"Neotherm" sp. jawna

Myszków

Opinie o "Neotherm" sp. jawna

Black

Spółka jawna- Myszków. firma ok odradzam firmę Neotherm sp z oo. Tam ludzie są moim zdaniem lekko nienormalni a co najważniejsze niekompetentni i aroganccy . A poza tym oszukują na styropianie- waga nigdy nie jest taka jak w papierach. Brak systemu odpowiedniego zarządzania. Rządzi tam niejaki Mariuszek, który nie ma zielonego pojęcia o zarządzaniu, myśli tylko o tym aby dobrze się zabawić (nawet czyimś kosztem) i zaliczyć jakąś panienkę..... porażka

ciekawy

cisza na forum piszcie cos o firmi e bo nie wiem czy składa c cv i starac sie o prace

Tomek

Ja również polecam pracę w firmie Neotherm- zarówno sp. j. jak i sp z oo.. fajni ludzie, atmosfera wyśmienita, kasa przyzwoita. Pozdrawiam Tomek

Zostaw opinię o "Neotherm" sp. jawna - Myszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Neotherm" sp. jawna