Opinie o Anwil SA w Włocławek

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Anwil SA. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Anwil SA o rekrutacji.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja granulatów i regranulatów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anwil SA w Włocławek

Cypis

Praca dla młodych ludzi nie jest zachęcająca mając na uwadze niskie wynagrodzenie w warunkach ciężkiej chemii 4tyś do ręki można zobaczyć przy dużym szczęściu najszybciej po 5latach pracy mówię oczywiście o stanowisku aparatowego obecnie operator.Co do awansów to tak jak było tak jest czyli masz znajomosci masz awans i tyle. Nie polecam pracy w tym zakładzie chyba że ktoś nie zwraca uwagi na swoje zdrowie i lubi jak nim pomiatają a za wszystko dostanie tyle co w markecie na kasie.

ELEKTRYK

Aktualnie trwa rekrutacja do działu elektrycznego na stanowisko elektryka. Czy ktoś z Was ma wiedzę o pracy na tym dziale?

niepolecam

nie polecam pracy tam, nie ma mozliwosci rozwoju , jak pracownik chce zmienic dzial albo sie rozwijac to go blokuja , mimo ze sie nadaje

Het
@niepolecam

Piszesz odnośnie oferty pracy?

@niepolecam

Nie no stary głupoty wypisujesz. Widocznie taki z Ciebie pracownik, że nigdzie Cię nie chcą. Jak najbardziej jest możliwość awansów, jeśli jesteś dobrym pracownikiem (znajomości to inna bajka), to napewno nikt Ci nie będzie przeszkadzał w rozwoju.

niepolecam
@pracownik

opowiadasz głupoty, pracownicy sa blokowani, nie bede pisał na którym wydziale, ale to nie pierwszy taki przypadek.

@niepolecam

Dziwne mi się wydaje żeby pracownicy byli blokowani, ale może i tak jest, nie znam wszystkich wydziałów. Na moim wydziale i na tych gdzie mam znajomych nic takiego się nie dzieje. Znajomości to inna bajka i tego niestety nie przeskoczy.

Helena
@pracownik

a na jakim wydziale jest tak dobrze? :)

Muszel

Granulaty?

Janusz

Anwil nagminnie oszczędza na pracownikach typu aparatowi i sterowniczy. Pracownicy nie mogą brac urlopow z racji minimalnych obsad. Warunki pracy i płacy sa również na krytycznym poziomie. Osobiście nie polecam. Firma wymaga od pracowników zdania szeregu egzaminów, nauki różnych instalacji albo dzialek a w zamian NIE daje podwyżek. Pensja jak na obecne czasy fatalna i demotywujaca z racji braku możliwości rozwoju. Jest to rowniez Praca jest w ciężkiej chemii gdzie dostaje sie problemów zdrowotnych!!!!!! Inspekcja pracy powinna zainteresowac się tym zakładem

@Janusz

Zgadzam się w 100 procentach. Pozdrawiam.

@Jaro

Pracuje około pół roku i wszystko się zgadza Oczekiwania olbrzymie,a pensja głodową Myślałem że będzie inaczej, szukam innej pracy

rozczarowanie+kiepskierealia
@Nowy

Po dłuższym czasie w Anwilu też, jestem raczej zawiedziony. Pensja słaba jak za prace zmianową w nocy i w święta, warunki pracy tez rożne i często brudne i ciężkie fizycznie

Gienek
@Janusz

100% prawdy. Od pracowników wymaga się wiedzy z zakresu studiów inżynierskich. Do tego dochodzi duża odpowiedzialność i wspomniane szkodliwe warunki pracy. A w zamian? Najniższa krajowa na początek a później niewiele więcej. Również nie polecam.

Pracownica
@Janusz

Problemy to Ty masz, ale z myśleniem i żądaniami

Poniedziałek czwartek

Poniedziałek czwartek

Pracuje na Anwilu od czerwca 2020 roku, i tyle materiałów do nauki to chyba przez całą szkołę średnią nie miałem, oczekiwania są olbrzymie, z każdego chcą zrobić wszystkowiedzących pracowników, a pensja ledwo trochę wieksza niż najniższa krajowa, to co opowiadają na rozmowach o pracę i w HR to bajki, obiecują dużo a nic z tego nie ma. Za takie pieniądze to lepiej poszukać innej pracy od poniedziałku do piątku, i gdzie nie będziesz musiał mieć wiedzy inżyniera po studiach.

@Paweł

To idź szukać gdzie indziej i nie marudź. Nie martw się nikt za Tobą nie będzie tęsknił, skoro masz takie podejście do pracy. Przyjdą inni, którzy będą chcieli się uczyć i pracować.

