Opinie o KIEO Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie KIEO Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w KIEO Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KIEO Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Jakie są mocne strony pracodawcy KIEO Sp. z o.o.?

poszkodowany Nowy wpis

"Świetnie" (usunięte przez administratora) klientów tj. podpisuje umowę, żąda wpłacenia całej kwoty i kontakt się urywa.

@poszkodowany

Właściciel firmy żąda od klientów całej kwoty czy ma do tego pracowników? Jest telefoniczna obsługa klienta gdzie są nawiązywane transakcje? Skoro takie zaległości finansowe to w ogóle ktoś tam jeszcze pracuje?

Roma Nowy wpis

Co to za pieniądze Wam firma zalega, za pracę? Ja w ogóle mam problem z ustaleniem, co to za firma jest, bo w Bydgoszczy zarejestrowana ma jeszcze "Invest" w nazwie, a ta tutaj nie ma. Z kolei nazwa się zgadza, ale nie z bydgoską firma tylko np. olsztyńską. Ktoś to wyjaśni, co to za chaos?

Poszkodowanych jest na wielu

Dzień dobry, czy może prezesik podać numer do kontaktu, bo wszelkie próby skontaktowania kończą się niepowodzeniem. Również kancelaria prawna nie odpowiada. Przecież masz nasze pieniądze, ciężko zarobione pieniądze- często jak w moim przypadku wzięte na kredyt który muszę przez ciebie spłacać do dzisiaj. Kiedy zamierzasz rozliczyć się z nami ? Może Twoja rodzina pomoże Tobie oddać nasze pieniądze ??? Pojawiły się nowe możliwości prawne z których wszyscy zapewne skorzystamy. Jak Ty możesz spojrzeć sobie codziennie w lustro ? Jak się z Tym czujesz ? Nie jest Ci wstyd przed rodziną ? Napiszcie Państwo jak wasza sytuacja prawna. Mazury

Poszkodowana

Psudoprezes który nas (usunięte przez administratora) doczeka się sprawiedliwości przed Sądem. Człowieku oszukałeś wiele niewinnych osób. Wstydz się zły czlowieku. Spotkamy się w Sądzie zły człowieku.

Handlowiec Stacjonarny

Profesjonalny kontakt od informacji że przeszedłem pozytywnie pierwsza część rekrutacji aż po szkolenie produktowy

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Bydgoszcz

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie KIEO Sp. z o.o.?

Podzkodowanym

Czy ktoś może składał pozew przeciwko Zarządowi Spółki?

@Podzkodowanym

Przepuszczając po opiniach negatywnych to raczej pytanie retoryczne?

@Paulina

Proces cywilny przeciwko spółce wygrany jednak odzyskanie poniesionych kosztów niestety zostaje raczej niemożliwa. Pozostaje mi proces przeciwko Zarządowi. Tak, zachęcam do zastanowienia się poszkodowanych nad tym posunięciem. Nie można tego tak zostawić.Sprawiedliwosc musi być wymierzona takim oszustom.

@Poszkodowany.

No co do tego pewnie można mieć ambiwalentne uczucia. Na nich pewnie w żaden sposób to nie wpłynie a ludzie poświęcą na to sporo prywatnego czasu... Ciekawa w sumie jestem ile to wszystko musiałoby jeszcze tak naprawdę zająć

Poszkodowany
@Paulina

Dlaczego ambiwalentne.? Skoro proces wygrany to jest chyba jasne kto tu jest przestępca i (usunięte przez administratora)

@Poszkodowany

A do tego to się nie odniosę, bo szczegółów to nie znam ale skoro tak to czy dalej wobec tego coś ruszyło czy wciąż sprawa stoi w miejscu?

