Opinie o Avita (Nasze Sklepy Avita Sp. z o.o.) w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Nasze Sklepy Avita Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Nasze Sklepy Avita Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nasze Sklepy Avita Sp. z o.o. w Kraków

szukająca pracy

słyszałam że to nowy fajny sklep, zarobki średnie ze wskazaniem na niskie, ale jakaś atmosfera tam dziwna panuje bo non stop ludzie się tam zwalniają i właśnie ciekawi mnie dlaczego tak jest? czy to kolejny (usunięte przez administratora) czy coś innego... jeśli ktoś z was tam pracował proszę o jakieś info(jakie zarobki, jakie kierowniczki)

przyszły pracownik

A powiedz mi co słyszałaś o tym miejscu? Zastanawiam sie nad tym sklepem właśnie.

szukająca pracy

a co powiecie o kamienieckaiej? podobno tam potrzebują do pracy, różne historie słyszałam o tym miejscu i nie wiem czy to prawda...

???

A może ktoś powiedzieć czy na Miłkowskiego da się pracować???

Kasjer

A gdzie była rekrutacja? W Krakowie? Bo ja byłam niedawno i rekrutacja była w porządku. Normalna rozmowa... Nic wydziwianego. Denerwowałam się strasznie przed spotkaniem ale trafiłam na osobę, która starała się rozluźnić sytuację. Gdyby rozmowa przebiegała tak jak w ostatnim miejscu gdzie starałam się o pracę to na pewno bym się nie dostała bo byłam tak zdenerwowana dodatkowo tą naburmuszoną osobą, że bym słowa nie wydusiła. Z Avity wyszłam zadowolona :) no i dostałam pracę. Jeżeli ktoś idzie na rozmowę to nie ma się czym stresować :)

Opowiadałam o obowiązkach w poprzednich pracach, o pracy pod presją czasu i dyspozycyjności.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Strategy Planner
Plej Sp. z o.o.
klient

Jestem na emeryturze i z trudem się poruszam. Bardzo ważne dla mnie było robienie zakupów blisko domu. Niestety po ostatnich wydarzeniach zmuszona jestem zrezygnować ze sklepu Avita, ul. Pilotów. Spotkałam się tam z bardzo niegrzeczną obsługą. Na zwrócenie kasjerce uwagi, że nie powinna sprzedawać alkoholu osobie nietrzeźwej i to poza kolejnością usłyszałam jedynie burkliwe, żebym się nie wtrącała i zajęła się swoimi sprawami. Wielokrotnie widziałam że kasjerki sprzedają alkohol pijanym już ludziom i tym razem postanowiłam wyrazić opinię na ten temat. Zawiedziona klientka.

anna

Pracujac w avicie mialam wspaniala kolezanke, niestety byla ciezko chora i przez to zostala zwolniona, plakalysmy wszystkie razem z nia, potem jak zwolnili nam kierowniczke, stopniowo rozsypala sie cala zaloga. I czemu nikt nie napisze ze w firmie zaczelo zle sie dziac od czasu kiedy zatrudniono pana [usunięte przez moderatora] w biurze- przeskakiwal po roznych stolkach i stopniowo rujnuje wszystko, co w avicie bylo dobre.Odsuwa od wspolpracy zaufanych dostawcow a podpisuje umowy ze znajomkami. I w czym ci niekompetentny idioto ten chleb z Rudnika przeszkadzal? Avita gnije od podstaw, sukcesywnie, nieodwolalnie od jakiegos czasu, ratujcie sie z tonacego okretu

Zofija...

no na mnie tez krzywo patrzyli jak sie rozchorowalam i przynioslam L4 zwlaszcza pracownicy... bo jedna caly czas gadala ze ona tam dlugo robi i ani razu na L4 nie byla to wszyscy tez tak musieli jak ona, jak ktokolwiek przynosil zwolnienie to zaraz byl na czarnej liscie nawet pracownikow, dramat normalnie, jak [usunięte przez moderatora] robokopy jakies... pozdrawiam

Anonimowo

Zgadzam się z bodzio bo mnie zwolnili za L-4 bo się rozchorowałam!!!!! To jest poprostu dramat co się tam dzieje!!! Wykorzystują jak tylko mogą!!!! Ludzie nie pracujcie tam!!!!!

bodzio

to dyskryminacja pracowników ludzie robią jak roboty i ciągle żle , tych nierobów z biura trzeba postawić na sklepie niech się wykażą a nie nasyłają kontrole uwaga to jest karalne nie do wytrzymania [usunięte przez moderatora]

ania

Ja bardzo miło wspominam prace idealna praca jak ktoś zaczyna pracować Mają tam fantastyczna obsługę z firmy zewnętrznej Gość jest rewelacyjny :)

przedstawiciel

wiecie co na tych sklepach przecież są te same kobiety od zawsze najpierw odchodzą a potem wracają bo jednak tu jest wygoda i dogodny czas pracy jedynie kwestia ugadania się z kierowniczkami

rysio

ale bzdury to wina Biura a nie sklepów co te biedne dziewczęta moga nic a władz tylko goni ogólnie na sklepach jest ok napewno lepiej niz w hiper marketach

