H&I Tekstile

Bydgoszcz

Opinie o H&I Tekstile

Znaczenie atmosfery w miejscu zatrudnienia jest coraz większe. Czy podobnie jest w H&I Tekstile ? Dajcie znać, co o tym sądzicie. W ten sposób możecie ułatwić innym osobom podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

Ireneusz

Czy bardzo dobra praca w firmie jest powodem, że nie chce się wam pisać na forum? Podpowiedzcie jakieś wskazówki nowemu chętnemu!

Marta

@CYRYL oczywiście - pakiety socjalne, czy inne benefity również świadczą o jakości zatrudnienia. To były tylko elementy zupełnie przykładowe - inne, niż sama wysokość wynagrodzenia. Co do urlopu - w teorii tak, aczkolwiek często sama realizacja takiego prawa bywa utrudniona. Rozumiem, że tutaj z tym nie ma problemu?

Marta

Dla każdego pracownika proponowana pensja @A.E. może oznaczać coś zupełnie innego, jest to kwestia bardzo subiektywna. Dla osób, które poszukują pracy liczą się też proponowane warunki pracy, np. dostępność urlopu czy dostęp do lekarza. Warto wspomnieć też o tym.

CYRYL
@Marta 01.08.2017 10:26

I tylko tyle? Urlop i dostęp do lekarza? To nic wielkiego, każdy ma swojego lekarza rodzinnego bez żadnej łaski, urlop każdemu przysługuje. A wczasy pod gruszą, paczki świąteczne dla pracowników i dzieci? Albo chociażby premia za wyrobienie lub inne bonusy jak dodatkowa kasa na święta - tego tutaj nie ma.

Dziwię się tym niepochlebnym opiniom o Pani Joli, czy też brygadzistkach. Pracuję tam jakiś czas. Nie mam żadnych układów, a złego słowa o nich nie powiem. Zdarza się, że bywają nieco obcesowe, ale niektórzy pracownicy wymuszają na nich takie zachowania. Mi osobiście nigdy nie zdarzyło się widzieć aby bez powodu źle się do kogoś odnosiły. Jeżeli pracownicy zachowują się jak chamy to niech się potem nie dziwią, że "funkcyjne" się również denerwują. Firma godna polecenia, chociaż zarobki niestety są mizerne, minimalne. Niestety trudno znaleźć firmę, gdzie płacą więcej. Ja szukam innej pracy właśnie z uwagi na zarobki, chociaż pracuje mi się bardzo dobrze.

A.E.
@33 05.07.2017 22:53

widocznie za krótko tu jeszcze pracujesz i nie słyszałaś niewyparzonych gęb. I oczywiście są firmy gdzie płacą o wiele więcej. Pozdro dla fajnych, których niestety jest mało w tej firemce.

radek

na pewno nie ma nowych ofert pracy od nich jak patrzyłem.

mikus

Wie ktoś coś więcej o tej pracy? Pozdrawiam

mgielka

Aha ktoś kto tam był jakie ma o tym opinie?

mgielka

Hej Może ktoś napisać jaka jest tam praca h&i tekstile ? I w jakiej atmosferze sie pracuje? Pozdrawiam

mmm

Zatrudniając się w tej firmie byłam pewna,że to ta praca,w której zostanę na zawsze. Byłam zadowolona. Niestety męczyła mnie jej nieprzewidywalność. Powiedzmy w prost,nie da się zrobić,chyba że będziesz pracować nadgodzinowo wliczając soboty,niedziele a i tak można się zdziwić nagłą zmianą norm,którą przy starych maszynach ciężko jest wyrobić. Należy również bardzo uważać na to co się komu mówi. Nie brakuje plotkar i fermenciar. Co do wspomnianej na tej stronie p Hani to uważam,że jest super babką! Miewa jak każdy złe dni, ale to dobry człowiek.Lubisz pracować nie ściemniasz,nie kombinujesz i nie obgadujesz to na pewno z p.Hanią zawsze się dogadasz.Pozdrawiam.

free

A ta gruba z magazynu co tak się wydzierała jak potłuczona jeszcze pracuje?

