Opinie o Indorama Ventures Poland Sp. z o.o. w Włocławek

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Indorama Ventures Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Indorama Ventures Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja granulatów i regranulatów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Indorama Ventures Poland Sp. z o.o. w Włocławek

Pirat

Grupa doświadczonych operatorów odeszła gdyż została do tego zmuszona postępowaniem pracodawcy to jeszcze zrozumie się ,taka kolej rzeczy ale zatrudnianie pierwszych lepszych z łapanki byle ilość się zgadzała to hit tego zakładu... Przychodzi świeżak i masz go przyuczać gdy ten kompletnie w innym świecie żyje i nie rozumie co do niego mówisz dodatkowo marudzenie, że tyle trzeba robić..... Za szkolenie żadnego dodatku. Zacznijcie zatrudniać ludzi z doświadczeniem na instalacjach i skupcie się nad utrzymaniem tego co macie. Dla zainteresowanych woda mineralna dla pracowników fizycznych została wstrzymana , już niedługo i papier toaletowy będzie na wydział.

Robol
@Marika

Tu szkoleń nie ma chyba,że takie które są mało przydatne i tak nudne jak (usunięte przez administratora) i BHP . Pamiętaj,że program szkoleń to tylko program a papier jest papierem który wszystko przyjmie rzeczywistość jest brutalna i inna.

Szkoleń mamy dużo, podwyżki były super

Bubu
@Lol

Nie bardzo rozumiem co w tym takie nadzwyczajnego lub dziwnego, ze podwyżki były różnej wysokości? We wszystich firmach w okolicy tak było i tam jakoś nikt z tym problemu nie ma ( albo ma, kto wie). Cieszmy się że w ogóle były zamiast wicznie narzekać na wszystko i nie przesadzajmy, ze mamy aż tak źle. Idelanie nie jest ale tragedii tez nie ma.

Ankieter

W imieniu pracowników pragnę podziękować szefostwu IVP za ogromne podwyżki, co prawda dużo niższe niż w innych biedniejszych zakładach pracy we Włocławku, co prawda nie jest to nawet połowa podwyżki minimalnej płacy w Polsce ale w waszej opinii bez dwóch zdań znaczącej. Gratulujemy tych wszystkich nagród, którymi się chwalicie, szkoda, że nasz udział jest tu do tego stopnia pomijany. Mam nadzieję na kolejny exodus pracowników gdyż tu zwyczajnie nie jesteśmy szanowani.

George Orwell
@Ankieter

"Raz się sk...sz — ku.ą zostaniesz." "Normalność nie jest kwestią statystyki.” Przeczytajcie (usunięte przez administratora) Zwierzęcy i dopasujcie bohaterów do pracowników. Wnioski wyciągnijcie sami.

Operator

Ja pracuję aktualnie jako operator jestem po 3 miesięcznym okresie próbnym generalnie polecam mega polecam naprawdę w lepszej pracy nie pracowałem a jak ktoś narzeka niech sobie idzie na produkcje jest parę aspektów co można się przyczepić ale żadne nie są aż tak znaczące jest dbanie o pracownika itp polecam

Ankieter

Szokiniedowierzanie Nowy wpis

To były jakieś podwyżki?

machiavelli Nowy wpis
@Ankieter

To się Xyz cieszy , w końcu procentowe podwyżki ).

George Orwell Nowy wpis

Ida Nowy wpis

Aby stać się mechanikiem widzę, że mój chłopak musi mieć sobą minimum 6 miesięcy stażu aby podjąć się ewentualnego zatrudnienia. na co jeszcze patrzą podczas rekrutacji? czy występuje okres próbny?

Kobieta

Jak godzinowo pracuje taki mechanik? Piszą w ofercie, że to praca na dwie zmiany ale nie widzę konkretów dodatkowo czy w ogóle jakiekolwiek nadgodziny się zdarzają?

Jakie kwalifikacje wśród mechaników są tu w zakładzie najistotniejsze? W ogłoszeniu piszą wprost o tym, że wynagrodzenie do uzgodnienia w zależności od kwalifikacji. może ktoś to uściślić by było wiadomo czy jest sens się zgłaszać?

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Indorama Ventures Poland Sp. z o.o. na stanowisko Operator (Aparatowy Procesów Chemicznych)? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Byłem na rozmowie w sprawie pracy. Czy masz studia skończone, czy zawodówkę nie ma znaczenia większego. Ważne jest żebyś nie chciał zarabiać zbyt dużo. Propozycja przy 4 brygadach niewiele powyżej najniższej krajowej. Dużo nauki, egzamin i wtedy podwyżka o parę zł. Słabo jak na taką odpowiedzialność, pracę w weekendy i konieczność nauki.

Widziałem, że ma operatora sobie z doświadczeniem życzyli. Ciekawe ile lat i czy patrzą na to w ogóle? No i czy jeszcze można wysyłać cv bo tam coś napisane, że kilkanaście dni temu wygasło. Ale na dobrą sprawę nie rozumiem czy to równoznaczne z końcem przyjęć. Ktoś wie?

