Opinie o MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z w Bydgoszcz

Śmieciarz

Leniwiec dyspozytor 6 ktory pierdzi w stolek zmienia tygodnie w które mamy jeździć bo kto przychodzi i niesprawiedliwie płacze Oczywiście panu A. wszystko można wcisnąć . Ma swoich ludzi na sektor Rób tak dalej to odejdą wszyscy od ciebie buraczku.

Gamon
@Śmieciarz

Pan A i mój kierowca rządzą na 6 ...znowu są nadgodziny znowu będziemy pisać:))6jest nasza

Bronisław
@Gamon

Hej, pracujesz w Pronaturze, powiesz mi w takim razie ile tu można zarobić? Jakie są widełki płacowe i czy oprócz podstawy są jakieś benefity i dodatki?

Hili
@Bronisław

I co odpisał ktoś Tobie czy warto starać się tam o pracę ?

X
@Bronisław

Za etat proponują chyba 3250 na rękę

@Hili

Kierowca na rękę:2600-2700 na rękę +plus premia (300-500 zł) Ładowacz 2050 na rękę + premia. Do tego jest też dodatek stazowy jak masz lata pracy(nie licząc umów zlecenie i samozatrudnienia) to też jakis dodatek. Ogólnie szału nie ma

@X

@MAREK

Raczej średnio

Kierowca
@MAREK

Warto , różni kierowcy różni ładowacze

Marcin2019
@Kierowca

Mozna wiedziec ajkie zarobki na C lub C+E?

Olga
@Marcin2019

Jak rozumiem - chciałbyś spróbować swoich sił w MIĘDZYGMINNYM KOMPLEKSIE UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA, co oczywiście bardzo cieszy. W dyskusji o tym pracodawcy bierze udział całkiem sporo osób, a więc istnieje duże prawdopodobieństwo, że ktoś udzieli Ci rzetelnej odpowiedzi. A czy orientujesz się, jakie stanowiska mają jeszcze tam wolne?

Bartek

2300 na łapę + lata pracy +premia

Marcin2019
@Bartek

Hmm,a tej premii ile? Jutro ide na rozmowe-kierowca C. 2300 to słabo generalnie,aczkolwiek jeśli wszystko jest na umowie,to pół biedy.

Bartek

Jako kierowca premia z 400 500 zł a może być też i 100 zł

@Bartek

Premia to śmiechu warte

XXX
@Olga

Widzę że pani Olga wychwala firmę buha chyba nie chciałaby pensji najniższej to by zdanie zmieniła odrazu a nie wychwala

@Olga

He bardzo śmieszne pochwał ile dostanie bez premi na rękę pozdr

kandydat

Ja starałem się o pracę , szkoda, że w rekrutacji odpadłem .Mieszkam blisko szpitala Biziela i obserwuje w oknie , jak wszystko jest na czas. Pewnie solidna firma i ludzie wiedzą jak dysponować pracą, bo odbiór śmieci należyty , z zegarkiem w ręku śmieciara odbiera wszystko. Dzwoniłem bo remontuje mieszkanie , jasno wyjaśnione przez faceta z mojego rejonu co i jak . Czekam na dalszy proces zatrudnienia, bo praca kierowcy by mi odpowiadała.

Osiołek
@kandydat

Już były wyniki rekrutacji? W jaki sposób zostałeś powiadomiony?

Leszek
@kandydat

Skoro przeszedłeś przez proces rekrutacji w Pronaturze mógłbyś dodać więcej informacji na ten temat? Czy jest kilka etapów? Jak weryfikowane są kwalifikacje na rozmowie? Są testy albo jakieś zadania do wykonania?

Ala

Teraz aplikuj

Hili
@kandydat

Poważnie ,myślisz że warto starać się tam o pracę ?

Konik
@Hili

Warto starać się o pracę nie sluchac jakiś ludzi. Pracujesz to doceniają jeśli nie to nie masz nic.

@Konik

Konik nie wiesz co piszesz to (usunięte przez administratora) od 6-20 tyg za marną kasę a i tak cię w biurze zrobią w jajo pozdrawiam

Part
@kandydat

Chłopaku nie bądź śmieszny. Jeśli ustawiasz zegarek pod tą firmę to Ci współczuję

@Konik

Doceniaja jak musisz rejon zrobić lub nadgodziny a tak zarząd do kitu pan r.r obiecuje dużo a mało może pozdr

Kamil

Na jakie zarobki może liczyć ładowacz w ProNatura?

