Opinie o MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z w Bydgoszcz

Agata

Widzę ,że firma stawia na pracowników i ma bardzo dużo benefitów ! To się ceni. A jak wygląda sama rozmowa o prace ? Ciężko ją przejść ?

Każdy myśli kto tak naprawdę ma pomysły. Oczywiście Pan Dyrektor. Panie Dyrektorze weź się w garść zacznij słuchać ludzi. Przykro że atmosfera w firmie jest w porządku. Tylko oczywiście czasami są poronione pomysły przez P. Dyrektora .

Izydor

Dobry pracodawca zawsze będzie miał swoich hejterów, którzy tylko to potrafią!

Podobno idą wielkie zmiany

...
@Oleś

Strach się bać

@Oleś

Jak co chwila...

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z kandydat na stanowisko Szwaczka/ Krawcowa ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Bydgoszcz
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bamboo Card
Lolo

Zapraszam wszystkich którzy chcą się pozbyć zdrowia. Znakomite miejsce na dobre papiery na rente. W tej firmie będziesz odpowiedzialny za wszystko za brak naklejki na pojemniku za brak pojemnika lub ich nadmiar. Taki menadżer smiecowy. Ciągły bełkot korporacyjny różnej masy kierowników o wydajności. Sprzęt porażka Zadko kiedy przejezdzisz dzień bez awarii. No chyba że jesteś z zachemu. To wtedy wal jak dym, zostaniesz jakimś szpecem od spraw bliżej nie określonych. Robole dadzą radę. Jedna przepuklina, jeden bark w tą czy w ta

Jeans
@Lolo

Sprzęt jest okay może poza dwoma wozami. Praca nie jest zła lecz nie każdy się do niej nadaje. Wynagrodzenie takie sobie tylko socjal ratuje sytuację na tą chwilę

@Jeans

Ale ile tego socjalu???? Parę stówek na urlop i 13-ka z gołej pensji liczona. Jak podzielisz to na 12 miesięcy to ci wyjdzie ze 300 miesięcznie.

Jeans

Miały być dobre zmiany a jak narazie idzie w drugą stronę...

@Jeans

Poczekamy zobaczymy

Jakubek

Powinni pozwalniać ludzi co są zwykłymi robolami ładowaczami a się uważają za nie wiadomo kogo i nie wiadomo co by chcieli pokazać co to nie oni,bo to oni psują atmosfere w firmie i zniechęcają innych do pracy.Imion i nazwisk nikomu nie trzeba przedstawiać bo zna je każdy co pracował lub jeszcze pracuje w tej społce

Gracjan
@Jakubek

Dokładnie! Może w końcu kierownictwo otworzy oczy

@Jakubek

Jakubek . . . Brawo Ty!!!

Driver
@Gracjan

Chwilami to można odnieść wrażenie że niektórzy pracownicy są tak ustawieni w firmie(chyba jakieś układy u góry) że mogą robić co chcą nie wykonywać poleceń dyspozytorow (usunięte przez administratora) kogo wlezie i za co się tylko da. Za takie(usunięte przez administratora) swoje zachowanie nagana powinna być od razu i atmosfera polepszylaby się od razu przynajmniej o 50%

Zniesmaczona

WOW ... Jakubek jestem z Tobą :D

Znaczek

Ile zarobi sortowacz i jaki jest pakiet socjalny? Żadna praca nie hańbi i mimo licencjatu podjąłbym się takiej pracy. Zawsze kasa jest, ważne, że zarobiona uczciwie :) Jaka atmosfera na takiej segregowni i czy jest się mocno gonionym/akord ?

Olga
@Znaczek

Oczywiście - żadna praca nie hańbi. Poruszyłeś kwestie, które zapewne interesują wiele osób wchodzących na to forum. Miejmy zatem nadzieję, że znajdzie się jakiś obecny pracownik MIĘDZYGMINNEGO KOMPLEKSU UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA, który zechce przekazać Nam te informacje. Orientujesz się może, ilu dokładnie nowych pracowników planują tam teraz przyjąć?

Bebi
@Znaczek

Jeżeli masz licencjat to poszukaj sobie bardziej ambitnej pracy, ofert jest dużo na rynku.Mobbing, faworyzowanie niektórych pracowników płci męskiej przez ,,dyspozytor" i pogarda dla innych to codzienność.Chyba nie jesteś człowiekiem gorszej kategorii???Do tego praca w śmieciach, w strasznym zapyleniu, mobing ze strony innych pracowników - koleżanek pani ,,dyspozytor".Mało że robisz w śmieciach to jeszcze traktuja cie jak psa.

