Opinie o POLISH AGRO SP Z O O w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy POLISH AGRO SP Z O O. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie POLISH AGRO SP Z O O o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POLISH AGRO SP Z O O w Bydgoszcz

@Jacek Panie Jacku oczywsicie usuwane są przez administratora, ale na prośbę pracodawcy ;). Swoją drogą dlaczego został usunięty komentarz odnośnie dwóch głównych zbożowców, którzy się sami zwolnili (tak się składa że z jednym z nich handluje cały czas), przecież nie było tam nic takiego nie zgodnego z regulaminem i obrażajacego firmę, a został wrzucony komentarz łudząco podobny od niejakiego Krzyśka_hurt, ale działajacy na plus dla firmy. Coś tu niestety nie gra, z tymi opiniami na temat firmy. Spokojnej niedzieli. .

Zaczynam się zastanawiać czemu służy ta strona, bo na pewno nie temu, aby zasięgnąć obiektywnej opinio firmie. Wszystkie niekorzystne dla firmy komentarze są non stop usuwane, a dodawane w zamian inne, pozytywne, wybielające. Czyżby Polish Agro miało osobę od sprawdzania tych komentarzy i dodawania takich fajnych?! Żenada . . .

Jacek
@Paweł

Panie Pawle, jak Pan zapewne wie, opinie w portalu mogą być usuwane tylko przez jego administratora, czyli przez firmę GoWork. GoWork (usunięte przez administratora)takie opinie, które są niezgodne z regulaminem portalu. Trudno tez zgodzić się z Pana przekonaniem, ze tylko negatywne opinie mogą być prawdziwe. Akurat czytając te negatywne łatwo się przekonać, ze w znakomitej większości nie pochodzą od pracowników. Tak samo jest zreszta na stronach każdej innej firmy na tym portalu. Pozdrawiam i życzę udanego weekendu.

JuPa

Pracowałam w PA prawie 4 lata. To było super doświadczenie, wspaniali, pomocni ludzie. Atmosfera bardzo dobra. Wiadomo jak wszędzie trzeba pracować i aby coś osiągnąć trzeba się wykazać. Polecam ;).

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w POLISH AGRO SP Z O O?

Obiektywny

Niestety ale atmosfera beznadziejna, a to tylko przez jedną osobę, która psuje całą atmosferę. Niestety jest to prezes tej firmy, dlatego dopóki on będzie na tym stanowisku to nie ma co się tam zatrudniać. Szkoda zdrowia itp.

Madzia
@Obiektywny

Myślę, że jak ktoś chce pracować to bez względu na to co robił wcześniej znajdzie w tej firmie uznanie i szacunek. Niestety trzeba sobie na to zasłużyć tak jak wszędzie. Oby więcej takich firm które zostały stworzone przez silny i solidny zespół.

Zaciekawiony

Tez nie narzekam, dobra firma - wystarczy chcieć pracować!!

@Madzia

Dobre, sam prezes pisze to albo każe pracownikom to robić, znamy te jego zagrywki. Dobrze że nie usunął wpisów negatywnych aż coś dziwnego. Nie ośmieszaj się człowieku.

@Madzia

Madzia czyli prezes Jaki szacunek jakie uznanie chyba nie znasz znaczenia tych słów, w tej firmie tego nie ma.Tu pracują ludzie bo muszą a nie że jest atmosfera dobra i szacunek.

Przemo

Widzisz Gienek jak zawsze ten stały numer prezes usunął to co kole jego w oczy nie potrafi przyjąć słowa krytyki

@Przemo

@Przemo a Ty nadal bez pracy, czy tak samo jak w Polish Agro obowiązki Cię nie interesują i z braku lepszego zajęcia wypisujesz dyrdymały nie mające związku z rzeczywistością ?

@Marcin

Więcej pracuje niż ty, do ciebie to praca słowo nie pasuje chyba że robisz sery w domu bo pewnie już tam siedzisz

@Przemo

@Przemo, pewnie że nie pracuję bo lubię to co robię.

