Opinie o MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z w Bydgoszcz

Krzysiek 81

Ogólnie zamysł strony jest świetny, szkoda tylko, że zamiast wyciągnąć jakieś konkrety strona służy tylko do anonimowego prania brudów. Padło masę pytań o pracę na ciężarówce, ładowarce, o pensje, ale odzew jest praktycznie zerowy. Szkoda

Kierowca

Ktoś wyrzucony chyba się mści ???? W pronaturze dobrze się pracuje. Oprócz wynagrodzenia, które zawsze jest na czas, są dodatkowo premie i b. dobry socjal(np. wczasy pod gruszą).

Pracownik nie podrabianiec
@Kierowca

Ta kierowca, nie żaden kierowca tylko Dyrektor Logistyki bo to bardzo w jego stylu. Opinie poniżej w 100% prawdziwe. Nie szanują ludzi, zaorali by na śmierć byle rejon zrobić, wyjazdy w 2 osoby zaczynają być normą, coraz więcej ludzi na chorobowym i niema co się dziwić, ale kierownictwo zdziwiona. Wiele osób już szuka innej pracy i jak tak dalej pójdzie to będą jeździć tylko sami kierowcy i w dodatku wypożyczeni z Remondisu lub Corimpu. 12 godzin ciężkiej pracy a zarobki rzędu 1700zł ladowacz i 2200zł kierowca + śmieszna ,,nagroda"ok. 350 zł to jest jakaś kpina za tą prace i warunki. Dyspozytorzy to jest jakieś nieporozumienie żeby nie pisać ostrzej, nie mają pojęcia o pracy. Wydzwaniaja tylko ile % wykonania trasy i czy przyjdziesz na nadgodziny które i tak obcinaja. Kończąc moja wypowiedź dodam że byłoby inaczej gdyby ludzie godziwe zarobili, na pewno każdy pilnował by swojego stanowiska i nie byłoby takiej rotacji jaka jest na chwilę obecną. Z dobrych stron to pieniądze na czas, socjal i 1-2 dni wolne w tygodniu. Na obecną chwilę nikomu nie polecam

Wladimir
@Pracownik nie podrabianiec

W zasadzie opisałeś wszystko zgodnie z prawdą.Odnośnie dyspozytorów nie zgodzę się z Tobą.Marcin,Bartek,Jagoda to osoby które panowały nad sytuacją.Chyba że pisząc o dyspozytorach,miałeś na myśli ostatnio zatrudnione osoby????

Nie podrabiane
@Wladimir

Szkoda ze Jagóda odeszlla gdzie indziej ogarniala swoja cześc.

Rrr
@Nie podrabiane

Bo ta nowa to tragedia jest ładna ale zakręcona

Zenada

Dwuch nowych dyspozytorow to szczeniaki . Nie wiedza co si dzieje i nie maja pojecia rzucają sie do pracownikow

Doun
@Zenada

A jak tam nowa Pani z bram?

Barts

Co niektórzy tu śmieszni nie podoba się to zmieńcie prace . Ja sobie chwale firmę pod każdym względem. I żeby nie było pasuje mi i nie muszę komuś trzymać palca. Najlepiej to narzekać siedzieć w szatni lub stołówce dyskutować bo pracować się nie chce . Trzeba robić swoje. Zarobki w porządku godziny tez. Na logistykę nie mogę narzekać nie mam zastrzeżeń.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z kandydat na stanowisko Szwaczka/ Krawcowa ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Zyzio

Jakaś masakra nowi dyspozytorzy to porażka. Ciemny to jakiś cpun a drugi to histeryk. Nie maja pojęcia o robicie , Kto to przyjmuje takich ludzi.

Bbb
@Zyzio

Daj im szanse

Śmieciarz

Pracuje w tej firmie wszystko wszystkim ... nawet ujdzie lecz grzechem by było nie wspomnieć o Królu 6 jesli ktoś trafi na ten rejon to na samym starcie ma już przegwizdane.Ciagle plakanie w dyspozytorni-tam nie pojadę,tym autem nie bo scania moja bo ja król jestem....szkoda że Kani nie ma bo ten go zawsze ustawiał.On i jego (usunięte przez administratora) walą z ucha aż milo ciekawe komu trzymają palec w dupie...do wszystkich nowych uważajcie co mówicie co robicie , (usunięte przez administratora) i silnych potrzebują..

Wujek
@Śmieciarz

Święta racja kolego

Nkiki
@Śmieciarz

Prawda jest taka, że brakuje kaniuli, wracaj do zdrowia chłopaku.????????

