Opinie o KIEO Sp. z o. o. w Olsztyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy KIEO Sp. z o. o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w KIEO Sp. z o. o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KIEO Sp. z o. o. w Olsztyn

Czy KIEO Sp. z o. o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Wiecie, czy KIEO Sp. z o. o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

ktotam Nowy wpis

W KIEO nic nie udostępniają. Firma ta od dawna nie działa a właściciel jest oskarżony o liczne (usunięte przez administratora)

Łukasz R. str. 1

Dzień dobry, Jest to pierwszy i zarazem ostatni raz kiedy udzielam się na tym forum. Mam tą wątpliwą przyjemność odnieść się do zarzutów po obejrzeniu reportażu tak szumnie reklamowanego na tym forum. Osoby, które piszą opinie niech się dobrze zastanowią co piszą ponieważ mogą wyrządzić sporą krzywdę i nie chodzi tutaj o moją osobę. Jestem przekonany, że z tymi osobami będę miał możliwość spotkać się osobiście i wtedy oczekuję takiej samej odwagi jaką macie teraz chowając się za monitorami komputerów! Zaczynając od Państwa F. (główni bohaterowie reportażu). Jestem zdumiony jak można tak kłamać przed kamerami? Albo ma się parcie na szkło, albo zostało się zmanipulowanym. Drodzy Państwo przecież cała instalacja została dostarczona do Państwa na posesję około dwóch tygodni po podpisaniu umowy - nie prawdaż? A tu takie kłamstwa w żywe oczy, że zostaliście (usunięte przez administratora) Że chcecie pieniądze z powrotem - za co? Instalacji nie udało nam się zamontować z uwagi na nie wywiązanie się firmy zewnętrznej Energy PV z Olsztyna, która montowała dla nas wszystkie instalacje i nie jest to jedyna instalacja z której się nie wywiązali. Ostatecznie okazało się, że było to celowe działanie na niekorzyść Kieo sp. z o.o. we współpracy z Panem Arturem K. z Szubina, na którego temat wypowiem się poniżej. Wracając do Państwa F. przed świętami udało mi się ustalić z Panem F. że instalacja zostanie zainstalowana przez zewnętrzną firmę (znalezioną przez Pana F.) na koszt Kieo sp. z o.o. Po nowym roku czyli kilka dni temu Pan F. zapytał mnie gdzie wysłać fakturę za wykonaną usługę? Poprosiłem, żeby ze mną skontaktowała się firma, która montowała instalacje aby ustalić szczegóły gwarancji na usługę. Co się okazało instalacja nie została zamontowana?! Pytanie jakie się nasuwa to kto tutaj jest (usunięte przez administratora) Tak spółka Kieo sp.z o.o. jest w trudnej sytuacji spowodowanej miedzy innymi pandemią Covid – 19, jak i innymi czynnikami o czym wszyscy klienci zostali poinformowani wielokrotnie. Zostały wysłane porozumienia czy aneksy do umów. Duża część klientów zgodziła się na warunki i podpisała porozumienia i dzisiaj posiadają zamontowane instalacje lub zostały im zwrócone środki. Ciężko jest negocjować czy rozmawiać z klientami, którzy ignorują polubowną chęć załatwienia sprawy. Spółka robi wszystko aby wywiązać się z zaległych umów. Duża część z tych klientów, z którymi udało się nam porozumieć byli namawiani przez Pana Artura K. z Szubina aby nie podpisywali żadnych aneksów. Powołując się na swoje stare znajomości z Policji obiecał gruszki na wierzbie! Klienci zauważyli, że tutaj chodzi tylko i wyłącznie o osobiste porachunki i chęć zemsty Pana Artura w stosunku do mojej osoby jak i zniszczenie spółki Kieo sp. z o.o. Dla osób, które nie znają Pana Artura, albo którym się wydaje, że go znają streszczę w kilku zdaniach co to za człowiek. Pan Artur to policjant na emeryturze. Pewnego czasu był nawet komendantem w Żninie. Znany z charytatywnych działań. Generalnie osoba wydaje się być nieskazitelna. A tu niespodzianka. Pod płaszczykiem dobroduszności kryje się osoba pozbawiona empatii, za wszelką cenę po trupach dążąca do celu nie bacząca na nic i nikogo. Na ten cały cyrk i te problemy wszystkich klientów jak i spółki Kieo sp. z o.o. ma ogromny wpływ destrukcyjna działalność Pana Artura K. Generalnie schemat działania zawsze taki sam. Dużo krzyku opowieści jaki to on nie jest cudowny ile on w życiu dobrego nie zrobił, jak to nie został pokrzywdzony a wszyscy na około źli i najgorsi. Posuwa się do wszystkiego najgorszych kłamstw, prób manipulacji byle osiągnąć cel. Proszę przeczytać poniższy artykuł: (usunięte przez administratora) Widać dokładnie, żadnych świętości tylko on i jego czubek nosa. Naprawdę warto się zastanowić nad współpracą z tak zepsutą i pozbawioną wszelkich skrupułów osobą. Poświeci nawet przyjaciela żeby osiągnąć cel. No i kolejną bohaterką w reportażu jest „była pracownica”. Ta osoba została zwolniona z pracy po tym jak próbowała wyłudzić kredyt na swoją własną matkę! Udało się nam udaremnić przestępstwo zanim do niego doszło. Tak taką osobę zwerbował Pan Artur K. „Była pracownica” , która jak się ostatnio okazało została oskarżona i skazana za (usunięte przez administratora) I to podobno nie koniec jej historii. Dziwię się Pani redaktor TVP, że nie zweryfikowała informacji bo zapewne dużo lepszy reportaż był by o tej Pani niż o mnie i mojej spółce. Na pewno byłby prawdziwszy! Oczywiście jeżeli ktoś się nie zgadza z moimi zarzutami i uważa je za szkalujące i nieprawdziwe może zgłosić się do odpowiednich służb i złożyć możliwość popełnienia przestępstwa przeze mnie. Dokończenie w kolejnej opinii z uwagi na wyczerpaną ilość znaków. Z poważaniem Łukasz R.

