Honesta Market Service Sp. z o.o.

Adres: Norberta Barlickiego 5 lok. 41, 43-300 Bielsko-Biała

NIP: 5472148244 REGON: 243365182 KRS: 0000483419

Honesta Market Service Sp. z o.o.

Opinie o Honesta Market Service Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Hostia
Nazwa działu: Finanse
 Opinia

Nie pracuje tam już kilka miesięcy. Zwolniłam się. Praca jak każda inna ma swoje plusy i minusy. Ogromnym plusem jest atmosfera w pracy. Każdy jest pomocny, nie ma tam złośliwości czy robienia komuś pod górkę. Zawsze można się zwrócić z pytaniem i bez problemu pomogą. Wynagrodzenie na placówkach to najniższa krajowa + dodatki za sprzedaż. Kokosow nie ma. Praca sama w sobie to standard w takich placówkach. Chwilówki to nie jest cudowna branża, a i szefostwo ciśnie dodatkowo na ubezpieczenia. Jest dużo szkoleń. Ogólnie polecam.

Pomocna?
TakNie
 Opinia

Macie jakieś sprawozdania o firmie Honesta Market Service Sp. z o.o. w miejscowości Bielsko-Biała? Zastanawiamy się czy jest u nich praca.

Pomocna?
TakNie

Zostaw opinię o Honesta Market Service Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Honesta Market Service Sp. z o.o.

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.