Opinie o MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z w Bydgoszcz

Psycho0

Histeryk i nie powiem jeszcze kto jest Pan rodem z Torunia co ma do fryzjera najwyraźniej nie po drodze.W dyspozytorni to już prawie mieszka.Ciągły płacz,stękanie i żal.Zawsze co to nie on czego nie robił we wszystkim oblatany a jak przyjdzie co do czego to już mina kwaśna.Krzyki jego to słychać na drugim końcu miasta voluma to ma podkręconego na max.Tylko jeszcze widły i do gno.. Młodzian 30 lat sfrustrowany z moralnością 80 latka marudzenie to najwyrazniej jego motto a te krzyki to przyprawiają o mdłości

@Młodzian

Ale tu raczej nie chodziło o dyspozytora :)))

Ponton od kontenerów

A ten od kontenerów zwalisty, kobylasty, słoniowaty, otyły, odpasiony, tłusty, spasły, zapasiony, utuczony, kolubryniasty, nalany, pucołowaty, opasły, pyzaty, kluskowaty, grubawy, pękaty, przy kości, pełny, pulchny, spasiony, klocowaty, pucaty, puszysty, tęgi, korpulentny, kluchowaty, ... PRACUJE JESZCZE ?

Pfuj
@Ponton od kontenerów

Ten Ponton to pół bied. Zobacz tego Dyspozytora ci siedzi pod oknem. Ciągle śpiący leży na biurku jakby (usunięte przez administratora), pił coś brał. Brudna koszulka plamy na spodniach rozwiązane sznurówki to widać. A nie wspomnę jak otwiera okno sam pot.

d4rk83

Witam mam pytanie, jest kwiecień 2023, jakie są zarobki jako ŁADOWACZ gołe na rękę, i jaka premia, czy są nadgodziny?, praca jedna zmianowa?, bo widzę komentarze, z roku 2021 i 2022, to nie będą adekwatne na dzień dzisiejszy, bo większy zarobek

@Bolo

Podkreślone było, że nadgodziny czasem się zdarzają, a od czego w praktyce zależą? Mam na myśli to z jakim wyprzedzeniem wiem, że będą miały miejsce? Nie ma możliwości by wykonywać je stale?

W odniesieniu do tych sugerowanych nowych godzin pracy zastanawiam się czy można wtedy pracować tylko na jedna? Wcześniej z tego co było napisane pracowało się do max 17 a teraz chyba do 22, pytam jako rodzic. Ciekawe czy niektóre osoby z tego powodu odeszły?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Witam. Czy zmienione zostały zmiany w Pronaturze? Widzę, że teraz informują, że druga zmiana jest od 14 do 22 a wcześniej jak pamiętam była 9-17. Czy te zmiany weszły w życie po budowanie nowej hali?

Dalej temat Szwaczek nie został konkretniej poruszony? Na początku stycznia ktoś widzę, że się interesował. interesuje mnie zakres szkoleń w kontekście tych sukienek, które maja powstawać. Zespół to około 6 osób? Rotuje jakkolwiek?

Piany Nowy wpis

Mam pytanie. Jak wygląda praca pracownika hali? To praca na sortowni, ale nie na taśmie. Idzie wytrzymać? Ludzie w miarę ogarnięci? Jak to wygląda...

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z kandydat na stanowisko Szwaczka/ Krawcowa ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Obecny pracownik

Myślę że na jak te czasy zarobki się są złe 13 pensja, dodatek na święta 850 zł, talony na jedzenie około 12zł na dzien i karta Sodexo 250 zł , do tego grusza 1400 zł. Minus że kilku pracowników idzie po układach są ponad prawem Robią co chcą wychodzą o której chcą. Ale tym nie długo zajmie się prezes

@Obecny pracownik

Ciekawi mnie to stwierdzenie, że faktycznie sam Prezes ma się o czymś dowiedzieć. jak szybko podejmowane są jakiekolwiek reakcje w razie zgłaszania problemów? Czy po tym czasie cokolwiek poskutkowało?

Ile jest zmian w MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z?

Psycho0

???????
@Psycho0

Opinia bez nadziejna co ona mi mówi na temat pracy w tej firmie?.chyba ktoś ma małego i żale wylewa w internecie

Matson
@???????

Tak jak większość opiń tutaj

@Psycho0

Żal mi was Tak źle tak niedobrze ??? Nikt nie trzyma na sile. Panowie jeśli nie pasuje to warto zmienić coś.