Artur Krajewski
@Łukasz R. str. 1

Dobry jesteś.......naprawdę dobry. Pozdrawiam serdecznie i kolejny raz" nieskazitelny "człowieku proszę tylko o oddania pieniędzy. Nic więcej. Jak dobrze, że powstał ten post bynajmniej mam wiedzę, że jeszcze jest szansa na spotkanie i odzyskanie pieniędzy. Szkoda pisać z Tobą, bo nie ma to najmniejszego sensu. Czy tak ogromną trudność sprawie Tobie oddanie pieniędzy? Mojej rodziny pieniędzy. Oddajesz pieniądze i temat jest zakończony. Natomiast po wpisie kolejny raz nabrałem motywacji dla siebie i innych. Do zobaczenia prezesie przez małe p. Nic Ciebie ta sytuacja nie nauczyła. Do zobaczenia - zostawmy wszysko organom ścigania. Organy ścigania stwierdzą kto miał rację. Mogę w korespondencji podać numery konta do zwrotu pieniędzy, o które proszę od roku.Razem około 30 tysięcy.

Artur Krajewski
@Łukasz R. str. 1

Oczywiście cała korespondencję z dzisiaj przesyłam jak zwykle, wszystko do Prokuratury Rejonowy w Nakle nad Notecią jako kolejny materiał w postępowaniu......w sprawie. Wszystko się wyjaśni...... Pozdrawiam nieskazitelnych

tomek Nowy wpis
@Łukasz R. str. 1

firma KIEO PRZEGRŁA ZE MNĄ PROCES W SĄDZIE I DO TEJ PORY ( będzie pewnie z 12 m-cy ) nie wykonała wyroku sądowego , mało tego !!!! Nikt z tej firmy - KIEO NIE RACZYŁ SIĘ NAWET DO MNIE ODEZWAĆ ( tak dla porządku po wpłacie na konto KIEO 27 000 ZŁ, walczyłem ok 12 miesięcy żeby mi założyli fotowoltaikę- nie wspomnę o tym że oszukano mnie w KIEO ŻE ZŁOŻYLI WNIOSEK O DOFINANSOWANIE RZĄDOWE , A ŻEBY BYŁO ZABAWNIEJ DO TEJ PORY NIE OTRZYMAŁEM FAKTURY VAT na wykonaną po wielu, wielu , wielu bojach usługę , zresztą nie przez KIEO A JAKIEGOŚ PODWYKONAWCĘ ) TAK więc Panie Łukaszu muszę przyznać że ma Pan tupet pisząc te farmazony .

Łukasz R. str. 2

W reportażu też była informacja, że korzystam z wielu telefonów i ich nie odbieram? Obecnie korzystam z jednego telefonu +48880980249 jest to mój numer prywatny. Służbowy numer został wyłączony około tydzień temu z powodu cięcia większości kosztów aby spółce udało się stanąć na nogi i wrócić do działań w pełni siły. Maile też są cały czas w użyciu więc nie rozumiem jak możemy ich nie odbierać? Dla przypomnienia: Lr@kieo.pl to mój mail, bok@kieo.pl to ogólny do Kieo. W razie pytań czy niejasności proszę o kontakt zawsze lepiej coś wyjaśnić u źródła niż korzystać z rad „dobrodusznych”. Pozdrawiam Łukasz R.

