Cinema City

Bydgoszcz

Cinema City
4 6

Opinie o Cinema City

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

wefrg

teraz widze ze szukaja specajslity do spraw edukacji i sprzedazy grupowej w Łodzi wymagana umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji z klientami,wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów

kinoman

Słowa kojarzące się z Cinema City (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):nierozwijająca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako mierny Atmosfera i ludzie tam pracujący są bardzo dobre Od jakiej stawki można negocjować pensję 5.25 Najbardziej podobało mi się w Cinema City: ludzie Najbardziej nie podobało mi się w Cinema City: kierownictwo

Zostaw opinię o Cinema City - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cinema City