Lalusia

ktoś - 2010-10-12 17:46:09Lalusia - 2010-09-26 00:37:14Nadal pracująca w avicie - 2010-07-08 22:57:53Avita to najgorsze co może być w handlu. Nie zastanawia cię przypadkiem dlaczego tylko w avicie jest taka rotacja pracowników? Dlaczego najwięcej złych opinii ma właśnie avita? Dlaczego byli pracownicy kefirków, lewiatanów, lidlów czy biedronek nie wyrażają się aż tak źle o swoich byłych pracodawcach? Zanim podejmiesz pracę w avicie przemyśl to dokładnie jaak podpiszesz już umowę szkoleniową czeka cie tyranie 3 miesiące z(usunięte przez administratora) bo jeżeli wytrzymasz krócej to zapłacisz sznownej avicie(usunięte przez administratora) za 3 dniowe szkolenie. Przygotuj sie jeszcze że jak przyjedzie ktoś z kontroli i jak zwykle wszystko będzie źle to kierownicza i/lub zmianowa i tak zwali winę na ciebie bo jesteś [usunięte przez moderatora] takie głupoty! Zapierwszy miesiąc pracy wziełam (usunięte przez administratora) kochana.Widocznie [usunięte przez moderatora] umiałaś;)Lalusia! Taką pensję mogłaś dostać tylko w 2 przypadkach: 1/ masz plecy w biurze, 2/ pracujesz na umowę - zlecenie i avita nie może strącić ci premii na pokrycie strat sklepu. Ale nie łudź się. Jak dostaniesz normalną umowę o pracę twoja pensja poszybuje w dół jak (usunięte przez administratora) w sedes. Tu apel do wszystkich chcących pracować w tej chorej firmie: pracujcie tylko na umowę - zlecenie. Dostaniecie lepszą kasę niż ludzie od lat pracujący w avicie. I mam nadzieję, że tym walnie przyczynicie się do upadku tej firmy! Naprwade tyle wziełam,raz mi się zdarzyło wziąść (usunięte przez administratora) ale potem było normalnie;) A taraz mamy(usunięte przez administratora) Ale da się wytrzymać;)

bodzio

Awita to obozy pracy kierownicy nic nie robią i nagrody odbierają a za czyją prace za naszą to my zapi..... jak murzyny A WYPŁATA TO KOSZMAR LUDZIE WSZĘDZIE ALE NIE W AWICIE SZKODA ZDROWIA TAM NAWET NA L4 NIE MOŻNA IŚĆ TYLKO Z GORĄCZKOM DO ROBOTY BO KRZYWO NA CIEBIE PATRZĄ

mada

Kasjerka z Avita - 2010-10-15 19:49:16 Mnie wkurza kierowniczka ze sklepu i pewna zmianowa która jest fałszywa i powiedziała że coś kombinowałam z kasą!!!!!! pracowałam jako kasjerka w avicie wkurzało mnie to, że jak miełam nadwyżkę to zmianowe zabierały do tzw.skarbonki na kradzione towary a jak ci brakowało od 1 grosza przez 20gr złotego lub 2dwa miałam brak musiałam dopłacić z własnej kasy, raz zdarzyło mi się mieć brak 19,80 ale to też było dyskusyjne ponieważ zmianowa siadał na kasie jak byłam na przerwie żeby rozładować kolejkę i ona na pewno nie zrobiła mi manka jak twierdziła. Sama buliłam. Dla podglądaczy z biura Avity pracowałam na Starowislnej

anonimowo

Widziałam ten sklep i wygląda masakrycznie !!!

Kasjerka z Avita

Kasa już wcześniej zaczęła się pieprzyć ale oskarżyli mnie!!! W końcu okazało się , że jest problem z kasą. Odrazu rzucono podejrzenie a nie zapytano o nic!!!

Zofija...

kurde to zrób coś z tym a nie pozwól żeby Cię tak poniewierali...pewnie same kombinują z kasą a same zwalaja na innych... normalka

Kasjerka z Avita

Zofija...

Widzę, że koleżanka ze Słonecznego się odezwala.... może razem pracowałysmy? a wiecie co jeszcze jest najśmieszniejsze? Normalni mądrzy ludzie co wiedzą co to Avita nie zgadzają sie juz na zadne kierowniczki zmiany... i Avita jest w takiej desperacji ze awansuje sobie takie matoly z miesnego lub kasjerki ktore zielonego pojecia nie maja na ten temat i wyzej sraja niz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] maja... tragedia pozdrawiam wszystkich uwolnionych z Avity!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Nasze Sklepy Avita Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Nasze Sklepy Avita Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nasze Sklepy Avita Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nasze Sklepy Avita Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Nasze Sklepy Avita Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nasze Sklepy Avita Sp. z o.o.