JuPa

Firma POLISH AGRO SP Z O O prowadziła rekrutację na stanowisko MAGAZYNIER. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk

Czy firma POLISH AGRO SP Z O O udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Obiektywny

Wsparcia w tej firmie nie ma żadnego, omijać z daleka firmę

Grzegorz

Pracowałem w PA kilka lat. Polecam!!! Wystarczy pytać i być otwartym na innych. Żałuję że odszedłem. Fajni i pomocni ludzie. Dobre zarobki.

Gina

Przechodziłam na emeryturę z tej firmy dwa lata temu, naprawdę dało radę wytrwać, no oczywiście pracować trzeba było do końca, ale jak ktoś by się zastanawiał to polecam, a przed ten pracowałam w innych zakładach które mniej bym polecał.

Sandra
@Gina

To prawda. Ja tez jestem w pełni zadowolona i znam innych w firmie, którzy też tak mają. Ludzie są w pracy dla pieniędzy, atmosfery i dla możliwości rozwoju lub robienia tego, co się lubi. Wszystkie te aspekty trudno razem spełnić, ale u mnie na razie działają

Mathias

Dzien Dobry, w koncu narodowe tematy sie pojawily. Mega. Powiem tak: Ja jestem dumny tych 55 co u nas w tej chwili pracuja bo to bardzo dobre ludzi. A co do tych zwolnionych: jest ich sporo i duzo bledow popelnilem oni tez. Czy sie wstydze - ciezko powiedziec bo ludzie popelniaja bledy. Ale najwieciej bledow popelnilem zatrudniajac. Zycze tobie ze ty kiedys bedziesz mial stanowisko managerski - albo chociazby kierowniczy. Zobaczysz jak to jest... PS: zapraszam na kawy zeby te tematy omowic bo tak z ‚ukrycia‘ pisac to srednio. PPS: mi jeszcze nikt nie zwolnil

Mathias

...dopiero tez zrozumialem ze chodzilo o wiazanie sznurowek:-). Ucz sie pisac (merytorycznie i ortograficznie) - bo wstyd :-).

Marcin aktualny pracownik

Panie/Pani piotruś pan 1. Pracuję w drugiej firmie zarządzanej przez Mathiasa 2. Z żadnej na dzień dzisiejszy mnie nie zwolnił. 3. Jeśli masz problem że szefem jest obcokrajowiec - to Twój problem nie nasz. 4. Jeśli myślisz że szef Polak będzie Cię trzymał mimo braku wyników - mylisz się. 5. Zarówno Mathias jak i ja piszemy pod prawdziwymi Imionami nie kryjemy się pod nic nie znaczącymi nicami. 6. Szczęśliwych Świąt. Kontakt do działu nawozów malu@polishagro.pl

Dr Marcin
@Mathias

Panie Mathiasie, Osobie na Pana stanowisku zwyczajnie nie wypada wchodzić "w pyskowke" i personalnie przyjmować krytykę, a nawet w sposób kąśliwy odpowiadać na zaczepki... Szkodzi to Pana wizerunków - taka dobra rada. Kiedyś pracowałem z Panem jako przełożonym, złego słowa nie powiem - serdecznie pozdrawiam.

Mega Nowy Rok

Pszenica za 1000. Rzepak za 2000. Kukurydza za pow. 900. Chyba nie jest zle kolezanko?

@Mega Nowy Rok

W zniwa jakie ceny sa zboz barany sa poto zeby je szczyc a potem piszom glopoty

@Mega Nowy Rok

PO ILE SA NAWOZY CZY JEST ZLE

Rzepak2350

W twojej glowie przekonana jestem ze jest zle (i ze nigdy nie bylo dobrze).

@Rzepak2350

Policz sobie jakie sa koszty i kleski poniesli rolnicy tylko widzicie jakie ceny sa zboza a jakie sa ceny nawozow

Wacek

Ahh i po co było tyle popisów i PR jak to polisz rośnie i jacy są w nim wirtuozi biznesu? irytowaliście LB ściągnął HK i teraz będzie was dołował..

