Opinie o MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z w Bydgoszcz

mmooihiuguy

pracowałem tam może zaczniemy od początku dyspozytorzy to masakra banda małolatów którzy nie panują nad wszystkim ważne wyjechać radź sobie sobie sam najlepsza jest sama (usunięte przez administratora) jedna para rękawic najlepiej na dwóch oczywiście wieczna zaspana jedyne na czym może się znać to nauce pływania małolata która ma 25 lat i 20lat się w życiu uczyła doliczając zerówkę wiec widać doświadczenie zawodowe jest naprawdę ogromne !!!!!!!!!!! (usunięte przez administratora)

Hańcza
@mmooihiuguy

No to kolego pojechałeś ostro, nie masz racji, co do dyspozytorow jest fajna współpraca, co do tej Pani ma ona rację bo jak brali całymi opakowaniami to dla drugiej połowy już nie starczalo. Co do tej Pani jest uczciwia i rzeczowa, współpraca zawsze ok

Ostry kieł
@Hańcza

Masz rację kolego ,dyzpozytorka ok ,ta Pani ok ,tylko temu panu coś nie pasuje, lub nie pasowało, jak komuś się robić nie chce, zawsze będzie coś wymyslał że mu coś, albo ktoś nie pasuje !

Janusz
@Ostry kieł

Różne osoby można trafić ale tak czy inaczej atmosfera w danym miejscu pracy jest bardzo ważnym czynnikiem wpływającym na ewentualne zadowolenia z pracy w danym miejscu. Wydaje mi się, że Ty na ten temat mógłbyś wiele napisać, dlatego może na podstawie swoich doświadczeń ocenisz, jak ogólnie wygląda atmosfera pracy, jeżeli chodzi o firmę PRONATURA?

Jestem
@Janusz

Wszystko było by fajnie ale warsztat i te chore zlecona. TrEba iść do dyspozytora aby wklepal zlecenie . Bo oczywiście chrabstwu nie chce się ruszyc. A co przyjdę to nic nie ma ..

Ooo
@mmooihiuguy

Straszne . A kto ci każe pracować zwolnij się .

Nieznajom
@mmooihiuguy

Ta pani j. miała pojeciee o robocie niz ta co obecnie ja zastepuje

M
@Jestem

A nie wspomniales ze czasami ich nie ma

Gwidon
@Hańcza

Oczywiście ta pani dyspozytor jest rzeczowa zwłaszcza w bliskich relacjech z kierownikiem

Kabel
@Jestem

Nie wspomniałem ze ciągle brakuje oleju i innych części.

Wiadomo
@Gwidon

A co cię interesuje kto co robi przychodzisz do pracy?

Ręka
@Hańcza

Powinienem być przydział np.po 20 par rękawic na osobę miesięcznie.Jak chcesz więcej to sobie kup

Amigo

Pracuje już tam kilka lat ale chyba to już ostatni rok po tym co się dzieje w tej firmi. Firma przejmuje rejony a pracownicy zarabiają coraz mniej. A ta cała nasza logistyka jest konkretnie po (usunięte przez administratora) . Także nie zachęcam do pracy u nas ???? Ale nawet do rezygnowania z niej ????

Amigo
@Amigo

Przepraszam za błędy ale miały być !!!

Robert

Właściwie jak są nadgodziny to można lepiej zarobić!!

Nickkkk
@Robert

To prawda ładowacz dobrą trójeczke może wyjść

Nie bądź śmieszny
@Nickkkk

Chyba jak będzie ciągnął 2 etaty i postawi siebie łóżko w szatni

$$$
@Nie bądź śmieszny

Mając pełen dodatek za wysługę lat wystarczy przyjść 3 dni na nadgodziny i już masz 3tyś.do tego premii ze 4 stówki to jest prawie 3.5 tyś

Nie bądź śmieszny
@$$$

Kiedy ma przyjść na nadgodziny jak pracuje się 5 dni w tygodniu po 11h, a niekiedy nawet i 12h. Nie ma szans na 3,5. Premię też kierownik Andrzej B. ciągle odcina za byłe co

