Opinie o Avita (Nasze Sklepy Avita Sp. z o.o.) w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Nasze Sklepy Avita Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Nasze Sklepy Avita Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nasze Sklepy Avita Sp. z o.o. w Kraków

eliza.......2

DZIEN DOBRY WIECIE BYŁAM NA RÓŻNYCH SKLEPACH AVITA ALE TYLKO W JEDNYM MOGŁABYM PRACOWAĆ.UCZYŁAM SIE NA CZARNOWIEJSKIEJ, TAM DZIEWCZYNY CZASAMI NAKLNĄ SIE ALE OGÓLNIE JEST FAJNA ATMOSWERA POŚMIEJA SIE , POŻARTUJĄ,A NIE STOI NAD NIMI KIEROWNICZKA I PILNUJE ŻEBY SIĘ NIE ODZYWAŁY DO SIEBIE TYLKO ROBOTA ROBOTA.WIADOMO CZASAMI JEST ATMOSFERA CIĘŻKA ALE JAKOŚ SOBIE Z TYM RADZĄ . DALI MNIE NA INNY SKLEP O BBBOŻE CO(usunięte przez administratora) PRZENIOSŁAM SIE ALE TO NIC NIE DAŁO.ZNALAZŁAM SOBIE NOWA PRACE . DZIEWCZYNY JEŻELIJESTESCIE SZYBKIE I OBROTNE TO POLECAM W AVICIE TYLKO KLEPARZ , CZARNOWIEJSKĄ,

MELHIZEDEK

DZIEWCZYNY NIE DAWAJCIE SIE [usunięte przez moderatora] SZUKAJCIE PRACY W GODNYCH WARUNKACH ZA GODNE PIENIADZE W FIRMACH GDZIE SZANUJA DRUGIEGO CZLOWIEKA , POWODZENIA

precel

widze ze dalej [usunięte przez moderatora] w tych sklepach ...juz tu wczeaniej pisalem- wniosek jest jeden cala ta [usunięte przez moderatora] atmosfera w tych sklepach jest dzieki tym "porzadnym" nie nadajacym sie do tego stanowiska kierownikom !!! - zatrudnionych przez "nie znajacych sie na ludziach" wspanialych wlascicielach (usunięte przez administratora)

A

a gdzie tam! absolutnie nie nie żałuję! ale masz rację jak się odezwiesz to po tobie.Przykre ale prawdziwe.Dziadostwo a nie firma

Kasjer

A gdzie była rekrutacja? W Krakowie? Bo ja byłam niedawno i rekrutacja była w porządku. Normalna rozmowa... Nic wydziwianego. Denerwowałam się strasznie przed spotkaniem ale trafiłam na osobę, która starała się rozluźnić sytuację. Gdyby rozmowa przebiegała tak jak w ostatnim miejscu gdzie starałam się o pracę to na pewno bym się nie dostała bo byłam tak zdenerwowana dodatkowo tą naburmuszoną osobą, że bym słowa nie wydusiła. Z Avity wyszłam zadowolona :) no i dostałam pracę. Jeżeli ktoś idzie na rozmowę to nie ma się czym stresować :)

Opowiadałam o obowiązkach w poprzednich pracach, o pracy pod presją czasu i dyspozycyjności.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Specjalista IT
Kłosowice
Abp Poland Sp. z o.o.
AW

No to widocznie miałaś pecha... ale chyba nie masz czego zalowac... ta firma to jedno wielkie bagno, a niestety ja natrafilam na taka fakturzystke, nie twierdze ze wszystkie takie sa ale w wiekszosci sklepow niestety tak jest, jak trzymasz ze zmianowymi i fakturzystka to jakos przezyjesz w grupie, gorzej jak zaczniesz sie odzywac... dramat...

A.

Nie wszystkie fakturzystki są takie.Ja byłam w tej cudownej firmoe fakturzystką przez dwa lata po czym wylali mnie twierdząc,ze sobie nie radze! A w efekcie okazało się,że moja poprzedniczka której nie udało się dorobic w Anglii chciała wrócic na swoj były sklep.Tak to jest jak się ma znajomości w biurze.

Adrianna

Tak, na temat stoiska mięsnego to można ksiązkę napisać... Mięso na noc jest mrożone a rano odmrażane i jeżeli nadal śmierdzi to moczone w wodzie z occtem. Wędliny stare i śmierdzące, podkładane pomiędzy świeże plasterki. Daty przerabiane, żeby przypadkiem te z kontroli nie zabrały, bo wtedy strata dla sklepu. Surówki i sałatki rybne mieszane ze świeżymi... Teraz, nie będac już pracownikiem, w życiu nie kupiłabym tam nic w obawie o zdrowie swojej rodziny...

AW

I ludzie na Boga nie kupujcie tam swierzyzny!!! ostatnio sie dowiedzialam ze nawet marchewki i pietruszki sie moczy w occie na noc... dramat, jak tu cokolwiek kupic dziecku, mezowi czy sobie do jedzenia? Cale szczescie ze ja takich rzeczy nie robilam bo bym jeszcze kogos na sumieniu miala, mycie miesa, sprzedawanie przeterminowanych wedlin to oczywiscie norma, a biedni klienci mysla ze pani z miesnego jest tak (usunięte przez administratora) mila i uprzejma dla nich a ona po prostu wtyka im przetermoniwane wedliny zeby byly mniejsze straty... tragedia... szkoda ze powodz nie zalala megany tylko bezbronnych ludzi... wielka szkoda... pozdrawiam...