@xxx

Pracować i uczyć się to ja chce, tylko też chciałbym żeby za moją wiedzę i umiejętności będę otrzymywał dobre pieniądze a nie prawie najniższą krajową, w systemie zmianowym i święta pracujące, a skoro tobie takie coś pasuje to tylko współczuć.

Byly
@Paweł

Paweł zgadzam się z tobą w 100% Atmosfera straszna, święta, weekendy w pracy za śmieszne pieniądze Przełożeni w większości niekompetentni bo po znajomości bardzo często nie wiedzą co mówią

@Byly

Przełożeni to myślą że ta praca to najlepsze co nas w życiu spotkało, oczekują nie wiadomo jakiego zaangażowania i poświęcenia na naukę, a jak już chodzi o pieniądze to dają najniższe stawki według tak zwanych "widełek". Pracuje tutaj już rok, i słyszałem od innych pracowników jak tak naprawdę wygląda praca w Anwilu i na co możesz liczyć po kilku latach. Po roku pracy to jestem bliżej odejścia niż zostania tutaj na dłużej.

Mlody
@Paweł

Masz rację miało być tak pięknie a jest jak wszędzie nic lepiej ... Mówią ciesz się że tu robisz a nie u prywaciarza ale serio wynagrodzenia szału nie robi i co ludzie tylko Anwil i Anwil a Anwil ma ich w (usunięte przez administratora)

@Byly

Siemanko jak pisałem jakieś dwa lata temu .ze ta firma to porażka życiowa zostałem wyśmiany a teraz widzę wpisy niezadowolenia brawo wy .ludzie ogarnijcie się i (usunięte przez administratora)z tego zakładu puki mlodzi jesteście bo jak nie macie układów to nic dobrego was tam nie czeka pozdrawiam

czarny
@Jaro

Ha ha ha stary nie wiem skąd sie wziąłeś żeby takie opinie pisać...może ktoś Cię opłaca żeby takie bzdury pisać. Ogarnij się chłopie, bo chyba nie wiesz co piszesz. A głupi tłum pewnie słucha takich baranów. Pracuję w Anwilu już dobre kilka lat i jak słucham opinii różnych ludzi, że jest taki zapier...l, że nie na nic czasu i zarobki małe, to śmiać się chce. Pracowałem w różnych zakładach i mam porównanie. Niektórzy ludzie chyba nie znają pojęcia zapier...l. Potobiłbyś 18 godzin na zachodzie przy produkcji zbrojeń, to Anwil byłby dla Ciebie odpoczynkiem.

@czarny

Kolego pracowałem na Anwilu 14 lat i wiem co mówię a teraz właśnie pracuje na zachodzie i wreszcie zarabiam fajne pieniążki i nie trzeba pracować 18 godzin czleniu. Do tego same dodatki tj wakacyjne trzynastka i zwrot podatkowy to prawie 30000 więc chyba ty nie wiesz o czym piszesz .fakt trzeba pracować te 10 11 godzin dziennie i być dobrym w tym co się robi . Ja wreszcie jestem zadowolony a ty jak chcesz pracować za te jałmużny to pracuj powodzenia

Pracownica
@czarny

Pracuje w tym zakładzie ponad 30 lat, na zmiany i jestem zadowolona. Naprawdę nie wiecie co to ciężka praca. Jak się cudów wymaga, to wszędzie będzie źle.

Czy można liczyć w Anwil SA na prywatną opiekę medyczną?

tak, jest luxmed :)

Beata
@tak

A można rodzinę dołączyć?

@Beata

tak

Witam jest ktoś może kto się przyjął w ostatnich tygodniach do Anwilu, interesuje mnie stawka początkowa na umowie bez premii itp są sprzeczne informacje na ten temat między moimi znajomymi

Anwil S.A.
@Zainteresowany

A na jakie stanowisko cie interesuje ?

@Anwil S.A.

Aparatowy

Stachu
@Zainteresowany

Witaj ja po 2 latach i jednym egzaminie(bardzo trudna instalacja ) 3 miesiące temu miałem stawkę 3150zl- tragedia , nie widziałem żadnych nadziejo że będzie lepiej więc zmieniłem pracę teraz pracuje w prywatnej firmie po 8h od poniedziałku do piątku i z pensji jestem zadowolony

Anwil S.A
@Zainteresowany

Wiesz co teraz możesz liczyć na start 3300brutto no i jesteś zatrudniony jako stażysta po 3 miesiącach masz egzamin na stanowisko i od 200zl brutto podwyżki w górę. Na Anwilu trzeba trochę popracować aby zarabiać dobre pieniądze ponieważ nie dadzą tu nikomu odrazu dużo jak nie zna dobrze instalacji

Joanna
@Stachu

Ten egzamin to jakiś państwowy czy ich wewnętrzny? I czy jak odchodziłeś to musiałeś zwracać za niego koszty czy coś takiego?