Ilona
@$$$

@$$$ rozumiem to, co piszesz o nadgodzinach w Kompleksie, ale zastanawia mnie ta kwota premii. Od czego zależy jej wysokość? Od wysługi lat?

$$$
@Ilona

Premia nie zależy od stażu czy nadgodzin premia jest ustalana od podstawy a jej wysokość wynika z zaangażowania w wykonywaną pracę

Buc

2600 zł z pełnym stażem +400zł premia=3000zł

@Marco

Premia to śmieszna raz 400 raz 100 zł żenada

@$$$

Jak od podstawy ja robiłem leciało że mnie i dostałem 200 zł premi wytłumacz mi teraz jak od podstawy?

$$
@Xxxl

Raz dostałeś np. 10% a raz 5% premii

@$$

Jakbym wiedział że dostanę tak mało premi to bym nie przychodził do pracy tak dobrze że odeszlem z tej pracy ekipe co miałem masakra

XCUT

Jako ładowacz z dodatkiem stażowym 2800 wypłaty na konto za przepracowane 150 godzin do tego premia w sumie 3200 zł można powiedzieć że jest dobrze przełożeni w porządku atmosfera luźna.Jesli nie jesteś ściemniaczem to mogę Ci polecić tą pracę

@XCUT

Nie ośmieszaj sie

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z kandydat na stanowisko Szwaczka/ Krawcowa ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Bolo

Ja osobiście pracuje w Pro naturze 2 lata kierowca sobie chwale 13 pensja dodatki wysługa lat wszystko płacone na legalu w zimę posiłki regeneracyjne w lato woda mineralna i środki czystosci cały rok co 3 miesiące wydawane samochody naprawiana na bieżąco jest dużo nowych i trochę starych jeśli ktoś nowy przychodzi i oczekuje nowego auta to raczej niech zmieni nastawienie trzeba sprawdzić co umie. Polecam dla ludzi pracy ci co chcą posciemniac raczej długo nie popracują to i tak wyjdzie.

Drivero
@Bolo

Nooo fajna praca ogólnie luzik pracujesz może ze 150 godzin w miesiącu.Wyplata z premią okay (ok 3800zl na rękę) jak chcesz to nadgodzin do woli.Ja nie wiem na co tu narzekają co niektórzy.Robisz swoje i tyle

@Drivero

Buhaha dobry wpis zart

@Bolo

Bolo polecasz tam pracować chyba musisz często do biura latać pozdrawiam

Xxxl

R.R to kłamca to jest prawda pozdr

Kierowca

Czytając tutaj te opinie żal mi pewnych osób które piszą tutaj takie bzdury. Logistyka i Dyrekcja jest w najlepszym porządku . Problemem właśnie są tu osoby które są nie zadowolone z pracy. Panowie pracę można zawsze zmienić!

Też kierowca
@Kierowca

No co ty nie powiesz ? Może za krótko pracujesz ? Więc twoim zdaniem pan, który nie lubi nosić włosów (P.W.) to dobry szef, ciekawe ciekawe. A może jesteś jednym z donosicieli ?. I żeby nie było, jestem długoletnim pracownikiem, a Prądocińskiej to mam po dziurki od nosa, właśnie przez logistykę.

Robol
@Kierowca

To panowie to jagbym słyszał pana dyryktora pozdrawiam. Wszyscy zmieniom pracę i kto będzie na Pana pracował. Taki (usunięte przez administratora) że połowa na l4 polamana, a wam ciągle mało.

Artur
@Kierowca

Zawsze znajdą się osoby, które mimo dobrych warunków pracy i tak będą narzekać - nie należy się tym przejmować. Dobrze, że chociaż Ty cenisz pracodawcę, jakim jest MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA. Na jakie mniej więcej zarobki mogą liczyć osoby nowo zatrudnione w tej firmie?