Operator (Aparatowy Procesów Chemicznych - Pracownik Zmianowy) dwunastki robi? Czy normalnie po 8 godzin jest praca? Nie widzę w ogłoszeniu żeby o tym informowali specjalnie. A ja szukam pracy w normalnym trybie, nie żeby siedzieć w niej cały czas jak w poprzedniej, najlepiej całą dobę..

Ichacha

Chlopaki jak obiecałem tak robię powtórne pozdrowienia dla szmyntka sześdziesiony z magazynu

Niebawem idę na rozmowę kwalifikacyjną. Przeczytałem masę negatywnych opinii na temat Indoramy. Jest aż tak źle? Najniższa krajowa i jakieś drobne? Dobrze rozumiem? Do tego socjal na marnym poziomie? Czy ja po prostu źle interpretuje te wypowiedzi lub coś się zmieniło w ciągu ostatnich dni na lepsze?

Pphu

Właśnie się stamtąd zwalniam , atmosfera dno , przekręty , grożenie wszystko na porządku dziennym

@Pphu

Tylko czy to dotyczy pracowników? Bo wałki na poziomie dowodzenia zdarzają się w chyba w każdej firmie.

Marysia

Nie no wiesz, to dotyczy zaworów, hydrantów,ale na pewno nie pracowników, po co piszesz bzdury skoro dobrze wiesz ilu ludzi samych się zwolniło a ilu zmuszono do zwolnienia się samemu

Nie ma podanych widełek w ogłoszeniu. Operator też ma minimalną tak jak niżej ktoś pisał, że tyle płacą? Na takim stanowisku to samo? Dajcie znać ewentualnie, czy tylko na początku takie stawki czy potem rosną jakoś z czasem. Dzięki jak coś, jednak liczę na trochę więcej i nie wiem, czy aplikować.

niema

Witam, pojawiło się ogłoszenie na elektryka zmianowego ktoś coś powie jak wygląda praca jakie zarobki na początek?

Operator

Jakie zakład ma zmiany w pracy?Myślę o tym ogłoszeniu elektryk automatyk, bo zaznaczyli w nagłówku, że chodzi o pracownika zmianowego im, ale bez szczegółów, w jakich godzinach jest praca. Czy ktoś napisze? Będę wdzięczny.

Okoń

7-19 i 19-7

@Okoń

Czy jest to jakkolwiek elastyczne? Można się z równoległym kolega podmienić jeśli zajdzie taka potrzeba? i dodatkowo to czy występują jakieś nadgodziny?

Zobaczyłem w urzędzie ofertę od nich dla mechanika, system zmianowy tak jak ktoś wspomniał 07.00-19.00, 19.00-07.00. Jakie wynagrodzenie jest przewidywane za taki tryb pracy w firmie, orientuje się ktoś? I czy otrzymujecie dodatki choćby za staż pracy? Wypowie się ktoś jaka atmosfera w zakładzie obecnie panuje?

Czy Indorama Ventures Poland Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Andzia

Kto tu te magazyny ogarnia? Ktoś chyba podkreślał jakiś większy nieporządek na miejscu, no chyba ze źle zinterpretowałam. Fakt faktem pojawiło się także przy tym nawiązanie do BHP. Proszę o jego szersza ocenę, mój partner chciał do was ich, a ja to bym chciała żeby miał spokojna i bezpieczna prace. jak te magazyny wyglądają? Jak są wyposażone?

Lucky69

Jak widać wszyscy lubią tu usuwać komentarze. Pracuje jako operator od jakiegoś czasu i mogę śmiało powiedzieć że starsi operatorzy i sterowniczy prawie wcale nie chcą pomagać w nauce procesu, sami mamy się wszystkiego uczyć a jak chcę się o coś spytać to od razu pretensje. Dobrze że kierownicy się tym zainteresowali to teraz z musu trochę pomagają. Starsi operatorzy to takie państwo że nie pogadasz a sterowniczy to tylko grają w gierki na telefonach, jeszcze dobrze że czasem do tego procesu spojrzą, jak się wchodzi z produkcji to aż się rzygac chce, oni tylko siedzą i śmierdzą. No i jeszcze trzeba pamiętać że pojawili się pracownicy co chodzą skarżyć żeby coś z tego mieć. Coraz ciekawiej się tu robi

Bolo

O czym ty piszesz ? Wracają z podwiniętym ogonem? Ja pracuję ponad 12 lat i widziałem dwóch operatorów którzy wrócili z czego jeden wrócił i odszedł po około 1,5 roku. Propaganda działa w tej firmie znakomicie. A przeprasza wrócił w tym roku jeden gość z utrzymania ruchu. Tr,ech przyszło a z 80 osób przez 10 lat odeszło. Wynik mówi sam za siebie.

Ciekawa

Czyli jak się jest dobrym w stosunku do innych to można liczyć na to, że atmosfera w pracy będzie okej? Czy jak w ogóle jest na co dzień? Z każdym w miarę idzie się dogadać?