Zgromadzenie publiczne
@Paulina

Kiedy możemy liczyć na oddanie pieniędzy? Czytam dzisiejszy wpis i jestem też za tym abyśmy wszyscy poszkodowani spotkali się w Mogilnie. Uważam, że warto zgłosić w UM Mogilno zgromadzenie publiczne. Warto nadal walczyć o nasze pieniądze i chyba tylko poprzez nagłośnienie kolejny raz sprawy możemy wspólnie coś osiągnąć. Dlatego czas na comiesięczne zgromadzenia publiczne w Mogilnie. Będziemy działać zgodnie z prawem. Warto też zapoznać lokalne media w Mogilnie o sytuacji i ilości osób poszkodowanych. Będziemy tutaj pisać o planowanych zgromadzeniach.

O
@Zgromadzenie publiczne

W Mogilnie to on już nie siedzi

Jarek.
@Podzkodowanym

Czy może macie kontakt do Łukasza R ? Telefon który podał już milczy. Czy może jak to odczyta ? Łukaszu R podaj numer do siebie. My ludzie pokrzywdzeni przez Ciebie chcemy odzyskać nasze fundusze. Gdzie się podziałeś wielki Prezesie ? Mazury czekają na sprawę karną i mamy nadzieję na sprawiedliwy wyrok.

Jarek.
@O

A gdzie jest ten człowiek ? Wiecie może? Z tego co było wiadomo schował się w Mogilnie,ale może teraz czekając na sprawę karną będzie się ukrywał przed nami pokrzywdzonymi ?. Prezesie jeśli czytasz ten komentarz odezwij się. Przecież byłeś taki mądry jeszcze nie dawno,.pisałeś tutaj takie zapewnienia. Masz odwagę to się odezwij do nas dziesiątek pokrzywdzonych. Zaraz Sąd zaprosi Ciebie do Augustowa i innych miast. Numer twój ma.ktoś inny ?

Łukasz R. str 1.

