski sklep"..prosze sobie poczytac w ilu % jest polski. Zabka przoduje w szalonych cenach, ale arhelan jest tuz za.

Klient

Co za (usunięte przez administratora) na Chmielnej, nie umiecie zaopatrzyć sklepu w towar z promocji i sprzedawać normalnej jakości mięsa to po co przerabiacie sklepy arhelan na delikatesy centrum, wstyd ! Brawa dla właścicieli, żenada.

KS

No to biesiadne spotkanie już tuż tuż, będzie sute jadło i napitki, będą plotki i ploteczki , co słychać w naszej firmie, co się dzieje, jakie zmiany, kto z kim i dlaczego, poznamy dużo ciekawych rzeczy !!!

@KS

Nie rozumie trochę w jakim kontekście o tym piszesz i jak to się ma do opinii na temat pracy tutaj. Możesz wyjaśnić?

chmielna

Mam takie pytanie . Po co otwierać taki sklep przy ulicy Chmielnej? Niby w połowie Arhelan tylko czemu ceny dużo wyzsze?. Nigdy nie ma pieczywa wieczorem, wędliny wątpliwej świeżości. Miał być bliski osiedlowy sklep a wyszła kicha. Dobrze że blisko 9. Tam wszystko jest i zawsze świeże . KIerownik też zawsze uśmiechniety a nie warczący jak te z Chmielnej. Szkoda tylko że parking zawsze zajęty. (za to na Chmielnej stawiaj gdzie chcesz. (widać że klienci myslą podobnie jak ja.)

Chmielna
@chmielna

My wszyscy się zwolnimy z tego sklepu, tragedia, arhelan zostawił nas samym sobie, zero pomocy, regionalna noga, a dyrektor kuter mogą, dramat, macie rację, omijajcie nas z daleka, to może wreszcie będzie dało się pracować !!!!

sąsiad
@Chmielna

Zgadzam się . Ten sklep to porażka. Wczoraj znowu musiałam jechać do 9 na Jagiellońską. Sklep pod bokiem (wielkie nadzieje ) a nie ma czego kupić. Albo drogo albo nieświeże. Jak to jest ? że jeden sklep sklep ma klientów a drugi nie? Niby ta sama firma a w rzeczywistości niebo a ziemia. Od dzisiaj nawet tam nie zajeżdżam!

@chmielna

A kto odpowiada za to zaopatrzenie, czy wręcz jego brak? Czy to kierownik sklepu czy z centrali koordynują zatowarowanie i kupienie towaru? Kto za to odpowiada?

Aaaa
@Karolina

Raczej kto zatrudnia takich "orłów" ? A gdzie w tym wszystkim jest regionalny , gdzie dyrektorzy , gdzie wasze pożal się Boże kontrole , ktoś pisze o braku towaru w tym pieczywa, nieświeżych wędlinach a może jakiś klient który kupił w arhelanie śmierdzącą wędlinę powinien zawieść do Bielska i poczęstować całą " bielską elytę"

@Karolina

U nas to Pani z biura robi zamówienia na wędliny i mięso. Niby specjalistka. My tylko sprzedajemy

Śmieszka

Przyszli nowi i już się poznali na naszej p. Dyr. - Czapki z głów, jak oni się z niej śmieją, to co my mamy powiedzieć ? My załamujemy ręce, w temacie świąt pozostawieni sami sobie, wolna amerykanka, przecież tu płaci się za pracę, a nie wieczne wakacje.

nowy
@Śmieszka

JACY NOWI? Z KOGO SIĘ ŚMIEJĄ? EURO CASH ? W PORÓWNANIU DO ARHELENU PROGRAM OBSŁUGI 30 LAT WSTECZ ŚMIEJĄ SIĘ CHYBA SAMI Z SIEBIE (SYSTEM ZAMÓWIEŃ WCZESNE LATA 90) CHYBA Z DYREKTOREK MAKROREGIONÓW! BO TE DWIE DZIWECZYNY TO ŻENADA

@Śmieszka

pozostawieni sami sobie na święta, to chodzi że jest dużo klientów i za mało pracowników, czy chodzi o brak wypłaty na święta?

