Opinie o MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z w Bydgoszcz

Tussi

Obsługa Klienta miła i kompetentna, Panie bardzo pomocne.

Xxx

Witam może ktoś wie. Czy na wadze przy wejściu do zakładu jest jeszcze ruda ?

Aleksandra

a co z pozostałymi współpracownikami? padały na forum pytania o atmosferę w miejscu pracy w ostatnim czasie i nikt bezpośrednio się do tego nie odniósł. z jakich przyczyn? a sam cykl pracy jaki jest? jeden standard przez cały rok czy występuje jakaś sezonowość? ciekawa jestem czy w okresie letnim jest jakoś inaczej

Piany

Widziałem że poszukują na magazyn. Jak oceniacie pracę i atmosferę tam? Niby przydają się uprawnienia na wózki ale ja nie mam a i również nie mam doświadczenia w obsłudze maszyn, mało manualny jestem ale chyba bym sobie tam poradził? Duży zapierdziel i czy w weekendy też się pracuje?

Tragedia, dzwonisz na infolinie w sprawie pracy, wypytujesz o szczegóły stawka oczywiście tajna ( czyli na pewno tandetna ) Stawkę podają dopiero po rozmowie o prace czyli nie szacują czasu innego człowieka, po co mam marnować czas na aplikację, czas na dojazd i rozmowę oraz pieniądze wydane na paliwo na dojazd żeby się dowiedzieć że zarobię 300zł brutto więcej niż minimalna na kat C ??? Nie polecam !!

Thomass
@Kandydat

Czyli zaproponowali Ci 3790 brutto podstawy ?? to coś cieńko bo normalnie jest o ok 800 zł wiecej niż piszesz a i premia do tego kilka stówek

@Thomass

Czyli to realne, żeby komuś o prawie tysiąc mniej dali? ze względu na co w takim razie? chodzi o jakieś kompetencje? jakie są kluczowe i które z nich najbardziej doceniają?

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z kandydat na stanowisko Szwaczka/ Krawcowa ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Bydgoszcz
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bamboo Card
Wonsz

Witam. Jak wygląda praca przy sortowaniu odpadów zielonych? To jest na dworzu czy na hali. Ciężko? Warto? Ile można wyciągnąć? Weekendy wolne i praca od 6 do 14 to spoko opcja.

Thomass
@Wonsz

raczej na dworzu.Cięzko może nie jest ale chyba lepiej pracować przy zbiórce niż sortowaniu Co do wynagrodzenia to pewnie podstawa to płaca minimalna lub z 50 zł wyżęj + premia uznaniowa 200-400 zł

Robbie Williams

Śmieciarki we większości to szroty opóźniające prace (nowsze ciężarówki dla wybrańców którzy dobrze jadą językiem po perineum), kierownictwo na ogół ma wywalone więc nie ma problemu z uż, N czy l4. System zmianowy jest całkiem okej bo praca po 10 godzin i częste wolne weekendy (czasem jak dobrze rozpisany grafik się trafi to 4 dni wolnego w tygodniu.) Premie to różnie dają raz dostaniesz 200 raz 450 zl zależy od podlizywania się bo budzet na premie jest ograniczony więc jeśli ktoś ma dostać wiecej to ktoś musi dostać mniej. Ogolnie jak znasz temat i dostaniesz swiezaka na kierowce to praca moze się wydłużyć o parę godzin co może doprowadzić do obcięcia premii. Jeśli zastanawiasz się nad pracą w tej firmie to miej na uwadze to żeby za dużo się nie wychylać bo każda informacja która przekazujesz dyspozytorowi od razu praktycznie roznoszona jest na całą firmę typu gluchy telefon a ciekawskich pracowników tam nie brakuje. Praca ciezka, deszcz, snieg, upał trzeba robić.. praca napewno nie dla każdego. Warto się zastanowić nad pracą w tej firmie