@Kamil

Siema zarobki przez 3 miesiące do 2100 zł plus premia od kierownika śmieszna na pierwszy raz da duża a potem coraz mniej po 3 miesiąca 2300zl pozdrawiam

Kamilu
@Kamil

3080 brutto czyli jakieś 2200 na rękę +premia i dodatek stażowy po okresie próbnym=ok 2800 na rękę a i nadgodziny można złapać

Kamil
@Xxxl

Ale lipa…dzięki za info

Bio
@Kamil

Możesz zatrudni się jako dyspozytor. Może mlodziaki cie zaakceptują.

@Bio

Bio może trzeba zwolnić natychmiastowo kierownictwo to się zmieni

Ernest

A może zwolnić R.R. ?

Rossa
@Ernest

A może Ciebie by tak zwolnić..albo zrób to najlepiej sam

@Kamilu

Po co kłamiesz?

@Rossa

Rossa zrób to sam i się zwolnij a nie dyrygujesz kto ma co zrobić pozdrawiam

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z kandydat na stanowisko Szwaczka/ Krawcowa ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek

Witam Panowie . Ile zarbia na reke kierowca śmieciarki ??? Pozdrawiam

Rttwlr

Ok 3-5 tyś

Xds
@Piotr

3600 brutto na start po 3 miesiącach 4000 brutto plus dodatki stażowe i premia, na start nie ma żadnych dodatków oprócz premii

Darek
@Piotr

Kolego zapomnij o tej firmie. Kierowcą nigdy nie będziesz tylko 80% ładowaczem a 20% kierowcą. Rano dowiadujesz się kim dzisiaj będziesz. Ja będziesz pracował po 12 godzin to zarobisz 4 tyś a jak zachorujesz na tydzień to zapomnij o premi i tak dalej wtedy 3 tyś nie przekroczysz. Ta firma to porażka.

Rttwlrrrtt
@Darek

Bo to Państwówka.Tu zawsze będzie bałagan.Z kim byś nie gadał to każdy pokrzywdzony..a dlaczego? Bo nie szanuje tego co ma.Wszyscy mają dobrze tylko on pokrzywdzony a roboty ma na zaledwie 4 godziny i się wyrobić nie może.Smiech normalnie .Ja nie mam lekko rejon gdzie trzeba dużo skakać ale nie narzekam. Panowie Wy przychodzicie do pracy czy na odpoczynek?Ktos kto ma duży rejon i pozwala sobie na wyjazd z bazy o 6.30 jego sprawa tylko później niech nie płacze.Pozdrooo6000

@Rttwlrrrtt

Firma zenada pozdrawiam nie chwal jej tyle że tak można zarobić nie w pronaturze pozdrawiam

Pasztet z krolika
@Rttwlrrrtt

Pasztet i feeling najlepsze asy rejonów nie konczy ciągle płaczą że muszą jechać w 3 ...a Siekiera z Emilem rejon w dwóch do 14.... Tą ekipe dla przykladu rozwalić ale nie bo to synek ksiegowej...

Xxxv
@Rttwlr

Być może tyle się zarabia nie wiem wiem jedno ze ekipa na jaką się trafi to trzeba uważać pozdr

He dobre

Foksik

7/1 spoko chłopaki.Każdy niech robi swoje zajmie się swoją robotą.Po co to dopatrywanie się zła u kogoś innego

Siodemka

Kierowca z 7/1 i ładowacz od tej Pani z spalqrni do zwolnienia

Twoja stara
@Siodemka

Taki (usunięte przez administratora) jestes to powiedz mu w twarz a nie w necie sie prezysz

Wuuu

Najważniejsze że piszę prawdę Każdy wie że poprzednie ekipy się wyrabiały.

Piłsudski

Mój pierwszy post. Przestańcie oskarżać mnie o to co napisał jakiś leser. Zawsze mówię to co mi na wątrobie leży i niczego nie ukrywam jak się mnie o to.zapyta. Na pewno nie oczerniam nikogo na forum internetowym. Ten który ukrywa się pod Nikiem " siódemka" musi mieć strasznie małe ... Wiecie co.

Loool
@Piłsudski

Małe ma rejony i czas na pisanie tutaj

Xxx

Firma pozal się Boże pojemniki pełne dużo ładowaczy pijanych kierowcy nie którzi wporzo a nie których to zwolnić żądza firma i osoba nowo zatrudniona pokazują swoje ego czy byli by mądrzy lub taki jeden kierowca byłby mądry jakby poszedł do innej pracy i na niego jechali jak na (usunięte przez administratora) zero pomocy i kultury wtedy by się poczuł tak jak ci nowo zatrudnieni pozdrawiam

Huawei
@Xxx

A co puste pojemniki byś chciał brać?

