H&I Tekstile
counter
1 120 92 5 1
szwaczka Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.
Kandydat

Czy potrzebują szwaczki do pracy lub do pakowania ?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Jaki jest wkład kierownictwa H&I Tekstile w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

TakNie2
Bezrobocie Nowy wpis

Na początek umowa na 3 miesiące, po tym okresie umowa na 12 miesięcy, czyli standardowo jak wszędzie. Jest jednak jedno ale, pracodawca w każdej chwilo może wypowiedzieć umowe bez podania przyczyny co też miało miejsce. Pytanie po co więc firma daje ogłoszenie, że potrzebuje pracownika skoro go za chwilę zwalnia. (usunięte przez administratora)

Tak2Nie

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w H&I Tekstile?

Tak1Nie
Kamilka Nowy wpis
@Pytanie

A oni aktualnie rekrutują do biura? Są gdzieś ogłoszenia?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Miki

Już co niektóre osoby dostały wypowiedzenie, w obecnej sytuacji to było do przewidzenia. (usunięte przez administratora)

Tak2Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 252 dni.

Czy pracodawca H&I Tekstile organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

TakNie3
Daria

@xyz a ile pracowałaś i czym się dokładnie zajmowalas ?

zazek
@Daria

Zajmowałem sie rozładunkami,załadunkami,obsługa wózka widłowego , szykowaniem towaru na wysyłki . itp ogulnie jak to w magazynie. Dlatego pytam o zarobki . Dziekuje za informacje .

zazek

Jaka pensja na magazynie i ile zmian ? szukają podobno magazyniera.

Jagoda

Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma. Firma ma ogólnie dobrą opinię!

TakNie3
kazik
@Jagoda

Głupoty gadasz

Tak4Nie
Edyta
@Jagoda

Fajnie, że masz pozytywne nastawienie do pracy w firmie. Czy możesz nam jednak powiedzieć coś więcej o obecnie panujących warunkach zatrudnienia? Jak firma zapatruje się na nowych pracowników? Ciężko jest przejść proces rekrutacyjny?

Marta

@XYZ, negatywnie oceniłaś atmosferę w firmie H&I Tekstile, mimo wszystko pracujesz w tej firmie już trzy lata. Czy w związku z tym są jakieś aspekty w tej firmie, które oceniasz pozytywnie? Może widzisz jakieś szanse na poprawienie atmosfery? Czy takie relacje między pracownikami istniały od początku twojej pracy?

XYZ
@Marta

Marta pracowałam tam przez 3 lata a nie pracuję. Mi udało się znaleźć inną pracę ale nie każdy ma tyle szczęścia. Szanse na poprawienie relacji są zerowe dopóki pewne osoby nie pójdą na emeryturę i przestaną robić z siebie najmądrzejszych i najważniejszych.

staszek

Jak wygląda praca na magazynie ? Na jaką pensje można liczyć?

Jakub
@staszek

Najlepszym rozwiązaniem w tym przypadku może być skontaktowanie się bezpośrednio z firmą. Dane kontaktowe oraz formularz znajdziesz na stronie http://www.tekstile.pl/kontakt Obecnie wiele firm udziela odpowiedzi jeszcze przed właściwym etapem rekrutacji. Może warto po prostu zadzwonić i zapytać?

XYZ

Praca w tej firmie to jakaś porażka.. Przez 3 lata pracy jedyną normalną osobą która tam jest jest brygadzistka Pani (usunięte przez administratora). Na magazynie króluje gruba Jola razem z fałszywą (usunięte przez administratora). Obie są siebie warte i obie wydzierają się jakby były na targu. Jak nie trzymasz z grubą to będzie Cię gnębiła. Dyrektora zostawiam bez komentarza bo to jest osoba decyzyjna tylko na papierze i trzęsie portkami przed Panią I. A jeśli chodzi o Panią I to charakter podobny do grubej tak samo lubi się na wszystkich wydzierać i udowadniać pracownikom, że są nikim. Zarobki takie same jak cała firma czyli marne, zamiast płacić za nadgodziny to podnoszą ciągle normy. Każdy kto ma możliwość i trochę oleju w głowie szybko stamtąd ucieka.

