Opinie o POLISH AGRO SP Z O O w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy POLISH AGRO SP Z O O. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie POLISH AGRO SP Z O O o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POLISH AGRO SP Z O O w Bydgoszcz

Atrix

Mega super pozytywna firma. Bardzo nowocześnie prowadzona. Czułam dobrą energie będąc tam na rozmowie. Polecam dla osób, którzy chcą pracy u dobrego pracodawcy. Mega pozytyw za firma wspomaga min. WOŚP. Osoby które poznałam bardzo sympatyczne nastawione na ludzi.

xxx Nowy wpis

Witam serdecznie. Nie wiecie może czy nie będzie jeszcze w najbliższym czasie potrzebna asystentka zarządu? albo czy nie potrzeba więcej osób w biurze do pełnienia tej funkcji? po prostu widziałam taka ofertę sprzed paru miesięcy a obecnie będę szukać pracy w swojej okolicy. Było w treści wskazane, że doświadczenie nie jest konieczne, stąd zainteresowanie

PaKa Nowy wpis
@xxx

Dzień dobry, obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko administracyjno-laboratoryjne do Kleszczewa Kościerskiego. Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą.

Dzień dobry, tak dla jasności to doradca normalnie dostaje auto służbowe, tak? po prostu mam przed sobą ofertę, w której zabrakło mi o nim wzmianki a na przykład zostało wskazane by mieć prawo jazdy. Chyba, że swoim się jeździ?

PaKa Nowy wpis

Witam! Doradcy agrotechniczni otrzymują wszelkie niezbędne narzędzia w tym samochód służbowy.

Jest właśnie widoczna oferta dla doradcy w której nie podano ani średnich zarobków ani wysokości podstawy. Po opisie widzę, że wymaga się doświadczenia na stanowisku doradcy agrotechnicznego czy też wysokich umiejętności handlowych. Jak są one wyceniane?

PaKa

@Pracodawca Witam! W trakcie rozmowy rekrutacyjnej są zadawane pytanie merytoryczne oraz przeprowadzane scenki związane ze sprzedażą. Na tej podstawie można określić czy kandydat wymaga dodatkowych szkoleń i np. więcej czasu na adaptację do powierzonych zadań. Każdego kandydata traktujemy indywidualnie biorąc pod uwag jego rzeczywiste kwalifikacje.

Atrix

Firma POLISH AGRO SP Z O O prowadziła rekrutację na stanowisko MAGAZYNIER. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Bydgoszcz

Aplikowałam do tej firmy. Na rozmowie zapewniono mnie że w przeciągu kilku dni dadzą odpowiedź. Prosiłam aby zadzwoniono do mnie bez względu czy dostałam tą pracę czy nie. Niestety nikt nie znalazł czasu aby oddzwonić. A minęły już trzy tygodnie. Wychodzi na to że nie do końca są słowni.

@Monika

@Pracodawca Dzień dobry, bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. Zapewne wynika to z sezonu urlopowego. Prosimy o jeszcze chwilę cierpliwości. Jeśli do dnia 02.08.2023 r. nikt się z Panią nie skontaktuję to zapraszam do kontaktu pod nr 502-055-707.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie POLISH AGRO SP Z O O? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Pracuje w PA kilka lat i szczerze polecam te firmę . Pracować trzeba , jak w każdej firmie handlowej . Ale zawsze można liczyć na swoich przełożonych, atmosfera jest super , każdemu o pozytywnym nastawieniu i chęci do pracy tam będzie się dobrze pracować .

Dorota

Okej czyli strefa rozrywkowa została opisana a co z tą główną związaną z pracą? Jak wykonywanie zadań przebiega, jest podobnie miło z Twojej perspektywy?

@Dorota

Z najważniejszego aspektu, czyli pracy i wykonywanych obowiązków oczywiście jestem zadowolona, jak napisałam jeśli ktoś zastanawia się nad wysłaniem CV ja osobiście polecam i zachęcam. Pracuje mi się bardzo dobrze, a to że panuje super atmosfera i fajni ludzie dookoła to tylko kolejny plus dzięki czemu z chęcią się przychodzi do pracy :)

Szymon

Jestem nowym pracownikiem firmy Polish Agro i powiem szczerze że czytając opinie na tej stronie byłem skeptycznie nastawiony i obawiałem się czy aby na pewno dobrze robię podejmując pracę w tej firmie. Na szczęście niektóre opinie okazały się bardzo niezgodne z realiami i bardzo krzywdzące, moim zdaniem jest to firma bardzo przyjaźnie nastawiona do pracownika i jeżeli komuś chce się pracować może szybko liczyć na awans. Wymagania zarządu są wysokie ale podejmując prace w tej firmie liczyłem się z tym ponieważ są profesjonalistami i mierzą wysoko.

A ja polecam pracę w Polish Agro. Jestem zadowolona z warunków pracy, w firmie panuje bardzo przyjazna atmosfera, spotkałam tu super ludzi! Dużo bonusów pozapłacowych, dofinansowanie do karty multisport, możliwość nauki angielskiego, możliwość rozwoju, szkoleń, upominki na święta, premie świąteczne, wyjazdy integracyjne.

OkBe

Firma bardzo pozytywnie nastawiona do pracowników. Panuje przyjazna i pomocna atmosfera. :)

@OkBe

Witam, można się czegoś dowiedzieć na temat tej pomocy? Paca może faktycznie sprawiać trudności? Mam na myśli stanowisko przedstawiciela handlowego, ponieważ widziałam na stronie, że obecnie są poszukiwani do firmy. Na dzień dzisiejszy ile osób się zatrudnia? Chcę też dopytać o formę umowy bo jest napisane uop a co z opcją dla b2b?

