Opinie o Zakład Usługowo Produkcyjny Eko-Dróg Sp. z o.o. w Włocławek

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Zakład Usługowo Produkcyjny Eko-Dróg Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zakład Usługowo Produkcyjny Eko-Dróg Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Usługowo Produkcyjny Eko-Dróg Sp. z o.o. w Włocławek

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Zakład Usługowo Produkcyjny Eko-Dróg Sp. z o.o.?

EKO-DRÓG Nowy wpis

Po dwu- lub trzymiesięcznym okresie próbnym można otrzymać umowę długoterminową.

Na stronie InfoPraca.pl zamieszczono 25 lutego kilka aktualnych ofert pracy do firmy Zakład Usługowo Produkcyjny Eko-Dróg Sp. z o.o.. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Kierownik Transportu. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

EKO-DRÓG Nowy wpis

Dzień dobry, ogłoszenia zamieszczone na InfoPraca są już nieaktualne. Jedyne aktualne oferty pracy proponowane przez EKO-DRÓG sp. z o.o. widnieją w ogłoszeniach na portalu ddwloclawek.pl

Szukam pracy w mieście Włocławek. Zainteresowała mnie oferta firmy Zakład Usługowo Produkcyjny Eko-Dróg Sp. z o.o.. Czy ktoś wie, jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na zarobki rzędu 52300 PLN?

52 300 zł? Na rok?

Jak szefostwo w Zakład Usługowo Produkcyjny Eko-Dróg Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Nie bardzo rozumiem pytanie. Ludzi traktuje się jak ludzi.

Dominika
@Anonim

Chodzi bardziej czy dobrze, czy w jakiś sposób może źle?

@Dominika

Zasadniczo w tym miejscu, gdzie prowadzimy tą dyskusję, pisze się opinie o zakładzie pracy. Jeśli osoba zaineresowana chce uzyskać odpowiedzi na nurtujące ją pytania, zapraszam do kontaktu bezpośredniego lub telefonicznego.

Helena
@Anonim

myslisz że ktoś zadzwoni do zakładu i zapyta "hej, jak traktujecie swoich pracowników?" , wyobrażasz sobie że ktoś odpowie a się nie rozłączy ?

Roman
@Anonim

Wydaje mi się, że pytanie o traktowanie ludzi nie jest niczym złym. Chodzi o atmosferę, tzn. czy nie ma kłótni, nieporozumień, czy pracownicy dobrze dogadują się z szefostwem... Nie możesz odpowiedzieć na to pytanie?

@Roman

Jeśli o to chodzi, to nie ma większych nieporozumień na linii pracownik - pracownik czy pracownik - szef. Pod tym względem nie odbiegamy od innych firm.

Joanna
@Anonim

A proszę powiedzieć czy jest u Państwa umowa o pracę? Jeśli tak to czy od razu dostaje się ją na jakiś określony czas czy jest najpierw okres próbny?

@Joanna

Raczej preferujemy umowę o pracę na czas nieokreślony.

Co prawda w naszej firmie nie ma żadnych powiązań rodzinnych, no może poza jednym przypadkiem, ale "rodzinna" atmosfera panuje u nas z pewnością, z czego ogromnie się cieszymy.

Aplikowałeś do firmy Zakład Usługowo Produkcyjny Eko-Dróg Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Na stronie Praca.gov.pl zamieszczono 19 kwietnia kilka aktualnych ofert pracy do firmy Zakład Usługowo Produkcyjny Eko-Dróg Sp. z o.o.. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Pracownik Biurowy. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Dzień dobry. Dane są nie aktualne. W tej chwili nie poszukujemy pracownika do biura.

To są świadkowie Jehowy.

Firma maleńka z klimatem z lat 80tych. Zrobiłam dochodzenie, Pan Prezes jest świadkiem Jehowy i także cała administracja. Ja nie oceniam. Trochę dziwnie, Trochę strach, może za dużo naczytałam się o amerykańskich sektach. Miejsce dziwne, specyficzne.