Witam , czy w waszej firmie jest trzynasta pensja? Podobnie jak w firmach sąsiadujących? Bo ostatnio krążą słuchy na mieście ,że zabrano w tym roku 13-nastke razem z wodą gazowana! Podobno na wodzie to oszczędność dla firmy około 500zl miesięcznie. Naprawdę ogromna kwota na całą zalogę????

Pirat

Bruno
@Pirat

To są pomówienia i nieprawda. Nowe osoby zostały wyselekcjonowane z grona osób które aplikowały do naszej firmy. Kadrowa nie pozwoliłaby na zatrudnienie niekompetentnych osób a i sam kierownik nie pozwoli na osłabienie grup, zastępując odeszłych, przyszłymi fachowcami. Sam dyrektor traktuje Was jak rodzinę i walczy jąk lew o każdego pracownika. Łubu dubu ........

Borys_
@Bruno

Wyselekcjonowane.... Nie czuję się wyselekcjonowana osoba wręcz przeciwnie podczas rozmowy dalo się wyczuć,że są duże braki kadrowe gdyż rozmowa szła w kierunku zachęcenia mnie do podjęcia pracy. Więc słaba ta selekcja. Nie pracuje tu długo ale już mam powoli dość pierwszy raz w życiu zero wprowadzenia do pracy , najlepiej żebym dostał książkę i się uczył jednocześnie dostając zadania na instalacji..... A jak coś źle zrobię to straszenie odpytkami.... Coś czuję że długo tu nie zawitam z takim podejściem do pracownika . Jak ma dojść jeszcze obsługa nowyej instalacji za te same pieniądze to chyba raczej coś to pęknie.

Ali
@Borys_

Chciałem Ciebie zapewnić że włos z głowy Tobie nie spadnie. Niestety ile się sam nauczysz tyle będziesz wiedział. Na pomoc kierownictwa nie masz co liczyć. Pamiętam jak zapewniali chłopaków którzy uczą się sterować co to oni im nie pomogą. Slajdy, wykłady, pokazy hahaha. Niestety kierownictwo i majstrowie tylko o własne ego się martwią. A kierownik ds operacyjnych to statysta który nic nie może. O zapomniałem, możesz się zwrócić o pomoc do pani i pana inżyniera. Oni napewno wytłumaczą i nauczą Ciebie instalacji i procesu a i o naszym Melterze wszystko wiedzą. Powodzenia.

DiSs
@Ali

Mówisz o tej pani laborantce co została wcielona na stanowisko inżyniera nie znając kompletnie biegu życia instalacji...? Dumna jak paw traktując operatorów jak zło. Takie decyzje dają tylko i wyłącznie znak do tego by twierdzić że peron sztabowi kierującemu produkcją odjechał w zarządzaniu.

Marika
@DiSs

Nie mam pojęcia jakie do końca były te cale okoliczności względem wcielenia na dane stanowisko ale skoro już tak piszesz to jaki tu macie w zasadzie program szkoleń jeśli można wiedzieć? Interesują mnie one ze względu na dalszy rozwój, który mam w planach, czego wiec należy się spodziewać? Czy co roku to zmienne jest?

Robol
@Marika

Hipis

Kiedy pracodawca przywróci (odda) wodę mineralną , która zabrał w ramach oszczędności, a szlachta się bawi. W biurze w lodówkach Sprite, fanta, coca cola , a dla plebsow co robią w gorączce kranówa. W biurze też podobno jest (usunięte przez administratora) i malaria w zlewach , mikrofalach itp. No bo jak wyższa sfera ma po sobie sprzątać? Nie wypada. Ale o socjal na produkcji wielkie pretensje choć w porównaniu z biurowym chlebem jest elegancko.Śmich na sali. Bójta się Boga.

@Hipis

Gorączce? To jaką tam macie latem wentylację na hali i jak zimą z temperaturami?

Cypis

W lato na poszczególnych piętrach dochodzi do 45-47stopni. Wentylacja nikła. W zimę na produkcji około 25stopni. Na magazynie tyle co na zewnatrz

123:)
@Hipis

Hipis ogarnij się. Na doniesieniach pod tytułem podobno... to Rzym zbudował swoje największe plotki. W biurze jest czysto, mucha nie siada a jeden brudny kubek to się wszędzie znajdzie nawet u ciebie w kuchni. Normalka, co nie? Nie podoba się to nie wchodź se do kuchni zamiast siać nieprawdziwe informacje. Sprite i cola i co z tego? To zbrodnia jakaś? To już sobie pracownik nie może kupić swojego ulubionego napoju, to grzech czy jak? Przytulasy cmok cmok

Zostaw merytoryczną opinię o Indorama Ventures Poland Sp. z o.o. - Włocławek

• Jak się pracuje w Indorama Ventures Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Indorama Ventures Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Indorama Ventures Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Indorama Ventures Poland Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 90 ocen.
  • Krzywa Góra 19
    87-805 Włocławek

Indorama Ventures Poland Sp. z o.o.