@Karolina

Raczej tak sobie "śmieszkuje" z poziomu swojej wiedzy, wszyscy wiemy że opisana dyr. delikatnie mówiąc nie jest górnych lotów ale nasza "śmieszka" nie odbiega od niej "ogromem" wiedzy skoro ma problem że przed świętami została bez dyr.Nick trafiony w 100% brawo "śmieszko" za to że publicznie opisałaś swoją oporność na wiedzę, następny "geniusz" w arhelanie

Ggg

Karolina, to osoba z biura, pisze i udaje, że nie wie o co chodzi, ciekawe, czy sama by chciała mieć takiego ciołka za swojego przełożonego, jak to ktoś napisał, mało górnolotnego, słabo się pracuje z osobą która wiecznie nic nie wie, a jak mówi to się gubi w tym co mówi, bądź niby załatwia Twoja sprawę i jej nie załatwia, bo 15 razy trzeba się przypomnieć, bądź nie przekazuje informacji dalej a my później obrywamy, bo nie powiem przecież, że już kilka razy coś się zgłaszało, chyba Arhelan stać na normalnego dyrektora, niż tylko wieczne DW - poziom stanowiska mówi samo za siebie, nic się nie nauczysz od tej osoby, to ona raczej ciągle się uczy od nas i to dość opornie jej to wychodzi, były fajne osoby w firmie i jeszcze kilka jest naprawdę z wiedzą, po co nas wszystkich męczycie ?

@Ggg

To teraz odpowiedz sobie na pytanie kto tego ciołka awansował i dalej go trzyma a zwolnił naprawdę dobrego dyrektora, fakt ona stwarza tylko pozory przy trudnych sprawach umywa ręce zamiast je rozwiązywać, nadmiarem wiedzy też nie grzeszy ale w arhelanie jest kilku takich " geniuszy" i dalej pracują mimo wszystko uważam że śmieszka "śmieszkuje" sama z siebie , przydałoby się jej troszkę więcej rozumku bo akurat temat świąt powinna mieć w jednym paluszku bez względu czy pani dyr.trybi coś czy nie

Nikita

Sklep w MIELNIKU. Przyjeżdżając tutaj wiedziałem, że Podlasie to biegun zimna. Aktualnie na zewnątrz jest temperatura 6 stopni Celsjusza, a w sklepie max. o 10 st.C więcej. Masakra- baby w szalikach...szkoda mi ich, bo z reguły są miłe i pomocne. Pożyczę im swoją bieliznę termoaktywną i rękawice, albo niech stawiają palenisko.

Johny
@Nikita

Niki, też tam dziś byłem i mogę określić jednym słowem WYTRZEŹWIAŁKA.

@Nikita

Max 13 st na sklepie nie więcej. Tragedia. Wyzysk non stop a to narażanie pracownika na utratę zdrowia to jest czyn haniebny. Osobom zarządzającym w tym kierownictwU pragnę tylko powiedzieć...WSTYD!!! Mam nadzieję że ktoś to naglosni i zostaną wyciągnięte konsekwencje. A pracownikom życzę dużo wytrwałości i zdrowia przede wszystkim. Trzymajcie się.

@Nikita

Co ty człowieku wygadujesz? Nudzi Ci się? Jestem tam codziennie, jak dla mnie jest ok,

@Nikita

Co ty człowieku wypijesz???? Jestem tak codziennie i nie jest tak jak to opisujesz, szaliki???

@Nikita

Co ty człowieku wygadujesz??? Jestem w sklepie codziennie, nie zauważyłam nic niepokojącego, jakie szaliki?? Kogo chcesz skompromitować? Na tą chwilę sam siebie????????

KS
@Mielniczanka

To co piszą osoby powyzej to niestety prawda. Wracałem od rodziny z pobliskiej wsi w poniedziałek jakoś koło południa wstapilem po szybkie przekąski na drogę i od wejścia było czuć tam Syberię. Dziewczyny w bluzach polarach SZALIKACH I NAWET CZAPKACH. Wcale się nie dziwię bo sam stałem w kolejce może z 5 min i na własnej skórze odczulem jak tam jest paskudnie zimno. Bardzo ale to bardzo ochydny sposób na szukanie oszczędności. Poza tym dziewczynom należą się raczej podwyżki bo z tego co słyszę od znajomych z okolicy to przez sytuację na granicy sklep jest cały czas oblegany. Dziewczyny powodzenia i do zobaczenia następnym razem. A właścicieli nie pozdrawiam. Wasz stały-przejezdny klient :)

Natalia
@KS

Jeśli to wszystko jest prawdą to nie powinno się tego zgłosić? Przecież sama odzież nie załatwia tutaj sprawy. Co do podwyżek dobra sugestia, pytanie czy zostanie wzięta pod uwagę? ;)

EC

Ptaszki ćwierkają, że cały szef operacji ma apetyt na stołek w EC, czas pokaże co się święci.....