Uli

Gdzie PA chciałoby by jako firma za 5 lat?

@Uli

Klaudiusz
@Polish Agro Sp. z o.o.

Czyli firma nie ma żadnej strategii? Chyba że jest to popisywanie się w mediach internetowych Pana Prezesa i robienie wokół tego otoczki

@Klaudiusz

Ma strategie do (usunięte przez administratora)rolnikow

MegaFert

Dziękujemy wam za miłe słowa.;)

Jakie narzędzia pracy zapewnia POLISH AGRO SP Z O O? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Polish Agro Sp. z o.o.

Dzień dobry, zapraszamy do złożenia zgłoszenia rekrutacyjnego na adres: made@polishagro.pl. Pozdrawiamy, zespół Polish Agro.

Zadowolony klient

Tak bardzo szkoda zwłaszcza ze pańskie komentarze sa takie rzeczowe i merytoryczne.

@jurek

Panie Jurku, moze Pan myslec o zarzadzie Polish Agro co Pan chce ale w sytuacji w ktorej sie znajda wlosi to powinienen Pan sie wstydzic zeby tak myslec - nie mowiac zeby o tym publicznie / na forum tak ‚zartowac‘. Jest to po prostu nie na miejscu. Cieszmy sie ze u nas poki co nie ma takiego rozwoju sytuacji i pracujmy wspolnie dalej na tym. Dodatkowo: bardzo tchorzliwym zachowaniem jest tak pisac nierzeczowo z ukrycia. Zapraszamy na osobiste spotkanie jak sytuacja z COVID‘em sie normalizuje / zarzad z pewnoscia sie spotyka z Panem... chyba ze brakuje Panu odwage zeby wyrazic swoje poglady w innej formie niz anonimowo. PS: nie skasujemy w/w Pana wypowiedz - niech ludzi sami ocenia co takie wypowiedzi sa warte;)

Szanowny Panie Jurku, Pana opinia wystawia świadectwo przede wszystkim Panu samemu Myśle, ze większość osób przeglądających to forum właściwie oceni poziom Pana komentarza . Szkoda, ze GoWork jest tak bardzo podatny na działalność anonimowych hejterow.

Marcin obecny pracownik

Szanowny Panie Jerzy, Cieszmy się że na razie sytuacja w Polsce nie jest tak tragiczna jak we włoszech. Mam nadzieję że Pański post to tylko żart spowodowany zbyt dużym zużyciem płynów do odkażania. Gdyby mógł Pan przybliżyć co według Pana robimy rolnikom, bo szczerze mowiąc kojarzę tylko korzystne kontrakty nawozowe i zbożowe, dotrzymywanie terminów dostaw i odbiorów oraz terminowe rozliczanie się ze sprzedającymi. A stale powiększające się grono kontrahentów uprawnia mnie do stwierdzenia że robimy to dobrze. Zdrowia życzę.

Rolnik

Gratuluje wypowiedzi , takie słowa powinny być karalne, pokazując pańska wypowiedz sam Pan pokazuje jaki poziom Pan reprezentuje. (usunięte przez administratora)

Senorita
@Marcin obecny pracownik

Dokladnie Panie Marcinie. Przykro mu ze juz nie moze uczestniczyc w rozwoju PA (swoja droga najszybszej rosnaca spolka w polskim Agrobiznesie). Pewnie zostal zwolniony i teraz pracuje w Bajwie lub innej malej firmie.

Obecny pracownik

Pana komentarz jest żenujący i nie na miejscu...a jak Pan ma taki nadmiar pieniędzy to proponuję zasponsorować maseczki, ubrania ochronne itp dla polskich szpitali. Na pewno się przydadzą. Życzę zdrowia!

Marcin aktualny pracownik

@Gość 1 Rozumiem że to frustrujace być ciągle na dole, ale nie wszystkim dane jest być na górze. Potrzeba dużo zaangażowania, wiedzy i wysiłku żeby móc to osiągnąć. Życzę powodzenia ale po tych wpisach nie widzę szansy na realizację marzeń.