Dzień dobry, Jest to pierwszy i zarazem ostatni raz kiedy udzielam się na tym forum. Mam tą wątpliwą przyjemność odnieść się do zarzutów po obejrzeniu reportażu tak szumnie reklamowanego na tym forum. Osoby, które piszą opinie niech się dobrze zastanowią co piszą ponieważ mogą wyrządzić sporą krzywdę i nie chodzi tutaj o moją osobę. Jestem przekonany, że z tymi osobami będę miał możliwość spotkać się osobiście i wtedy oczekuję takiej samej odwagi jaką macie teraz chowając się za monitorami komputerów! Zaczynając od Państwa F. (główni bohaterowie reportażu). Jestem zdumiony jak można tak kłamać przed kamerami? Albo ma się parcie na szkło, albo zostało się zmanipulowanym. Drodzy Państwo przecież cała instalacja została dostarczona do Państwa na posesję około dwóch tygodni po podpisaniu umowy - nie prawdaż? A tu takie kłamstwa w żywe oczy, że zostaliście oszukani? Że chcecie pieniądze z powrotem - za co? Instalacji nie udało nam się zamontować z uwagi na nie wywiązanie się firmy zewnętrznej Energy PV z Olsztyna, która montowała dla nas wszystkie instalacje i nie jest to jedyna instalacja z której się nie wywiązali. Ostatecznie okazało się, że było to celowe działanie na niekorzyść Kieo sp. z o.o. we współpracy z Panem Arturem K. z Szubina, na którego temat wypowiem się poniżej. Wracając do Państwa F. przed świętami udało mi się ustalić z Panem F. że instalacja zostanie zainstalowana przez zewnętrzną firmę (znalezioną przez Pana F.) na koszt Kieo sp. z o.o. Po nowym roku czyli kilka dni temu Pan F. zapytał mnie gdzie wysłać fakturę za wykonaną usługę? Poprosiłem, żeby ze mną skontaktowała się firma, która montowała instalacje aby ustalić szczegóły gwarancji na usługę. Co się okazało instalacja nie została zamontowana?! Pytanie jakie się nasuwa to kto tutaj jest oszustem? Tak spółka Kieo sp.z o.o. jest w trudnej sytuacji spowodowanej miedzy innymi pandemią Covid – 19, jak i innymi czynnikami o czym wszyscy klienci zostali poinformowani wielokrotnie. Zostały wysłane porozumienia czy aneksy do umów. Duża część klientów zgodziła się na warunki i podpisała porozumienia i dzisiaj posiadają zamontowane instalacje lub zostały im zwrócone środki. Ciężko jest negocjować czy rozmawiać z klientami, którzy ignorują polubowną chęć załatwienia sprawy. Spółka robi wszystko aby wywiązać się z zaległych umów. Duża część z tych klientów, z którymi udało się nam porozumieć byli namawiani przez Pana Artura K. z Szubina aby nie podpisywali żadnych aneksów. Powołując się na swoje stare znajomości z Policji obiecał gruszki na wierzbie! Klienci zauważyli, że tutaj chodzi tylko i wyłącznie o osobiste porachunki i chęć zemsty Pana Artura w stosunku do mojej osoby jak i zniszczenie spółki Kieo sp. z o.o. Dla osób, które nie znają Pana Artura, albo którym się wydaje, że go znają streszczę w kilku zdaniach co to za człowiek. Pan Artur to policjant na emeryturze. Pewnego czasu był nawet komendantem w Żninie. Znany z charytatywnych działań. Generalnie osoba wydaje się być nieskazitelna. A tu niespodzianka. Pod płaszczykiem dobroduszności kryje się osoba pozbawiona empatii, za wszelką cenę po trupach dążąca do celu nie bacząca na nic i nikogo. Na ten cały cyrk i te problemy wszystkich klientów jak i spółki Kieo sp. z o.o. ma ogromny wpływ destrukcyjna działalność Pana Artura K. Generalnie schemat działania zawsze taki sam. Dużo krzyku opowieści jaki to on nie jest cudowny ile on w życiu dobrego nie zrobił, jak to nie został pokrzywdzony a wszyscy na około źli i najgorsi. Posuwa się do wszystkiego najgorszych kłamstw, prób manipulacji byle osiągnąć cel. Proszę przeczytać poniższy artykuł: (usunięte przez administratora) Widać dokładnie, żadnych świętości tylko on i jego czubek nosa. Naprawdę warto się zastanowić nad współpracą z tak zepsutą i pozbawioną wszelkich skrupułów osobą. Poświeci nawet przyjaciela żeby osiągnąć cel. No i kolejną bohaterką w reportażu jest „była pracownica”. Ta osoba została zwolniona z pracy po tym jak próbowała wyłudzić kredyt na swoją własną matkę! Udało się nam udaremnić przestępstwo zanim do niego doszło. Tak taką osobę zwerbował Pan Artur K. „Była pracownica” , która jak się ostatnio okazało została oskarżona i skazana za oszustwo. I to podobno nie koniec jej historii. Dziwię się Pani redaktor TVP, że nie zweryfikowała informacji bo zapewne dużo lepszy reportaż był by o tej Pani niż o mnie i mojej spółce. Na pewno byłby prawdziwszy! Oczywiście jeżeli ktoś się nie zgadza z moimi zarzutami i uważa je za szkalujące i nieprawdziwe może zgłosić się do odpowiednich służb i złożyć możliwość popełnienia przestępstwa przeze mnie. Dokończenie w kolejnej opinii z uwagi na wyczrpaną ilość znaków. Z poważaniem Łukasz R.

Energy Pv
@Łukasz R. str 1.

Czytając Pańskie wyjaśnienia i to w jaki sposób próbuję Pan zrobić z siebie niewinnego jest żałosne i żałujemy, że nie zakończyliśmy współpracy już rok temu. Ciągłe opóźnienia płatności, bądź ich brak spowodował Pańskie zadłużenie na ponad 90 tysięcy wobec naszej firmy. Każde otrzymane zlecenie było realizowane na czas. Mimo iż, nie był Pan wypłacalny, zawsze staraliśmy się dołożyć wszelkich starań, aby klienci byli zadowoleni, choć nie zawsze była taka możliwość z powodu braku dostarczenia przez Pana materiałów na montaż, gdzie klienci czekali nawet rok na instalację. Próba telefonicznego kontaktu od ostatniej zakończonej instalacji, która miała miejsce w listopadzie, kończyła się brakiem odzewu z Pańskiej strony. Ignorował Pan każdą próbę upominania się o płatności za montaże i materiały, tłumacząc się, że nie ma Pan środków. Nie pozostało nam nic innego jak tylko zakończyć współpracę z powodu Pańskiej niewypłacalności. W żaden sposób nie działaliśmy na niekorzyść Pańskiej spółki, lecz wręcz odwrotnie. Pańskie działania wpłynęły na niekorzyść Energy Pv. Z Panem Arturem mamy kontakt od połowy grudnia 2021r. także jakiekolwiek manipulacje z Pańskiej strony są bezpodstawne. Spór zostanie roztrzygnięty w sądzie, a oczernianie Energy Pv będzie dodatkowym zarzutem, działającym na Pańską niekorzyść.

