Alux II Zakład Wielobranżowy Jadwiga Więckowska

Bielsko-biała

Opinie o Alux II Zakład Wielobranżowy Jadwiga Więckowska

mirek

czy ktoś może podać ile tam sie około zarabia. serdecznie dziekuje

witek126

Alux firma jakich mało w dzisiejszych czasach. Należyte waunki zatrudnienia i pracy. Ośmio godzinny czas pracy, pięć dni w tygodniu, nażędzia jeśli są zurzyte wystarczy zgłsić zostają kupione noew, bądź naprawione zepsute. Zatrudienie na umowę o pracę, szklenie BHP, ubranie robocze, zwrot za pranie, premia, nadgodziny płatne 100%. Łazienka z mydłem i pastą, oraz ręcznikami do urzytku kabina prysznicowa. Szafki w kuchni mikrofala ciepła woda warunki godne uwagi. Wynagrodzenie przelewem na rachunek w terminie. Wszystko jasne bez kombinacji i ciemnoty są podwyżki. Urlop i dni wolne zgodnie z kodeksem pracy. Pracuję tam ponad rok i jak narazie nie narzekam.

Wojtek

Dobra firma, wypłata w terminie,kasa ok, praca 8 godzin 7-15, wolne soboty. Pracowałem tam ponad rok

bllee

alux do dno,gdyby nie pracownicy którzy to wszystko jakoś toczą do przodu,to firma już dawno by klękła,szefostwo nie ma pojęcia co robi.....masakra,

byly

aha i jeszcze mala uwaga do ludzi ktorzy rysuja tam rysunki techniczne:ludzie czy macie swiadomosc ze to co znajduje sie na rysunkach to 50% rzeczy nie ma zaznaczonych na rysunku a ktore maja byc w danym wykonanym detalu.....czy projektujac jestescie wtedy trzezwi?????????????????masakra

były

az tak to nie zachwalajcie tego zakładu,podejrzewam ze te pozytywne komenty o alux-ie napisali poprostu ludzie z biura:-)hehe,zeby poprostu zachecic ludzi......! a o to prawda:narazie plusy:tylko 8 godzin pracy,weekendy zazwyczaj wolne,nie ma akordu(jak na razie)a teraz minusy: standardowo narzedzia zuzyte,jak potrzebujesz tarcze do ciecia lub do szlifu to dla ciebie sa tylko zuzyte chyba ze zrobisz dobre oczy,ciasnota,i szef ktory nie da ci szansy sie wprawic pomimo ze w rozmowie wstepnej moze obiecac ze da ci czas na wprawienie sie,standart ot takie [usunięte przez moderatora] polskie:-)placa niecała 2 na miesiac...

Zostaw opinię o Alux II Zakład Wielobranżowy Jadwiga Więckowska - Bielsko-biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alux II Zakład Wielobranżowy Jadwiga Więckowska