Opinie o H&I Tekstile w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy H&I Tekstile. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie H&I Tekstile o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby tekstylne - Wykańczanie wyrobów włókienniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o H&I Tekstile w Bydgoszcz

Zainteresowana Nowy wpis

Czy to prawda z tą nagłą zmianą nazwy o której ktoś wspomniał? nie żeby coś ale ja widziałam jeszcze niedawna ofertę dla specjalisty ds. eksportu gdzie występowała ta pierwsza. Zależy to od działu czy o co chodzi? pracą byłabym zainteresowana gdyby proponowali opcje hybrydowa chociaż, nie wiecie czy nie maja jej w planach?

Mariola Nowy wpis

Bardzo fajne miejsce tylko ze spalilo sie a teraz nazywa sie optimo a nie h&t Textile

Zainteresowało mnie ogłoszenie z internetu na posadę Specjalista ds. eksportu z językiem niemieckim. Jako mile widziane podali prawo jazdy kat B. Po co w tej pracy jest prawo jazdy? Chodzi mi dokąd się jeździ, i jak ktoś nie ma tego prawka, wtedy nie musi wykonywać tych zadań w terenie, czy wtedy musi jechać taksówką?

Na stronie internetowej Lento.pl zamieszczono kilka aktualnych ofert pracy do firmy H&I Tekstile. Poszukiwani są szwaczka. Co sądzicie o warunkach zatrudnienia zaproponowanych przez pracodawcę?

Juhas Nowy wpis

Zważywszy, że firma się spaliła, to chyba wszystkie oferty są w tej chwili nieaktualne...

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy H&I Tekstile po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Szwaczka. Jaki był jej rezultat?
Leszno
Były

Pracowalem w tym zakladzie na stanowisku magazyniera i nie polecam pracy w tej firmie,ale po kolei. Na magazynie rządzi krzykliwa i apodyktyczna Sylwia. Jest to osoba,ktora wprowadza atmosferę zaszczucia i stresu w takim stopniu,ze odechciewa sie tam pracować. Do tego pracuje ona w jednym zakladzie cale zycie i chyba zatrzymala sie mentalnie i umyslowo w latach wielkiego kryzysu,kiedy pracodawca zastraszał pracownika,ze zwolni go,bo na jego miejsce jest dwudziestu nastepnych. Czysty mobing,ktory ktos kiedys powiniem zgłosić. Jezeli chodzi o samą prace,to osoba na stanowisku magazyniera jest jednoczesnie mechanikiem,monterem,malarzem i tragarzem w jednym (to nie zart). Pracujac tam czulem sie jak pracownik gospodarczy. Wykonywalismy montaż regałów,osłon,rozbieranie starych maszyn, malowanie biura no i oczywiscie prace magazynowe. Mogę stwierdzic,ze szukaja tam "jeleni" za slabe pieniadze,ktorzy będą wykonywac wszystko. Nagminną sytuacją jest tez zmiana zdania podczas wykonywania powierzonej czynnosci (robiac jednna rzecz jest sie wołanym do dwoch,trzech innych) Jezeli chodzi o rodzaj umowy,to obiecana przez dyrektora umowa o prace (po miesiącu wstepnym na umowe zlecenie) nie doszla do skutku i dostałem drugą umowę zlecenie. Tak jak ktos napisal wczesniej dyrektor jest dyrektorem tylko z nazwy i slucha co powie mu brygadzistka. Z wielka satysfakcja zwolnilem sie stamtąd przed uplywem drugiej umowy mówiąc brygadzistce co o niej mysle. Ogólnie nie polecam i odradzam.

Anty
@Były

Widzisz praca na magazynie nie polega tylko na robieniu z siebie bóg wie kogo granie że jest się najlepszym ale nie stety wszystko Cię przerosło. Widocznie nie nadajesz się do pracy na magazynie byś chciał stać liczyć godziny i nic nie robić ? Człowieku płaci się za pracę nie za stanie i robienie z siebie (usunięte przez administratora) Bo teraz robisz sam z siebie ofiarę najpierw spójrz na swój tryb pracy a potem rób komentarze

Były
@Anty

A ty najpierw naucz sie pisac a później pisz komentarze. Mysle,ze sie jednak nadaje,o czym swiadczy moj staż w poprzedniej firmie,ale do pracy w MAGAZYNIE a nie jako tragarz,malarz,stolarz i mechanik.Wytlumacz mi w takim razie dlaczego nie możecie utrzymać w firemce magazyniera z doswiadczeniem dluzej niz miesiac lub dwa? Odpowiem ci dlaczego,dlatego,ze nikt nie chce pracowac w takiej chorej atmosferze,majac za "brygadzistke" psychopatkę. Podobno ostatnio kolejny magazynier sie zwolnil,ciekawe dlaczego? I nie,nikt nie robil z siebie ofiary i nic nikogo nie przeroslo,bo jak moze przerosnąć kogos taki charakter pracy? Przeciez tam nie ma nic wymagajacego,praca jest nudna i po prostu fizyczna,wiec szukajcie sobie tam "fizoli" za te śmieszne pieniądze. I zmiencie tresc ogloszenia,szczególnie czesc o "przyjaznej atmosferze" bo wprowadzacie potencjalnych kandydatow w blad,haha. Po tym nic nie wnoszacym w moje zycie epizodzie,czyli pracy w tej firmie,szczesliwie znalazlem pracę za dobre pieniadze i taka,w ktorej szanuje sie pracownika. Niestety,nie kazdy ma tyle szczescia.

