Opinie o MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z w Bydgoszcz

Bartek

Jakie opinie o pracu w sortowni ??jakie zarobki?

Filip

Może firma podniesie wynagrodzenia, są jakieś widoki?

@Filip

Raz do roku 3%

Igor

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jakie stawki obowiązują w firmie?

Mr.ktoś
@Igor

Ładowacz okolo 1700-1800, kierowca 2200-2300. Ostatnio przyjeli kilku nowych pracowników ale rotacja jest duża wiec jezeli ktos chce to moze złożyć cv

Reksio
@Igor

CV można składać w chwili obecnej zapotrzebowanie na pracowników jest niewielkie koniec sezonu urlopowego

Nick taki

Kierowca płaca szału nie ma bez stażu pracy jakieś 2300 +premia ok 400 zł.Za taką odpowiedzialność i manewry na zapałki robota wgl nie zapłacona

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z kandydat na stanowisko Szwaczka/ Krawcowa ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bamboo Card
logo firmy Specjalista ds. energetycznych
Centrum Onkologii im. prof. F. Łukaszczyka
Nick taki

Płaca nie najgorsza ładowacz podstawa 1800 plus staż i premia = ok 2500

Mr. Ktoś

Niektorzy chyba myślą ze jest to łatwa i przyjemna praca.. Siedząc za biurkiem moze tak :) upał czy mróz trzeba robić no i pieniadze na prawde nie adekwatne do wykonywanej pracy. Ładowacz za taka fizolke powinien miec chociaż taka podstawe jak aktualnie kierowca, czyli okolo 2200-2300 zł na rękę. Kierowca mysle w granicach 2800-3000 zł za umiejetnosci ktore na prawde są niewyobrażalne, wjezdzanie na zapałki takimi maszynami to jest sztuka, tym bardziej w zime na oblodzonej jezdni :) No ale niestety podwyżki tutaj sięgają okolo 50-60 zł rocznie. Praca ogolnie denerwujaca, ludzie traktuja Cie jak typowego "śmieciarza" ile razy trzeba słuchać moherowych beretów i ludzi ktorzy nie maja sie o co przyczepić czego to nie zrobiłeś źłe i jak to śmierdzi bo śmieciarze jadą - najczęściej wielcy zamożni państwo z ADM'ów z grzybem na ścianach. Gdyby zarobki byly większe mysle ze ludzie poważniej traktowali by tą prace no ale cóż :) Jedyne plusy to pełen socjal wczasy pod gruszą itp. Tak pozatym to ciężko cos znaleźć. Ps. Pewna "pani" z magazynu powinna zejść na ziemie i nie uważać sie za księżniczkę bo jej sie nie chce pracować :) wielkie fochy jak sie czegos od niej potrzebuje - a jej (usunięte przez administratora) obowiązkiem jest wydawanie rzeczy niezbednych do pracy, nie wspominając o tym ze trzeba czekac na łaskawie ksiezniczke po 15-20 minut po rozpoczeciu jej pracy (6:00) az sie przebierze w ciuchy robocze otwierając drzwi z pretensjami ze ktos śmiał zapukać kilka razy :) nie pozdrawiamy.

Iza

@Wladimir mógłbyś w kilku zdaniach opisać swoją przygodę z firmą MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA, czy w skład zarobków wchodzi również system prowizyjny? Dajcie znać, co wiecie na ich temat, wielu użytkowników szuka opinii na temat tej firmy, a każdy merytoryczny komentarz jest na wagę złota. Tym bardziej, że w dzisiejszych czasach warunki pracy dynamicznie ulegają zmianie.

Iza

@Kierowca a na jaki rodzaj umowy można liczyć? Czy firma szuka obecnie nowych pracowników? Czy mógłbyś w kilku zdaniach opisać swoją przygodę z firmą MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA, od jakiego stanowiska zaczynałeś?

Podwyzki po prostu meeega.... 60 zl na reke . smiechu warte.. Za taki zapierdziel jaki mamy to smieszne pieniadze.Ganiaja , wydzwaniaja ciagle za wolno i za wolno. Ciekawe dlaczego przelozeni nie widza ze jedni robia byle odpekac a inni zapierdzielaja i jeszcze zle.Traktujcie ludzi równo i rowniez równo wymagajcie.