Parobas

Nazekal tylko król 6

Tajemniczy

widac ze Damianek z 6 już w logistyc siedzi Komunalnik nie podobal siee? Uwazaj na niego

Boobo

Witam pracuje około roku na wstępie powiem iż rzeczywiście jest kilka rzeczy do poprawy nie jest to idealna firma ale takie nie istnieją atmosfera jest spoko praca też. Warsztat tak sobie i dużo kierowców bez doświadczenie którzy zajeżdżają sprzęty ale po za tym porównując moje wcześniejsze pracę u prywaciarzy to niebo a ziemia oddycham pełną piersią może fortuny nie zarobisz ale spokojna robota

Łukasz
@Boobo

Ile jesteś w stanie miesięcznie zarobić?

Wujek sam

Na jakie zarobki można liczyć jako operator ładowarki?

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z?

Kadzi

Rozmowa nawet spoko ale najlepsza Pani która rekrutuje jakaś wysoka czarnucha która ciągle coś żuje siedzi z kitkiem . Żal

Normal
@Kadzi

wiesz nie którzy maja tupet ale ta Pani nie . Kiedys pytala mie o życie o wszystko nawet o dyspozytorow z logistyki, teksty typu co na Pradocinskiej

Karol
@Kadzi

Po jakim czasie od CV zostałeś zaproszony na rozmowę? Oferują coś sensownego dla szoferów?

Alko

Firma wywozi śmieci od 11 lat, a pojęcie o pracy takie jakby działali od pół roku

Dylu
@Alko

Bo kieruje ją święta pozachemowska trójca - prezio (K.M.), jej królewska mosc - Kadrowa (B.B.) i wszechwiedzący pożal się Boże doktor dyrektor (A.P.). Zachem zrównany z zimia. I na pronaure przyjdzie czas!. będziecie zadowoleni jeśli jesteście z zachemu

@Dylu

Ten A.P to dyrektor nie wygląda na takiego i ma chore pomysły. Zapraszam Pana Dyrektora na spotkanie z Kierowcami! Niech powie co uważa. My też powiemy swoje.

@Nowy

Dlaczego podszywacie się pod kierowców ??? Jesteście tchórzami i musicie się chować za plecami pracowników??? Panowie spodnie w dół i sprawdźcie czy jeszcze tam są!!!!

O Ja
@Alko

Pisząc to mamy nadzieję że ty masz większe pojęcie i doświadczenie.

Tracker
@Alko

Plusem pracy w firmie jest to że masz wszystko odprowadzane legalnie a nie jak w większości firm związanych szczególnie z transportem a mam tu na myśli kierowców. Ogólnie kierowcy na rynku bydgoskim w zdecydowanej większości otrzymują do 2500 złotych netto max na legalu a resztę do koperty. Mam tu na myśli firmy kurierskie , betoniarnie itd. , a wystarczy jak za to wszystko by zabrała się skarbówka no to by wyszło że z czasu pracy co niektórym kierowca zarabia 8 zł netto na godzinę. Wracając do firmy to uważm że jest troszkę wyżej niż średnio , dyspozytorzy uważam że są spoko goście , służą pomocą i raczej zawsze pomogą. Tylko że trzeba zrozumieć że jak jest jeden dyspozytor w danym momencie to na raz nie pomoże 10 osobom bo się nie da tak zrobić i tyle. Minusem jest brak dobrej logistyki na warsztacie , uważam że brakuje tam osoby której zależałoby na czymś więcej niż na kasie... Ogólnie polecam takie firmy jak ta. Pozdrawiam

Znika
@Tracker

Dobrze kolego napisałeś o Warsztacie ! Paranoja naprawiają tylko tym którzy im cukruja. Ciagle nie ma jak nie smaru oleju to płynu. Porażka . Ale ale ale Allegro działa.

Ciekawy

Witam złożyłem CV na kierowcę ładowacza jak wygląda praca bo podobno 4 dni w tyg po 10 h stawka na rękę 3170 jakoś tak a dodatki premie uznaniowe jak to wygląda proszę o podpowiedź dzięki :)

Xyz
@Ciekawy

Podbijam. Również jestem ciekawy, jak to wygląda z godzinami, jak również wynagrodzeniem. Ciężki temat, żeby dostać się na hakowiec?

Jakubek

Firma ledwo jedzie z dnia na dzień często na ostatnim włosku.Wystarczy że 2,3 osoby np.Kierowca i dwóch ładowaczy co są akurat podporą firmy pójdą na chorobowe a nie daj bóg jeszcze auto nawali albo dwa to bach wszystko leży.Logistyka i myśl działania to nie jest najmocniejsza strona tej firmy

Malik
@Jakubek

Pomysl to dlaczego pracujesz jeśli ci nie pasuje? Zwolnij się. Problem się rozwiąże.

