NEOPROFIL SP.J.

Tarnów

Opinie o NEOPROFIL SP.J.

ktoś

A ja pracuję tutaj kilka lat i nienażekam.Płacą na czas,zarobki jak na warunki regionu przeciętne, możliwość nadgodzin,miła atmosfera,prezes OK.

mis

ha ha ha

Lol

A i jego dopadło hahahahh ale jest to prawda bez wątpienia

szambo

powiem dosłownie zenada w oddziale wrocław ,ten jacus to nadaje sie ale do czyszczenia szamba a nie zarzadzania ludzmi ,wizytowka firmy MASAKRA powinien ktos naprawde przygladnac sie tej osobie

oszukany

Witam, uprzejmie proszę czy jest ktoś jeszcze kto został także oszukany przez (usunięte przez administratora) reprezentującego firmę Neoprofil Bielsko-Biała/ Ząbkowice Proszę o kontakt na Priv. (usunięte przez administratora)

asia

Masakra upewnij się czy chcesz podejmować współpracę z tą firmą bo jak jest dobrze i robisz obroty to jest ok ale zak zakończysz współpracę to cie zniszczą. Przestrzegam przed współpracą z tą firmą

Morg

firma NEOPROFIL była naszym kontrahentem. Zapłacilismy im za wszystkie wystawione faktury. Zakończylismy współpracę.(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o NEOPROFIL SP.J. - Tarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NEOPROFIL SP.J.