POLISH AGRO SP Z O O

Opinie o POLISH AGRO SP Z O O

Filtruj opinie po kryteriach:

Milczenie
 Opinia

Po odbytej rozmowie kwalifikacyjnej moje odczucia były raczej pozytywne. Rozmowa rzeczowa, konkretna, krótka prezentacja mojej osoby, umiejętności itp., został mi przedstawiony dokładny zakres obowiązków, kilka słów o branży, wymiana doświadczeń z prowadzącym rekrutację. Generalnie przebieg rozmowy jak najbardziej na plus. Informacja o wyniku rekrutacji miała zostać mi przekazana w ciągu dwóch tygodni. Cóż, minęło już kilka miesięcy, a informacji zwrotnej brak. Jakiejkolwiek. Nie potrafię odebrać tego inaczej niż w sposób, że pracodawca nie traktuje kandydatów poważnie i nie szanuje czasu, który mu poświęcają.

Tak1Nie

Miło i przyjemnie. Ceny konkurencyjne. Dobra firma

Tak3Nie

Krzysztof
 Opinia

Firma szanuje pracownika. Przyjazna atmosfera. Bez sztucznych uśmiechów. Może powinno sie to wydawać oczywiste jednak doświadczenie pokazało mi ze jest inaczej... Jesli chodzi o handel to oczywiście trzeba znać sie na branży rolniczej bez dwóch zdań. Firma dla ludzi ktorzy poważnie myślą o pracy i przede wszystkim chcą pracować. Ceny konkurencyjne. Stabilna firma. Daje maksymalną ocenę.

Tak15Nie1

Mietek

Polecam.

Tak14Nie1

Opinia

Twoja opinia o przedsiębiorstwie POLISH AGRO SP Z O O w mieście Bydgoszcz jako o pracodawcy może stać się na rynku pracy drogowskazem dla wielu osób szukających tutaj zatrudnienia. Dodaj komentarz i rozpocznij dyskusję już teraz.

Tak1Nie

Zostaw opinię o POLISH AGRO SP Z O O - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POLISH AGRO SP Z O O

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.