@Artur

Zarobi marne o to jest odp

Samarytanin

Z pozytywów to bogaty socjal i dni wolne

Artur
@Samarytanin

Ważne jest, by w pracodawcy dostrzegać dobre i złe strony. Dlatego też świetnie, że Ty w pracodawcy, jakim jest MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA znalazłeś pozytywne aspekty. Nadmieniasz o bogatym socjalu, jaki tam oferują. A możesz dokładnie Nam wymienić, co wchodzi w jego skład?

Samarytanin

Wczasy, premia świąteczną, a ponad to 13 pensja

He dobre żenada pozdr

Kris

Fajna firma polecam Lubię atmosferę w MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z za: Otwartość ludzi, elastyczność grafików

Znaczek
@Kris

To coś napisz o pracy. Na sortowni chociażby. Czy to praca bardzo ciężka fizycznie, w dużym smrodzie? Jak to wygląda i z zarobkami oraz socjalem.

@Znaczek

Łatwo nie jest. Trzeba ostro (usunięte przez administratora) Jeszcze mieszkańcy wyzywaja od smieciarzy i często mieszają z błotem. Nie szanują. Ale pracowałem w kilku firmach i nigdzie nie było tak jak tu. Kasa na czas, nic pod stołem, uzgadniaja grafik. Do tego bogaty socjal. O sortowni mówi się wiele

Znaczek
@Kris

Dzięki, ale atmosfera między pracownikami na poziomie? Bo to też jest ważne...2000+ netto można wyciągnąć?

@Znaczek

Większość z nas się dogaduje. są też tacy co im zawsze zle. Ja mam ponad 2!

@Kris

To bardzo ważne, żeby w tak dużym stopniu doceniać swojego pracodawcę, jak robisz to właśnie Ty. Jestem pewna, iż po Twoich postach znajdą się osoby, które zechcą spróbować swoich sił w MIĘDZYGMINNYM KOMPLEKSIE UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA. Czy zatem pracodawca ten jest skłonny do zatrudnienia nowych pracowników po Nowym Roku?

@Olga

Olga czy ty chora jesteś na umyśle chyba tak pozdr

truskawa

Jak można dostać się do pracy na sortownie,itp.?może toś tam pracuje i podpowie coś,z góry dziękuję .

@truskawa

ogrodnik trochę racji ma. za czasów prezesa Serafina pracownika się szanowało. od kiedy przyszedł zarząd z Zachemu, pracownik stał się szmatą, wiecznie upominaną i karaną za byle błahostkę. i do tego wieczna inwigilacja !!!!!!!!!!

Bdgbis
@truskawa

Jeżeli ktoś pisze takie rzeczy jak "Bdg" o pracy w ProNaturze to znaczy że nigdy nigdzie ciężko nie pracował. W mojej opinii jeżeli ktoś pisze coś takiego o pracy w Miejskiej Spółce gdzie niedziałają 2 związki zawodowe ,co chwile przeprowadzane są wszystkie niemożliwe kontrole, mówi się o konieczności zostawania po minutach(nawet godziny) powinien mocno się zastanowić czy nadaje się do wykonywanej tej pracy. Proponuję założenie miejskiej spółki, wtedy nikt nie będzie mówił ci co masz robić.

@Bdgbis

Pracujesz jeszcze w pronaturze?

Xxxl

Firme spalić tyle w temacie

Opowie ktoś jak wygląda praca w sortowni? Jaka atmosfera, obowiązki?

Marlenka
@Zainteresowany

He he najlepsza to jest sama księżna pani M. Która swoje Panie tresuje jak kaczki. Ktoś się nie podpasuje to won.