@Energy Pv

Panie Danielu, zjada mnie ciekawość ile firma Kieo założyła instalacji i ilu nie założyła. Bardzo mnie ciekawiło zawsze jak dużą ściemą było pokazywanie na stronie internetowej ponad 600 instalacji po kilku miesiącach działalności. Chyba nie zdradzi Pan żadnej tajemnicy pisząc ile wykonał fotowoltaik dla tego typa. O to za ile Panu zapłacił nie śmię nawet pytać. Pamiętam Pana pozytywny wpis o Kieo.... Współczuję.

Energy PV

Nie jest to żadną tajemnicą, posiadam spis wszystkich klientów. Instalacji w sumie wykonałem 40, plus jedna niewielka dokładka. Za 9 montaży nie otrzymałem wynagrodzenia. Aby pomóc Panu Łukaszowi, dostarczałem na montaż wszystko oprócz modułów, z własnych środków. Nie wywiązał się również z licznych zapewnień, że rozliczy się z zaległych płatności jak tylko otrzyma środki od klientów. Słyszałem wciąż jedną oklepaną śpiewkę "Wiesz że jak bym miał, to bym Ci dał". Niestety Pan Łukasz wolał trwonić pieniądze wyłącznie na własne zachcianki, oprócz niego nic i nikt się nie liczy. Ślepo wierzyłem że ma dobre intencje, lecz on skrupulatnie realizował swój plan. Oszukać kogo się da, następnie robić z siebie ofiarę i zrzucać winę na osoby trzecie. Interesuje mnie mój pozytywny wpis o Kieo, dzisiaj pierwszy raz wypowiedziałem się na tej stronie. Także musiał to zrobić ktoś inny.

@Łukasz R. str 1.

Panele i falownik nazywa pan kompletną instalacją a gdzie reszta komponentów i kara umowna za nie wywiązanie się z umowy montaż też był w Pana zakresie pozdrawiam.

@Energy PV

Wpis jest z 06.02.2021 16:07 Oczywiście został skomentowany przez KIEO, więc wszystko jasne. Sami sobie pisali opinie.

Poszkodawany
@Łukasz R. str 1.

Człowieku o czym ty piszesz o jakim kłamstwie. Umowę podpisałem z wami w marcu i do tej pory cisza.. Sprawa w sądzie.. Kogoś tak zakłamanego nie spotkałem jeszcze..

@Łukasz R. str 1.

Tak, jest złożony pozew o zwrot poniesionych kosztów.

@Energy PV

Znam montera z okolic Bydgoszczy, który też spłaca kilkadziesiąt tysięcy za konstrukcje, które montował przed dostarczeniem paneli, bo oczywiście winna była SELFA, która miała problemy wymyślone przez Łukasza R., więc niektórzy byli przekonywania do założenia samej konstrukcji -o zgrozo. Ciekawe ile osób podpisało porozumienie z tym (usunięte przez administratora) ??? Będą się z nim sądzić za jakiś czas. To jest pewne. Mogę się założyć, że KiEO sp. z o.o. nikomu już fotowoltaiki nie założy, bo po co...

Pokrzywdzony z Mazur
@Łukasz R. str 1.