SZYMEK
@free 01.04.2015 07:12

Niestety pani Jola na miejscu .

free
@SZYMEK 03.05.2015 15:32

Dziękuję za odpowiedź i przypomnienie jej imienia :)

lusia

fajnie jakby była jednoznaczna i ostateczna informacje w jakie dni i w jakie godziny się pracuje bo tak to w ciemno pracować do nich nie pójdę.ewentualnie. a za te nocki to są jakoś ekstra lepiej płatne u nich? pytam o to wszystko bo zalezy mi też na elastycznym grafiku bo mam dużo zajęć dodatkowych w ramach hobby

maleńka

praca w tekstile to orka. biorą zamówienia których nie mogą zrealizować w terminie. a potem praca po 12 godzin i na trzy zmiany

poniżony pracownik

kochani pracownicy tekstile!wasz KOCHANY OJCIEC DYREKTOR+ bierze udział w wyścigu TOUR DE POLOGNE zobaczcie jego stronę na FB. JAK WYGRA WYŚCIG TO WSZYSCY MU WYBACZYCIE BO JAKO OJCIEC DYREKTOR TEKSTILE ZOSTANIE "ODKUPIONY" A NIE "POTĘPIANY" WARUNKIEM JEST PRZYWIEZIENIE ZŁOTEGO MEDALU I SPIENIĘŻENIE W CELU PODWYŻEK DLA PRACOWNIKÓW PRODUKCJI KTÓRZY MU TO UMOŻLIWILI DZIĘKI SWOJEJ DARMOWEJ PRACY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KAŻDY WYKRZYKNIK TO POKRZYWDZONY PRACOWNIK

AAAA

hej ludzie!pani Hania jest ok.Jest moze szorstka ale to najbardziej normalna kobieta w tej firmie,teraz dopiero przyszła ruda perła,moze cos o tej pani,zero szacunku dla pracownikow ,podnoszenie glosu ,tyranie pracownikow nadgodzinami bez potrzeby,dziwne decyzje,ludzie cyrk normalny,nie ma pojecia o rozplanowaniu pracy,a podejmowanie decyzji chyba boli,no szanowna pani troche wyobrazni,wie pani co to mobing?jesli nie to pani sie dowie niedlugo,pracownicy zasluguja na szacunek,pozatym w wiekszosci to starsze kobiety od pani

maja 12

szanowni opinidawcy moze zamiast napadac na siebie wzajemnie zrzeszycie sie i staniecie jednym frontem przeciw dowództwu mam na mysli tych ktorzy pracuja w tej firmie a nie pracowali kiedys tam.Wszyscy maja dosyc nadgodzin przez zle zaplanowanie wysylek ,o pracy w soboty nie wspomne ,no za wolne oczywiscie,a gdzie setki a gdzie te wolne dni,ludzie przeciez to juz jest sprawa dla inspekcji pracy.Jak dlugo bedziemy traktowani jak tania sila robocza,przeciez nawet chinczycy nie chcieliby za te stawki pracowac,kochani czas podniesc glowy i nie pozwolic sie tak traktowac

my

odradzam pracę w tym zakładzie omijać szerokim łukiem liche zarobki i w ogóle złe podejście do pracowników jakbyś tam miał pracować za karę. Co to ma być? gdzie się tak do ludzi odnoszą? nie takiego drugiego g... zakładu jak ten

ємσℓкαα «33

zgadzam się z powyższą wypowiedzią powinna pracować na równi z innymi pracownikami i tak samo mieć płacone na akord tylko ciekawe ile by zarobiła i jakie by miała tempo

kasiek

OK źle zrozumiałam,za szybko przeczytałam i od razu odpisałam stąd ta pomyłka, sorki. A jej to chyba klimakterium uderza do głowy. A tak w ogóle to jestem za tym żeby ta H. pracowała tak samo jak inni pracownicy i miała płacone za akord tak jak to jest w innych zakładach. Kto to widział żeby brygadzistka siedziała sobie i bąki zbijała, tam gdzie ja pracuję brygadzistka pracuje razem z nami i ma płacone od akordu i jeszcze jak ktoś nowy przyjdzie to przyucza. Normalnie na trzy zmiany z nami równo zasuwa, teraz mamy nocki i też z nami pracuje i nie narzeka, w ogóle to równa babka a ta H. to myka do swego Nakła na buraki tam by pasowała najlepiej.