Jak oceniacie przebieg rozmowy kwalifikacyjnej i jak dokładnie ona wygląda? Jestem też ciekaw czym firma przekonuje potencjalnych kandydatów, że warto byłoby złożyć CV. Dzięki za odpowiedzi.

Aktualny klient

A ja współpracuje od dawna i jak najbardziej polecam firmę do współpracy :)

TYGRYS

Panie Marcinie B., GoWorks to nie ZOO ze malpy moga sie odezwac ;-) ;-) ;-)

Polish Agro Sp. z o.o.

Szanowny „Gościu”, Twój wpis odczytujemy jako groźbę karalną i w związku z tym podjęliśmy decyzję o powiadomieniu prokuratury. Przypominamy również, że serwis Gowork dysponuje danymi dotyczącymi numerów IP, z których dokonywane są wpisy. Jesteśmy otwarci na dyskusję, ale tylko taką, która mieści się w granicach prawa i kultury.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w POLISH AGRO SP Z O O?

Polish Agro Sp. z o.o.

Dzień dobry, zapraszamy do złożenia aplikacji: MaDe@polishagro.pl. Pozdrawiamy, Polish Agro.

Marcin aktualny pracownik

Dla wszystkich którzy chcą prawdziwej informacji. Jestem Marcin, pracuję w branży agro od 2001 roku. To mój 4 pracodawca od tego czasu, więc raczej nie można powiedzieć że często zmieniam pracę. Kontakt z Firmą nawiązałem u poprzedniego pracodawcy. Motto "zawsze wywiązujemy się z umów", obowiązujące zarówno w mojej poprzedniej pracy jak i w Polish Agro, jest dla mnie wyznacznikiem solidności partnera biznesowego jak i pracodawcy. Jednym zdaniem odniosę się do fali hejtu wylewającej się na tym portalu: Może to GA może sfrustrowani byli pracownicy lub nieuczciwi klienci. Zanim złożysz cv pamiętaj: chcesz być częścią firmy handlowej a nie instytucji charytatywnej, masz na siebie zarabiać, a nie rozdawać towar i oczekiwać profitów. Chcesz zamówić nawozy napisz malu@polishagro.pl

Mathias

Dobrze pisales kolego -> krecili obrot a niestety nie zawsze obrot co krecili to zysk. Najlepszy jest to ze zadluzysz tych samych klientow co u nas nie placili z ramiona nowej firmy wiec ewidentnie czy jestes tu / tam czy gdziekolwiek ty i tak nie zamierzysz tam zostac i nie zalezy ci. Jest 80 dystrybutorow na rynku i jak wyczerpujesz wszystkie mozliwosci to jeszcze masz 1800 hurtownie gdzie mozesz pracowac wiec tu masz racje - pracowac bedziesz. Tylko co po tobie zostaje? Takie wpisy? Nierozliczone Naleznosci? Nasza firma ma sie bardzo dobrze i to samo wam z calego serca zycze. Gdybys nie tesknil za praca u nas i gdybys byl zadowolony w nowej firmie to bys sie tu nie odezwal - raz jako kuba a raz jako zbyszek (sprawdzilismy IP). Wiem ze zaraz pewnie beda hejty bo ja niemiec i te bledy ale wiesz - ja nie bede mial pretensje. Dla mnie to jest biznes i absolutnie nie sa to osobiste jakis ‚rozrachunki‘. Mi jak i mojemu managementowi jest przykro z kazdego pracownika ktory odchodzi (obojetnie czy z wlasnej woli czy tez nie). Pamietaj ze na koniec najwazniejszy to zdrowia i rodzina i moze sprobujmy wlasnie wrocic do swoich rodzin w tym przepieknym przedswiatecznym okresie. Jeszcze raz: wszystkiego najlepszego / wesolych swiat.