Zosienka
@Marlenka

A ja myślę ze jest w porządku pracuję tu 15 lat i nigdy nie mialam problemu z powodu pani M jak KTOŚ napisal. Wymagajaca ale sprawiedliwa z pewnością (usunięte przez administratora)napewno będą narzekać. Niektorym się wydaje ze wystarczy przyjść do pracy i wszystko się im nalezy maja tylko roszczenia a wklad pracy zerowy A tak na marginesie Marlenko jest RODO

@Zosienka

Obrońca he która pod stole robi pozdr

@Marlenka

To trzeba ją wytresować ostro pozdr

Bobo

PRACA NA MIEJSCU CZASEM 3 RAZY W TYGODNIU PO 10 - 11 h jak będziesz wypełniał obowiązki z premia kierowca 3500 za pracę 3 lub 4 dni w tygodniu dolicz trzynastki nagrody dla mnie super spokojna stabilna praca dla ludzi którzy chce pracować a nie udawać że pracują i prowadzić dialogi szybko wyjdzie co kto potrafi

Eros
@Bobo

I Dla ładowacza spoko stabilna praca.Pracujesz 3-4 dni w tygodniu po 11 godzin (w teorii) bo w praktyce 9-10 i mało kto to docenia. Wynagrodzenie z premią ok 2800zł bez nadgodzin.Nadgodziny najczęściej można robić w dni wolne wtedy wypłata dobija nawet do 4000zł.Przełożeni w porządku

@Eros

He dobre brawa dla erosa pogratulować jedyny co chwali wszystkich żenada pozdr

Braliście udział w rekrutacji na stanowisko Kierowca w MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy. Informacje, które przekażecie mogą okazać się przydatne dla innych użytkowników.

Przydatne do czego np? Wytłumacz

Kaja

Ile zarabia się na sortowni

@Kaja

zasadnicza(3100)+zfśs+trzynastka+nagroda roczna+nagroda miesieczna+nadgodziny jesli chcesz pracować ÷12= wynagrodzenie

Czaja
@Kaja

Daruj sobie sortownie,mobbing,wyzysk i(usunięte przez administratora) człowieka,jak nie będziesz trzymać (usunięte przez administratora)pani M to wylecisz po okresie próbnym....zarobki najniższa+premia jak ja dostaniesz...To jedne wielkie kółko adoracji solidarności pani M,kierownik O z pszoka któremu ktoś w końcu przyciął piórka i kraść już nie będzie Pozdro 600

@Kaja

Szukaj innej pracy tutaj nie przychodz pozdr

Pracownik37

Z tym nie pojadę z tamtym też nie i nie tym wozem.Co to przedszkole czy robota? Zatrudniłeś się jako ładowacz to (usunięte przez administratora) albo się zwolnij

@Pracownik37

Sam się wolnij jak wolisz pracować za 2tys pozdrawiam

Huawei
@Xxx

No jak się robić nie chce później nie ma premii i zostajesz z 2kołami.Jaka praca taka płaca

@Huawei

Ja pracowałem za 3 a ładowacz i kierowca w aucie ładowacz pijany a kierowca w tel z żoną traf na taką ekipę to zobaczysz czy będziesz zadowolony premi nie było za przepracowany miesiąc pozdrawiam

@Pracownik37

Trochę racji masz pozdrawiam

@Huawei

Huawei zwolnij się tak będzie lepiej nie chwal firmy ok która robi z pracowników idiotów pozdr

Pad

Akurat problem nie jest u dyspozytorów tylko winić można samych Kierowców i Ładowaczy. Robią zamieszanie i nie chodzą maja jakieś ale tu nie tam nie nadgodziny tez nie. Dziwie się ze jeszcze niektórzy pracują.

Genek
@Pad

Król 6 to chyba dyspozytor 6 który niby pilnuje wszystkiego ale leniwy jak osiol Za każdym razem leni się słychać tylko na spokojnie luźna guma Kiedy coś chcesz ti go nie ma

Majki
@Genek

Bzdura, bzdura ,bzdura ,dyzpozytor 6 jest ok ,wporzo gość, król to król, mylisz, pojęcia kolego ,widać że krótko pracujesz!

Part
@Majki

Tak dyspozytor 6 jest jak najbardziej spoko jak i reszta chłopaków. Sam '' Król'' 6 jest również spoko Niech każdy zajmie się swoją osobą a będzie dobrze

Nnn
@Part

Pewnie jesteś jednym który wchodzi w (usunięte przez administratora) panu Z szóstki lub temu śmiesznemu Panu R.