Bartek
@Znaczek

Praca i atmosfera taka sobie. Socjal bogaty Wczasy, Święta i do tego 13tka. Sama wypłata nie robi specjalnego szału ale socjal nadrabia sytuację

robol

Na stanowisko magazyniera za 2,5 koła jakis zarozumialec (chyba jakiś dyhektoh) przepytywal mnie z definicji. I sie zastanawiam czy szukają kogos do roboty czy klepania definicji? Pewnie znowu rekrutacja to sciema. Teraz jak czytam te wszystkie opinie juz wiem ze trzeba z daleka od tej firmy

A to ja

Widzę że sporo opinii (czyli bzdury) wpisuje tu pewien rudy-łysy dyrektor. Czy gdyby praca w tej firmie była taka wspaniała, to byłaby taka rotacja ???

@A to ja

Tomek zjedz snickersa

@:)

????

Rudaaa

Nie wiem czy tak fajnie tam jest. Na sortowni to dziewczyny odzywają się do siebie jak do świń. 3 dziewczyny,które trzymaja się z Panią M. Trzeba na nie uważać,bo wszystko doniosą. I są też takie osoby,które w (usunięte przez administratora) wchodzą. Atmosfera tam 3/10. Wypłatą trochę wieksza niz najnizsza krajowa +premia. A z socjali to wczasy pod grusza, 13-sta pensja, premia świąteczna i weekendy wolne

Wielki Adi

Ho ho ho idą święta . . . Ja tam nie narzekam jest pozytywnie według mojej osoby.

Olga
@Wielki Adi

Skoro jesteś zadowolony z pracy w MIĘDZYGMINNYM KOMPLEKSIE UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA, to pozostaje się jedynie cieszyć. Dlatego też z wielką chęcią poznamy więcej szczegółów, dotyczących specyfiki pracy w tym przedsiębiorstwie. Czy w związku z nadchodzącymi Świętami dostaniecie jakieś dodatki do wypłaty?

Rikitiki

Atmosfera taka sobie 5/10 chwilami całkowity brak logistyki brakuje kogoś z jajami co by zapanował nad chaosem dyspozytorzy często sobie nie radzą a niektórzy ładowacze jadą z nimi jak z chłopcami co nie powinno mieć miejsca bo to nie oni są od rządzenia

Kierowca
@Rikitiki

Atmosfera jest taka bo kierowcy i ładowacze potrafią być mądrzejsi chodź nie są. Czasami to brak pojęcia przez kierowców i ładowaczy.

@Kierowca

Ładowacze i kierowcy mają pojęcie. Najgorsze jest to że wypadnie 1 dzień świąteczny, awaria pojazdu lub l4 i już jest chaos. Ludzie którzy planują pracę powinni pojechać do innych firm żeby zobaczyć jak tam się to odbywa.

@Kierowca

Powinni zatrudnić więcej kierowców

@Rikitiki

Niektórzy pracownicy też powinni się otrząsnąć myśl logistyczna nie jest najlepsza ale o 16 to każdy by chciał wyjść do domu a jak trzeba zostać do 18.30 to już gorzej

Nieznajoma

Czytam i czytam. . . I wnioskuje że najpierw niech zepną pośladki kierowcy i ładowacze . Pokażcie że naprawdę potraficie godnie odbierać odpady. Oczerniać to każdy potrafi , A pisać o innych to już nie wspomnę. Może ktoś zacznie pisać pozytywnie. Bo widzę że same marudy. Ciągle pretensje. Boże ludzie weźcie się w garść!

Qwerty
@Nieznajoma

No skoro wszyscy marudzą to chyba coś oznacza, tej firmy nie da się ocenić pozytywnie w żadnym aspekcie panno nieznajoma :-)

Bartek

Jakie opinie o pracy w sortowni ??

Młody

Zgadzam się ze @Stary. Firma jest ok. Stabilna praca, dobre wynagrodzenie i socjal. A jeśli ktoś jest sumiennym pracownikiem, nie musi się niczego obawiać.

Nick taki

Z niektórymi współpraca bardzo ciężka

Stary

firma Ok. Jak wszędzie bywa lepiej i gorzej. Pracuje się tu stabilnie

Bartt

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Logistyke,pojęcie o pracy na śmieciarce

Lalalala

Mlodzi pracownicy bez stażu pracy wyplata tragedia - 1800 zl plus premia okolo 300 zl

Zostaw merytoryczną opinię o MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z?

Zobacz opinie na temat firmy MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 20 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z
1.5/5 Na podstawie 83 ocen.
  • Ernsta Petersona 22
    85-862 Bydgoszcz