Tak
@100

Na przykład pracę... Albo lekarza czy nawet rękawice co ich się bierze po 5 par na każdy palec

Młodzian
@Psycho0

Ten kto pisał to chyba się pomylił Akurat nie mam nic do zarzucenia jako kierowca do tego dyspozytora on robi swoje to co musi . I bardzo dobrze ze pilnuje porzadku który tak naprawdę psują pracownicy. Krzyczy ? Chyba coś ci się pomyliło . Nie wspomnę o braku kultury ze strony ładowaczy i kierowców.

Xxxl
@???????

A skąd wiesz sprawdzałeś?

Ppp
@Psycho0

I tak trzymaj ich krótko dobrze robisz

Niku
@Młodzian

Tu chyba nie chodziło o dyspozytora hehe P.S Ja również żadnemu z dyspozytorów nie mam nic do zarzucenia

@Niku

A właśnie ci dyspo to jakie warunki z kasą mają? Był wątek niedawno o sytuacji kierowców i tego jakie premie im wskakują, podobno 5 stówek. a dyspo jak z premiami teraz stoi?

kass
@100

no właśnie tego to powinni zwolnić chociażby za odzywki kiedyś go zza tego dużego kółka ktoś wyciągnie

@kass

piszesz, że "powinni", czyli w sumie kto tak naprawdę? zastanawiam się także z kim można gadać w razie tego typu problemów. Gdzie pracownicy najczęściej ida na jakieś zgłoszenie? co najczęściej bywa zgłaszane?

@Młodzian

Ale tu raczej nie chodziło o dyspozytora :)))

Chyba o szwaczce teraz niedawno nikt nie pisał? Przynajmniej nic takiego nie rzuciło mi się w oczy a jak widać po ofertach to właśnie jedna taka widnieje na ten rejon. Jeśli nie ma wprost określonej stawki to czy należy się spodziewać minimalnej czy jednak będzie z czasem cos więcej?

Była wzmianka o odejściu dwóch mechaników o chyba dość wysokich kompetencjach? Wiadomo o jakich konkretnie była mowa? Upewniam się, bo jest teraz oferta dla elektroautomatyka. Jak zostanę sprawdzony na samej rozmowie? I jakich zarobków będę mógł się spodziewać od kolejnego roku? czy gdy teraz ktoś się przyjmie to już będzie pracował na wyższych stawkach? są planowane?

Abc

Na rozmowie pytać o system pracy zmianowej i stawkę bo na firmę która ma tak duży przychód to i płaca powinna być adekwatna. Chyba że szukają (usunięte przez administratora) a nie racownika

@Abc

No ale co da zapytanie o stawkę? Piszesz o dużej firmie, to jak tu praca pod względem równości odnośnie stanowisk wygląda? każdy może mieć nieco odmienne warunki pracy, nawet podczas wykonywania tych samych funkcji? mogę cos wynegocjować pod pewnymi warunkami? Macie przy tym porady?

Looolloo

Mechanik a elektroautomatyk to dwa inne stanowiska Dwa zupełnie inne działy Mechanik naprawia pojazdy np.śmieciarka a elektroautomatyk pewnie jakieś maszyny w sortowni albo spalarni Podwyżki na pewno będą bo minimalna idzie w górę więc +- o tyle tez pójdzie zarobek na tym stanowisku.

@Looolloo

No i teraz pytanie, w którym kierunku opłaca się już tak na przyszłość w filmie nawet iść? Skoro zajmujesz się jednak czymś innym to także możesz nieco inaczej zarabiać? Teraz nie wiem czy do każdego ta minimalna jest przypisywana czy to jednak zależy?

Aleksandra

Widzę, że jeden pan interesował się pracą na magazynie jako kandydat bez doświadczenia. Ciekawe dlaczego nigdy to teraz nie udzielił odpowiedzi... Zauważyłam też, że szukają obecnie pani do pracy na żelazku przemysłowym na pół etatu. Napisane jest, że stawka godzinowa docelowo 20 zł netto. Czyli później jest perspektywa na wzrost, skoro napisane “docelowo”? Jaka atmosfera w miejscu pracy? Warto aplikować?

@Aleksandra

W tej firmie nie ma czegoś takiego jak perspektywa na lepsze zarobki

Uznaliście to za narzekanie? Czy to sugestia, że podwyżki raczej nie będzie? Nawet po dłuższym czasie pracy? a jak byłoby teraz od nowego roku? ja jak na razie tylko wstępnie obserwuje, bo może w tamtym okresie będę pracy szukać. Czy zazwyczaj w tym okresie pojawiają się jakieś zmiany?

Na jakie benefity można liczyć w MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z?