AW

Tak... najlepsze są PANIE FAKTURZYSTKI... u mnie na sklepie tez taka byla co najlepiej wszystko wiedziala i znala bo pracuje od poczatku istnienia sklepu, jeszcze tak chamskiej, wrednej i pyskatej baby nie znalam... brak kultury!!! potrafila nawet wyzywac kasjerki od idiotow i glupkow kasowych bo jasnie(usunięte przez administratora) sama nie zauwazala ze papierosy przychodza z nowym kodem kreskowym... glupia baba!!! potem musialam sie z nia uzerac w biurze, nic nie moglam sie jej zapytac bo stwierdzila ze jak po tak krotkim czasie awansowalam na kierownika zmiany to wszystko od razu musialam znac... [usunięte przez moderatora] mam lepsza prace... jest ciezko jak wszedzie ale przynajmniej nikt ani kierownik ani pracownik a pseudokierownik [usunięte przez moderatora] traktuje mnie jak szmate do mycia podlogi... pozdrawiam wszystkich bylych pracownikow tej(usunięte przez administratora)

KK

A NA JAKI SKLEP MIAŁAŚ IŚĆ?? NIE WSZYSTKIE SKLEPY SĄ DO [usunięte przez moderatora] Z TEGO CO WIEM TO NA DIETLA KOŁO STRADOMIA JEST FAJNIE ALE TO TEZ ZALEŻY JAK CIĘ PRZYJMĄ...

D.

Dobrze, że trafiłam na forum. Na jutro byłam umówiona w sprawie pracy na Makuszyńskiego 4 ale po przeczytaniu opinii nie mam zamiaru się tam udać. Mam pracę ale szukam czegoś nowego bo mojej obecnej pracy mam po dziurki w nosie. Będę szukać czegoś innego. Pozdrawiam!!!

anonim - 2010-09-06 17:37:20 LYER - 2010-08-30 23:54:36 gorące pozdrowienia dlaszystkich BYŁYCH PRACOWNIKÓW nie istniejącego już sklepu na ul. Krółewskiej. jeśli ktoś z WAS przeglądających to forum jest,dajcie znać... ucałowania. Była królewska,,,,odezwijcie się.. ja pracowałam na królewskiej od 2008 roku. zapraszam na gg 12129629. a co do avity to ja już nie pracuję tam jakiś czas. i to naprawdę jest dramat. fakturzyska ma więcej do powiedzenie niż kier.sklepu, przywalają się o byle co o wypłatach nie wspomnę. praca w avicie to naprawdę jest ostateczność. wszystko zależy jakie masz układy z kier.sklepu. bo atmosfera atmosferą ale jak trzymasz z odpowiednimi ludźmi to ci nic nie grozi tak zgadzam się fakturzystki to sprzedajne [usunięte przez moderatora] dobre i ok laski zaraz uciekają z firmy, a lizusy zostają jak maja trochę szczscia to awansują do biura. była zmianowa

proszę wejśc na stronę internetowa w celu poszukiwania pracy. Propozycji nie brakuje.Ruszyć (usunięte przez administratora) po krakowie.to robotę napewno znajdziesz. I tyle .Pozegnać sie z pseudo AVITA ,W KRAKOWIE nie jest zle jesli chodzi o prace.POWODZENIA.

Myslę ze wszyscy co pisza ju7ż na swoje szczęscie nie pracują w tej firmie.Są wiele lepsze propozycje.I niech tak zostanie....

..........

Powodzenia Wam zycze z tymi [usunięte przez moderatora] wyzywacie ludzi a sami siedzicie w tym samym [usunięte przez moderatora] z tym ze ja nie narzekam bo lubie to co robie a nie kazdy musi sie podlizywac zeby bylo dobrze a Wasze opinie (usunięte przez administratora) mnie obchodza bo sa wyssane [usunięte przez moderatora] . Jak Wam tak zle w Avicie to sie zwolnijcie albo wezcie sie do roboty i (usunięte przez administratora) nie wypisujcie!!! Nie chodze z szefem na lody ani nie biore chlebka dla kurek gdyz ich nie posiadam:( A i tak napewno nasz sklep ma wieksze pensje niz WY, a wnioskuje to z tego ze zadna z moich kolezanek sie zle nie wypowiada na tym [usunięte przez moderatora] forum o naszy sklepie. Uzalajcie sie dalej [usunięte przez moderatora] .Jedyne do czego mozna miec pretensje to biuro bo robia co chca ale do tego to trzeba zgranej ekipy zeby sie za nich prezesi wzieli a nie (usunięte przez administratora) wylewajacych swoje zale anonimowo na forum:*...

basia

POZDROWIENIA DLA BRYGADY RR NA KOBIERZYNSKIEJ.

Zostaw merytoryczną opinię o Nasze Sklepy Avita Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Nasze Sklepy Avita Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nasze Sklepy Avita Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nasze Sklepy Avita Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Nasze Sklepy Avita Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nasze Sklepy Avita Sp. z o.o.