Śmietnik
@Part

Leniwiec dyspozytor 6 ktory pierdzi w stolek zmienia tygodnie w które mamy jeździć bo któryś przychodzi i niesprawiedliwie płacze Oczywiście panu A. wszystko można wcisnąć . Ma swoich ludzi na sektorze. Rób tak dalej to odejdą wszyscy od ciebie buraczku.

Oszolom
@Genek

Ten Dyspozytor z 6 jeszcze przejdzie ale ci młodzi to (usunięte przez administratora)mnie bierze jak tych małolatów widzę

Gamon
@Pad

Największe zamieszanie robi mój kierowca,non toper płacze i wydzwania do góry

Dap
@Gamon

Zamieszanie robi ten pantofel R ktory Znemia ekipy pod siebie Siedzi u gory i tylko narzeka. Ciagle mówienie abyśmy jeździli razem nie pomaga. Ekipy rozbite.

Oszołom?
@Oszolom

Ten co chodzi z rozwalonym rozporkiem i ciągnie sznurówki???

@Majki

Obrońca się znalazł jedź na rejon 4 weź ulice świętojańska pomorska Kościuszki dworcowa Chodkiewicza powst Wlkp Sienkiewicza Śródmieście gdzie sa kamienice weź ekipę co jeden piję w aucie drugi co 2 min z żoną gada a cię mają w (usunięte przez administratora) i mówią na ciebie nierób a tobie leci pod i zobaczymy czy też będziesz tak chwalił ta pracę przypomnę że zaczął o 6-20 wtedy odp pozdrawiam

@Nnn

Brawo

Sektor 4 Serwan
@Xxx

A serwan robi co chce. Zasypia rozmawia cały dzien a jego kierowca chodzi i nazeka na niego zamiast go (usunięte przez administratora)

Eee
@Nnn

Pewnie wchodzisz w d. PANU R.R.

@Pad

.....widzę że niektórym nie podoba się że ktoś tam nie chcę robić nadgodzin.... Napiszę tak...chcesz by tobie życie wypełniała tylko praca to sam rób nadgodziny! Inna sprawa że człowiek pracuje by żyć! By korzystać z życia! A nie że ...żyje by pracować tylko! Pomyśl trochę nim coś napiszesz! Jesteś lub chcesz być robotem to zapierd...... My jesteśmy ludźmi i cenimy coś takiego jak... Odpoczynek! Relaks! Pobyt z rodziną! Wszystko w temacie.

Szanowna dyrekcjo ! Jak to jest że nasz mechanik wszyscy wiemy o kogo chodzi czasowo oddelegowany na Pszok który kradnie i handluje oponami olejami do pobliskiej firmy transportowej dotąd nie został zwolniony? Najlepsze jest to że od kwietnia ma wrócić to już jest jakaś kpina !!! Jeżeli wróci chciałbym poinformować o złożeniu doniesienia na policję i do prokuratury i pare osób się znajdzie które z chęcią potwierdzą to na policji . Decyzja należy do dyrektora śle smród będzie na całą Polskę telewizję też w to zaangażujemy nie chcemy Łysego w warsztacie . Czekamy na rozwój sytuacji Łysy wróci będzie smród i głowy polecą Pozdrawiam

Brawo pozdrawiam

NIERÓB

Nie wiedziałem że serwis SCANIA robi na częściach z pronatury.Kolego gadasz na kogoś po to aby odwrócić uwagę od siebie może to TY jesteś mega hurtownikiem.

@NIERÓB

Nierobie a czy serwis scanii jest firmą transportową? Czytaj ze zrozumieniem do kogo sprzedawał to pare osób wie zięciuniu też umoczony w interesy teścia a może udowodnić powiadomić kogo trzeba? Wszystkim wam wichłacze dobiorą się do tyłka z dyrektorem na czele przetargi ustawia w łapę bierze chcecie więcej?