Szybki

A więc tak, firma w której nie istnieje coś takiego jak organizacja pracy czy czegokolwiek, zaczynając od braku komunikacji między dyspozytorami a kończąc na nie kompetencji „rządzących”. Ryba psuje sie od głowy więc nie ma co sie dziwić że warunki tragiczne, premie jak już ktoś pisał są owszem za zaangażowanie ale przez zaangażowanie rozumie sie kablowanie na kumpli. Kolejna sprawa to warsztat. Jaki warsztat, tam mechanicy nie maja zielonego pojęcia po co tam są, chyba tylko po obecność. Pan P/K kłamczuch, obiecuje i na tym sie kończy, pan zięć samozwańczy kierownik warsztatu który nawet nie ma szkoły średniej nie mówiąc już o kwalifikacji w zawodzie mechanika, nie ma on zielonego pojęcia na temat mechaniki z reszta jak pozostali panowie, jedyne co potrafią to zmienić koła i wymienić żarówkę bo nawet problem z posmarowaniem śmieciarki robią. Jednym słowem dramat. Dwóch mechaników którzy potrafili naprawiać śmieciarki odeszło… jeden na swoje a drugi nie wiadomo gdzie… widomi o kim mowa.

Baśka

Czyli tamtych premii ostatecznie nie ma? pisali coś o zabieraniu przy UZ. Na stanowisku IT były one w ogóle obiecywane? Teraz jak patrzę na opis na stronie to przypisany jest jakiś system nagród pieniężnych. Jak w tym przypadku wychodzą? I jaka ocena z atmosfery na dziale?

za 1 urlop na żądanie biorą całą premie a mieli brać 100 zł a zrobiło się 600zł , banda złodziei po znajomościach

@pracownik

Coś mówili że za UŻ 2 stycznia wezmą całą premię Różnie to tam bywa ale tak czy inaczej 600zł za uż który Ci się należy to trochę dużo..

Xxxl
@pracownik

Banda złodziei brawo ja tam pracowałem i żałowałem potem że przyszedłem obiecują złote. Góry a jest chlew pozdr

Heeeeee
@Loool

No tak tak jak mi zabrali cała premie. Lepiej iść na zwolnienie i dorobić gdzieś indziej za granicą. Ja tak zrobiłem i jestem zadowolony.

Ponton od kontenerów

Pfuj
@Ponton od kontenerów

d4rk83

@d4rk83

Wypłata na rękę z premią to ok 3500 Premia jest ruchoma średnio ok 400-500zł Nadgodziny od czasu do czasu są. Najczęściej jest jedna zmiana

@$$

w jakim kontekście premia jest ruchoma? chodzi waśnie o to, że jest zmienna? no i czas co ona jest przyznawana? jakie średnio wyniki udaje się normalnie osiągać? kto je analizuje?

@Aleksandra

Jest zmienna i zależy głównie od frekwencji i zaangażowania.Przyznawana jest raz w miesiącu przez kierownika

@$$

frekwencja zdaje sie być jasna, ale co z oceną zaangażowania? jakie już dostarczenie będzie uznane za wystarczające i dlaczego? czy frekwencję można nadrobić nadgodzinami skoro czasami się one zdarzają?

@d4rk83

Jedna zmiana.Zarobki na rękę w granicach 3500 już z premią.Nadgodziny czasami są

Robert K.
@$$

W ciagu dnia ładowacz robi 8h czy 10h ? Pytam się bo kiepsko z komunikacją miejską a z osowej góry jest kawał drogi.

Bolo
@d4rk83

Czysta wypłata koło 3200 chyba zrobisz nadgodziny będzie chodził regularnie do pracy 4 i 5 tys doatanjesz

@Bolo

Magazyn buforowy

Jak wygląda praca na magazynie buforowym, mógłby ktoś opisać?

Czym w MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

dyspozytor

Tyle się pisze o "złych" dyspozytorach,ale jakośwszyscy zapominająotym że kierowcy to zwykłe (usunięte przez administratora) bo inaczej nie możnaich nazwać. Co drugi z nich ma problem z higieną. Nie można zwrócić uwagi naczystość w kabinie samochodu, bo od razuhisteriaże podobno jest "czysto". Smród papierosów i strawionego taniego piwka, oraz plamy niewiadomego pochodzenia na siedzeniach i kierownicy TO NIE JEST CZYSTOŚĆ. Pozatym nauczcie się trochę kultury. Mam naprawdę dosyć waszych wulgarnych wypowiedzi. Komu chcecie nimi zaiponować? Nie jestem waszym kolegą spod budki z piwem.

Tussi

Obsługa Klienta miła i kompetentna, Panie bardzo pomocne.

Zostaw merytoryczną opinię o MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z?

Zobacz opinie na temat firmy MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 20 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z
1.5/5 Na podstawie 83 ocen.
  • Ernsta Petersona 22
    85-862 Bydgoszcz