@Huawei

Nie puste ale niech kierowca pomaga a nie w tel siedzi i wielki pan jeśli chcesz pracować. Za 2200zl to bądź w tej firmie i tak cię zrobią w jajo pozdrawiam

@Huawei

Huawei kierownictwo ci kupi bilet na wczasy za dobre sprawowanie i donoszenie hehe oby tak dalej się kompromituj

Auuuu
@Huawei

Podobno na pojemnikach robią co chcą

Ładowaczka

Ludzie tu Zarabiają najniższą krajową a się cieszą jakby zarabiali miliony

@Ładowaczka

Brawo ktoś potwierdza że w pronaturze się nie zarobi itd

No1
@Ładowaczka

To zmień branżę.W tej branży jest płaca na takim poziomie jakim jest.. zresztą można powiedzieć jak wszędzie bo to że gdzieś dadzą Ci 300zł więcej do podstawy to jest nic i nie zapłacą za staż nie dadzą wczasów i trzynastki i będziesz zapier-da-lał od 6 do 14 z półgodzinną przerwą z zegarkiem w ręku...

QwRttwlrfftyrrctt
@No1

W Pronaturze zarobisz więcej niż w w Popularnym markecie czy gdzieś w magazynie.Chyba że jesteś leserem do pracy przychodzisz poleżeć...to wtedy nie miej pretensji że robisz za 2300 Idź do fabryki to tyle dostaniesz za miesięczną tyrke!Jak nie odpowiada Ci praca a tym bardziej pieniądze to się zwolnij i idź tam gdzie Ci więcej proponują . Zarabiaj 5 tyś przy normie godzin

@No1

Śmieszny opis rzuciłeś się na to że trzynastka i państwowa praca buh śmieszne wydaje się że chyba donosisz że chwalisz ta pracę pozdrawiam

Buh
@Xxx

Polecam pracę na czarno bez chorobowego, emerytury, z wypowiedzeniem z dnia na dzień ale za to jaka korzyść z 5 tyś na rączkę. Buh, Buh

Xds
@QwRttwlrfftyrrctt

Zarobisz jak będziesz pracował 200 godzin w miesiącu a nie o to chodzi chyba

@Buh

Na czarno nie warto chyba że ty chcesz pozdrawiam

@Xds

Maja
@Ładowaczka

A sa chociaż jakieś dodatki na święta, wczasy pod gruszą? Czy też nie ma na co liczyć?

Xxxv
@Buh

A ktoś tu się pucuje u kierownika?

@QwRttwlrfftyrrctt

A może sam zmień pracę pozdrawiam

Krótki

Ludzie szanujcie te samochody A szczególności nowe smieciarki ,bo co niektórzy powinni być co miesiąc bez premi za to że nie szanują samochodów, wsiadajac do jednego z samochodów Reni aż mnie zamurowalo, pety, popiół ślady stóp na desce rozdzielczej, niech sobie w (usunięte przez administratora) wsadza jak nie mają gdzie ,przyjdzie kierowca tego samochodu to się załamie, (usunięte przez administratora) dbać jak nie to na taczki.

@Krótki

Uspokój się ty jesteś z zarządu że tak przeżywasz zarząd cię i tak zrobi w jajo powodzenia w szczególności ci co siedzą na pradocinskiej z r,r kierownikiem i z kobieta która panoszy się jakby była prezesem

Huawei

Raczej nie ???? a z Vebera to proszę brać przykład!

@Huawei

Może sam donosisz że chwalisz konfidentów

Bnw

Podobno Ta Pani była z Radkiem ? Czy to prawda

@Bnw

Wredna jak byłem tam to normalne mówiła i tak nic nie załatwi pan a ja zobaczymy i buha wygrałem ja to powinni imigrancji do lasu wziąsc i tak orać że wtedy by zmądrzała pozdrawiam

Oksy

Dyspozytorzy spoko chłopaki z każdym się dogadasz.R.R. również w porządku chłopak podchodzi normalnie do każdej sprawy

Olex

Najlepszy zakręcony Alex dyspozytor pronatury który coś obiecuje i nie dotrzymuje slowa zapomina dopisuje adresy. Ale o dopisywaniu godzin jednym i tym samym ludziom nie zapomina.