Zapoznliśmy się z Twoją wypowiedzią Prezesiku. Niestety Ty nie masz odwagi zadzwonić do ludzi i powiedzieć jaka jest sytuacja. Wpedziłeś ludzi w długi i pożyczki bawiąc się naszymi pieniędzmi. Nie masz odwagi zadzwonić i powiedzieć jaka jest sytuacja. Informujemy Państwa, że powstała grupa ludzi która prowadzi dalekoposunięte działania które mają przyczynić się do odzyskania chociaż części utraconych pieniędzy. Nawiązaliśmy też wstępny kontakt z ogólnopolską telewizją która jest zainteresowana przygotowaniem reportażu na terenie Mogilna. Prowadzimy rozmowy w tym zakresie. Na koniec czy ktoś z Państwa ma jakiś numer do tego człowieka?

Czekam na instalację od roku

Dzień dobry, mam do Państwa pytanie czy tylko ja mam tego pecha, że od ponad roku nie mam zamontowanej instalacji ? Rozmawiałam wielokrotnie z firmą i mówią, że mają jakieś przejściowe problemy. Tak jak tu Państwo piszecie ja też mam kredyt na tę instalację. Proszę mi doradzić co się dzieje w firmie i jakie mam uczynić kroki, aby w końcu instalacja była zrobiona. Jestem ogromnie zaniepokojona. rozumiem miesiąc, dwa opóźnienia, ale nie rok. Ktoś tu mi doradzi? Macie Państwo podobne problemy z tą firmą. (usunięte przez administratora) Co to za informacja, że KIEO już nie działa? Proszę o informację jaka jest Państwa sytuacja.

kobieta
@Czekam na instalację od roku

Nie tylko pani ma taki problem.Proszę zgłosic to na policję.

TVP

W najbliższy piątek 25 lutego 2022 zapraszamy na ul. Kujawską 7 w Bydgoszczy (siedziba TVP). Zainteresowani działalnością spółki KIEO będą mogli wypowiedzieć się przed kamerami. Program będzie wyemitowany o 17:30 w telewizji ogólnopolskiej, gdyż sprawa nie dotyczy tylko jednego województwa. Proszę przybyć pół godziny wcześniej. Liczymy, że duża ilość osób i nagłośnienie sprawy zmobilizuje stosowne organy do prężniejszych działań.

Czy rodzina wie ?

Czy najbliższa rodzina wie, że będzie spłacać długi Łukasza R. ? Polskie prawo pozwala na ściąganie długów z najbliższej rodziny. Przepisywanie majątku nic nie daje. Wnuki będą płakać za dziadkiem Łukaszem, bo będą obciążone jego długami.

Weronika

Dzień dobry. Czytając wypowiedź Pana Łukasza R. Dochodzę do wniosku, że jest to żenujące tłumaczenie się z jego strony, szukanie słabych przykrywek, aby zrobić z siebie niewinnego. Ludzie, którzy mieli styczność z tym człowiekiem, wiedzą kim tak naprawdę jest - (usunięte przez administratora) Sprzedawał instalacje, pobierał pieniądze i nie wywiązywał się z montaży, po czym kontakt automatycznie się urywał, a jakiegokolwiek próby nawiązania kontaktu zawsze kończyły się tak samo. Nie odbieraniem telefonu, nie reagowaniem na jakiekolwiek wiadomości, ani maile. Żenujące jest również to w jaki sposób Pan Łukasz R. tłumaczy się, zwalając winę na inne firmy z nim współpracujące, na swoich klientów czy też nawet pracowników. To już powinno dać do myślenia, kim jest ten człowiek, sam nie ponosi winy, przerzuca ją na innych. Miejmy nadzieję, że sprawy zostaną szybko roztrzygnięte i każdy poszkodowany otrzyma swoją należność, a Panu Łukaszowi R. życzę, aby poszedł w końcu po rozum do głowy i przestał (usunięte przez administratora) niewinnych ludzi.

Łukasz R. str 2.