Katarzyna

Uuu, czemu tak ostro? Nie zgadzasz się?

Bob
@Były

Anty ma jak najbardziej rację, "brygadzistka " magazynu to jakiś koszmar.

todi

Nie polecam tej firmy. Zarząd jest nieuczciwy, patrzą tylko jak z ludzi zrobić baranów. Słabe wynagrodzenie oraz nie ma mowy o jakichkoliwek premiach czy dodatkach.

Julia
@todi

a w jaki sposób mieliby chcieć to zrobić, że tak niby cały czas na to patrzą? zakres obowiązków to jaki tutaj mają? udaje się zawsze wszystko ogarnąć?

Tylko swoje. Popracujesz kilka lat to dostaniesz.

Katarzyna

A o jakim stanowisku mówimy w ogóle? Tak w kwestii swoich narzędzi, to zastanawiam się, czy jest tam jakaś praca zdalna? Bo właśnie nie wiem, czy tylko stacjonarny w chodzi w grę, ja szukam czegoś innego.

Kitty
@Katarzyna

Katarzyna tam ludzie którzy pracowali wiele lat sami się zwalniają więc daje to z pewnością do myślenia. Pracy zdalnej nie ma.

Julia
@Kitty

a można dopytać jakie oni mają mniej więcej stawki? chodzi mi podwyżki stażowe. Ciekawa jestem ile po prostu tracą odchodząc

Na stronie Nuzle.pl zamieszczono 25 września kilka aktualnych ofert pracy do firmy H&I Tekstile. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Magazynier. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Helo

Jeżeli szukasz normalnej pracy, pensji i szacunku to w tej firmie tego nie znajdziesz.

Przemysław
@Helo

Co konkretnie masz na myśli z tym brakiem szacunku? A jeśli o kasę się rozchodzi, to ile dają?

Helo
@Przemysław

Odzywanie się w sposób niezrozumiały dla normalnych ludzi a mianowicie krzykiem i pogardą. Najniższą no chyba, że masz 20 lat doświadczenia to może wywalczysz 100 zł więcej.

Pod jaki adres można wysłać swoje CV ? I czy potrzebują szwaczek do pracy?

Jus
@Kasia

https://www.tekstile.pl/ Adres to Ołowiana 18 to jest na Osowej Górze w pobliżu Jutrzenki..na pewno potrzebują do szycia zawsze..ja tam pracowałam 3 lata dawnooooo temu ????

Dorota
@Jus

Czemu już nie pracujesz? Możesz się wypowiedzieć jak było w firmie? Jak Ci się podobała atmosfera?

Bolo

Nie

Czy potrzebują do pracy szwaczek?

Bydgoszczanik

Czy warto aplikować na stanowisko Magazyniera z Obsługą Wózka Widłowego. Jakie warunki panują w tej firmie? .

jagoda

Widzę ze często firma zamieszcza ogłoszenie w sprawie pracy na Magazyniera z obsługą wózka widłowego. Czemu tak się dzieje? Brak odpowiednich kandydatów? Czy coś innego? Warto starać się o to stanowisko?

Stefan

Witam, chciałbym się dowiedzieć jakie stawki są preferowane dla pracowników magazynu, dostałem propozycję pracy i czy warto zaryzykować.

Wojciech
@Stefan

I jak, dowiedziałeś się już czegoś na temat stawek w H&I Tekstile? A może sam zdecydowałeś się podjąć tam pracę i możesz powiedzieć coś więcej na temat tej firmy? Mam nadzieję że dowiem się od Ciebie czegoś nowego.

szwaczka

Czy potrzebują szwaczki do pracy lub do pakowania ?

Bezrobocie

Na początek umowa na 3 miesiące, po tym okresie umowa na 12 miesięcy, czyli standardowo jak wszędzie. Jest jednak jedno ale, pracodawca w każdej chwilo może wypowiedzieć umowe bez podania przyczyny co też miało miejsce. Pytanie po co więc firma daje ogłoszenie, że potrzebuje pracownika skoro go za chwilę zwalnia. (usunięte przez administratora)

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w H&I Tekstile?

Kamilka

A oni aktualnie rekrutują do biura? Są gdzieś ogłoszenia?

Miki

Już co niektóre osoby dostały wypowiedzenie, w obecnej sytuacji to było do przewidzenia. (usunięte przez administratora)

Daria

@xyz a ile pracowałaś i czym się dokładnie zajmowalas ?

zazek
@Daria

Zajmowałem sie rozładunkami,załadunkami,obsługa wózka widłowego , szykowaniem towaru na wysyłki . itp ogulnie jak to w magazynie. Dlatego pytam o zarobki . Dziekuje za informacje .

zazek

Jaka pensja na magazynie i ile zmian ? szukają podobno magazyniera.

Zostaw merytoryczną opinię o H&I Tekstile - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w H&I Tekstile?

Zobacz opinie na temat firmy H&I Tekstile tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w H&I Tekstile?

H&I Tekstile
1.5/5 Na podstawie 123 ocen.
  • Ołowiana 18
    85-461 Bydgoszcz