Wysoki

O 15 to każdy by chciał iść do domu a jak trzeba zostać tylko trochę dłużej tj.do 17.30 to nie nie! Ja do 17.00 pracuję!! Cwaniaczki

Kibel
@Wysoki

Ten jeden vo siedzi pod oknem to wali potem. Otwiera okno a tu smród.

Dej

Dyspozytorzy małolaty ciągle trzeba kogoś prosić wołać i czekać. A to nie ma czasu albo rozmawia przez telefon.

Witam wszystkich. Jestem zainteresowany aplikowaniem na stanowisko dyspozytora i chciałbym prosić o informację na temat tego stanowiska, a zwłaszcza o wynagrodzeniu i jego składnikach. Bardzo dziękuję

@Kandydat

Nie idź tam pozdrawiam

Hain

Mlodziaki najlepsi na fajce zawsze coś powiedzą ciekawego Nie wiedza co to zycie i praca w pronaturze.

Ccc
@Hain

Dyspozytorzy obgadują swoich przełożonych Porażka oni to by zrobili inaczej lepiej jak słyszę takie gadanie to zygac się chce. Ciągle wymówka a to nie moja decyzja tylko góry.

Zamknąć pronature

Grubas

Pracujesz do 17...

Dwóch ciekaw kto he

Tony

Dobrze w tej firmę może być ludzią bez ambicji i przydupasą wybijanie się na innych donosicielstwo wszystko to niszczy atmosferę ludzie sami sobie robią pod górkę no i jeszcze kierownictwo tanim kosztem próbuje udawać wielką firmę dając sobie sztuczne nagrody propaganda wielką gębą prawda ich boli bo zdobyli papierek i zjedli wszystkie rozumy jak będzie potrzeba to cie zajadą chyba że wiesz gdzie palec wsadzić ;)

Kevin
@Tony

(usunięte przez administratora) to tylko chlopiec z ciemna broda o waskich nogawkach zawsze ma co do powiedzenia i na wszystko odpowiedz . Jedni dostaja urloop od razu chyba to ci co Wielkiemu Panu? R. Trzyma palec a inny musi prosic sie

Pet
@Kevin

Jednym to palma uderzyła do głowy

@Kevin

No tak prawda boli

Aaaaaaaa
@Pet

Temu Panu od grafików ???

Xxx

Nie polecam tam pracować nie którzy kierowcy nie pomagają i siedzą na tel a ty musisz sam pracować

Xxx

Chociaż ktoś przyznał rację powinni tych kierowcow co tak robią zwolnić natychmiastowo bez premi i przywilejów pozdrawiam

Xxx

Spotkałem kierowce i ładowacza którzy tzn kierowca gadał z żoną jakby żona wyjechała za granicę co 3 min wyrozumiały (usunięte przez administratora) nie będę pisał po imieniu bo mam chociaż godność nie tak jak on wielki pan kierowca a długo nie mógł wysiedzieć na tirach bo go szef z pensji obcinał he dobrze mu tak a ładowacz to pijak ważny alkohol i fajki niż pomóc i to się teżdotyczy kierowcy pozdrawiam unikaj tego zakładu

Jack

A jak tam tam warsztat?

Brzydki
@Jack

Super ze jest Norek na warsztacie ten chłopak to ma pojęcie. Reszta nie nadaje się nawet jako wulkanizator. Brygadzista zięć z warsztatu nie ma pojecia o robocie pożal się Boże. Wieczne narzekanie placz nie idzie tego słuchać .

Xoxo
@Brzydki

Chyba chodzi o Prezesa Teścia warsztu .....haaa

Opel
@Brzydki

W koncu ktoś zrobił porządek z Olejem z Warsztatu

Warsztat???
@Jack

Może niech boss warsztatu wroci!! Ten co na pszoku siedzi

Bartek Bartek

Na jakie zarobki może liczyć kierowca CE i czy są też zmiany nocne?

@Bartek Bartek

Nie idz tam wyzysk nie tylko nocek nie masz na śmieciarce tylko jedną zmianę od 6-17 ponoć bo jak dostaniesz rejon duży to nawet do 20 pracujesz pozdrawiam

Bartek Bartek
@Xxxl

Dzięki! każde info przydatne

@Bartek Bartek

Ja tam pracowałem jako ładowacz miałem 2010 zł od 6-17 lub 6-20 nie kłamie mam potwierdzenie w banku pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z?

Zobacz opinie na temat firmy MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 20 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z
1.5/5 Na podstawie 83 ocen.
  • Ernsta Petersona 22
    85-862 Bydgoszcz