Opinie o MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z w Bydgoszcz

Ernest

Co ci Kierowcy wyprawiają??? Chcecie żeby kierowcy ładowacze szanowali pracę a za takie coś wraca Pan Piotr B. Żenada Kto takie poronione pomysły ma.

Ciacho Ernesto
@Ernest

Ciekawe kto ma takie pomysły ciekawe ...

@Ciacho Ernesto

Zarząd a kto r,r i reszta myślących

mariusz

Widziałam ogłoszenie o pracę na suwnicę. Pytanie. Ile brutto dają na tym stanowisku?

Huawei
@mariusz

Podejrzewam że w granicach 4000-4500.Z Dodatkami i premią pewnie wyjdzie też tyle na rękę

Driver

Powiem, a w zasadzie napiszę tak.. Jak w ciula walicie tak macie... Pracuje od czerwca i z niczym nie mam problemu. Radek w porządku facet.. Zryte łby nie mają lekko.. A potem bzdury piszą.. Do roboty się brać leniwce.. Żeby coś brać trzeba coś od siebie dać.

@Driver

A masz 2 zmiany czy jedna idź na jedynaski weź rejon Śródmieście Kościuszki świętojańska pomorska itd i ekipę która musi listę zrobić bo premi nie ma to jak wytrzymasz powyżej 4 miesięcy to wtedy napisz pozdrawiam

Xxx

Firmę powinni zamknąć lub ludzi w biurze co zarządzają i też niektórych kierowców w wyszczególnosci tych co siedzą w tel przez 8 lub 11 godz i wyjdą raz lub dwa razy pomoc potem nic wielcy panowie.Na górze lepiej by wszystkich po 11 godz wrzucić na grafik ci co chcą się przenieś z 11 na 8 wielkie halo że nie da się itd wszystko się da jeśli się na chęci nie okłamywać że ok że od przyszłego tyg a co do czego wychodzi krętactwo że nie mam kim cię zastąpić itd ludzie z biur powini sami po 11 godz lub więcej po rejonie jeździć robić listę bo premi nie na chore pozdrawiam

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z kandydat na stanowisko Szwaczka/ Krawcowa ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek

Bronisław

Czemu niby zamknąć? O co ci dokładnie chodzi? Wytłumaczysz? :)

@Bronisław

Pracujesz po 11 lub dłużej godz i marne nadgodziny i wypłata i jeszcze atmosfera obiecują dużo a mało robia dotyczących obietnic pozdrawiam

Teup

Brawo ktos w koncu napisał prawdę. Klamca jakich mało ten co siedzi u góry i zajmuje się grafikiem. Ustalil z nami że mamy mieć od tego miesiąca inaczej chodzi o zmiany 8 i11 godziny. Ile można prosic i mówić.

@Teup

Dokładnie

Jakie są warunki zatrudnienia w MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z?

Xxx

Warunki marne finansowo atmosfera średnia a biuro dużo do zarzucenia dużo obiecują a robią nic

Zygam

Najlepszy jest klamca sam Pan dzieciak R.R. Masz wypisanych ludzi z którymi jeździsz na sektorze wcześniej rozmawiasz potwierdza ci ze jedziesz z nimi a rano okazuje się ze inny sektor ludzi Wez sobie lepiej kup szersze spodnie

Tak
@Zygam

Trochę szacunku dla przełożonych. Nie da się zaplanować pracy tak żeby wszystkim dogodzić. To że jesteś przypisany do danego sektora nie znaczy że jeździsz wyłącznie na nim. Nie pasuje? Zwolnij się!

Błeee
@Tak

Kto tu mówi o szacunku jak Wielki wąski w kroku chlopaczek wyżej s.a niz du@e ma. nie potrafi podejść w porządku do sprawy.