Kierowca

Wiadomo że Ci co chcą pracować to pracują. A ci co nie chcą to udają że pracują. Dyspozytorzy super nie mam nic do nich. Są w porządku. Tylko czasami z ładowaczami kiepsko. Ciągle im nic nie pasuje. Lubię atmosferę w MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z za: Podoba mi się podejście dyspozytorów. Są mądrzy grzeczni i Jeśli potrzeba kierują.

Qwerty
@Kierowca

Ciekawe kto udaje że pracuje ci wielcy pracownicy z takim tempem co robią sobie i innym pod górę samozwani najlepsi pracownicy co mają iloraz inteligencji rzędu banana? Niedowartosciowani siedzą tylko i gadają na innych jak mało mają a pierwsi na bazie siedzą? A może ta piaskownica w dyspozytorni gdzie ciągle nic nie wiedzą zero jakiego kolwiek przepływu informacji zbiera się jakieś plusiki co to firma czy przedszkole? Bo ludzie zachowują się jak dzieci i pokazują palcem na innych nie ma tu żadnej atmosfery każdy patrzy każdemu na ręce brak jakiego zagrania brak jakiej kolwiek logistyki a ładowaczę będą narzekać bo nikt nie będzie z siebie maratończyka na rejonie robić za te pieniądze bo co do wypłaty za tą pracę to trzeba mieć duże poczucie humoru

KNN
@Qwerty

Są też ludzie, którzy czasem przyznają, że są najlepszymi pracownikami, a jest to prawda, mają prawo to przyznać. Zależy. Ty piszesz jedynie o nieuczciwych.

b1978

jak wyglada praca na kierowce prosze o opinie

Robert

Witam, ile można zarobić jako sortowacz? Ile jest zmian i ile godzin się pracuje na rym stanowisku? Pozdrawiam!

Dziewczyny jaki styl panuje w MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z?

Styl??? trochę dziwne pytanie.

Znawca

Firma nie ma pojęcia o normalnej pracy w śmieciach.Logistyka kuleje. Pojęcie o pracy znikome ciągła niezaradność wieczny problem praktycznie nie ma dnia bez problemu. Jeden patrzy na drugiego i mu zazdrości tylko gadanie kto ile ma roboty czy z pauzą jeździ czy bez czy to czy tamto. Jeździsz po całym mieście bo gdzieś tam komuś trzeba pomóc hahahaha przedszkole pełną gębą normalnie. Zebrania narady czasem kilka razy dziennie z których wiele nie wynika.Zarobki Okay

Kalakula

Wszystkim źle (no tak 95% narzeka) cztery dni pracy pod rząd Kur*a koniec świata,Wypłaty wyższe od płacy minimalnej plus dodatek za staż do tego premia co miesiąc nie taka mała:źle.Rękawice codzienne po 5 par:jeszcze mało.Wszyscy najlepiej by wyszli z pracy najpóźniej po10 godzinach mimo że pracuje się po 11.Codzienne narzekania jak tu w tej firmie zle ojej jak tu niedobrze,co najmniej jak by tu za karę pracowali chyba dostali jakiś wyrok i muszą tu 20 lat karnych przepracować.Wszystkim proponuję zmienić pracę albo nastawienie bo tak to daleko nie ujedziecie.Komu źle niech idzie do jakieś firmy np.produkcyjnej czy jakiejś tam,postać 8H z może 30 min przerwą za 2000zł na rękę bez żadnych premii i benefitów.Ludzie wyluzujcie bo aż do roboty się nie chce przychodzić

Ładowacz

Zarobki w tej firmie na stanowisku ładowacz są na dość dobrym poziomie 2000 zł +dodatek stazowy ok. 300 zł + nagroda miesięczna ok. 400zł = 2700 zł na rękę a do tego jeszcze ewentualne nadgodziny.Oprócz tego jest nagroda roczna 13.pensja wczasy pod gruszą i dofinansowanie na Święta. Czas pracy jest równie sympatyczny ponieważ często wychodzi się z pracy nawet o godzinę szybciej.No ale jak wiadomo wszędzie są jakieś minusy, a minusem w tej firmie jest ogólny nieład, ładowacz odpowiada za wiele rzeczy co nie powinno należeć do jego obowiązków a wrazie czego ciach z premii. Odzież robocza, środki czystości są. Sprzęt jest okay nie są to stare graty i rzadko się psują.Moja ogólna ocena firmy: 6/10

Zostaw merytoryczną opinię o MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z?

Zobacz opinie na temat firmy MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 20 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z
1.5/5 Na podstawie 83 ocen.
  • Ernsta Petersona 22
    85-862 Bydgoszcz