Anwil SA

Włocławek

Opinie o Anwil SA

Sterowniczy

5 lat w Anwilu. Obecnie jako sterowniczy. Zarobki okoli 3400 netto. Mozliwosc awansu. Ogolnie polecam.

drab

pracuję 10 lat na produkcji od 5lat jako zastępca mistrza płaca zasadnicza 3500 plus 20% premii i do tego dodatek zmianowy 820 zł jak na Włocławek to płaca dobra jestem zadowolony

wiki

czy ktoś mógłby napisać, jak wygląda test z excela, jakich mniej więcej funkcji oczekują od kandydatów?

inżynier

Pracodawca solidny, dobre warunki pracy. Niestety jest też bałagan organizacyjny i kiepska komunikacja z zarządem (chociaż zarząd po ostatnich wymianach jest dużo lepszy). Zarobki specjalista ok. 3200 netto, inżynier od 3500 do 6000 na rękę. Kierownik biura/zakładu ok. 8000-10000 na rękę razem z premią. Aparatowy od 1900-2800 netto z dodatkiem zmianowym.

Lady
@inżynier 14.08.2015 12:30

Ile czeka się na odpowiedź po rozmowie rekrutacyjnej?ile wy czekaliscie?Jeśli nie odzywają się po tygodniu czy jest szansa że zatrudnią?

gala

na najnizsza krajowa.

drre

Na jakie zarobki może liczyć nowy szeregowy pracownik na produkcji ?

Masz najnowsze wieści o firmie Anwil SA? Podziel się wiedzą z innymi na naszym forum.

Zostaw opinię o Anwil SA - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Anwil SA