W reportażu też była informacja, że korzystam z wielu telefonów i ich nie odbieram? Obecnie korzystam z jednego telefonu +48880980249 jest to mój numer prywatny. Służbowy numer został wyłączony około tydzień temu z powodu cięcia większości kosztów aby spółce udało się stanąć na nogi i wrócić do działań w pełni siły. Maile też są cały czas w użyciu więc nie rozumiem jak możemy ich nie odbierać? Dla przypomnienia: Lr@kieo.pl to mój mail, bok@kieo.pl to ogólny do Kieo. W razie pytań czy niejasności proszę o kontakt zawsze lepiej coś wyjaśnić u źródła niż korzystać z rad „dobrodusznych”. Pozdrawiam Łukasz R.

@Łukasz R. str 2.

Każdy kto miał okazję rozmawiać z Ł.R. wie, że jego słowa przeważnie nie mają pokrycia, więc ja nie wieżę w ani jedno słowo. W kontaktach że mną ciągle tylko obiecał a nie robił nic. Wszystkie jego tłumaczenia po weryfikacji okazywały się zwykłymi kłamstwami i na to są dowody, które ma prokuratura. COVID to żenująca przykrywka na nieudacznictwo.

@Łukasz R. str 2.

Panie Łukaszu życzę Panu żeby Pana firma zarabiał pieniądze. Tak na prawdę szczerze tego życzę z egoistycznych pobudek, bo chcę odzyskać moje ciężko zarobione pieniądze. Szkoda, że nie chciał Pan wywiązać się z umowy bo jeśli nie był Pan w stanie wykonać instalacji nawet w wydłużonym terminie to trzeba było oddać pieniądze i po sprawie a teraz będzie Pan musiał ponieść dodatkowe koszty. To Pan wykończył KIEO A nie pracownicy czy klienci. Życzę wielu lat w zdrowiu.

Czy to koniec?

Czy to koniec tej firmy i tego kombinatora? Dzisiaj (pn 10.01.2022) w TVP Bydgoszcz po godz. 18:30 w magazynie informacyjnym ZBLIŻENIA opowiedzą historię działalności KiEO i następnych firemek powołanych do życia przez znanego Wam gościa i będziecie mieli okazję zobaczyć jego twarz. Pozdrawiam wszystkich poszkodowanych.

Brodnica
@Czy to koniec?

Z tego co wiem i co powiedziała Pani redaktor w lutym będzie na ogólnopolskiej antenie cały program 30 minutowy prosto z Mogilna. Jako Poszkodowana liczę, że wszyscy zjedziemy się do Mogilna na program na żywo. Prokuratura przyspiesza, co cieszy. Pójdzie materiał na całą Polskę. Tak więc do zobaczenia w Mogilnie pomimo całej tragicznej dla nas sytuacji. Warto też usłyszeć co ma do powiedzenia inni......piszcie jakie macie informacje. Ja miałam podpisana umowę w sierpniu 2021 i jestem tu nowa, ale widzę, że jest nas sporo. Jak tak można postępować? Jakim trzeba być człowiekiem?

@Brodnica

Na Facebooku jest założona grupa poszkodowani przez firmę kieo invest zainteresowanych zapraszam do dołączenia

Mery
@Myszka

Jak nazywa się ta grupa?

Myszka

Jest na fb jak się wpisze w wyszukiwarkę i trzeba szukać wyświetl wszystkie i będzie grupa poszkodowani przez firmę kieo invest

@Myszka

To jest grupa prywatna zamknięta

@Myszka

Proszę pisać na ten numer jestem administrarorem grupy poszkodowani przez firmę kieo invest na fb 603058758

GIT

Rozliczenie energii wprowadzonej do sieci ma się odbywać według cen rynkowych. W ustawie zapisano wzór tych rozliczeń. Ma to być "ważona wolumenem obrotu średnia z cen energii elektrycznej określonych dla polskiego obszaru rynkowego dla wszystkich sesji notowań danej doby w systemie kursu jednolitego na rynkach dnia następnego". Co ważne, w ustawie przyjęto mechanizm dotyczący cen ujemnych, prosument będzie mógł zawrzeć umowę ze sprzedawcą energii umożliwiająca mu odłączenie mikroinstalacji lub ograniczenie wprowadzania przez nią energii do sieci, gdy ceny spadną poniżej zera. W przypadku energii pobranej, prosument zapłaci tak jak wszyscy inni odbiorcy stawki zgodnie z taryfą swojego dostawcy, ze wszystkimi opłatami z tym związanymi.