Czytający

Dlaczego osoby które narzekają na warunki płacowe nie pójdą pracować tam gdzie płacą lepiej skoro niby wszędzie dobrze płacą tylko nie w tej firmie

@Czytający

Chcesz pracować za 2100 zł lub premia od kierownika 100 zł to idź śmiało pozdr

Hahaha
@Czytający

Niech pójdą do Corim.. tam dostaną 4000 zł ale za 250 godzin ... I to żeby tylko 250 godzin

Pirat z Karaibów.

Pracowałem jako kierowca: Pozytywy: Pensja na czas, 13, wczasy pod gruszą, ciuchy robocze, posiłki regeneracyjne (fasolka bez kiełbasy...), praca 8 godzin (teoretycznie...). Przy samochodach nic się nie robi- mechanik, albo ASO. Koledzy najlepsi na świecie, dyspozytura-brak uwag. Negatywy: Słabe pieniądze, jak za brodzenie po śmieciach... A brodzi się po kolana, jak śmieciarka wywali wszystko na posadzkę w spalarni. Brud na prądocińskiej, bo osuwa się hałda śmieci i po deszczu brniesz w bajorze... Spotkania mobilizujące, bo za słabo pracujemy... Jak nie zdążysz na autobus (68), to zostaje auto stop (podwoziłem czasem pracowników, bo trzeba było dłużej zostać...) Pracodawca nie znosi wpisywania faktycznych godzin ukończenia pracy... Nadgodziny w Pro Naturze nie istnieją, byli tacy co poprawiali wpisy (to chyba fałszowanie...) Na rozmowie jest tak, potem szok jak się człowiek upomina o to, o czym się rozmawiało... Wiadomo, że śmierdzi, bo to śmiecie. Jednak trochę mało mi było, za wdychanie i chodzenie po brudnych pampersach.

@Pirat z Karaibów.

Twój post niewątpliwie ma charakter merytoryczny, a wiec z całą pewnością posłuży osobom, które poszukują konkretnych informacji o MIĘDZYGMINNYM KOMPLEKSIE UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA. Ważne właśnie jest to, by dostrzegać zarówno pozytywne, jak i te negatywne strony danego pracodawcy. A czy macie tam dostęp do bezpłatnej opieki medycznej?

Pirat z Karaibów
@Olga

Nie pamiętam, bo mnie wszelkie karty Multi...., darmowa opieka medyczna nie interesują: To zwykła ściema. Wiem natomiast, że można było przyjąć szczepienia, ale na co , to nie pamiętam. Pozdrawiam.

A to ja

Są płatne pakiety medyczne

@A to ja

Dziękuję Ci za odpowiedź. Szkoda, że - według Ciebie - MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA nie zapewnia swoim pracownikom dostępu do bezpłatnej opieki medycznej. Ale na pewno posiada inne atuty. Pracujecie tam w oparciu o stabilny rodzaj umowy?

Bartek
@Olga

Tak umowa stabilna, ale wypowiedzenie zawsze możesz dostać.

Soniula
@A to ja

Jest bezpłatny dostęp do opieki medycznej...wszystkie koszty pokrywa pracodawca

A to ja
@Pirat z Karaibów.

Jak po 8h skoro były 12-ki teraz ktoś wymyślił 11-ki . To jakiś chory system chorego umysłu. Nadgodzin nie ma, ale jak przyjdzie okres urlopowy to w (usunięte przez administratora) ci wejdą żebyś przyszedł na nadgodziny.

Oger
@A to ja

Najgorsze wypisujesz urlop oddajesz a potem po urlopie wypisujesz drugi raz bo ktoś gubi.

@Olga

He umowy stabilne za 2300 zł Olga pomysl co piszesz!

Zostaw merytoryczną opinię o MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z?

Zobacz opinie na temat firmy MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 20 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z
1.5/5 Na podstawie 83 ocen.
  • Ernsta Petersona 22
    85-862 Bydgoszcz