Ciekawie ciekawie
@EC

Ciekawe co tym razem Irena będzie opowiadać dla nas żeby załagodzić sytuację: kto, z kim i dlaczego ? Prostactwo. Mnie już nic nie ruszy w tej firmie, jak tylko znajdę coś nowego, to odchodzę. Tak jak większość z nas. Zostaną tylko najstarsi.

Szok

Regionalni się żalą, że ich dyrektorka nie przekazuje żadnych informacji, tylko wydzwania późnymi wieczorami, ze sprawami które prześpi za dnia, a ja wiem, że nie czyta żadnych raportów przygotowywanych przez centralę od ponad 6 miesięcy, przypadek, zbieg okoliczności , czy może słup figurujący tylko na liście płac? Chyba nie tego dyrektora co trzeba pożegnali.

Klient

Witam Sklep w Konstantynowie Codzienne czekanie na obsługe przy stoisku z mięsem albo przy kasie i wołanie proszenie o obsluzenie . Ekspedientki patrzą na ciebie że stoisz i czekasz jak na (usunięte przez administratora) dalej grzebiąc coś na pułkach. Nie obywa się bez cichych komentarzy ooo znowu ktoś przylazł.

Mieszkanka
@Klient

Klient nie wiem o czym wogole mówisz. Jestem klientem codziennie w tym sklepie, ponieważ mam do niego spory kawałek ale obsługa zawsze miła, w sklepie czysto i dostępność produktów zawsze dobra. Oczywiście zdarza się że trzeba chwilę poczekać na ekspedientkę, ale wiadomo że też muszą przyjąć dostawę świeżego mięsa albo poprostu zrobić coś w chłodni, wiadomo że nie beda stały za lada i czekały na klienta skoro mają coś do zrobienia. Pozdrawiam świetne pracownice sklepu.

Gienia

Czy za to że mam chłopaka i razem pracujemy w 1 sklepie to mogą nas zwolnić? Poznaliśmy się w pracy.

Egg
@Gienia

Za to zwalniają

Delikateska

No to mamy otwarty pierwszy sklep arhelan ala delikatesy, ludzie porażka co się działo na otwarciu nic nie działa, same problemy, pół centrali w sklepie, dyrektorów ilu tylko mogło być, ta nowa to przynajmniej coś robiła, latała starała się załatwić coś, wydzwaniała non stop, a ta druga jak posadziła (usunięte przez administratora) przy biurku to nic więcej nie robiła tylko siedziała, ona się w ogóle nie odzywa, to wstyd przed całymi delikatesami że my takich dyrektorów mamy jak ona

@Delikateska

Brudno nie było to się nie odzywała ???? więcej nic do powiedzenia nie miała, zazwyczaj od ludzi na wyższych stanowiskach wymaga się wiedzy ale nie w arhelanie a tak na poważnie mam nadzieję że z czasem eurocash zweryfikuje wiedzę niby dyrektorów i niby regionalnych , teraz wiadomo dlaczego pozwalniali dobrych ludzi , tym krokiem zapewnili sobie posadki, do wyboru dobry dyrektor czy żaden dyrektor ? został żaden o regionalnych nie wspomnę prym wiedzie gwiazda w mini i szpilkach która uważa się za kogoś ważnego a nie reprezentuje sobą nic

Nie czytajcie tych opinii. Część może jest prawdą, część jest po złości napisane przez byłego pracownika co przeliczył się ze swoimi możliwościami. Prawda jest taka że praca jest bardzo ciężka. Szukamy odpowiedzialnych pracowników a nie osób które ze spożywki robią sobie królika doświadczalnego. Młodzi myślą że przyjdą i będą się lulać niestety nie ma takiej możliwości. Pracy jest tyle że czy 2 czy 10 osob na zmianie ona nigdy się od kończy. Praca w szybkim tempie, bo jak ty nie zrobisz to ktoś musi zrobić za ciebie i za siebie. Trzeba być zawsze gotowym do pracy ponieważ są różne zdarzenia losowe. Praca w sklepie spożywczym to nie koncert życzeń kiedy będę pracować a kiedy nie. Praca opiera się na zgranym zespole i wzajemnej współpracy. Jeżeli ktoś chce pracować i jest gotowy to będzie pracował. Czy w tej firmie czy w innej. Jak w każdej firmie sa plusy i minusy. Dużo ludzi wszędzie przychodzą i odchodzą bo mam wrażenie że czasami szukają pracy lżejszej od leżenia.