Zbych

Prawda jest taka, że rotacja jest u każdego pracodawcy. W Polish Agro będzie to bardziej widoczne, bo to relatywnie mała i młoda firma, więc szczególnie różnego typu spadochroniarze będą szukali swojej szansy. Najpierw obiecywanie złotych gór, wygórowane żądania finansowe, a jak się lekko dokręci śrubę to od razu stęki, jęki i ostatecznie komentarze na tym portalu. W mojej ocenie każdy doradca ma bardzo komfortowe warunki: dowolność terenu, klientów, stylu pracy, byle robota była zrobiona.Najwyraźniej to za wiele dla niektórych. Do tego pensja jak w zegarku, umowa o pracę, zero ograniczeń typu gps-y czy inne wynalazki. To jest biznes, a nie klub wzajemnej adoracji, żeby chodzić i każdego klepać po ramieniu. "Poczytać rzetelne opinie", śmiechu warte, 100% obiektywizmu, nie bądź hipokrytą. Tutaj piszą głównie byli pracownicy, niekoniecznie zadowoleni z rozstania.

Kuba

Kilka faktów : Firma młoda 5lat na rynki , jak tradycja :) ? Pracowało w szczycie 3 lata temu ponad 20 handlowców w terenie ( nie było infolinii ) jedna partia ludzi odeszła sama, druga partia odeszła sama do konkurencji i ostatnio chyba 6 handlowców zwolniono w trybie natychmiastowym bez ostrzeżenia , nawet takich co pracowali od pierwszych dni czyli 5 lat ( musieli dokładać do nich 5lat, nie sądzę ) . zostało może z 3 w terenie i została wzmocniona infolinia - przypadek ? ,to chyba ta cyfryzacja i nowoczesna sprzedaż . Każdy były handlowiec z Polish Agro pracuje i został w branży - przypadek :) ? Pracodawca pisze o tym, że pracownicy byli nierentowni ,a kadrowa była niekompetentna , co można wyczytać z wcześniejszych komentarzy , co to jest jakaś przepychanka małolatów . Nawet jak tak było,to się zwalnia pracownika , dziękuje mu za pracę podaje rękę i temat zamknięty. A nie opisuje na portalach. To jest ta tradycja. Pracodawca chyba powinien sam dać przykład. Dziwne, że firmie się chce odpisywać tu i walczyć o swój wizerunek. Nawet jak to jest hejt, to nie ma on znaczenia . Przecież inf. o pracodawcy są w terenie i tam szukajcie opinii , jaka jest ? zobaczycie sami. Fajni ludzie i pomocni , ok to kwestia ludzi jakich się spotka w swoim życiu, a nie pracodawcy.

Piotrek
@Kuba

Kuba a Ty pracowałeś w tej firmie? Bo myślałem nad zmianą branży na rolniczą ( bo w spożywczej też nie jest ciekawie), i widziałem że ta firma szuka handlowców. Szukam opinii czy warto tam aplikować, bo jak widzę zdania są podzielone. Część komentarzy chyba jest kasowana. A ja potrzebuję zdobywać wiedzę od nowa, bo z rolnictwem miałem tylko do czynienie u dziadków na wakacjach. Tylko czy warto???

Kuba
@Piotrek

Tak jak pisałem, szukaj opini w terenie nie tu, teren prawdę Ci powie , poszukaj byłych handlowców, magazynierów i się popytaj. Jest jeden ważny parametr który świadczy o firmie, ilość pracowników z wieloletnim stażem.(usunięte przez administratora)

Kamil
@Piotrek

Jeżeli nie masz doświadczenia to szkoda Twojego zachodu... Rolnicy od razu poznają się czy masz pojęcie o branży, jeżeli go nie masz wygonią Cię z podwórka jak tych biednych chłopaków z Agroloku. Mówię o tych z łapanki co nie mają o niczym pojęcia, czytają z kartki i potrafią tylko sprzedawać pakiety. Żeby wiedzieć co i jak najlepiej siedzieć w tym od małego albo też mieć gospodarstwo ;)

