EKO-DRÓG

Włocławek

Opinie o EKO-DRÓG

Odpowiadając na pytanie - firma ZUP EKO-DRÓG funkcjonuje i rozwija się. Inwestuje w nowy park maszynowy, korzysta z różnych, dostępnych na rynku dotacji, co umożliwia zatrudnianie m.in. osób bezrobotnych. Organizuje przeróżne szkolenia podnoszące kwalifikacje pracowników. Poszerza zakres swojej działalności o nowe obszary a tym samym zatrudnia nowych pracowników do ich obsługi.

Eko-Dróg

W Eko-dróg przyjmują tylko po znajomości nawet po szkole specjalnej ludzi którzy tylko [usunięte przez moderatora]wywożąc różne materiały w śmieciarce i na handel taka ochrona jest na bramach.Jak można przyjmować ludzi po szkole specjalnej jak oni nie maja pojęcia o niczym a ludzie ze średnim czekają.Nawet nie ma sensu podania składać tylko znajomości...

Zostaw opinię o EKO-DRÓG - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EKO-DRÓG