Opinie o Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Saniko Sp. z o.o. w Włocławek

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Saniko Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Saniko Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Saniko Sp. z o.o. w Włocławek

Czy w firmie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Saniko Sp. z o.o. rzeczywiście można liczyć na zarobki 4100 PLN?

@Antonio

Co to znaczy na dwa miesiące? Raz na dwa miesiące? Czy raz na rok, ale taką, że wystarczy na dwa miesiące życia, opłat itp. Serio, komentarze tutaj pozbawiłyby świętego aureoli. Ani nikomu tym nie pomagacie, ani sobie dobrego świadectwa nie dajecie, po prostu strata czasu. Jeżeli tak koleżeństwo w tej robocie wygląda...

A o pracowniku drogowym mógłby ktoś napisać parę słów? widzę, że w dawniejszych opiniach odradzaliście współpracę ale nie z perspektywy tego stanowiska, zresztą było to dawno. Jak bardzo narobię się na tej całej drodze? kasa to minimalna tak jak piszą w ofercie czy może będzie coś jeszcze?

Ochotnik Nowy wpis

Witam. W jakich granicach na chwilę obecną oscylują zarobki na stanowisku kierowcy?

Ewela Nowy wpis
@Ochotnik

Hej, skąd masz ofertę za kółko? Chłopak wcześniej jak patrzył na stronę to widział tylko opcje dla elektryka, ktoś jeszcze w marcu o nią pytał. To są stałe nabory? myślicie, że zarobki będą podobne? musiałby sobie wyrobić papiery, o których pisali, ktoś da znać czy warto?

Koala Nowy wpis
@Ochotnik

Trochę ponad 3000 zł. Jazda na stopce też wchodzi w grę. Jeden dzwon na mieście i pół wypłaty nie ma. Drugi raz w ciągu dwóch lat i prawo jazdy też tracisz.

Czy w Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Saniko Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Nie

Aaa

Czy ta firma daje premie na Święta?

Antonio

Tak na dwa miesiace

@Antonio

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Włocławek
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Włocławek
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
Julia

Panowie, prośba - te ogłoszenie dla elektryka do RZUOK, to aktualne? Jakie są zarobki? Czy płacone są nadgodziny? Jakoś tutaj odpowiadacie, ale samo tak/nie, to trochę za mało. Pytam dla Taty, stracił pracę, musi szukać nowej.

Czy zdarzają się nadgodziny w Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Saniko Sp. z o.o.?

Taak

Robin

Panowie Jakieś widełki na elektryka ?

Kapitan

Czy Pan Marko to jeszcze może pracuje?

Planeta
@Kapitan

Haha kojarzę gościa. wiem, że w szatni czy tam saunie jego kobite przyłapała recepcjonistka w trakcie zwilżania kohones jednemu osiłkowi w energy fitness.

Barbara
@Planeta

Tak właściwie to co to ma do pracy tutaj?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej „Saniko" sp. z o.o.?

Prezesowa żenada

Zalezy na jakim stanowisku czy w biurze czy jako pracownik fizyczny/kierowca. Ogolnie każdy ma inaczej płacone, zalezy ile sobie " załatwiłeś za lepszych czasów". Są ludzie, którzy po nastu latach mają mniej niż nowe osoby, a na podwyżki nie ma, bo prezesowa od kiedy przyszła ciagle tłumaczy się inwestycjami i brakiem funduszy, a spłaca lisingi za samochody, stawia stacje CNG, gdzie cala flota na ropę. Ciągle naganianie na pracę, (usunięte przez administratora) brud, bez premii, która mogą Ci zabrać i szkodliwego jest śmieszna. Przychodach na fizola ok 2700 kierowca niewiele więcej w okolicach 3000 lub mniej. Za odpowiedzialność za ludzi i uprawnienia jest to kwota smieszna. Prezes szuka tylko gdzie uciąć kase ludziom, nie bez powodu był strajk w tej firmie. Od nowego prezesa tylko gorzej i to mówi juz każdy tutaj. Nie polecam dopóki władza, a razem z tym nie zmieni się prezes...

zoska

Stanowczo odradzam. Moja koleżanka, która tam niestety pracowała mimo, że od początku jej odradzałam - bo wiem jaka tam jest sytuacja - do dziś ma depresję i leczy się psychiatrycznie. Od początku zrzucana była z kąta w kąt, w biurze Pani Karolina, która powinna była zająć się nowym pracownikiem zwyczajnie ją sobie olała aż po 3 miesiącach dopiero się obudziła, że ma nowego pracownika, jakaś obłąkana chodziła, bo ciągle o czymś zapominała na dodatek wyjątkowo fałszywe babsko, które z braku własnych ambicji szuka tylko haków na ludzi żeby zaraz iść do prezesowej i ich gnębić. Po 6 miesiącach pracy znajoma dalej dostawała wycinanki.. więc odpowiedzcie sobie na pytanie - co reprezentuje ta spółka? Widać jak sobie Saniko ceni pracowników i jeżeli myślicie, że to (usunięte przez administratora) spółki to na dokładkę dowiecie się, że inni są sobą zajęci i usłyszycie wymówki typu "nikt nie ma czasu zajmij się czymś". Po upływie czasu każdemu chęci i zapał szybko by się wypaliły. Do tego dochodzą dwie przekwitające "panny" które we własnej frustracji życiowej próbują manipulować wokół innymi aby ci dokopać i pokazać, że nic tam nie osiągniesz. A jeżeli chodzi o ognisko zarazy, czyli epicentrum, przestrzegam przed panią prezes, to sadystyczna baba, która nikomu nie odpuści nie pozostawiając na nim suchej nitki, wystrzegajcie się jej jak ognia, bo nie ma ona za grosz poszanowania dla innych, a jedynie dla własnych podłych interesów.

Odbiór śmieci.

Witam dziś mieliśmy ten sam problem , dali też tylko 1 worek , a kasę biorą .Bardzo są opryskliwi , przeklinają.

Odbiór śmieci segregowanych.

Z tą firmą to jakieś nieporozumienie . Każą segregować , a dają tylko po 1 worku , w innych workach nie biorą . wszędzie jest w innych firmach worek za worek . Ma tam ktoś kontronę nad nimi !!!!

admin

Znacie firmę Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej „Saniko" sp. z o.o. od podszewki? Wiecie jak wygląda praca i czy da się dogadać z szefem? Podziel się z nami Twoją opinią, pomóż poznać prawdę o firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Saniko Sp. z o.o. - Włocławek

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Saniko Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Saniko Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Saniko Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Saniko Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Saniko Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Komunalna 4
    87-800 Włocławek
  • NIP: 8880205921 REGON: 910041776 KRS: 0000095781

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Saniko Sp. z o.o.