Bolo
@Robbie Williams

Osoba która pisze ta opinie była ładowaczem nie jest prawda że samochody nowe otrzymują ludzie którzy całują (usunięte przez administratora) KE tylko osoby które dbają o samochody i nie mają wypadków pierwsze primo drugie primo pisze w formie przeszłej znaczy już tu nie pracuje nie każdy nadaje się do tej pracy praca jest fizyczna i trzeba mieć siłę żeby ta prace wykonywać skoro dostawałeś 200 zł premii to swojej pracy nie wykonywałeś należycie tyle w temacie a żale wylewasz tutaj że się nie sprawdziles

@Bolo

Bolo zastanow sie co piszesz o premi premie wysokie dostawali nieroby i (usunięte przez administratora)lub tacy co mieli wywalona na pomoc bo wazny byl tel od zony gadanie przez cala zmiane itd pozdr

Loool

Opinia nie na miejscu.Co ona mówi o pracy w firmie?

W e b e r

W E b e r Na prezydenta

Nikodem

Jakie aktualne zarobki netto na stanowisku kierowcy? Bez nadgodziny, bez niczego?

@Nikodem

Ok 3300

Ilona
@Loool

No, a w nadgodzinach ile można dorobić? I może premia się jakaś trafi?

@Ilona

Premia ok 500zl a z nadgodzin to można 1000 zł albo trochę więcej dorobić

@Loool

czyli z piątką na rękę jakoś wyjdziesz? i oprócz kasy jeszcze jakieś socjale przysługują, tak?

Looolloo

A ja tam lubię pracować z tym Panem Spokojny wszystko wytłumaczy Jest pracowity i zaangażowany to trudno się dziwić że oczekuje też tego od ludzi z którymi jeździ A w czyjeś życie prywatne to nieładnie się wtrącać

Bolo
@Looolloo

Cała prawda

Strzelający okiem

Weber Weberem...jego sprawa czy łazi do góry czy go zostawiła czy też nie...(gość nieszkodliwy) Strzelając okiem... gadając do zegarka, dzwoniąc non stop do kierasa, księgowej, królowej życia,i Bóg wie gdzie jeszcze... mówiąc grzecznie(usunięte przez administratora) ludzi Marku Marku Nadgorliwość,debilizm,idiotyzm w innych słowach nie idzie opisać Twojej osoby... Pierwsza (usunięte przez administratora)zakładu.. kiedyś ktoś Cię trafi za bramą:) będzie płacz i telefon na 997

Ten pierwszy

R.Bruski ma zostać prezesem...

Na stronie InfoPraca.pl pojawiła się oferta pracy w MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z jako Mechanik. Ktoś z Was będzie aplikował?

Majster

Zapraszamy na warsztat

@Majster

witam, czy obecnie mają Państwo jakieś stanowiska otwarte dla kobiet? jeśli tak to jakie i jak praca na nich wygląda?

Justice

Wypowiedz nie na miejscu

Zofia
@Justice

W pracy też koledzy takimi tekstami rzucają? Muszę to wziąć pod uwagę przy wyborze miejsca pracy, bo nie chciałabym w takiej atmosferze chyba pracować…

@Zofia

W pracy towarzystwo i słownictwo często jak w chlewie a czasami jak w przedszkolu. Niektórzy zachowują się jak by wczoraj się od pługa oderwali.Fałszywość ludzi nie zna granic..sprzeda Cię nie będziesz wiedział kiedy

@Loool

Serio tu w firmie? A wiadomo skąd takie zachowanie miałoby się brać? Raczej nie szukaliby celowo tego typu osób?

Aleksandra

Jeśli chciałbyś, żeby ktoś z kimś na jakiejś rzeczowej i uzasadnionej podstawie zrobił to nie wystarczy tego zgłosić? Bo wpisem na forum raczej niczego nie wskórasz?

Grubas

(usunięte przez administratora) donosi niby zawsze ma rację. Takich to powinni zwalniać.

Fuuu
@Grubas

No kolego zapomniałeś napisać że ten Pan z budynku obok już zrobil pracę na 10 godzin.

Uuuu
@Fuuu

Ten strzelony?

???
@Uuuu

To znaczy jaki ???

