PDEM Sp.z.o o

Rzeszów

PDEM Sp.z.o o
1 7

Opinie o PDEM Sp.z.o o

Posiadacie jakieś najnowsze informacje dotyczące PDEM Sp.z.o o? Dajcie znać, jak aktualnie wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Kory

Lonny niestety ale tak tam jest pracowałem tam dość długo... Praca jest podzielona na oznakowanie pionowe i poziome. Podpisujesz umowę dostajesz część przelewem (podstawa), a reszta w kopercie tylko problem w tym że ta koperta może trafić do Ciebie po paru miesiącach...

Ciulik

Pracowałem tam miesiąc firma to dno, za 28 dni (zrobiłem w ten czas 320h przepracowanych) dostałem 600zł wynagrodzenia z czego 250 musiałem wyłożyć na badania lekarskie, nie polecam nikomu, są gorsi od providenta, 0 szansy na rozwój, wykanczaja ludzi, praca po 15-16h bez dnia wolnego, zdarzało się że nawet im deszcz nie przeszkadzał by wysłać ludzi do pracy, odlcena to zdecydowane niedostateczny

xxxxxxxxx

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i nic więcej wykorzystać człowieka i tyle i kazdy tam jest siebie wart a najlepsza to jest ta drogówka i jej szef" maciuś"na imprezy firmowe mają co roku tylko dla siebie bo ludzie oczywiście pracują jak jest taka impreza traktują ludzi jak roboli najlepiej zeby pracować po 22 godziny o kase nie pytać bo bedzie jak bedzie taka odpowiedź kierownika A". A najlepsze jest ich hasło "ja nie jestem od tego" albo ja nie mam pieniędzy..."ADAM PADA to co ja wam na to poradze czekajcie:D ....szkoda słów i tyle ....

Pracuś

Nie polecam filmy. 1. Umowa zlecenie dniówki 40 zł czasem za 8, a czasem za 12h. 2. Pieniądze często nie są na czas. 3. Za byle "jajco" można dostać karę (np.100zł). 4. Ubrania? Wybijcie sobie z głowy. 5. Musisz się liczyć z tym że możesz robić cały tydzień. Jedynym plusem albo i minusem jest to że można czasem więcej zarobić lecz trzeba się zastanowić. Czy rodzina, a może ciągła praca? Decyzję podejmiecie sami

zxzx

W skrócie: Zalety: - dosyć dobre wynagrodzenie ( w sezonie ok 2500-3500zl ) -praca dosyć lekka aczkolwiek czasami jest prze**** wady: ( No i tutaj nie chce wypisywać wszystkiego co złe, wypiszę więc najważniejsze; ) - Nie ograniczony czas pracy ( czasem 5godzin czasem 14+++ ) -Bardzo często zdarza się, że trzeba zostać po godzinach -Dostępność 24h, zazwyczaj kilka godzin wcześniej dowiadujemy się, o rozpoczęciu pracy np. 7.00,8.00..16..20..22.. więc musimy się liczyć z tym, że w każdej chwili może zadzwonić kierownik z taką informacją, ten punkt obowiązuję głównie prace w sezonie lub np. jeśli jest zła pogoda i nie wiadomo jakie warunki panują na drodze, więc nie zawsze jest tak ŹLE. -Każdy na każdego ma wyje*** więc raczej trzeba być grzecznym i za wiele się nie odzywać -Na całość wypłaty za poszczególny miesiąc trzeba czekać około 25-40dni, podstawa wypłacana jest w miarę systematycznie czyli ok 10-15 dnia następnego miesiąca. -Można jeszcze wiele wypisywać począwszy od braku sprzętu po brak miejsc parkingowych pod siedzibą, ale nie o to tutaj chodzi, nie mam zamiaru tworzyć złej opinii o firmie, chciałbym tylko przestawić jak wygląda praca w tej firmie, ponieważ dużo osób jest w małym szoku zaczynając prace. Moja opinia jest dosyć niska, ale nie jest to firma która wykorzystuje pracowników i nie płaci, trzeba być mocnym psychicznie i można się dostosować aczkolwiek przed rozpoczęciem pracy najlepiej jest przemyśleć to na spokojnie, ponieważ system godzinowy jest dosyć okrutny i nie każdemu może to odpowiadać. Więc moja opinia jest taka : Dobre wynagrodzenie kosztem życia towarzyskiego, dla studentów lub osób chcących zarobić jak najbardziej na TAK

xxx

Firma jest mi winna kupę kasy.Robiłem dla nich jako podwykonawca.Po skończonej robocie kontakt z nimi się urwał normalnie nie odbierają telefonów. Jeżeli tak traktują swoich partnerów w biznesie to pewnie pracowników nie wiele lepiej.

Zostaw opinię o PDEM Sp.z.o o - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PDEM Sp.z.o o