świstak
@Łukasz R. str. 2

Co za bezczelny typek !!! Czy komuś z poszkodowanych udało się odzyskać chociaż część pieniędzy ???

@świstak

Czemu od razu "bezczelny", może jednak warto się skontaktować i dogadać skoro daje taką możliwość?

Pani
@świstak

Jasne skontaktować jak zero odzewu ze strony firmy firma krzak

hmmmm
@Gabriela

A Pani się skontaktowała? Jest Pani poszkodowaną? Odzyskała Pani pieniądze? Wie Pani jak się skontaktować z tym kimś? Wie Pani dlaczego on się nigdy nie skontaktował? Kim Pani jest?

Pani
@hmmmm

Kontaktowałam się nie raz pojechałam do biura gdzie nikogo nie ma zamknięte tak jestem poszkodowana i co z tego ten pan ma to gdzieś przekonałam się na własnej skórze

@Pani

Dość spora seria pytań tutaj padła... To co Pani ma zamiar teraz z tym zrobić, bo to wygląda tak jakby się miało związane ręce

Poszkodowany.
@Gabriela

Bo się na związane. Firma działa dalej i nic nie można zrobić. Ja teraz będę sądzić się z zarządem to jest z konkretnymi ludźmi..

@Poszkodowany.

Tak? A o co konkretnie? I ogólnie to jest Pan dobrej myśli co do tego?

Przedstawiciel Handlowy

Dostałem telefon od miłej Pani z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną online. Po wejściu w link z zaproszenia, okazało się, że na spotkaniu jest 4 kandydatów - a spotkanie odbywa się w formie szkolenia, które miało trwać do godziny czasu. Odczułem brak poszanowania przez brak jakiejkolwiek rozmowy, dlatego nawet nie marnowałem swojego czasu i wyszedłem. Jeszcze ta umowa o zlecenie, mimo że w ogłoszeniu wspominali o umowie o pracę.

Brak.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Olsztyn
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Olsztyn
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.

Dzisiaj (pn 10.01.2022) w TVP Bydgoszcz po godz. 18:30 w magazynie informacyjnym ZBLIŻENIA opowiedzą historię działalności KiEO i następnych firemek powołanych do życia przez znanego Wam gościa i będziecie mieli okazję zobaczyć jego twarz. Pozdrawiam wszystkich poszkodowanych.

Larsen

Przez koronkę było opóźnienie w realizacji zamówienia, ale firm wszystko wytłumaczyła i domknęła solidnie zamówienie po terminie. Jednak sytuacje trzeba zrozumieć i nie mamy żadnych uwag co do całości instalacji, obsługi jaki i realizacji całego zlecenia.

Janusz
@Larsen

Panie LARSEN. Umieścił Pan 27.04.2021 dwa prawie identyczne wpisy na KIEO Bydgoszcz oraz Kieo Olsztyn. A może zrobili Panu dwie instalacje ? Bardzo proszę napisać jak długo Pan czekał na wywiązanie się z umowy.

Damian
@Larsen

Umowę podpisywałeś w czasie pamdemi

niech zgadnę
@Damian

To opóźnienie było pewnie ze 2-3 tygodnie?

Łucja

Przypomnę, że to forum pracownicze, więc jeśli znasz warunki zatrudnienia w KIEO, a Twój komentarz nie będzie wulgarny, pomawiający, czy zdradzający dane osobowe, raczej nie powinieneś obawiać się kasowania postów. Znasz wysokość zarobków instalatorów w tej firmie? Czekam na odpowiedź.

Dzień dobry, dziękujemy za komentarz. Zgadzamy się z tym, co zostało napisane, jesteśmy otwarci na każde uwagi, chętni na zmiany, jeśli to zwiększy zadowolenie naszych Pracowników i Klientów. Każdy komentarz traktujemy jako cenną wskazówkę. Konstruktywna krytyka jest ważną informacją dla pracodawcy i pracowników, na każdą taką opinię reagujemy . Natomiast nie możemy zaakceptować hejtu, który w Internecie jest coraz częstszy, narażając spółkę na rażącą stratę dobrego imienia. Hejt ma swoje korzenie w braku szacunku do drugiego człowieka, podczas gdy konstruktywna krytyka opiera się na jego poszanowaniu. Istotne jest to, że za krytyką idą konkretne argumenty, bardziej lub mniej pośrednia chęć pomocy oraz szacunek do drugiej osoby. Zatem zapraszamy do kontaktu, jeśli jest coś co możemy zmienić na pewno postaramy się to zrobić. Dziękujemy za każdą cenną uwagę i pozytywną opinię. Pozdrawiamy, zespół KiEO.