Tragedia

Zarobki bardzo niskie, nie adekwatne do wykonywanej pracy , ładowacz 1700 zł, kierowca około 2200 zł. Traktują Cię jak maszyne która sie nie męczy. Kierownik stwierdził że widzi po GPS'ach ze samochody po około godz 14 wolniej się poruszają - ludzie kochani jak np przy 30 stopniach w cieniu człowiek może byc wydajny i pracować jednym tempem przez 12 h ? Tym bardziej że jest to ciężka praca i człowiek strasznie sie męczy. Aktualnie brakuje ludzi do pracy i są robione nadgodziny przez pracowników, a o nadgodziny jesteś wręcz "błagany" czasami po 3 telefony dziennie od kierownika i dyspozytorow. Z premią jest różnie, w większości 20 % czasami więcej a czasami dużo mniej. Aktualnie premia została obcieta o połowę praktycznie wszystkim pracownikom z powodu tego że spalarnia nie przyjmuje odpadów od innych firm takich jak remondis itp . Smiech na sali żeby karać pracowników mniejszą premią jeżeli cały czas ludzie pracują tak samo albo i daja od siebie więcej, tylko dlatego ze coś popsuło się w spalarni i nie funkcjonuje ona tak jak powinna. Osoby które sa za to odpowiedzialne powinny byc obciążone kosztami, a nie my zwykli pracownicy którzy wykonują swoją pracę prawidlowo. Ogólnie nie polecam :)

Gienek

Atmosfera taka sobie zarobki niskie

Jasiek

Szkoda, że od dość dawna nie piszecie. Czy firma potrzebuje pracowników?

A to ja.

Co ty wiesz . Od kiedy robisz pół roku , czy trochę dłużej? Wice dyro to idiota który zwalnia ludzi Bóg wie za co i po trupach wciela w życie swoje poronione pomysły. Dzieli ludzi na kategorie i hołduje donosicielstwo. Tak chorej atmosfery nie widziałem w żadnej formie. Ludzie podpiera.... się nawzajem za najmniejsze głupoty.

kierowca45
@A to ja.

Nie jest źle. Ci co na zmiany marudzili to odeszli do konkurencji i teraz zap..ją ino sie kurzy!. Zarobki ok, Dyspozytorzy i kierownictwo ok. Na zwolnienie trzeba sobie zasłuzyc. Jak robisz swoje nikt sie nie czepia

Iza

Chętnie dowiemy się więcej o Waszych doświadczeniach z pracy w firmie, jednak bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Nie jest to miejsce na obrażanie innych pracowników firmy, czy też przełożonych. Przypominam o obowiązującym wszystkich regulaminie portalu.

Iza

Na stronie firmy pojawiły się oferty pracy dla osób, które zainteresowane pracą w charakterze kierowcy. Co możecie powiedzieć na temat tego stanowiska w PRONATURA? Co powinny wiedzieć osoby, które zastanawiają się przesłaniem swojego CV do firmy?

ładowacz1

Zarobki jak dla mnie nie adekwatne do pracy. 1600 podstawy za taką fizolke nie satysfakcjonuje..

A to ja

A teraz nowy dyro idiota zwalnia za byle (usunięte przez administratora) Jeden kierowca wyleciał za stłuczkę, jeden za wpis na fejsa i jeden to nawet CH... wie za co. Normalnie tragedia. O ładowacza CH nie wspomnę bo zmieniają się w takim tempie, że nawet nie warto ich imion zapamiętywać.

szzz

No dobra, ale wiecie czy niedługo pokażą sie u nich jakiekolwiek oferty pracy? Chętnie bym się załapał, zwłaszcza, że warunki finansowe każdemu odpowiadają, co jest rzadkością w dzisiejszych czasach.

@szzz

Jak chcesz zapieprzac za śmieciarką po 12 h dziennie za 1600 to gratki że ci finanse odpowiadają.

Masz rację PRO NATURA to dziady unikać tą firmę.

A to ja

Jakie kur... szkolenia??? O czym wy pieprzycie ???

A to ja

Jakie kur... szkolenia??? O czym wy pieprzycie ???

Zostaw merytoryczną opinię o MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z?

Zobacz opinie na temat firmy MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 20 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z
1.5/5 Na podstawie 83 ocen.
  • Ernsta Petersona 22
    85-862 Bydgoszcz