OkBe
@Dorota

Dzień dobry :) Tak, szukamy przedstawicieli handlowych, ale o szczegóły to trzeba pytać w dziale kadr, a najlepiej wejść na pracuj.pl i przesłać CV. Obecnie zatrudniamy około 80 osób :)

@OkBe

Dziękuję. :) 80 to już spora liczba chyba do obsłużenia przez same kadry. Ile osób wśród nich na dziale się tu zatrudnia? Do biura także istnieje możliwość na dołączenie czy raczej stały zespół obsługuje tam już od lat?

@Dorota

@Dorota Dzień dobry, generalnie cała nasza ekipa to stały zespół, ale firma cały czas się rozwija. Dlatego jeśli ktoś może wnieść coś cennego do jej rozwoju to np. poszerzamy zespół a nawet tworzymy nowe stanowiska. Zapraszamy do przesłania CV na paka@polishagro.pl

Czy nowo zatrudnione osoby w POLISH AGRO SP Z O O otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Paulina

Tak, zawieramy umowę o pracę. Rodzaj umowy zależy od usług/obowiązków i ustaleń w trakcie procesu rekrutacyjnego.

Emilia

W firmie pracują naprawdę kompetentni i fajni ludzie. To miejsce gdzie można się rozwijać i realizować zawodowo :)

Paulina

Witam! Zachęcam do współpracy z Polish Agro! Pozostańmy w kontakcie: paka@polishagro.pl lub 502 055 707

Były klient

Jako były klient nie polecam tej firmy. Mają gdzieś Polskiego rolnika. Radzę omijać ich daleko. Przy rozliczeniach zakupu zbóż potrafią przeciągnąć wypłatę nawet i 2 miesiące. (usunięte przez administratora)

Dorota

Piszecie to z perspektywy klientów a ciekawa jestem jak to w ogóle pracownicy by postrzegali. Oni też z tytułu tych spraw sądowych, o których piszesz mogą mieć problemy?

Bzdura że można się skontaktować zostawiam swój numer 516--391-120 (pn-pt mamy tu weekendy dla rodziny :) ) pracuję od 4 lat ze stałym portfelem klientów + pozyskiwani nowi / w branży 20 lat /. Prawda że mamy sprawy sądowe ale z klientami nie wywiązującymi się z umów, nie płacącymi. Każda transakcja w Polish Agro jest zabezpieczana umową wiążącą dwie strony.

sławek
@Marcin

współpracuję z firmą

Rafał

Jaka flota dla przedstawiciela? Ogólne warunki?

Mam super pracę w firmie, świetna atmosfera i do tego wynagrodzenie jest ok!

Aleksandra

To fajnie, a powiesz na jakim stanowisku tak super? :)

Ewcia

To chyba jesteś szefem bo napewno nie pracownikiem..

Aleksandra
@Ewcia

Serio nikt poza szefem nie może być zadowolony?

Ewcia
@Aleksandra

Oczywiście że może...zastępca szefa!

Bożena
@Ewcia

A poruszaliście ten temat z szefem by może coś zmienić? Jaka była jego reakcja?

Krzysiek_hurt

Witam, po rynku chodzi informacja, że firma otwiera oddzial w Trójmieście, bo rozwija się bardzo szybko. Słyszałem, że zatrudnili w ostatnim czasie aż trzech doświadczonych handlowców do działu zbóż. Firma ma bardzo dobre wyniki za 2020, a za 2021 widziałem w rejestrze, że będzie jeszcze lepiej. Polish Agro to mocny kapitał (aż 40.000.000 zł), który nie może szybko zniknąć z rynku, więc same plusy.

MoWa
@Krzysiek_hurt

Kolejny "szef w baraniej skórze" ..akurat tak sobie wchodzi na kapitały i statystyki firmy szukając tylko ofert pracy.. ha,ha! Faktycznie ta strona mija się z przeznaczeniem..

Były klient

Usuwanie negatywnych opinii to chyba nie zachęca do współpracy z tą firmą ????????????

Trochę dziwią mnie słabe opinie i szczególnie hejty tu. Zdarzają się trudne okresy jak to w rolnictwie, ale większa część roku spokój. Zarobki? Może rewelacji nie ma, ale w Bydgoszczy i kuj-pom raczej ciężko o lepsze. Premie bez większych wahań, to po prostu dodatkowa pensja w roku dla zaangażowanych handlowców z wynikami. Ludzie uciekają do innych korpo i z tych samo korpo ludzie przychodzą, więc...

@Jacek Panie Jacku oczywsicie usuwane są przez administratora, ale na prośbę pracodawcy ;). Swoją drogą dlaczego został usunięty komentarz odnośnie dwóch głównych zbożowców, którzy się sami zwolnili (tak się składa że z jednym z nich handluje cały czas), przecież nie było tam nic takiego nie zgodnego z regulaminem i obrażajacego firmę, a został wrzucony komentarz łudząco podobny od niejakiego Krzyśka_hurt, ale działajacy na plus dla firmy. Coś tu niestety nie gra, z tymi opiniami na temat firmy. Spokojnej niedzieli. .

Zostaw merytoryczną opinię o POLISH AGRO SP Z O O - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w POLISH AGRO SP Z O O?

Zobacz opinie na temat firmy POLISH AGRO SP Z O O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POLISH AGRO SP Z O O?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 10 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

POLISH AGRO SP Z O O
3.8/5 Na podstawie 24 ocen.

POLISH AGRO SP Z O O