Drogi „wielbicielu” dziękujemy bardzo za wytrwałość i zaangażowanie. Zawsze chętnie czytamy bardzo wyrafinowane i konstruktywne opinie pisane przez Pana. W dzisiejszych czasach większość przedsiębiorstw boryka się z absencją spowodowaną COVID-19 jak i z szeregiem innych uciążliwych barier. Dlatego niezmiernie miło jest współpracować z wyrozumiałymi klientami dzięki, którym firma może dalej się rozwijać i odkrywać nowe horyzonty. Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie. Chętnie odpowiemy na nurtujące Pana pytania, ale z uwagi na tak wiele przybranych tożsamości sam już pewnie Pan/Pani nie wie kim jest ;) Prosimy o pozostawienie danych kontaktowych w kolejnym poście niezwłocznie się skontaktujemy.;) Umiejętność stalkowania ludzi na pewno nie jest najlepszym talentem do posiadania i zdecydowanie Pan tej umiejętności nie posiada. Pan Prezes jest związany z wieloma podmiotami w Polsce jak i za granicą i zapewne jeszcze wiele ich powoła. Zachęcamy do bacznej obserwacji przez naszych „fanów” i w razie wychwycenia czegoś niepokojącego prosimy o niezwłoczny kontakt. ;)

@Łucja

Przypominam, że dla pracowników bardzo ważne jest jakie jest podejście firmy do klientów. Pracownicy są pomiędzy pracodawcą a klientem. Nie rozumiem dlaczego usuwane są opinie od klientów. Kto to robi ? Moderator czy firma ? Widać to ewidentnie po komentarzach pracodawcy, które dotyczą nie wiadomo czego, czyli komentarzy, które zniknęły. Przykre to, bo całe to forum staje się nieobiektywne.

Dzień dobry, firmowa infolinia to 800 012 106 lub zapraszam do bezpośredniego kontaktu z Doradcami widniejącymi na stronie.

odpowiedź po 3,5 m-ca

Odpowiedź po 3,5 miesiąca ? Zastanawiające. Aktualnie jak pojawia się wpis POZYTYWNY jakiegoś klienta lub pracownika to PODZIĘKOWANIA są już w kilka minut... Chyba, że to ten sam piszący.

@odpowiedź po 3,5 m-ca

Dziękujmy za wiadomość. Szanujemy naszych obecnych i przyszłych klientów, zatem uważamy, że szybka odpowiedź z naszej strony jest jak najbardziej słuszna. Dziękujemy za baczne śledzenie naszych opinii na serwisie GoWork, mamy nadzieje, że to w pełni zaspokoi Pana ciekowość. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 893-00-00-88 od poniedziałku do piątku w godzinach 8-17. Pozdrawiamy, zespół KiEO.

Krzysztof

Firma na której funkcjonowanie mamy realny wpływ , pracuje tu 5 mc i wszystko jest ok! Wypłaty i prowizje jedne z wyższych na rynku, bonusy motywacyjne (np samochód dla handlowców )

czekam 8 miesięcy
@Krzysztof

Panie (usunięte przez administratora), jeżeli ma pan realny wpływ na funkcjonowanie tej firmy to co pan zrobił żebym czekał na moją instalację 8 miesięcy ? Dzwonił pan może na waszą infolinię ? Bo ja tak - wiele razy.

eko631

Co na początku zwóciło moją uwage to szybka odpowiedz na moje cv i zaproszenie na rozmowe rekrutacyjna połączone ze szkoleniem . Mega dużo wiedzy , plus akademia . KIedy mam jakiś problem lider odbiera nawet w weekend , sprzęt jest Polski wiec nie sprzedajemy chińskich badziewi . Pieniądze zawsze na czas , w momencie podpisania umowy przekazuje dokumenty uśmiechnietym i pomocnym panią w administracji . Wszystko zapewniają , zaczynajac od kawki ,herbatki aż po numer służbowy . polecam zarówno nowym jak i doświadczonym Pozdrawiam

panelefoto

Pracuje tu od jakiegoś czasu i jest ok .