@Kuba

Dziękujemy bardzo za opinię. Zgadzamy się jak najbardziej, że rzetelna opinia o firmie jest w terenie i jesteśmy zdania, że 80% wzrost obrotów jaki notujemy w porównaniu z rokiem poprzednim jest również wyrazem zaufania ze strony naszych kontrahentów. Cieszymy się z tego, ze bieżący rok będzie pod tym względem rekordowy w historii naszej firmy. Decyzje personalne są trudnym, ale koniecznym wyzwaniem dla każdego pracodawcy. Rozumiemy też pewne rozgoryczenie niektórych byłych pracowników uwidocznione we wpisach na gowork. Wiemy również, że osoby zadowolone z pracy, choćby była ich znaczna większość, rzadko wyrażają swoje opinie na portalach internetowych. Prostując kilka informacji: handlowców nie „zwolniono w trybie natychmiastowym”, tylko rozstaliśmy się za porozumieniem stron. Polish Agro inwestuje znaczne środki i zasoby w rozwój pracowników, w szczególności Działu Handlowego, chociażby poprzez system szkoleń. Żadna firma nie rozstaje się z osobami, które realizują budżety i przynoszą zyski. Wielu (oczywiście nie wszyscy) byłych handlowców pracuje w firmach znacznie mniejszych lub w firmach mających problemy finansowe. Wszystkim życzymy jak najlepiej i dziękujemy za ich wkład w rozwój naszej firmy. Cieszy nas bardzo opinia o „fajnych współpracownikach”, bo uważamy, że to „fajni ludzie” tworzą „fajne firmy” a nie odwrotnie. Pozdrawiamy, Polish Agro.

Gregorczewski
@Kuba

Kubo były pracownik ktory został zwolniony za wyniki pracy da Ci obiektywną opinie na temat firmy? Urażona dumna spowoduje, że będzie mówił źle. Tacy są ludzie. Nie bądz śmieszny. Pracowałeś ? Jeśli tak to przedstaw sie i jeszcze raz wyraź szczerą opinie, a jeśli nie to znaczy że nie masz zielonego pojęcia co dzieje sie wewnetrznie w firmie :) Ja jako osoba postronna wiem tyle, że firma funkcjonuje i z tego co sluchac własnie w terenie ma się dobrze. Na temat rzeczy o których nie mam pojęcia raczej sie nie wypowiadam. Czego i Tobie życze. Pozdrawiam

Polish Agro Sp. z o.o.

Nie chcemy wchodzić w jałową dyskusję; zwrócimy tylko uwagę na jedno: my szanujemy każdego pracownika, ale przecież nikogo nie zmuszamy do pracy w naszej firmie. Jeżeli było aż tak źle jak piszesz to dlaczego nie zwolniłeś się wcześniej? I widząc Twój wpis o 8.30 zastanawiamy się czy nie powinieneś w tym czasie pracować w terenie… niemniej zostawmy to. Jeszcze raz dziękujemy za wpisy i życzymy Spokojnych, Pogodnych Świąt. Pozdrawiamy, Polish Agro Sp. z o.o.

Mathias

....a ja zycze tobie Kuba szczescie bo to nam sie wszystkim przyda. Wesolych zdrowych swiat.

08:30, 14:30 kiedy ty pracujesz sympatyczny kolego:-) wesolych

Eminem

Pracuje, jestem zadowolony. Firma stabilna w dobrej kondycji. Bardzo konkretne i przydatne szkolenia z branży agro. Nie mam zastrzeżeń. Opinie negatywne zazwyczaj od byłych pracowników jak i firm konkurencyjnych gdzie bół d. jest ogromny.

Polish Agro Sp. z o.o.

Dzień dobry Panie Heniu, czy możemy prosić o przytoczenie jakiegoś konkretnego przykładu, który oczywiście odnosi się do opisanej przez Pana sytuacji? Pozdrawiamy, Polish Agro Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o POLISH AGRO SP Z O O - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w POLISH AGRO SP Z O O?

Zobacz opinie na temat firmy POLISH AGRO SP Z O O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POLISH AGRO SP Z O O?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 10 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

POLISH AGRO SP Z O O
3.8/5 Na podstawie 24 ocen.

POLISH AGRO SP Z O O