Stachu
@Joanna

Egzamin wewnętrzny , nic nie zwracałem

Spawacz WIG

Cześć chciałem zapytać o pracę spawaczy tig. Właśnie kontaktowałem się z Panem z płocka i oferta pracy wygląda super jednak obawiam się ponieważ jest to pośrednik i nie do końca potrafię takiemu pracodawcy zaufać. Firma z którą jestem w kontakcie to amador z płocka. Jeśli ktoś pracuje w tej firmie bądź pośredników tego typu proszę daj znać jak współpraca i czy wszystko się zgadza z umową. Pozdrawiam wszystkich

Het

Cześć, trwa rekrutacja na stanowisko Starszego Specjalisty ds Ochrony Środowiska. Chciałbym wiedzieć jak atmosfera i dlaczego stanowisko się zwalnia

nicknick

Obecnie praca tu to kpina. Ciągłe zmęczenie, stres, wieczne wymogi. A pracodawca da Ci co roku podwyzke zakladowa w wysokosci 150zł brutto. Jeśli chcecie coś osiągnac to nie tu. Coraz wiecej osob chce odchodzic z tego zakladu. I odchodzi.

@nicknick

No i tak powinno być ludzie muszą zacząć odchodzić to może się coś w tym zakładzie zmieni bo teraz to porażka życiowa praca tam

Nowy na nawozach

Pracowalem w różnych firmach, ale sytuacja na Anwilu jest gorsza niż u tak zwanego prywaciarza. Wymagania ogromne, ciągle naciski o naukę bo z każdego chcą zrobić wszystkowiedzącego, brak podwyżek chociaż zarząd się chwali że mieli rekordowe przychody . 3000 brutto to stawka niska jak za pracę w święta, weekendy i zmianowe. Dziwię się ludzią ze tam jeszcze pracują i dają się naciągać na obietnice kierowników i całego zarządu Anwilu który uważa że praca w Anwilu to zaszczyt dla pracownika.

Ilona
@Nowy na nawozach

Faktycznie 3000 brutto to śmieszna pensja. Jakieś dodatki jeszcze wpadają w ciągu roku czy nic a nic? Może nowy rok przyniesie jakieś podwyżki? Zapowiadali coś już?

A.
@Ilona

Za tyle to jest ciężko...

@Nowy na nawozach

Prawda, praca tragiczna za taką stawkę. Więcej zarabia się w innych firmach we Włocławku. Zobaczymy czy pracownicy wreszcie zmotywują się i zaczną strajkować bo to jest dramat co tam się dzieje. Nie dosyć, że w chemii to ludzie po roku pracy w większości mają przekroczone próby wątrobowe a oni płacą takie grosze. WSTYD!!!

Nawozy

2800zl brutto ma start plus zmianowe około 520zl premia na 3 miesiąc dopiero około 10% czyli 280zl brutto. Po za tym chemia, nie wiadomo jak to się odbije za 10 20 lat na organizmie. Praca non stop wszystkie święta weekendy. Mnóstwo nauki po 2 latach po egzaminie podstawa 3150zl. Czy warto sami odpowiedzieć sobie.

jaro
@Nawozy

czy warto sam musisz sobie odpowiedziec a jesli chodzi o zdrowie na sto procent okolo 50 -tki bedziesz biegac po lekarzach z wielka watroba , a oni powiedza ci nie pij ha ha , znam to. powodzenia

Grzegorz
@jaro

Pracowałem kilka miesięcy i nie polecam kierownik wymaga ciągłej nauki , a finanse po zdanym egzaminie +200zl (stawka po egzaminie 3000 hahahaha) Podziękowałem za takie pieniądze nie będę zdrowia niszczył

Xyz
@Nawozy

Znam temat od środka...

Firma Anwil SA poszukiwała jakiś czas temu pracowników na stanowisko Operator. Czy jest ktoś, kto otrzymał tę pracę? Czy organizowane są tam szkolenia podnoszące kompetencje?

Na operatora cały czas trwają rekrutacje i przyjmują ludzi co jakiś czas. Jakoś ze 2 - 3 tygodnie temu zostało przyjętych kilkanaście osób. Szkolenia różnego rodzaju są, ale to bardziej pytanie do nowo przyjętych.