Niedoszły niewolnik-pracownik

Umówioną rozmowa na godz 10 , a o lokalizacji mieli powiadomić 1 godz przed spotkaniem. To nie ,,follow the night rabbit" , ani impreza. Oczywiście nikt nie raczył powiadomić o miejscu, ani o odwołaniu. Czekają chyba na desperatów co sami przybiegną żeby być niewolnikiem. Spółka z.o.o. czyli nikt nie ponosi odpowiedzialności. Szukają frajerów na dziurawy kajak z umowami zleceniami z prowizją ???? czyli żeby coś zarobić to trzeba się nabiegac. Inspekcja pracy twierdzi , że takie coś jest niezgodne z prawem. Nie polecam, a nawet przestrzegam.

Ada
@Niedoszły niewolnik-pracownik

Dzień dobry, w dniu dzisiejszym byliśmy umówieni z Panem na rozmowę kwalifikacyjną w formie online. Z powodu problemów technicznych byliśmy zmuszeni przełożyć spotkanie o 30 min. Wykonaliśmy telefon do Pana, w którym chcieliśmy przeprosić i przekazać informację, że link do spotkania będzie wysłany w ciągu kilku minut, a spotkanie się odbędzie. Niestety nie dał Pan dojść do słowa mówiąc, że nie chce z nami już rozmawiać i się rozłączył. Nie rozumiem jak może Pan oceniać całą firmę przez pryzmat jednej sytuacji, na którą nie mieliśmy wpływu. Rekcja z naszej strony była szybka i chcieliśmy przeprowadzić szkolenie. W związku z tym, że Pana na nim nie było, prosimy nie wprowadzać przyszłych pracowników w błąd. Każdego potencjalnego pracownika szanujemy i traktujemy poważnie. Pozdrawiam

kameleonek23

nie ma sie do czego przyczepic , polecam

leksi40

W okresie pandemii zdecydowałam sie na prace w tej firmie i tak naprawde zarobiłam wiecej niż na etacie , z bólem serca wracałam do swojej firmie po przestoju . Na pewno jeszcze wroce do kieo . telefon aplikacja szkolenia no i produkt polski . bez zarzutów :D

oaza80

Uważam że jedna lepszych firm na rękę można wyciągnąć naprawde spoko prowizje fajnie że Ci dają szansę mimo że nie masz doswiadczenia. uczysz się wszystkiego od nich . gdyby nie to że musiałem wyjechać za granice nadal bym tam pracował .polecam

Handlowiec93

Pełen profesjonalizm od rozmowy rekrutacyjnej aż po szkolenie produktowe . Numer służbowy , aplikacja dla Handlowców oraz inne pakiety motywacyjne . Świetny produkt Polskiego producenta . Szef konkretny ,miły oraz profesjonalny . Jestesmy pod stałą opieka liderów wiec kiedy pojawiaja sie wątpliwości odrazu dostajemy fachową odpowiedź . Pieniądze na koncie zawsze na czas . Jeśli zastanawiasz się nad praca w Kieo i chcesz sie rozwijać w prężnej firmie to nie masz nad czym zastanawiać tylko składaj CV :)

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie KIEO Sp. z o. o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Doradca

Tutaj nie ma nadgodzin płatnych. (usunięte przez administratora) Praca polega na chodzeniu po domach i sprzedazy, czasami dostaniesz jakieś spotkanie i musisz za własne paliwo jechać. Nie ma aut służbowych wciskają tylko bajer że dla najlepszych.(usunięte przez administratora)szukasz klienta jak go dorwiesz to masz prowizję a dorwać jest ciężko kogoś bo cen konkurencyjnych ta ala firma nie ma.Zatrudniam się właśnie w innej.(usunięte przez administratora)

Doradca

Tutaj nie ma nadgodzin to i nie ma problemu.Umowa agencyjna tylko.(usunięte przez administratora).Czasem dostajesz spotkanie 100km i płacisz za paliwo z własnej kieszeni.Aut służbowych nie ma jest tylko bajer że dla najlepszych.Jak dorwiesz klienta a jest ciężko bo ala firma ta nie ma najlepszych cen to licha prowizja.Obecnie zmieniam pracę. Tutaj dużo ludzi odchodzi jak zalapiesz co w trawie piszczy.(usunięte przez administratora).Administracja malo pomocna makabryczne błędy na błędzie ciągle czegoś nie dopatrzą z braku wiedzy przez co wszystko leży. Z tego co słyszałem instalacje byle jak robione a na stronie firmy tylko fikcja w liczbach instalacji.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o KIEO Sp. z o. o. - Olsztyn

• Jak się pracuje w KIEO Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy KIEO Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KIEO Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 8 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KIEO Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w KIEO Sp. z o. o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KIEO Sp. z o. o.