@GIT

To ma zachęcić do autokonsumpcji. Chyba będzie obowiązywać od 2024.

Byłem wzywany na policję zeznawać w sprawie (usunięte przez administratora) popełnionego przez tą firmę a dokładniej przez prezesa tej firmy. Przestrzegam przed zawieraniem umów z kolejnymi otwieranymi przez tego człowieka firmami których KRS to: 0000875352 i 0000486445.

myszka

dobry wieczór dlaczego był pan wzywany na policję też mam problem z ta firma do dzis mam nie zamontowane panele i kredyt na głowie pozdrawiam jeżeli to możliwe proszę o odpisanie

@myszka

Policja prowadzi dochodzenie w sprawie możliwości popełnienia (usunięte przez administratora) Nie jest żadną tajemnicą i widać to nie tylko na tym forum, że osób, które nie doczekały się na instalację FV, nie otrzymały zwrotu wpłaconych pieniędzy i nie mogą wyegzekwować od tej firmy ani jednego, ani drugiego jest dużo. Sprawa jest bardzo poważna i obejmuje poszkodowanych z pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, warmińsko-mazurskiego itd.

Ja też jestem w plecy 26000. Od lata 2020... Ciekawe czy komornik coś odzyska przy tej ilości poszkodowanych... Gość otwiera kolejne firmy i ma w nosie że ktoś spłaca kredyt który on przepuścił. Jeszcze swoją rodzinę umoczył w swoje szemrane interesy. Skąd się takie cwaniaczki biorą?

Myszka

W mojej sprawie też są podjęte już pewne kroki tylko to wszystko długo trwa sprawa za chwilę będzie w sądzie ale nie wiem jakie są szanse jednak jestem zdania że nie można tak tego zostawić bez echa

@Myszka

Wynajęta firma windykacyjna, pozew złożony w sądzie. Dziwne te nasze prawo, chyba dla przestępców a miało być lepiej.

Pomysł
@Myszka

A nie lepiej poszukać pracowników tej firmy żeby pomogli? Czy panuje zmowa milczenia?

@Pomysł

Najlepszym rozwiązaniem jest nagłośnienie wszystkiego w telewizji . Tam już nie będzie przekrętów . Obecni pracownicy na pewno będą milczeć ale starzy zapewne mają wiele do powiedzenia .

Myszka

Oczywiście że dobry pomysł z telewizją tylko najlepiej gdyby pokrzywdzonych zgłosiło się więcej tu chodzi też o to żeby dalej ludzi nie oszukiwali jawnie w biały dzień

@Myszka

Można założyć grupę na fb lub założyć specjalnego maila aby poszkodowani się zgłaszali. Policja , komornik itd nic nie dadzą. Tu trzeba wyżej uderzyć tam gdzie Kieo nie wpłynie na przebieg tego wszystkiego .

Grupa założona na fb poszkodowani przez firmę Kieo Invest

Rozkręcili się

Chcesz się przekonać jak jest ? Przyjdź na rozmowę. Samochód? Będą wyniki będzie auto. Proste :) Umowa? Podlega negocjacji, szczególnie jak masz doświadczenie. Prowizje? Ktoś tu bzdury pisze że są niskie, albo nie pracował u konkurencji i nie wie jak jest. Dodatkowo mamy Trackery, Wynajem gruntów, panele Eco i Premium. Jest w czym wybierać. Chcesz telefon służbowy? Proszę bardzo. Docelowo i tak każdy Doradca musi mieć służbowy numer za który nie płaci.

Doradca

Wejdźcie na Kieo Olsztyn to ta sama firma tam to jest co czytać.