Tak7Nie

Daniel

Praca na magazynie tragedia, Rządzą tam Sylwia i Jola opie zachowują się jakby zostały skrzywdzone w dzieciństwie cały czas traktują pracownika jakby był zerem a obie myślą ze osiągnęły jakieś wysokie stanowiska a tak na prawdę pracują w jakiejś dziupli z banda ukrainców haha, wytrzymałem tam 3 dni powiedziałem co sobie o nich myślę i odeszłem. Zdecydowanie nie polecam nikomu słabe zarobki ATMOSFERA -100/10 zmiana zadania co 5min. Praca cieżka jak w kopalni trzeba przenosić tony dziennie a proponują 1700 netto na umowe-zlecenie.

Tak6Nie

Znaczenie atmosfery w miejscu zatrudnienia jest coraz większe. Czy podobnie jest w H&I Tekstile ? Dajcie znać, co o tym sądzicie. W ten sposób możecie ułatwić innym osobom podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

Tak9Nie

Ireneusz

Czy bardzo dobra praca w firmie jest powodem, że nie chce się wam pisać na forum? Podpowiedzcie jakieś wskazówki nowemu chętnemu!

Marta

@CYRYL oczywiście - pakiety socjalne, czy inne benefity również świadczą o jakości zatrudnienia. To były tylko elementy zupełnie przykładowe - inne, niż sama wysokość wynagrodzenia. Co do urlopu - w teorii tak, aczkolwiek często sama realizacja takiego prawa bywa utrudniona. Rozumiem, że tutaj z tym nie ma problemu?

Marta

Dla każdego pracownika proponowana pensja @A.E. może oznaczać coś zupełnie innego, jest to kwestia bardzo subiektywna. Dla osób, które poszukują pracy liczą się też proponowane warunki pracy, np. dostępność urlopu czy dostęp do lekarza. Warto wspomnieć też o tym.

CYRYL
@Marta

I tylko tyle? Urlop i dostęp do lekarza? To nic wielkiego, każdy ma swojego lekarza rodzinnego bez żadnej łaski, urlop każdemu przysługuje. A wczasy pod gruszą, paczki świąteczne dla pracowników i dzieci? Albo chociażby premia za wyrobienie lub inne bonusy jak dodatkowa kasa na święta - tego tutaj nie ma.

TakNie

Dziwię się tym niepochlebnym opiniom o Pani Joli, czy też brygadzistkach. Pracuję tam jakiś czas. Nie mam żadnych układów, a złego słowa o nich nie powiem. Zdarza się, że bywają nieco obcesowe, ale niektórzy pracownicy wymuszają na nich takie zachowania. Mi osobiście nigdy nie zdarzyło się widzieć aby bez powodu źle się do kogoś odnosiły. Jeżeli pracownicy zachowują się jak chamy to niech się potem nie dziwią, że "funkcyjne" się również denerwują. Firma godna polecenia, chociaż zarobki niestety są mizerne, minimalne. Niestety trudno znaleźć firmę, gdzie płacą więcej. Ja szukam innej pracy właśnie z uwagi na zarobki, chociaż pracuje mi się bardzo dobrze.

Tak7Nie
A.E.
@33

widocznie za krótko tu jeszcze pracujesz i nie słyszałaś niewyparzonych gęb. I oczywiście są firmy gdzie płacą o wiele więcej. Pozdro dla fajnych, których niestety jest mało w tej firemce.

Tak6Nie

radek

na pewno nie ma nowych ofert pracy od nich jak patrzyłem.

Tak1Nie

mikus

Wie ktoś coś więcej o tej pracy? Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o H&I Tekstile - Bydgoszcz

H&I Tekstile