aurelia

masz rację, ale piszesz o osobach, które mają lajtowe podejście do pracy- z reguły to są młodzi ludzie, którzy nie chcą np zniszczyć hybryd, spocić twarzy itd...i tu masz rację- nie masz racji w tym, że to pracodawca powinien zatrudnić więcej osób, chociażby tyle, aby na jednej zmianie w sklepie ( czyli kasa, wykładanie towaru, przyjmowanie dostaw) były przynjamniej 4 osoby....nie byłoby fajniej, szybciej i efektywniej?? i tu nie chodzi o chęci do pracy, najzwyczajniej w świecie nie przeskoczysz pewnych rzeczy w pojedynkę :)

Rozsądek

Ktoś myślący rozsądnie wie czy jest to Arhelan, Stokrotka,czy Biedronka wszędzie trzeba pracować , ale jeszcze trzeba chcieć ,bo dla osoby ,która nie jest zainteresowana pracą a zwłaszcza zespołową , zawsze będzie,, coś" przeszkadzało,taka cytuję,,Pani I.czy dyrektor"życzę powodzenia i sukcesów w życiu tym osobom...

TLT
@Rozsądek

sukcesów i szczęścia raczej powyższe osoby nie potrzebują, są skazani na sukces waszym kosztem

Obiektywny rozsądek
@Rozsądek

Tu nie ma co się porównywać do biedronki bo tam się ciężko pracuje ale i dostaje się adekwatne wynagrodzenie nie jałmużnę to po pierwsze , po drugie w postach nikt nie napisał że ktoś komuś przeszkadza , osoby tylko piszą swoją opinię na temat tego co się dzieje w firmie , zwalniając dobrego dyrektora a zostawiając przeciętnego czy zwalniając dobrych regionalnych a zostawiając patoregionalnych każdemu nasuwa się pytanie czym kieruje się wspominana w postach pani i co chce tym udowodnić, swoją wyższość? to jest bardzo płytkie i świadczy o tej pani , zarządzanie nie polega na zwalnianiu ludzi tylko na współpracy i szacunku do pracownika a w tej firmie o to trudno , może pora zrozumieć że firmę tworzą ludzie , no i na koniec faktycznie tym wszystkim ludziom nie ma co życzyć powodzenia i sukcesów bo po pracy w tej firmie są na nie skazani , pojawia się pytanie czego wam życzyć? chyba zdrowego rozsądku

Myśląca

Po przeczytaniu opinii nurtuje mnie jedna myśl,ciężka praca itd..ale jak ciągle jest za mała obsada na stanowiskach ..to czy coś takiego jak urlop istnieje w tej firmie,a co jeśli ktoś na prawdę zachoruje..to co wtedy ?!

Myśląca
@Rozsądek

Wspomniałeś pracowniku o pracy zespołowej...rozumiem iż wiesz na czym polega praca zespołowa ,to działa w obie strony.To że jest nowy pracownik nie oznacza że musi za innych pracować..zwłaszcza że pomimo ciężkiej pracy nowe osoby szybko zauważą kto pracuje za kogo,a kto się swoimi obowiązkami nie bardzo przejmuje.I takiej sytuacji nie dziwi mnie,że komuś taki cwany system może nie odpowiadać..

To
@Myśląca

To nie dostaniesz żadnej premii, do tego tylko 80% wypłaty, a może i zwolnią, zależy od humoru

...

Z tego co mi wiadomo, Rafał po tym wszystkim wyjechał z Podlasia, powodzenia dalej, szczęścia Ci życzę ! Byłeś wymagający, ale umiałeś rozmawiać z ludźmi i ich szanowałeś, mega dużo się nauczyliśmy przy Tobie, dzięki i jeszcze raz wszystkiego dobrego !

Uwolniony

Pracowałam w tej firmie i dziękuję. Kierowniczki z Carlos siedzą tylko na telefonach i plotkują jakby dalej tam pracowały. Wszystkim tyłki obrabiają. Wobec siebie są fałszywe. Rozmawia z jedną mówi na drugą rozmawia z drugą mówi na pierwszą. Chore. Firma oszczędza do tego na pracownikach i na 600m jest 2-3 pracowników. Wymagania z kosmosu.

Zostaw merytoryczną opinię o Arhelan Sp. z o.o. - Bielsk Podlaski

• Jak się pracuje w Arhelan Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Arhelan Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arhelan Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 4 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Arhelan Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Arhelan Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Arhelan Sp. z o.o.