KIERO

FIRMA NORMALNA DOBRE ZAROBKI JAK ZA GOŁY ETAT WIEM BO PRACUJE PARE LAT. DYREKTOR GOŚĆ OK.KIEROWNIK TEŻ SPOKO.JAK PRACUJESZ I TYLKO PO TO PRZYCHODZISZ DO PRACY ŻEBY ZROBIĆ CO DO CIEBIE NALEŻY TO NIE NARZEKASZ .NAJBARDZIEJ NARZEKAJĄ LUDZIE MYŚLĄCY ŻE PRZYSZLI POLEŻEĆ.PRZYCHODZĄ NA PIĄTĄ I PROWADZĄ ZEBRANIA I KRYTYKĘ WSZYSTKIEGO CO MOŻLIWE .ZŁE TRASY,ZŁE DECYZJE,ZŁE SAMOCHODY,ZŁA KADRA KIEROWNICZA.JES TAKICH SMIESZNYCH PANÓW NA SZATNI WIELU.POLECAM FIRMĘ PRONATURA.

Trochę Prawdy
@KIERO

No wiadomo Ci co najlepiej mają najwięcej narzekają. Roboty Max do 15 na rejonie z pauza naciagnieta do godziny i wielce pokrzywdzeni zawsze.W tej firmie nie da się albo jest to bardzo ciężko wykonalne przyjść do pracy i zrobić swoje co to to nie w tej firmie bo zrobisz swoje i Zaraz dostaniesz dodatkowe tematy a jak będziesz miał za mało pracy do współpraciwnicy Ci to wypomną

Podszywajacy się pracownik
@KIERO

Nie jesteś pracownikiem tylko kimś z kierownictwa, ciągłe wymagania i obcinanie pieniędzy, teraz jeszcze pełną inwigilacja z kamerami

A to ja
@KIERO

Pierwsi do narzekania i pierwsi do wchodzenia w (usunięte przez administratora) KONFIDENCI

@KIERO

He fajny opis oby jak najwięcej takich śmiesznych opisów

Xxxl
@KIERO

Chyba ten komentarz po pijanemu napisany he dużo kłamstw zarobki marne atmosfera średnia kierowcy niektórzy chamscy

Kierowca
@KIERO

Może czas aby Kierowniczek walnął w stół? Może Pan R.R zacznie zabierać premie tym co siedzą. Bo na szatni zaczynają siedzieć (usunięte przez administratora) piwko pić itp.

Xxxl
@Kierowca

Zgadzam się powinno całe kierownictwo być zwolnione pozdrawiam

Fordoniak
@A to ja

Wiadomo o kogo chodzi z Fordonu Wszyscy są źli. A oni już o 12 na bazie.

Patyk

Wszyscy którzy wjeżdżają na bazę przed 14 a tym bardziej Ci co o 14 już wychodzą powinni mieć system 8godzinny!!Skoro da się zrobić w 8 godzin to co stoi na przeszkodzie?

Jak szefostwo w MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z traktuje ludzi?

Opinie są podzielone ci którzy pracują są zadowoleni ale jest sporo osób którzy są zdziwieni że mają pracować ci niestety mają Bardzo Dużo nizadowolenia????

@Paweł

He dobre normalnie się uśmiałem nie bądź śmieszny pozdrawiam

Ricicici

Jeszcze nie wyjechał a już płacze że się nie wyrobi a później o 15 już siedzi.Takich jest wiele.Byle dużo płakać mało robić

Bill
@Ricicici

O 15 siedzi ale chyba już w domu

Smukly

Co za gbury pracuja wtej firmie konkretnie chodzi o pracownikow co zbjeraja odpady zielone na ul Agrestowej w Bydgoszczy hamy bez oglady zprawjaja wrazenie jakby pracowali za kare hodzi rzuca miesem wszystko mu przeszkadza .

Zostaw merytoryczną opinię o MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z?

Zobacz opinie na temat firmy MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 20 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z
1.5/5 Na podstawie 83 ocen.
  • Ernsta Petersona 22
    85-862 Bydgoszcz