MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z

Bydgoszcz

MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z
2 14

Opinie o MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Robert

Właściwie jak są nadgodziny to można lepiej zarobić!!

Tragedia

Zarobki bardzo niskie, nie adekwatne do wykonywanej pracy , ładowacz 1700 zł, kierowca około 2200 zł. Traktują Cię jak maszyne która sie nie męczy. Kierownik stwierdził że widzi po GPS'ach ze samochody po około godz 14 wolniej się poruszają - ludzie kochani jak np przy 30 stopniach w cieniu człowiek może byc wydajny i pracować jednym tempem przez 12 h ? Tym bardziej że jest to ciężka praca i człowiek strasznie sie męczy. Aktualnie brakuje ludzi do pracy i są robione nadgodziny przez pracowników, a o nadgodziny jesteś wręcz "błagany" czasami po 3 telefony dziennie od kierownika i dyspozytorow. Z premią jest różnie, w większości 20 % czasami więcej a czasami dużo mniej. Aktualnie premia została obcieta o połowę praktycznie wszystkim pracownikom z powodu tego że spalarnia nie przyjmuje odpadów od innych firm takich jak remondis itp . Smiech na sali żeby karać pracowników mniejszą premią jeżeli cały czas ludzie pracują tak samo albo i daja od siebie więcej, tylko dlatego ze coś popsuło się w spalarni i nie funkcjonuje ona tak jak powinna. Osoby które sa za to odpowiedzialne powinny byc obciążone kosztami, a nie my zwykli pracownicy którzy wykonują swoją pracę prawidlowo. Ogólnie nie polecam :)

Filip

Może firma podniesie wynagrodzenia, są jakieś widoki?

Gienek

Atmosfera taka sobie zarobki niskie

Jasiek

Szkoda, że od dość dawna nie piszecie. Czy firma potrzebuje pracowników?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

kierowca45
@A to ja. 24.05.2017 20:14

Nie jest źle. Ci co na zmiany marudzili to odeszli do konkurencji i teraz zap..ją ino sie kurzy!. Zarobki ok, Dyspozytorzy i kierownictwo ok. Na zwolnienie trzeba sobie zasłuzyc. Jak robisz swoje nikt sie nie czepia

Opinie pracowników związane z pracą w MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z okazują się być cennymi wskazówkami podczas podejmowania decyzji związanych z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

MAREK

CZY WARTO PRZYJSC ZA KIEROWCE DO PRONATURY

Iza

Chętnie dowiemy się więcej o Waszych doświadczeniach z pracy w firmie, jednak bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Nie jest to miejsce na obrażanie innych pracowników firmy, czy też przełożonych. Przypominam o obowiązującym wszystkich regulaminie portalu.

Iza

Na stronie firmy pojawiły się oferty pracy dla osób, które zainteresowane pracą w charakterze kierowcy. Co możecie powiedzieć na temat tego stanowiska w PRONATURA? Co powinny wiedzieć osoby, które zastanawiają się przesłaniem swojego CV do firmy?

ładowacz1

Zarobki jak dla mnie nie adekwatne do pracy. 1600 podstawy za taką fizolke nie satysfakcjonuje..

A to ja

A teraz nowy dyro idiota zwalnia za byle [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Jeden kierowca wyleciał za stłuczkę, jeden za wpis na fejsa i jeden to nawet CH... wie za co. Normalnie tragedia. O ładowacza CH nie wspomnę bo zmieniają się w takim tempie, że nawet nie warto ich imion zapamiętywać.

szzz

No dobra, ale wiecie czy niedługo pokażą sie u nich jakiekolwiek oferty pracy? Chętnie bym się załapał, zwłaszcza, że warunki finansowe każdemu odpowiadają, co jest rzadkością w dzisiejszych czasach.

@szzz 09.10.2016 20:15

Jak chcesz zapieprzac za śmieciarką po 12 h dziennie za 1600 to gratki że ci finanse odpowiadają.

Masz rację PRO NATURA to dziady unikać tą firmę.

A to ja

Jakie kur... szkolenia??? O czym wy pieprzycie ???

Zojk

Jak tam spalarnia śmieci ? Daje radę. Ludzi mata ?

dede

Byłem na rozmowie rekrutacyjnej :) Szukają frajerów :)

truskawa

Jak można dostać się do pracy na sortownie,itp.?może toś tam pracuje i podpowie coś,z góry dziękuję .

Bdgbis
@truskawa 26.11.2014 21:58

Jeżeli ktoś pisze takie rzeczy jak "Bdg" o pracy w ProNaturze to znaczy że nigdy nigdzie ciężko nie pracował. W mojej opinii jeżeli ktoś pisze coś takiego o pracy w Miejskiej Spółce gdzie niedziałają 2 związki zawodowe ,co chwile przeprowadzane są wszystkie niemożliwe kontrole, mówi się o konieczności zostawania po minutach(nawet godziny) powinien mocno się zastanowić czy nadaje się do wykonywanej tej pracy. Proponuję założenie miejskiej spółki, wtedy nikt nie będzie mówił ci co masz robić.

Bdg

Jeżeli ktoś pisze takie rzeczy jak "ogrodnik" o pracy w ProNaturze to znaczy że nigdy nigdzie ciężko nie pracował. W mojej opinii jeżeli ktoś pisze coś takiego o pracy w Miejskiej Spółce gdzie działają 2 związki zawodowe ,co chwile przeprowadzane są wszystkie możliwe kontrole, nie ma mowy o konieczności zostawania po godzinach(nawet minuty) powinien mocno się zastanowić czy nadaje się do wykonywanej jakiejkolwiek pracy. Proponuję założenie własnej działalności, wtedy nikt nie będzie mówił ci co masz robić.

ogrodnik

witam wszystkich przyszłych pracownikow ProNatura /Bydgoszcz ul.prądocińska 28. Powiem tylko tyle,jeśli chcecie popaść w totalne [usunięte przez admina] ze strony dyspozytorów to "szczerze" polecam. Masakra jak nie oni to podwładni czyli dziewczyny ze zmiany A,jeden wielki syf a jak zglosisz co sie dzieje to cie zgnoją.....No cóz tym razem sie im nie udało

Zostaw opinię o MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z