Szyszka

Kolego szkolenia są, ale za podniesienie tych kompetencji to podwyżek żadnych.Tez się w końcu zwolniłem z tego Grajdołka.Za takie pieniądze to niech szukają ludzi na granicy wschodniej.Przy obecnej inflacji takie zarobki to wegetacja. Naprawdę podziwiam tych co tam pracują za takie grosze.

operatorro

Ciągła rotacja, to się zgadza.

operatorro
@Szyszka

Zarobki jak za taki system pracy i warunki nie powalają, zwłaszcza przy takiej inflacji.

op3470
@operatorro

To niestety prawda, do tego kierownictwo często wprowadza złą atmosferę zamiast pomagać, warunki pracy są co najwyżej średnie jak za takie marne pieniądze.

@op3470

Niestety to cała prawda, pracuje już ponad półtora roku i tylko się zawiodłem. Przez cały ten okres, ciągle tylko nauka i szkolenia, a podwyżek żadnych, choć na początku kierownictwo i HR mówią ze za egzaminy będą podwyżki. W obecnych czasach 2800 zł do ręki za pracę w takich warunkach i w takim systemie pracy to niestety trochę mało. Ze strony ciągle naciski zeby się uczyć a jak już chodzi o podwyżki to zwalają winę na HR.

Były

Praca w warunkach szkodliwych za stawkę niższa niż w marketach Nie polecam , po 3 miesiącach zwolniłem się

Stefek
@Były

Zgadza się nie warto marnować zdrowia na pracę tam

Operator

Praca platna trochę więcej niż najniższa krajowa. System pracy od poniedziałku do niedzieli, świeta w pracy. Pracodawca każe się uczyć cały czas, dużo wymaga a za to nic nie płaci. Nie ma czegoś takiego jak nadgodziny. Ciągle szukają ludzi bo w tym bałaganie nikt ambitny nie chce pracować. Przyjmują młodych którzy zaraz uciekają jak zobaczą ile można tu zarobić. Praca na przeczekanie żeby szukać czegoś lepszego. Anwil o ile kiedyś prestiżowy pracodawca we Włocławku obecnie myślę że największy (usunięte przez administratora)

Jarek

Dziwie się ,że pracownicy jeszcze nie strajkują.Strajk w mojej ocenie to jedyna już rozmowa z tym pracodawca .Wyzysk za śmieszne pieniądze. Pracownik wykwalifikowany i przeszkolony który pracuje w warunkach uciążliwych, szkodliwych i niebezpiecznych na instalacjach wartych kilkadziesiąt lub kilkaset milionów za które de facto jest odpowiedzialny dostaje 3000 brutto podstawy .Firma chwali się dobrymi dodatkami które są w śmiesznej kwocie gdzie pracuje w weekendy i święta .Dodatkowo nagminnie nie ma obsady i pracownicy dostają telefony żeby chodzić do pracy dodatkowo gdzie mają nie wypłacane nadgodziny !!! Starzy pracownicy mają podwyżki roczne w kwocie 100-200 zł brutto więc patrząc na inflację jest to policzek w twarz za tą pracę !!

Czy ktoś wie jaka jest atmosfera w dziale zakupow? Jeśli chodzi o socjal to jakie to są kwoty mniej więcej? Te wczasy pod grusza i świąteczne dodatki.

@Kandydat

Wczasy pod gruszą uzależnione są od dochodu na osobę w rodzinie. Przy najniższym dochodzie masz 1850 zł brutto czyli jakieś 1300 zł na rękę. Na Święta wychodzi 2 razy po 1000 zł .

Firma nie płaci nadgodzin i wypadki w pracy zwala na pracownika.

Zawidzeni

Dają bezmyślne zakazy np jak teraz zakaz wjazdu rowerami dla pracowników bez wcześniejszego przygotowania parkingu wiaty dla rowerów Ciągle zakazy i wykluczenia jak by byli pepkami świata Nic nie myślą o ludziach Wszędzie popierają i stwarzają warunki rowerzystom tylko nie tu

@Zawidzeni

W zeszłym tygodniu byłem rowerem i nie było żadnego problemu z wjazdem. Coś się zmieniło w tym temacie?

cześć, czy firma dopłaca do obiadów?

@Nowy

Tak dopłaca, Ty pokrywasz tylko zobowiązania podatkowe.

Zostaw merytoryczną opinię o Anwil SA - Włocławek

• Jak się pracuje w Anwil SA?

Zobacz opinie na temat firmy Anwil SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Anwil SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 0 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Anwil SA?

Kandydaci do pracy w Anwil SA napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Anwil SA
2.4/5 Na podstawie 63 ocen.
  • Toruńska 222
    87-805 Włocławek