kama

Hej! Odwoluje sie do odpowiedzi wyzej chodzilo mi glownie o Brygadzistke Hanie. Zle mnie zrozumiales to o niej slyszalam jak to za jej plecami wszyscy ja krytykuja jaka jest beszczelna zaklamana i zlosliwa.wz

kasiek

Nie wyobrażam sobie gorszej brygadzistki od pani(usunięte przez administratora) ta to dopiero była ordynarna i z nikim się nie liczyła, skąd się tacy ludzie biorą??? A teraz ktoś tu pisze że jest jeszcze gorsza od pani (usunięte przez administratora). Biedne te dziewczyny które tam pracują,doskonale wiem że trzyma ich tylko umowa o pracę,kurczę dziwię się naprawdę dziwię się że stamtąd nie odejdą, nie dajcie się wykorzystywac w tym obozie pracy!!! Chyba nie lubicie jak ktoś źle się do was odnosi i klnie jak szewc.

noma

ja pracowałam w tej firmie bardzo krótko, dokładnie nie pamiętam jakieś 5 może 6 lat temu, nie miałam swojego stałego stanowiska pracy codziennie robiłam coś innego, idź tam zrób to -zrób tamto ale przeważnie układałam jakieś stare brudne zakurzone komplety pościeli (ubrudziłam się przy tym strasznie) albo kompletowałam z takim chłopakiem (który przyszedł razem ze mną do pracy)dwukolorowe wielkie pościele, narobic się przy tym można nieźle. Potem po jakimś niecałych dwóch miesiącach brygadzistka powiedziała żebym następnego dnia już nie przychodziła do pracy,że ma mój nr telefonu i jak coś będzie to zadzwoni po mnie ale nigdy nie zadzwoniła zresztą ja bym już tam nigdy nie poszła do pracy, nie opłaca się, zarobiłam psie pieniądze a i jeszcze tyle kasy na bilet wydałam, nie kalkuluje się. Podobno oni tak robią- jak coś pilnego jest i muszą się wywiązac z zamówienia to wtedy zgłaszają do Urzędu Pracy że potrzebują ludzi a ludzie lecą bo myślą że to praca na dłużej, że sobie zarobią. A i jeszcze muszę powiedzie że oni kłamią bo mówią każdej nowej osobie że na razie umowa na zlecenie a potem będzie umowa o pracę, guzik prawda potem to już pracy dla ciebie nie ma, oni tam mają swoich stałych pracowników na umowie tylko jak jest coś większego na chwilę zatrudniają, tak ludzi w konia robią.

???

hahaha a to dobre - paczki z kiełbasą:)))) a ciekawe jak te osoby wynoszą komplety pościeli? pewnie mają ogromne torebki a na samym dnie wyprutą poszewkę i tam je wpychają albo może powłoki ukrywają pod kurtkami, albo też owijają sobie nią łydki a co tam pod spodniami nikt nie zauważy he he

rrrr

Witam,kiedys pracowalam w tym zakladzie i to przez dluzszy czas . Pracownikow wspominam bardzo dobrze i zal mi jch ze tyraja za marne grosze. Socjalnego tam nie ma a na swieta daja paczki z kielbasa. A jasli chodzi o brygadzistke H to ona najbardziej lubi osoby kture sa wulgarne i pyskate wtedy moga nawet wynosic posciel a ona na to przymyka oko bo sama tez wynosi i to po kilka kompletow.

@@@@@@@@@@@@@@

Jakie normy sobie wymyślił szef tej firmy!!! kto to zrobi? zamęczyć się tylko można, tu się nie da zarobić na życie, na opłaty, to może być dodatkowa praca dla rencistki albo emerytki ale nie dla kogoś kto ma na utrzymaniu rodzinę

A.....

Wy zamiast pisać opinie o pracodawcy, o zarobkach itd. to obgadujecie ludzi. Ktoś kogoś nie lubił no to sru trzeba go osmarować i niech wszyscy to czytają.Też tu pracowałam i nie obchodziło mnie czy ktoś mnie lubi miałam to w nosie. Fakt że zarobki były niskie ale ludzi wspominam miło, ja akurat spotkałam się z bardzo sympatycznymi osobami.

sonia

drogi anonimie ciekawe jaka funkcje pelnisz w tej firmie bo takie wypowiedzi sa w stylu wlasnie tych,ktorym zyczysz wytrwalosci,no twoja arogancja napewno jest wprost proporcjonalna do inteligencji

Czytam te wasze żałosne wypociny i zastanawiam się czy wy jesteście zmuszani do pracy tutaj? Nie podoba się to na kuroniówkę albo do "segregacji śmieci". P.S proponuję niektórym osobom najpierw zapoznać się ze słownikiem ortograficznym a później brać się za publikację swoich opinii. Bo raczej nic sobą nie reprezentujecie ;) A tym co się użerają z tą bandą normalnych inaczej życzę wytrwałości!