Xxxl

Sam się zwolnij

Part
@Błeee

Tych co szacunku nie mają to powinii cisnąć z rejonami na Maxa

Xxxl

Zarobki marne atmosfera średnia zależy na kogo się trafi firma państwa a płace kiepskie nie polecam osoba przychodzić tutaj

Bardzini

A ja tam nie narzekam jako ładowacz. Pracę skończysz szybciej to bez problemu szybciej z niej wychodzisz. Wypłata też nienajgorsza jak masz pełen staż do tego kilka stowek premii(o ile chodzisz do pracy) te 3000 na rękę z premią zawsze są a jak masz nadgodziny to jeszcze więcej Przełożeni też spoko bez problemu się dogadasz-jak z kumplem. Wystarczy robić swoje i nie narzekać

kierowca bombowca

drodzy panowie nie polecam pracować w tej firmie jeden wielki (usunięte przez administratora) ze strony biura chodzi o tą młodą panią która ma dysponować kierowcami od zamiatarek NIE POLECAM.

Wanda
@kierowca bombowca

Hm, ale dlaczego konkretnie nie polecasz pracy w Pronaturze? Mnie interesują akurat warunki zatrudnienia w firmie... Odniesiesz się do nich i napiszesz, które nie są dla Ciebie zadowalające? Jak zarobki, atmosfera, ilość obowiązków?

Kierowca

Odradzam pracę w tej firmię połowa sprzętu zepsuta a trzeba jechać i tak. Mają gdzieś mandaty za niesprawny sprzęt można się szybko pozbyć uprawnień .

życzliwy

Nie polecam tam pracy biuro nie potrafi zarządzić pracownikiem w normalny sposób sprzęt mają roz.ebany, i panuje straszny (usunięte przez administratora) od strony dyspozytorów do kierowców. Nie polecam tam pracy

Sympatyczny

Mam.pytanie kiedy się wezmiecie za trzezwosc pracownikow bo wiecznie nachlani podczas pracy a poza tym ciagle na amfetaminie jezdza .Czas wprowadzic testy trzezwosci i testy na zawartosc narkotykow

Dario
@Sympatyczny

Najlepszy jest ładowacz z sektora 4 ten co grubo po 6rano przyjezdza taxa .. czerwony na ryju,a capi same alko...ostro

Tak
@Dario

Patrz na siebie

Kogut
@Tak

Patrzę na ludzi z sektora 4 (nie wszyscy oczywiście,jadna miarą się nie kraje)...alkomat codziennie

Kag

Kolego piszesz ze cię wyrzucili może to sprawka tego kurdupla R.R. Co siedzi u gory Chlopaczek falszywy jest co innego ci mowi w oczy a co innego robi. Czasami patrzec na niego nie mozn

Bllkl

A mnie za byle co wyrzucili.

Praca spoko jak najbardziej. Przełożeni życzliwi normalnie się dogadasz. Płaca zasadnicza no nie jest zbyt zadowalająca ale jest sporo dodatków dzięki którym można dobrze zarobić(praktycznie druga pensja w miesiącu)Kto chce pracować to pracuje. Oczywiście ściemniaczy nie brakuje i o dziwo oni najwięcej narzekają. Komu źle to niech zmieni pracę

Boobo

Kierowca robota jest jaka jest chyba każdy kto do niej idzie powinien zdawać sobie sprawę z czym będzie miał do czynienia są ludzie którzy robią i nie narzekają i są ludzie którzy płaczą od samej 6 rano oni udają ze pracują zarobki są jakie są około 3200 - 3500 zależy od premii i innych rzeczy im dłużej pracujesz tym więcej zarobisz (oczywiście jeśli wszystko jest ok czyli np nie powodujesz wypadków) dyspozytorzy ok tylko widać że młodzi ludzie nie mają czasem doświadczenia atmosfera ok 13 pensja nadgodziny posiłki jak dla mnie spokojna i fajna praca ja nie narzekam pozdrawiam ludzi pracy a nie tych co udają ze ja chcą.

Łukasz 21
@Boobo

W końcu jakaś sensowna opinia. Zarobki, które podałeś są z nadgodzinami?

Alfred

Firma masakra dyspozytorzy bez pojecia widły i do (usunięte przez administratora)

Ha ha
@Alfred

Jak ci nie pasuje to zwolnij się

Co???

Stara kadra najlepsza JadKa , Adi , Mati , Radzio

Zostaw merytoryczną opinię o MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z?

Zobacz opinie na temat firmy MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 20 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z
1.5/5 Na podstawie 83 ocen.
  • Ernsta Petersona 22
    85-862 Bydgoszcz