Opinie o Pasamon Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat pracodawcy Pasamon Sp. z o.o., oraz Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Pasamon Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pasamon Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w Pasamon Sp. z o.o.?

Małpa Nowy wpis

Nie. Na produkcji nie nosi się czepków

Aneta Nowy wpis
@Małpa

Skoro jesteśmy przy temacie produkcji to od razu zapytam :D Na jaką umowę można liczyć na początek na takim stanowisku w Pasamonie? Jeśli umowa o pracę, to na jaki okres czasu zawierana jest pierwsza?

Anonim Nowy wpis
@Aneta

To zależy. Pierwsza umowa jest na miesiąc, później może być to okres od 3-6 miesięcy, może i dłużej jak się wykażesz. :) Pozdrawiam

Ja
Kandydat

Czy na produkcji nosi się czepki? Z góry dziękuję za odp

Beti

A jak dokładnie wygląda ta praca?

Carl

Błędy ortograficzne i zdanie pozbawione sensu. Nie dziwię się, że nie podpisali Ci dalej umowy skoro nie wysilisz się sięgnąć po słownik.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Pasamon Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. BHP i PPOŻ - Zaopatrzeniowiec

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kamila
Kandydat

Jak wygląda praca dla kobiet na produkcji? Czy ktoś wie

Bigos
Klient

Hola,hola,najpierw praca,zangazowanie,chęci,.....octem możemy wymagać zapłaty!

Przyszła
Kandydat

O jakim wynagrodzeniu mowa? Czyli jak zatrudnią przez agencję pracy to mogę spodziewać się że mnie zwolnią?a jakie warunki pracy?

Czy zdarzają się nadgodziny w Pasamon Sp. z o.o.?

labek
Kandydat

opinia merytoryczna-firmą zarządza kompetentna osoba,rzeczowa,profesjonalista ,doskonale znająca realia rynku. To jest cały sukces firmy Pasmon-PREZES ! Ps. tu niema wazeliny,poprostu taki jest fakt !

Pracowałeś już w firmie Pasamon Sp. z o.o.? W takim razie dodaj komentarz na naszym forum i pomóż innym podjąć najlepszą decyzję.

Zostaw merytoryczną opinię o Pasamon Sp. z o.o. - Bydgoszcz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Pasamon Sp. z o.o.
5/5 Na podstawie 1 ocen.