zomic

Właśnie widać te baby z jajem,pracownik wyleci za nic,i ma cicho siedzieć,po to jest ten portal aby zwrócić uwage na takie skandaliczne zachowanie pracodawcy.

lili

Witam wszystkie zainteresowane powiem wam szczerze że osoby które niewidzą nic prucz czubka własnego nosa są śmieszne nie macie gdzie wyładować frustracji napiszcie do przyjaciółki zakład jest jaki jest ale przynajmiej płacą na czas Pani [usunięte przez moderatora] przynajmniej brygadzistka zjajem a nie jakieś ciepłe kluchy

nina

jak one to robią? pracowałam zaledwie przez 3 miesiące i pamiętam że zawsze przy wyjściu stała brygadzistka i każdej sprawdzała torebki

xxxxx

SPÓJRZ NA SIEBIE JAK TY WYGLĄDASZ A NIE INNYCH LUDZI PO WYGLĄDZIE OCENIASZ TAM TYLKO SAME [usunięte przez moderatora] PRACUJĄ NIKOGO NORMALNEGO TAM NIE MA TAKIE PENSJE DOSTAJECIE ŻE [usunięte przez moderatora] I SPRZEDAJECIE ZA GRUBĄ KASĘ ALE NA SZCZĘŚCIE W BIRBAUNIE TEGO NIE MA I ZŁODZIEI ZARAZ ZWALNIAJĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

becia

Witam, to jest praca na zlecenie czy umowę o pracę ? I czy to jest praca na stałe czy też na jakieś większe zamówienie? Bardzo mnie to interesuję bo chciałam cv złożyc

A może dyrektor zamieniłby się ze mną pensjami? Chociaż na jakiś czas? Co pan na to panie dyrektorze? Zobaczyłby pan na ile starcza a przecież trzeba czynsz opłacic, rachunki no i jeszcze trzeba cały długi miesiąc życ.

oliwka

Panie dyrektorze po przeczytaniu tych wszystkich opinii to na pana miejscu wstydziłabym się paradowac po hali i spojrzec pracownikom w oczy a myślę że pan to czyta i wie co o panu myślą pracownicy.

Dziwię się bardzo że ci starzy pracownicy jeszcze tam wegetują bo inaczej nazwac tego nie można zarabiając wszawe pieniądze w tym zakładzie. To nie jest normalne życie przy tak niskich pensjach to jest wegetacja. Zastanawiam się co lub kto ich tam trzyma? Wydaje mi się że to są ludzie życiowo niezaradni, ktoś musiałby mini pokierowac, pomóc bo sami nie dają rady - biedni ludzie,żal mi ich.Z pracą jest kiepsko ale trzeba szukac, pytac, dowiadywac się, ja tak zrobiłam i mam teraz dobrą pracę. Tylko narzekac potrafią że są wykorzystywani, czas to zmienic albo nie wypisujcie takich rzeczy.

redzi

[usunięte przez moderatora] i reszta ekipy nie wie co to jest szacunek,ciekawa jestem jak szefostwo jedzie za granice nie brzydzą sie spać w hotelu w pościeli po kimś,materace nie są prane, więc kupując pościel z lumpeksu po wypraniu , jest czystsza niż wasze pomoce domowe ,tego się nie boicie jak szmatą od kibla umyje wam gary,Wy dorobkiewicze na ludzkiej krzywdzie z wypasionymi brykami ,domami jeszcze troche to ludzie odejdą z tego obozu,może wtedy się szefostwu otworzą oczy .

wera

Oj tak to wszystko to prawda.Też tam pracowałam i radzę wszystkim co tam zostali szukajcie sobie nowej pracy niewolnictwo znieśli już dawno.Naprawdę można znaleźć pracę gdzie traktują Cię jak człowieka.Szkoda zdrowia na ten zakład.