@Doradca

Ta firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora) kasa w płynie i na tym koniec tematu nie żadnego kontaktu z firmą ani firma się nie kontaktuje z klientem o montażu ani słowa kredyt do płacenia jak się pojedzie do biura to nikogo tam nie ma wszystko zamknięte i pełno wokoło drzwi awizo całe pęki taka jest prawda jeżeli też Cię (usunięte przez administratora) proszę odezwij się

Justi

Na pewno nie polecam czekamy na montaż od 28 sierpnia,we wrześniu zapłaciliśmy całą wartość montażu i do tej pory nic się nie dzieje. Ostrzegam przed tą firmą.

Myszka 3430
@Justi

Dobry wieczór mam tą samą sytuację kasa wpłynęła do firmy i na tym cisza nic się nie dzieje pojechałam do tej firmy i zamknięte pełno poczty przy drzwiach pod drzwiami nic się tam nie dzieje kredyt do płacenia i rachunki za prąd tak to wygląda

To było tak: przyszedł pan i w oparciu o rachunki wyliczył moc instalacji. Przysłał wizualizację i wzór umowy. Przyjechał podpisać umowę. Po kilku dniach wpłaciłam 100%, bo zapewniał, że polskie panele, najlepsza gwarancja... Po miesiącu miało być wszystko zamontowane... Po 1,5 miesiąca wydzwaniam na infolinię i słyszę bzdury od jakiejś pani , która zastępuje inną panią. Chcę rozmawiać z szefem. Nie odbiera. Po kilku dniach tłumaczy się, że SELFA ma problem z certyfikatem na panele, więc czekać. Mijają 2 tyg. - dzwonię i co słyszę: pracownicy i monterzy na kwarantannie. Dzwonię do SELFY - wszystkie zamówienia realizują na bieżąco. Dzwonię do montera - zdrowy, ale już z tą firmą nie chce współpracować a do tego dzwonią do niego inni zniecierpliwieni klienci. Podobno już się organizują żeby złożyć pozew zbiorowy. Ja czekam już grubo ponad ponad pół roku. Niech nie piszą żeby dzwonić na śmieszną infolinię bo to nie ma najmniejszego sensu - tylko bajki i kłamstwa można usłyszeć. To oni powinni zadzwonić i się dogadać, ale mają nas gdzieś. Na tym forum tylko próbują zgadywać kto to pisze. Nie ogarniają już niczego i nie mają cywilnej odwagi, żeby przyznać się do tego i oddać pieniądze zgodnie z umową. Ciekawe czy jeszcze mają jakieś pieniądze. Zgadzacie się ze mną ? To piszcie ILE JUŻ CZEKACIE.

Joanna

U nas minął już pierwotny termin montażu wskazany w umowie, minął już termin z zawartego z firmą porozumienia, aktualnie czekamy na niewywiązanie się z trzeciego terminu podanego przez firmę i to już nawet nie na montaż a na dostawę samych paneli. Szef nieosiągalny, a pani odbierająca telefony w firmie wyraźnie przywykła do odbierania telefonów od niezadowolonych klientów. (usunięte przez administratora)

Janusz
@Joanna

Tu były jeszcze 2 wpisy ludzi, którzy już bardzo długo czekają na instalację od tej firmy. Gdzie się podziały? Proszę moderatora o wypowiedź, gdyż wpisy nie zawierały niedozwolonych informacji i były zgodne z regulaminem.

Myszka

Dzień dobry mam ten sam problem teraz to już wcale nikt nie odbiera telefonu wiem ze firma ma problemy i wątpię czy założą panele też mam kredyt tu nie ma na co czekać tylko do prawnika jak najszybciej moim zdaniem to wygląda jak wyłudzanie bo dostali całą kwotę i nic

szukam instalatora

Witam. Proszę mi powiedzieć w jakim czasie aktualnie KIEO zakłada instalację FV ?

Waldek
@szukam instalatora

Najprawdopodobniej nigdy ewentualnie po roku przywiozą ci panele na podworko i potem kontakt się urywa

Zostaw merytoryczną opinię o KIEO Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w KIEO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KIEO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KIEO Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 16 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KIEO Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w KIEO Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KIEO Sp. z o.o.