Na jakie wynagrodzenie można liczyć, pracując na stanowisku: Hydraulik w firmie Zakład Usługowo Produkcyjny Eko-Dróg Sp. z o.o.?

Jeśli widział Pan głoszenie o naborze na stanowisko hydraulik, to wie Pan również jaka pensja jest przewidziana na to stanowisko. Poza tym, jeśli jest Pan zainteresowany tym stanowiskiem, zapraszam do kontaktu telefonicznego i na spotkanie do firmy.

Czy w firmie Zakład Usługowo Produkcyjny Eko-Dróg Sp. z o.o. występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Kierowca?

Generalnie w firmie funkcjonuje system jednozmianowy. Czasem mogą wystąpić nadgodziny. Jedynym wyjątkiem jest realizacja jednej z umów stałych i dotyczy obsługi koparko-ładowarki.

Czesław
@Anonim

Te nadgodziny są wypłacane, czy dają godziny do odbioru?

@Czesław

Czas pracy jest rozliczany zgodnie z Kodeksem Pracy

Witam, jak przedstawia się kwestia finansowa w firmie na stanowiskach biurowych? Czy w firmie przestrzegane są przepisy prawa pracy, chodzi o kwestie urlopów np. wakacyjnych czy za święta w soboty oddawany jest dzień wolny?

@Gość

Kwestie finansowe są ustalane z zainteresowanym pracownikiem indywidualnie. Oczywiście, że w firmie przestrzegane są przepisy prawa pracy. Urlopy są udzielane przez bezpośrednich przełożonych, a w okresie wakacyjnym dodatkowo są wypłacane dodatki za "wczasy pod gruszą". Jeśli święto przypada w sobotę to, zgodnie z obowiązującym firmę jednomiesięcznym okresem rozliczenia, każdy z pracowników otrzymuję dodatkowy dzień wolny w tym samym miesiącu, w którym było święto.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Zakład Usługowo Produkcyjny Eko-Dróg Sp. z o.o.?

Mimo, że na dzień dzisiejszy brak jest wakatów na stanowiskach nierobotniczych, to taka możliwość oczywiście istnieje. Może się zdarzyć, że pojawi się wakat lub firma poszerzy swoją działalności i zajdzie potrzeba zatrudnienia nowych osób, wówczas pojawi się możliwość awansu dla osób już zatrudnionych.

Marcel

Czy firma wprowadziła zabezpieczenia w związku z epidemią?

Czy można w Zakład Usługowo Produkcyjny Eko-Dróg Sp. z o.o. liczyć na jakieś dodatki?

Nie bardzo wiem o jakie dodatki chodzi. W firmie funkcjonuje Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych.

Odpowiadając na pytanie - firma ZUP EKO-DRÓG funkcjonuje i rozwija się. Inwestuje w nowy park maszynowy, korzysta z różnych, dostępnych na rynku dotacji, co umożliwia zatrudnianie m.in. osób bezrobotnych. Organizuje przeróżne szkolenia podnoszące kwalifikacje pracowników. Poszerza zakres swojej działalności o nowe obszary a tym samym zatrudnia nowych pracowników do ich obsługi.

Eko-Dróg

W Eko-dróg przyjmują tylko po znajomości nawet po szkole specjalnej ludzi którzy tylko [usunięte przez moderatora]wywożąc różne materiały w śmieciarce i na handel taka ochrona jest na bramach.Jak można przyjmować ludzi po szkole specjalnej jak oni nie maja pojęcia o niczym a ludzie ze średnim czekają.Nawet nie ma sensu podania składać tylko znajomości...

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Usługowo Produkcyjny Eko-Dróg Sp. z o.o. - Włocławek

• Jak się pracuje w Zakład Usługowo Produkcyjny Eko-Dróg Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Usługowo Produkcyjny Eko-Dróg Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Zakład Usługowo Produkcyjny Eko-Dróg Sp. z o.o.
  • Toruńska 222
    87-800 Włocławek

Zakład Usługowo Produkcyjny Eko-Dróg Sp. z o.o.