mika

iga - 2013-07-27 17:51:12 szanowny panie dyrektorze,mysli pan ze najlatwiej kreci sie kobietami i wciska sie im dyrdymaly? nic mylniejszego mamy dosc traktowania nas jak glupie gesi,brak podwyzek o premi nie wspomne,normy mordercze i ciagle malo malo malo,a towar na wysylki pewnie krasnoludki wam robia,dzieki nam wszystko jedzie na czas,ale nikt tego nie docenia,tylko kryzysem sie zastawiacie i zalewem chinszczyzny na rynku,wiec moze samemu trzeba zacisnac pasa i zrezygnowac z tych wojarzy zagranicznych,ludzie wam uciekaja a wy nie wiecie czemu,kasa drodzy panstwo,kasa,a ci co zostali to chyba tylko z sentymentu jeszcze u was pracuja,wiec docencie to,czas przejrzec na oczy,bo niedlugo sami do maszyn bedziecie musieli usiasc,rozsadku duzo zycze szanowni dowodzacy bardzo trafna opinia,to prawda ze juz ludzie maja dosc tyrania za najnizsza i to z doplata,bo wyrabiajac norme nawet dniowki nie wyjdziesz.jak mozna tak wyzyskiwac ludzi dajac tak smieszne stawki.wymagania pracy w roznych dziwnych godzinach tez jest nie do przyjecia,jestesmy pracownikami a nie mocami przerobowymi,naprawde wstydzcie sie dowodzacy,ale tylko jedno pytanie,wiecie co to wstyd i szacunek dla drugiej osoby?

iga

Beza

Panie dyrektorze kiedy podwyżka? Harujemy jak woły na pana pensję, na wczasy a może lepszy samochód więc chyba należy nam się? To samo dotyczy się całej elity z góry.

Dolly - 2013-07-25 16:23:51 Znam troche ten zaklad, jakis czas temu tam pracowalam i nie rozumiem dlaczego wszystkie opinie dotycza tylko jednej brygadzistki. Ona przynajmniej potrafi przeciwstawic sie [usunięte przez moderatora] i przeforsowac swoje zdanie, czego nie mozna powiedziec o drugiej brygadzistce. Ta potrafi robic mine cierpietnicy i spuszczac glowe rozmawiajac z dyrem. Nie ma wlasnego zdania i przytakuje mu nawet w najglupszych decyzjach. Udajac sympatie z usmiechem na twarzy zaoralaby ludzi zmieniajac co chwile decyzje jakby wszystko chciala zrobic sama ludzkimi rekoma, a co do odyrektora to chyba zapomina, ze to wszyscy ci ludzie na niego i ta cala reszte z 3-ciego pietra pracuja, wiec wskazana by byla odrobina szacunku.Wydaje mi się że te krytyczne opinie o tej brygadzistce [usunięte przez moderatora]. piszą osoby, które miały z nią kiedyś na pieńku i to że jest niemiła wobec pracowników to niestety prawda. To chodzi wyłącznie o to. Pracowałam 2 lata i było mi bardzo przykro kiedy ze mną rozmawiała i używała słów [usunięte przez moderatora] Nie jestem już taka młoda, jestem tylko o 2 lata młodsza od niej a pojechała po mnie jak po jakiejś smarkatej. Stąd te właśnie opinie o niej bo tamta druga brygadzistka ma więcej kultury.

Dolly

Majka

Ja na całe szczęście znalazłam sobie lepszą pracę niż ta w H&I TEKSTILE

кσℓσяσωα

Tak, brygadzistka nie ma kultury a jak się zdobędzie na uśmiech to jest to fałszywy uśmieszek a [usunięte przez moderatora] wierzy w każdą jej bajeczkę:)

look

Zgadza się, tyrasz za marne grosze i jeszcze te chamskie odzywki brygadzistki Hanki [usunięte przez moderatora] , nie wiem jakie ona ma układy w tym zakładzie że jeszcze tam pracuje...

Ogi

Pracownik jest wykorzystywany do bólu,jak zostanie nadgodziny to i tak nie dostanie zapłaty za te godziny,Dlaczego!

LUIZA

anonim - 2013-07-19 11:28:56 luiza dlaczego twierdzisz że ludzie szukający pracy w firmie H&L Tekstille Bydgoszcz są zdesperowani? jest tam aż tak źle?PRZECZYTAJ POWYŻSZE OPINIE TO BĘDZIESZ WIEDZIEC DLACZEGO,KTO BY CHCIAŁ BYC WYKORZYSTYWANY ZA TAKIE MARNE WYNAGRODZENIE...

Iga

tak tak ludzie maja racje Pan Dyrektor Pazdzioch wciska pracownikom kit i mysli ze ludzie sa idiotami i w to wiezą. Dyro co innego mowi a co innego robi!

LUIZA

Jeżeli szukasz pracy w takiej firmie to musisz być niezłym desperatem.

Zostaw opinię o H&I Tekstile - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie H&I Tekstile